Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συμβουλή: ΔΕΝ ακούμε τα ΜΜΕ, όσο αξιόπιστα και να φαίνονται.(+1)
Το alfavita είναι αρκετά έγκυρη πηγή (+1) , αλλά θεωρώ ότι στο υπουργείο οι υπάλληλοι είναι πιο "μέσα" στα πράγματα (-1). Και εφόσον δεν υπάρχει επισημη υπουργική απόφαση, δεν πιστεύω καμία άλλη ανακοινωση εκτός από αυτή στο σάιτ του υπουργείου (όοοοοοταν βγει).


Αυτοί που είναι στα τηλέφωνα...είναι εργαζόμενοι..τίποτα άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πάντως μου φαίνεται πολύ <<τραβηγμένο απ' τα μαλλιά>> να υπάρχουν ακόμη τόσα γραπτά στη Χημεία............:hmm:

10.000 ειμαστε οι υποψηφιοι της θετικης......αν μεχρι στιγμης εχει ολοκληρωθει το 1/5 απο αυτα τα γραπτα (και σε ενα μαθημα οπως η Χημεια), καλυτερα να παμε διακοπες...οταν γυρισουμε ΙΣΩΣ ειναι ετοιμα ολα...

Αυτοί που είναι στα τηλέφωνα...είναι εργαζόμενοι..τίποτα άλλο!

Ναι αλλα ακουν περισσοτερα πραγματα (και ισως πιο εγκυρα) απο τους δημοσιογραφους που πετανε ημερομηνιες ισα για να πουλησουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι αλλα ακουν περισσοτερα πραγματα (και ισως πιο εγκυρα) απο τους δημοσιογραφους που πετανε ημερομηνιες ισα για να πουλησουν

Μπααα...μην νομίζεις!
Εδω εγώ έπαιρνα τηλέφωνο για το Κρατικό , για έναν φίλο μου και μου ελεγαν απο βδομάδα και ξαφνικά μετα απο λίγες ώρες βλέπω ότι βγήκαν τα αποτελέσματα και πήρα αμέσως ξανα τον φίλο μου :P
Έχεις δίκιο...αλλά δεν νομίζω οτι ΤΟΣΑ σαιτ (είναι αμέτρητα) λένε βλακείες!!
Πχ.ας πουμε το alfavita τι έχει να χάσει?τι έχει να κερδίσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση υπάλληλος του υπουργείου να σου πει κάτι παραπάνω από αυτά που ξέρεις (και ας ξέρει αυτός...) αν δεν το ανακοινώσει η ίδια η υπουργός πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
[...] θεωρώ ότι στο υπουργείο οι υπάλληλοι είναι πιο "μέσα" στα πράγματα[...]

είναι τόσο "μέσα" στα πράγματα που πριν λίγο καιρό ούτε η ίδια η υπουργός δεν ήξερε πότε θα ξεκινούσαν οι πανελλήνιες και μας παραπληροφορούσε! ("Α. Διαμαντοπούλου : Οι πανελλήνιες θα αρχίσουν το 2ο δεκαπενθήμερο του Μαϊου." , Έναρξη πανελληνίων: 13 Μαϊου!)

