Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μολις μου εστιειλε συμμαθητρια οτι αυριο στις 11 θα μας κανουν ενημερωση σχολειο για το μηχανογραφικο..αλλα δεν ειπαν τιποτα για τους βαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι προσωπικός κομμωτής της Αννούλας είναι ο Τρύφωνας Σαμάρας, ο οποίος αυτή τη στιγμή απουσιάζει για ολιγοήμερες διακοπές αφού...ξεπατώθηκε... στο Dancing with the stars. Η Αννούλα δεν πρόκειται να βγει στις ειδήσεις χωρίς μια permanant οπότε όλες μας οι ελπίδες θυσιάζονται στο βωμό του απόλυτου Τρύφωνα...Όταν αποφασίσει ο απόλυτος να γυρίσει και να χτενίσει την Αννούλα, τότε όλα θα πάρουνε το δρόμο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πηρα και γω τηλεφωνο και μου ειπανε πως υπάρχει μια πιθανότητα για αύριο,αλλα πιο πολυ για Παρασκευή ακομά και Σάββατο.Για Δευτερα πάλι θεωρει πως λιγο δύσκολο και θα παμε εκει αν πάει κάτι στραβά.Βρίσκονται ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ αποτελεσματων που σημαινει αποκλειεται να σταλλουν σημερα νεες βαθμολογίες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
ΑΥΡΙΟ! ΑΥΡΙΟ!
Άντε πια, έχω χάσει τον ύπνο μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kc331

Νεοφερμένος

Η kc331 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παρακολουθω τη συζητηση εδω και καιρο αλλα δεν ειχα γραψει.Πηρα πριν λιγο τηλεφωνο και μου ειπαν και εμενα παρασκευη με δευτερα,μπορει και αυριο βραδυ.δεν ξερω ομως κατα ποσο ισχυει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christinaparaqw

Νεοφερμένος

Η Christinaparaqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Α.. "θα" κιολας!
Καλά,δεν σε αμφισβητώ..όλοι εδω μέσα έχουμε το ίδιο άγχος και περιμένουμε!
Αλλά..ξέρεις πόσοι έκοβαν το λαιμό τους ότι θα έβγαιναν σήμερα και δε βγήκαν??
Και έλεγαν έχουμε έγκυρες πηγές...σιγουρα..κλπ!
Αν πάρεις πάντως τηλέφωνο σου λένε ίσως αύριο,το πιό πιθανό την Παρασκευή!
Αν ισχύει αυτο που λες τότε πάμε για την επόμενη εβδομάδα!


Δεν παμε την επομενη εβδομαδα, νομιζω οτι ημουν σαφεστατη στο post μου...
Αυτο που λεω ειναι οτι περιμενανε διορθωτες για καποια τελευταια γραπτα, δεν ειπα οτι αυτα ειναι 10000!!!
Τελος παντων, ειναι ανοητη η συζητηση αυτη, εγω ειπα οτι ξερω απο γνωστους μας στο υπουργειο(και οσον αφορα την βιολογια σε βαθμολογικο κεντρο), θα μπορουσα ανετα να το κρατησω για τον εαυτο μου, αν θελετε με πιστευετε, αν θελετε οχι.
Και παλι καλη επιτυχια σε ολους

ΥΓ:Ειπα οτι βαζω το χερι μου στην φωτια οτι δεν ειχαν ολοκληρωθει τα γραπτα της βιολογιας, οχι για τα αποτελεσματα...Ελλαδα ειμαστε, you never know!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
A και μένα αυτό μου είπανε!! Ωραία, αύριο το βράδυ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως για να αποκτησει η ζωη σας χρώμα μέρες που είναι πάρτε και σεις κανα τηλεφωνάκι στο υπουργείου να τους ξυπνήσετε και να τους πρήξετε.:P
Ελα,έλα μην φοβάστε!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γαμώτο...μπορούν τουλάχιστον οι υπάλληλοι του υπουργείου να συνεννοούνται για να λένε τα ΙΔΙΑ πράγματα σε αυτούς που παίρνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Οι κωδικοί ασφαλείας για τα μηχανογραφικά φαντάζομαι θα σταλούν το πρωί στα σχολεία, ανεξάρτητα από τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
1.ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 12/5/2011 - 20/6/2011 ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 12:00-15:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.
2. ΑΔΕΙΑ ΕΙΣΟΔΟΥ ΣΕ ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΟΡΗΓΕΙΤΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 12:ΟΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ.




