Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
καλημέρα,
επειδή τα νεύρα όλων είναι τεταμένα προτείνω :
1. δημιουργία αντιπροσωπευτικής ομάδας αγανακτισμένων μαθητών
2. δημιουργία χορωδίας αγανακτισμένων μαθητών

Όλοι μαζί αφού συμφωνήσουμε, να μεταβούμε ειρηνικά στο Υπουργείο Παιδείας όπου και θα επιδώσουμε ψήφισμα μία σελίδας στο οποίο θα αναγράφεται το απόλυτο τίποτα (κενό δηλαδή σαν τους εγκέφαλους τους)
Η χορωδία μας θα τραγουδά αδιάκοπα το λατρεμένο κομμάτι του Μιλιώκα - Γλυκερίας (παραθέτω στίχους και Link για να είμαστε έτοιμοι)

Το σημερινό τραγούδι μας είναι αφιερωμένο στην Διαμάντω και στον Πανάρετο.
« Στις 11 μπορείς ; όχι όχι,
Στις 12 μπορείς ; όχι όχι
Στις 4 μπορείς ; μπορώ μπορώωωω ναι.... αλλά δεν μπορώ εγώ

Το Σάββατο μπορείς; Όχι, όχι! Την Κυριακή μπορείς; Όχι, όχι
Παρασκευή μπορείς; μπορώ μπορώ , αλλά δεν μπορώ εγώ
δεν μπορεί δεν μπορεί κάπου θα συναντηθούμε
δεν μπορεί δεν μπορεί στην ίδια χώρα ζούμε ».

παρακαλώ μελετήστε τους στίχους μην είμαστε φάλτσοι και αδιάβαστοι :
https://earinosimeio.pblogs.gr/2010/...sabbato-mporeis-ohiiiii-ton-maio-mporeis.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
βγήκαν τελικά, ή μπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

happykar

Νεοφερμένος

Ο happykar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Στο Σκαι ειπαν πως απο μερα σε μερα αναμενονται οι βαθμολογιες. Αυτο δλδ αφηνει ανοιχτα περιθωρια και για σημερα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kc331

Νεοφερμένος

Η kc331 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ή αυριο ή δευτέρα.εβγαλαν και ανακοινωση(στην ουσια ηταν αυτο που ξεραμε ηδη) https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...taseon-kai-me-tin-ypoboli-mixanografikon.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
αντιγράφω απάντηση απο το προσωπικό Blog του παναρετου σχετικά με ερωτήσεις διαφόρων για το τι γίνεται με τις βαθμολογίες...έκανα ερώτηση και εγώ αλλά έφαγα λογοκρισία :-(


Ιωάννης Πανάρετος said...Πρώτη μας προτεραιότητα είναι να ολοκληρωθεί η διαδικασία ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων. Υπάρχουν όμως έλεγχοι που πρέπει να γίνουν και πρέπει να γίνουν με προσοχή.
Θα βοηθούσε, αν δεν υπήρχαν ενδιαφερόμενοι που προσπαθούν να μάθουν τα αποτελέσματα πριν από την ανακοίνωσή τους. Αυτό, όχι μόνο προκαλεί καθυστερήσεις αλλά και το αίσθημα δικαίου.

Το μηχανογραφικό μπορεί να υποβληθεί και τώρα, αρκεί να έχει πάρει ο υποψήφιος τον προσωπικό του κωδικό από το σχολείο. Μπορούν να το υποβάλλουν όσοι δεν περιμένουν βαθμολογίες (πχ όσοι ανήκουν στην κατηγορία του 10%), αλλά και όσοι δεν εξαρτούν τις προτιμήσεις τους από την βαθμολογίας τους. Κανείς όμως δεν είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Ηδη άλλωστε ειναι πολλοί οι υποψήφιοι που έχουν αξιοποιήσει τις δυνατότητες που παρέχει το σύστημα.
Φυσικά η διαδικασία πρέπει να ολοκληρωθεί πριν την τελική προθεσμία.

