Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

musictime

Νεοφερμένος

Η musictime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αα τι να πεις ..
Ας περιμένουμε τότε ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κάνουμε μήπως και τίποτα άλλο ένα μήνα τώρα..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδια αυτό το πράγμα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΝΑΓΙΝΕΙ :no:
Έλεος πια... Πόσο συνεπείς είναι αυτοί οι άνθρωποι στο υπουργείο :yawn:
Επιβεβαιώνουν για μια ακόμη φορά πως ''ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ Ο ΜΑΘΗΤΗΣ'' (εδω ξεκαρδιζόμαστε στα γέλια) :laugh:
Απ' ότι έμαθα τα βαθμολογικα απο την παρασκευή έχουν κλείσει! Δηλαδη μια ολοκληρη βδομαδα τώρα τι κάνουν;;
Αχ ναι ξέχασα ... καταβάλλουν υπεράνθρωπες προσπάθειες.... για την ταχύτερη ανακοίνωση των βαθμολογιών......... :wall:
Δε σέβονται ούτε τον κόπο μας ούτε την αγωνία μας!
Μέσα σ' όλο αυτό το μπάχαλο της χώρας το ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ μηχανογραφικό μας μάρανε...
Αυτός είναι ο ''Εκσυγχρονισμός'' της παιδείας ;; Να τον χαίρονται...
Καλά όλα αυτά για τις "υπεράνθρωπες προσπάθειες" εμένα γιατί μου ακούγονται κάπως;;; Εντάξει δεν λέω προσπαθούν κάτι κάνουν σίγουρα... αλλά μην υπερβάλουμε κιόλας!!! άλλα τους ενδιαφέρουν τώρα σε πρώτο βαθμό...
Και αυτά τα λένε απλώς για να μας "ηρεμήσουν" και να σταματήσουμε να τους βρίζουμε... να δικαιολογηθούν δλδ... όχι ότι τους νοιάζει και πολύ αλλά έτσι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
μια λενε για αναβαθμολογησεις μια για λαθη τι γινεται τελικα?
Εχει απολα ο μπαξες καθως φαινεται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Από τη στιγμή που μόλις σήμερα θυμήθηκαν να βγάλουν δελτίο τύπου και μας άφησαν για πάνω από 10 μέρες έρμαια του κάθε δημοσιογράφου με τις εκτιμήσεις του, δεν αξίζει να τους εμπιστευόμαστε πια. Τίποτα δε μας λέει ότι αύριο ή τη Δευτέρα δε θα βγάλουν καινούριο δελτίο τύπου (και γι' αυτούς, δικαιολογίες υπάρχουν πολλές για να αναιρεσουν το προηγουμενο). Αλλά τουλάχιστον να μην είναι τόσο υποκριτές, να λένε ότι κάνουν υπερπροσπάθεια. Ολοι οι superman μεσα στο υπουργειο παιδείας βρισκονται! Θα το εκτιμουσα περισσοτερο να πουν οτι με αυτες τις ραγδαιες πολιτικες εξελιξεις η παιδεια περασε σε 2η μοιρα (κατι λυπηρο και απαραδεκτο σαν γεγονος, αλλα τουλαχιστον ειναι μια -σχετικα- ειλικρινης ομολογια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια τι πιθανοτητες υπαρχουν για να βγουν αυριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσο και να με τρώνε τα αποτελέσματα με έχει καταβάλλει μια γενική ανησυχία για την Ελλάδα τώρα που είναι μεγαλύτερη από το άγχος των Πανελληνίων.
Ό,τι και να λέμε τα αποτελέσματα θα βγουν όταν τα βγάλουν. Έχω χάσει τον ύπνο μου βέβαια αλλά δεν βαριέσαι! Βγείτε καμια βολτίτσα, ασχοληθείτε με ότι σας αρέσει για να μην σας καούν και τα τελευταία εγκαφαλικά κύτταρα. Ειδικά άν μεσολαβήσει σαββατοκύριακό πάτε για κανένα μπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ανυπομονω σαν ολους να βγουν αλλα δεν ξερω αν ειμαι ψυχολογικα ετοιμη να δω το αποτελεσμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
προσωπικα πιστευω,ελπιζω,θελω να βγουν οι βαθμολογιες αυριο!!!η υπομονη εχει κ τα ορια της!!!!αρκετα τραβηξε αυτο το μαρτυριο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παιδια τι πιθανοτητες υπαρχουν για να βγουν αυριο??