Τηλεφωνικός Κατάλογος Υπουργείου Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων

Τηλεφωνικός Κατάλογος Υπουργείου Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων

Tα bold πάνω σημαίνουν πολλά.Κάντε και ενα decode μόνοι σας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Eμένα σήμερα με πήρε τηλέφωνο ο διευθυντής και με ενημέρωσε για το μηχανογραφικό. Μου είπε ότι δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση για το πότε θα βγουν οι βαθμοί αλλά μαλλόν αυτό θα γίνει την παρασκευή. Τον ρώτησα επίσης αν οι βαθμοί ηρθάν στο σχολείο και μου είπε ναι(oh the irony). Στο τέλος μου ανέφερε οτι έγραψα καλά και να μην αγχώνομαι ^^.

Πολλά "είπε" μαζεύτηκαν lolz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγω νόμιζα ότι οι βαθμοί πάνε στα σχολεία ταυτόχρονα....... Άλλη μια καινοτομία φέτος? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eμένα σήμερα με πήρε τηλέφωνο ο διευθυντής και με ενημέρωσε για το μηχανογραφικό. Μου είπε ότι δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση για το πότε θα βγουν οι βαθμοί αλλά μαλλόν αυτό θα γίνει την παρασκευή. Τον ρώτησα επίσης αν οι βαθμοί ηρθάν στο σχολείο και μου είπε ναι(oh the irony). Στο τέλος μου ανέφερε οτι έγραψα καλά και να μην αγχώνομαι ^^.

Πολλά "είπε" μαζεύτηκαν lolz

Και εγώ είμαι ο Peter Pan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σιγα μη νοιαζεται η Αννουλα για την ανακοινωση των αποτελεσματων ,εδω τριζει η καρεκλα της καθως κ ολων τους,δε βλεπετε τι γινεται ΤΩΡΑ στο Συνταγμα? Σε λιγο μπορει να μην υπαρχει αυτη η κυβερνηση. Σε λιγο συναντιεται εκτακτως ο Γιωργακης με τον Προεδρο της Δημοκρατιας,αρα για τα αποτελεσματα ιδωμεν........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Eμένα σήμερα με πήρε τηλέφωνο ο διευθυντής και με ενημέρωσε για το μηχανογραφικό. Μου είπε ότι δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση για το πότε θα βγουν οι βαθμοί αλλά μαλλόν αυτό θα γίνει την παρασκευή. Τον ρώτησα επίσης αν οι βαθμοί ηρθάν στο σχολείο και μου είπε ναι(oh the irony). Στο τέλος μου ανέφερε οτι έγραψα καλά και να μην αγχώνομαι ^^.

Πολλά "είπε" μαζεύτηκαν lolz

Για ποιο λόγο να έχουν τα αποτελέσματα πρόωρα κάποια σχολεία και, αφού τα έχουν, να μην τα δημοσιοποιούν; Περίεργο με φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Σιγα μη νοιαζεται η Αννουλα για την ανακοινωση των αποτελεσματων ,εδω τριζει η καρεκλα της καθως κ ολων τους,δε βλεπετε τι γινεται ΤΩΡΑ στο Συνταγμα? Σε λιγο μπορει να μην υπαρχει αυτη η κυβερνηση. Σε λιγο συναντιεται εκτακτως ο Γιωργακης με τον Προεδρο της Δημοκρατιας,αρα για τα αποτελεσματα ιδωμεν........

Μωρέ ας πέσει η κυβέρνηση, εγώ τα αποτελέσματα θέλω να δω αυτή τη στιγμή :P
Μετά μπαίνω κι εγώ στον αγώνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιρνω στο λυκειο μου και δεν το σηκωνει κανεις! δεν μπορω αλλο να περιμενω! λετε να δημοσιευθουν πρωτα στο νετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Δεν βγηκαν ποτε οι βαθμοι στο ιντερνετ,ουτε πρωτα ουτε τελευταια ουτε ποτε.Κοφτε αυτη την καραμελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αυτη την ενημερωση έχει και το σχολείο μου πάντως.:)
ΓΕΛ Νέαπολης Κοζάνης.
συγγνωμη, επειδη το αγχος σκοτωνει εγκεφαλικα κυτταρα, ας κανω την ερωτηση: ΣΙΓΟΥΡΑ στο σχολειο σου στειλαν ΕΠΙΣΗΜΗ ειδοποιηση για αυριο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top