Σχετική ανακοίνωση έγινε χθες και από το υπουργείο.
9:55 PM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ποιος ξερει???μακαρι να τα βγαλουν σημερα γιατι βαρεθηκα την αναμονη...:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Σημερα δεν βγαινουν οι βαθμοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πήγατε στα σχολεία σας και σας έδωσαν κωδικούς για τα μηχανογραφικά;
Τι είπαν εκεί;


Λοιπόν,πήγα σχολείο πριν λίγα λεπτά!
Μόλις μπήκα λοιπόν, είδα την διευθύντρια!
Μου λέει τι κάνεις εσυ εδω?
Της κάνω .. ήρθα να πάρω τους κωδικούς!
Ποιούς κωδικούς? Λεω το υπουργείο παιδείας με δελτίο τύπου είπε ότι οι μαθητές μπορούν να προμηθευτούν τους κωδικούς απο σήμερα!
Μου λέει,δεν υπάρχει αυτό που λες....χωρίς αποτελέσματα δεν δίνουμε κωδικούς...θέλει το ΓΒΠ κάτι τετοια!Μόλις βγουν τα αποτελέσματα,θα σας μας τους στείλουν!
Της λέω έτσι και αλλιώς φημολογείται ότι μπορεί να βγούν σήμερα τα αποτελέσματα και μου λέει εγώ το μόνο που μπορώ να σου πω είναι οτι 2 βαθμολογικά κέντρα σε ολη την Ελλάδα που ξέρω , δεν έχουν τελειώσει ακόμα την βαθμολόγηση!
Φεύγω εγώ τσιταρισμένος και έρχομαι εδω σπίτι.Παίρνω τηλέφωνο το υπ.παιδείας να ρωτήσω τι συμβαίνει!Της λέω ναι γεια σας μαθητης της τριτης λυκειου είμαι και θέλω να ρωτήσω κάτι , μου λέει πείτε μου ! Λεω .. το υπουργείο παιδείας έβγαλε δελτίο τύπου που λεει οτι μπορούμε να προμηθευτούμε τους κωδικους απο τα σχολεία μας..έτσι δεν είναι?Μου λεει δεν ξερω...!Της λεω ναι το ίδιο το σαιτ σας το λεει και μου λεει ναι και ποιο είναι το προβλημά σας!?Της λεω πολυ ευγενικά ότι πηγα στο σχολείο μου και της εξήγησα το παραπάνω συμβάν...και μου λέει ότι σας είπαν στο σχολείο...να περιμένετε τα αποτελέσματα!Τα παίρνω και εγω...μα η κατάθεση μηχανογραφικου αρχίζει 17.6 , εγω μπορεί να θέλω να κάνω μηχανογραφικό , μου λεει και τι να σας πω κυριε μου , ας περιμένετε οπως όλοι τα αποτελέσματα απο παρασκευή ως δευτέρα!Και λεω , δηλαδή θα περιμένω εγώ τα αποτελέσματα που κάποια σαιτ λενε ότι θα βγουν στα μεσα της επόμενης εβδομάδας...και μου λέει ναι...μην ακούτε αυτά τα σαιτ..μόνο τις επίσημες ανακοινώσεις του υπουργείου,αύριο, το πολυ δευτέρα θα τα ξέρετε!Τις κάνω μα...δεν προλαβαίνω να ολοκληρώσω μου λεει συγγνώμη κυριε μου πήρατε για διαμαρτυρία?Έχετε δίκιο αλλά δεν μπορώ αυτη τη στιγμή να κάνω κάτι γι'αυτο!Κάντε υπομονη για τα αποτελέσματα οπως όλοι!Μα δεν είναι το θέμα μου οι βαθμολογίες,εγω για τους κωδικούς πηρα να ρωτήσω...και μου λεει σας απάντησα δεν ξέρω τι να σας πω...περιμένετε τα αποτελέσματα...(πολυ ειρωνεία όμως)...και τις κάνω πάντως επειδή τονίζετε το να κάνουμε υπομονή όλοι μας...είναι αβάσιμο γιατί ήδη κάποιοι ξέρουν τα αποτελέσματα και μου το κλείνει στα μουτρα!!
Παιδιά είμαι πολυ νευριασμένος ειλικρινά!Δεν μπορείτε να φανταστείτε ειρωνεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παντως παιδια λυπαμαι που το λεω αλλα
για οσους ελπιζουν για σημερα δεν ειναι καπως απιθανο?
Ας βγουνε τουλαχιστον αυριο να μη μας βρει σαββατοκυριακο και καλα ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
συμπερασμα ολοι τους ειναι γνωστες της καταστασης...πραγματικα απορω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια μη σκάτε και αγχώνεστε...αφού ξέρουμε πλέον ότι όλα στην Ελλάδα λειτουργούν σαν καλοκουρδισμένο ρολόι...μα είναι δυνατόν στα δελτία ειδήσεων να κάνουν μόνο μία απλή αναφορά?!?!?!?!?!Πριν 2 χρόνια πολυ έδωσα εγώ θυμάμαι ότι αρκετές μέρες πριν μας είχαν πει πότε θα βγουν και δεν έπαιζαν με τα νεύρα των μαθητών....αλλά από την άλλη καθήστε καλύτερα και απολσαύστε τον καιρό σας...έτσι και αλλιώς και σε μία σχολή να μπείτε υπάρχει περίπτωση να βρείτε δουλεία και εσείς και εγώ και όλοι οι μαθητές της Ελλάδας???Δεν νομίζω...Επίσης...μετά από 2 χρόνια πιστεύω ότι πολύ τα μεγαλοποιούμε τα πράγματα ρε παιδιά και ότι πλέον δεν αξίζει ούτε τον κόπο ούτε το χρόνο ούτε το άγχος...τη νέα γενιά την έχουν όλοι γραμμένη και ξεγραμμένη για να ακριβολογώ...εν τω μεταξύ θα δώσω με το 10% φέτος γιατί τη σχολή μου μία ωραία πρωία τους τη σφύριξε από 4 χρόνια φοίτησης να την κάνουν 5...εδώ εννοείται ότι παίζονται τα συμφέροντα...κοινό μυστικό πλέον...by the way σπουδάζω ση Μυτιλήνη...μη σκέφτεσται να την βάλετε στις επιλογές σας με το σκεπτικό ότι είναι νησί και θα περάσετε ωραία...καλύτερα είναι στα Κουφονήσια....και σκέφτομαι τώρα που θα πάω σε ένα λύκειο για να πάρω τον κωδικό μου τι θα ακούσω αλλά και τι θα τους πω....Εν πάσει περιπτώσει...παιδιά μη σκάτε τα ίδια λέω και στην αδερφή μου...θα δείτε ότι του χρόνου τέτοιον καιρό θα τα σκέφτεστε και θα λέτε ότι κάνατε πάρα πολύ κακώς που αγχωνόσασταν για τις πανελλήνιες και τα αποτελέσματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
μα είναι δυνατόν στα δελτία ειδήσεων να κάνουν μόνο μία απλή αναφορά?!?!?!?!?!Πριν 2 χρόνια πολυ έδωσα εγώ θυμάμαι ότι αρκετές μέρες πριν μας είχαν πει πότε θα βγουν και δεν έπαιζαν με τα νεύρα των μαθητών....