Μικρές, δυστυχώς. Τρεχουν και δεν προλαβαινουν. Αυριο το μεσημερι αν ειμαστε υπερτυχεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipis852

Νεοφερμένος

Ο pipis852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά πήγα στο σχολειό μου πριν και μου είπαν ότι γίνε απίθανο για αύριο!!!!Μου είπαν από δευτέρα μέχρι τετάρτη γιατί ακόμα και το δευτέρα γίνε απίθανο γιατί στα Γιάννενα μέχρι χθες είχαν αναβαθμολογήσεις

https://www.esos.gr/index.php?option...io-paideias-tin-alli-ebdomada-oi-bathmologies
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ μόλις πήρα τηλέφωνο στη Δευτεροβάθμια του νόμου μου και το σήκωσε μια συμπαθέστατη κυρία και μου είπε τα εξής:
Τρέχουν και δε φτάνουν. Σήμερα ΔΕΝ θα πάνε τα αποτελέσματα στις δευτεροβάθμιες, μάλλον αύριο το πρωί για να βγούνε αύριο το απόγευμα. Αλλά αυτή θεωρή πιο πιθανή ημερομηνία τη Δευτέρα γιατί κυριολεκτικά δεν προλαβαίνουνε. Δεν αποκλείει όμως και το αύριο. Τώρα τι να πω, μια μεγάλη ΜΟΥΤΖΑ στο Υπουργείο, αυτό.

Καλό μας Σ/Κ παιδιά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ανυπομονω σαν ολους να βγουν αλλα δεν ξερω αν ειμαι ψυχολογικα ετοιμη να δω το αποτελεσμα:(
Νομιζω οτι αυτο ισχυει για τους περισσοτερους εξ ημων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αντε αυριο θα τα βγαλουν...ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΝ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ!!!!αρκετο κραξιμο εχουν φαει....τι στο καλο????τσιπα δν εχουν πανω τους???δε μας λυπουνται????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ειστε προετοιμασμενοι ψυχολογικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
παιδια δυο ερωτησεις:

1) τις βαθμολογιες θα μπορουμε να τις δουμε και στο ιντερνετ αμα θελουμε;( για να μην παω ως το σχολειο που ειναι μιση ωρα με τα ποδια- λεωφορειο δεν περναει απο κει)

2) αφου παρουμε το απολυτηριο, το βαθμο προσβασης, εχουμε οριστικοποιησει και το μηχανογραφικο, μας μενει τιποτα αλλο για να κανουμε; ή τελειωσαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. βέβαια τι να περιμένεις απο τα άτομα που κατάφεραν με υπερανθρωπη προσπάθεια να φτάσουν την Ελλαδα στην εσχάτη ένδεια???? Ας τα αφήσουμε αυτα τώρα... <<όσοι υποψήφιοι επιθυμούν να οριστικοποιήσουν την υποβολή των μηχανογραφικών τους ανεξαρτήτως βαθμολογιών, έχουν την δυνατότητα αυτή>>, παραθέτω αυτο το μέρος απο την ανακοίνωση παιδια γιατί αυτο μου κάνει πολυ ύποπτο. Ειλικρινά δεν θέλω να στενοχωρησω κανέναν γιατί σε αντίθεση με αυτούς τους αλήτες του υπουργείου παιδείας, ξέρω πολυ καλα πως νιώθετε, αλλα σύμφωνα με αυτο το σημείο της ανακοίνωσης λίγο δύσκολο να βγουν αύριο. Και αυτο γιατί αν ήταν να βγουν αύριο δεν θα ενημέρωναν ότι αν κάποιος δεν νοιάζεται για τους βαθμούς του μπορει να κάνει μηχανογραφικό χωρίς να έχει τους βαθμούς... Εύχομαι ολόψυχα να βγω ψεύτης, τόσο μεγάλος, σαν τους ψεύτες του ελληνικού κράτους.... Απλά ΥΠΟΜΟΝΉ παιδια... Μην τους αφήσετε να καταφέρουν αυτο που βλέπω να επιδιώκουν απο την αρχή των φετινών πανελλαδικών... Να σας τρελάνουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ είμαι αλλά δε μου αρέσει που θα τα μάθω από το τηλέφωνο (Αύριο το μεσημέρι φεύγω για Αθήνα και θα γυρίσω Τρίτη Μεσημέρι, τουτέστιν άμα θέλω να τα μάθω μόνος μου θα πάω Τρίτη Απόγευμα -> 6 μέρες μαζί με τη σημερινή..Ουαου !! ):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ειστε προετοιμασμενοι ψυχολογικα??

εδω κ μια ΟΛΟΚΛΗΡΗ εβδομαδα προετοιμαζομαι ψυχολογικα...:clapup:αλλα δν ξερω πώς θα αντιδρασω οταν δω τους βαθμους μ....;)ειναι λιγο αντιφατικο εεε????:hmm:κατα τα αλλα προετοιμαστηκα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top