Δεν νομίζω ότι οι βαθμοί των πανελλαδικών είναι το σημαντικότερο θέμα στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή...Συγγνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Για σήμερα κ εγω χλωμό το κόβω... αυριο ή δευτέρα μπορεί!!! αφού το είπαν κ αυτοί... :rolleyes: :P
Αλλά άμα περάσει και η δευτέρα κ δεν έχουν βγει ακόμη...τότε έλεος ρε..δν αντέχω παραπάνω :mad:
Δεν θέλω ούτε να το σκεφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Στη ΝΕΤ πριν απο λιγο ειδα σε τρειλερ (αυτο που περναει κατω απο τους παρουσιαστες) οτι εως τη Δευτερα θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα των Πανελληνιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
οσο παει κ πιο αργα.στις αρχες της εβδομαδας λεγαμε το πολυ παρασκευη κ σε λιγο θ λεμε την αλλη τριτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i-μάνα

Νεοφερμένος

Η i-μάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Φρέσκο......

Μια από τα ίδια....


https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...taseon-kai-me-tin-ypoboli-mixanografikon.html

16-06-11 Σχετικά με την ανακοίνωση αποτελεσμάτων Πανελληνίων εξετάσεων και με την υποβολή Μηχανογραφικών
Σχετικά με την ανακοίνωση αποτελεσμάτων Πανελληνίων εξετάσεων και με την υποβολή Μηχανογραφικών



Όπως έχει ήδη ανακοινωθεί από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, η οριστική υποβολή των μηχανογραφικών δελτίων μπορεί να γίνει από 17-6-2011 ως και 28-6-2011, αφού οι υποψήφιοι προμηθευτούν από τα Λύκεια τον προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password).

Αναφορικά με την ανακοίνωση των βαθμολογιών, καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια να ολοκληρωθεί η διαδικασία βαθμολόγησης των γραπτών και να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα για όσους συμμετείχαν φέτος στις Πανελλήνιες εξετάσεις την Παρασκευή 17-6-2011. Επειδή όμως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων προϋποθέτει τον έλεγχο και την εξακρίβωση των βαθμολογιών, σε ό,τι αφορά τα Γενικά Λύκεια, εάν οι διαδικασίες αυτές δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 17-6-2011, η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει την Δευτέρα 20-6-2011. Για τα ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α), λόγω του ότι οι εξετάσεις αυτών πραγματοποιήθηκαν μεταγενέστερα των Γενικών Λυκείων, η ολοκλήρωση της βαθμολογίας αυτών αναμένεται λίγες μέρες αργότερα και θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση.

Σε κάθε περίπτωση, υποψήφιοι με το 10% ή όσοι υποψήφιοι επιθυμούν να οριστικοποιήσουν την υποβολή των μηχανογραφικών τους ανεξαρτήτως βαθμολογιών, έχουν την δυνατότητα αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι οι βαθμοί των πανελλαδικών είναι το σημαντικότερο θέμα στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή...Συγγνώμη...

Δεν είπα και εγώ ότι είναι το σημαντικότερο θέμα στην παρούσα φάση...αλλά άμα το πάμε έτσι και πέρισυ τα ίδια έκαναν...έδωσαν έκθεση τα παιδιά γύρισαν στο σπίτι και μετά θυμήθηκαν να βγάλουν το θέμα...και αυτό το θυμάμαι πάρα πολύ καλά...αλλά γιατί να παίζουν με τα νεύρα των παιδιών...μία γνωστή δεν θυμάμαι και εγώ πόσες φορές την πήγαν στο νοσοκομείο από το άγχος για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα...ας πούνε κάτι τουλάχιστον να καθησυχάσουν αυτούς που περιμένουν και όχι να βγάζει το υπουργείο δελτίου τύπου ότι να δεν ξέρουμε πότε θα ολοκληρωθούν οι διαδικασίες και πρέπει να πιστοποιηθούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Φρέσκο......

Μια από τα ίδια....


https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...taseon-kai-me-tin-ypoboli-mixanografikon.html

16-06-11 Σχετικά με την ανακοίνωση αποτελεσμάτων Πανελληνίων εξετάσεων και με την υποβολή Μηχανογραφικών
Σχετικά με την ανακοίνωση αποτελεσμάτων Πανελληνίων εξετάσεων και με την υποβολή Μηχανογραφικών



Όπως έχει ήδη ανακοινωθεί από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, η οριστική υποβολή των μηχανογραφικών δελτίων μπορεί να γίνει από 17-6-2011 ως και 28-6-2011, αφού οι υποψήφιοι προμηθευτούν από τα Λύκεια τον προσωπικό κωδικό ασφαλείας (password).

Αναφορικά με την ανακοίνωση των βαθμολογιών, καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια να ολοκληρωθεί η διαδικασία βαθμολόγησης των γραπτών και να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα για όσους συμμετείχαν φέτος στις Πανελλήνιες εξετάσεις την Παρασκευή 17-6-2011. Επειδή όμως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων προϋποθέτει τον έλεγχο και την εξακρίβωση των βαθμολογιών, σε ό,τι αφορά τα Γενικά Λύκεια, εάν οι διαδικασίες αυτές δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 17-6-2011, η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει την Δευτέρα 20-6-2011. Για τα ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α), λόγω του ότι οι εξετάσεις αυτών πραγματοποιήθηκαν μεταγενέστερα των Γενικών Λυκείων, η ολοκλήρωση της βαθμολογίας αυτών αναμένεται λίγες μέρες αργότερα και θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση.

Σε κάθε περίπτωση, υποψήφιοι με το 10% ή όσοι υποψήφιοι επιθυμούν να οριστικοποιήσουν την υποβολή των μηχανογραφικών τους ανεξαρτήτως βαθμολογιών, έχουν την δυνατότητα αυτή.
Καλά, τα ίδια και τα ίδια!!! απλά για να λένε ότι κάτι είπαν!! Ουφ..τι να πω... μ'αρέσει που στην αρχή και εγώ και πολλοί άλλοι πιστευαμε και περιμέναμε κατα τις 10/6 να βγουν... ενώ τώρα και για τις 20 δύσκολο μου φαίνεται...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ο καθηγητης μου ελεγε την προηγουμενη εβδομαδα οτι κατα 99% θα βγουν την τριτη...
αλλα δεν μου ειπε ποια τριτη... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top