οπότε εγώ ψηφίζω ότι τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν τη Δευτέρα στις 16 Ιουνίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το alfavita οντως με προβληματιζει...για να το βγαζει, δε μπορει, θα ειναι αρκετα εγκυρο...αυτο και το e-sos...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
10.000 ειμαστε οι υποψηφιοι της θετικης......αν μεχρι στιγμης εχει ολοκληρωθει το 1/5 απο αυτα τα γραπτα (και σε ενα μαθημα οπως η Χημεια), καλυτερα να παμε διακοπες...οταν γυρισουμε ΙΣΩΣ ειναι ετοιμα ολα...
Συμφωνώ απόλυτα!!! Μάλλον μας κορο'ι'δεύουν.............:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για το Κρατικο σας το διαβεβαιωνω και γω.Περιμενα τα αποτελεσματα "απο βδομαδα" και τα δα φατσα φορα στις 10/07/2009 και ειχα παθει εγκεφαλικο.Την τυφλα τους δεν ξερουν οι πιο πολλοι.Αυτοι που ξερουν ειναι κλεισμενοι και δουλευουν(?) για να βγουν το ταχυτερο δυνατό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Ρε παιδια πως να βγαλουν δελτιο τυπου αφου κανουν απεργια οι δημοσιογραφοι?
mega & ant1 δείχνουν ειδήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Η απεργια αναστελλεται μετα τις 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Συγγνώμη, εδώ και ένα μήνα σχεδόν διορθώνουν (και ας μη σχολιάσω τι διόρθωμα χρειάζονται πχ τα λατινικά που είναι απλώς 40 τύποι στην καλύτερη). Είναι τόσο δύσκολο να κάνουν κάτι έγκαιρα και σωστά?
Και πάει στο διάολο, έγιναν λάθη σε όσες χιλιάδες γραπτά έγιναν. Ας βγει αυτή η "υπουργός" και ας πει ότι τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα ή έστω ότι δεν είναι έτοιμα ακόμα και θα πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Ας δώσει κάποιος μια απάντηση και όχι βλακείες. Στα κρατικά κανάλια έλεγαν στο τέλος της εβδομάδας, άλλοι λένε την άλλη εβδομάδα, μέχρι και για τον Ιούλιο έχω ακούσει (καλά αυτό δεν παίζει).
Και επίσης έχουν βγάλει ημερομηνίες για την κατάθεση μηχανογραφικών και δεν έχουν πει τίποτα για τα αποτελέσματα.
Και πολλοί τα ξέρουν εδώ και μέρες (εγώ ξέρω 2 τουλάχιστον στην πόλη μου, που είναι και μικρή).
Ας μην σχολιάσω καλύτερα αυτά που γράφουν οι εφημερίδες για τρελά ποσοστά κάτω από τη βάση, που με έχουν κάνει να αμφιβάλλω για τα όσα έχω γράψει. Βαρέθηκα, ας κάνουν ό,τι θέλουν δε με νοιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι και δείχνουν τους Αγανακτισμένους!!

Συγγνώμη, εδώ και ένα μήνα σχεδόν διορθώνουν (και ας μη σχολιάσω τι διόρθωμα χρειάζονται πχ τα λατινικά που είναι απλώς 40 τύποι στην καλύτερη). Είναι τόσο δύσκολο να κάνουν κάτι έγκαιρα και σωστά?
Και πάει στο διάολο, έγιναν λάθη σε όσες χιλιάδες γραπτά έγιναν. Ας βγει αυτή η "υπουργός" και ας πει ότι τα αποτελέσματα θα βγουν την άλλη εβδομάδα ή έστω ότι δεν είναι έτοιμα ακόμα και θα πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Ας δώσει κάποιος μια απάντηση και όχι βλακείες. Στα κρατικά κανάλια έλεγαν στο τέλος της εβδομάδας, άλλοι λένε την άλλη εβδομάδα, μέχρι και για τον Ιούλιο έχω ακούσει (καλά αυτό δεν παίζει).
Και επίσης έχουν βγάλει ημερομηνίες για την κατάθεση μηχανογραφικών και δεν έχουν πει τίποτα για τα αποτελέσματα.
Και πολλοί τα ξέρουν εδώ και μέρες (εγώ ξέρω 2 τουλάχιστον στην πόλη μου, που είναι και μικρή).
Ας μην σχολιάσω καλύτερα αυτά που γράφουν οι εφημερίδες για τρελά ποσοστά κάτω από τη βάση, που με έχουν κάνει να αμφιβάλλω για τα όσα έχω γράψει. Βαρέθηκα, ας κάνουν ό,τι θέλουν δε με νοιάζει.

Αχ Μαρία, έχεις απόλυτο δίκιο...μακάρι να μπορούσαμε να τα πούμε στην "υπουργό"...αλλά με όλα αυτά που συμβαίνουν (νέα μέτρα, απεργίες, Αγανακτισμένοι κλπ), έχω καιρό να δω την Παιδεία στις ειδήσεις...ίσως να γίνεται μια αναφορά στα κρατικά...οπότε εμείς περιμένουμε και ακούμε τα ράδιο αρβύλα που κυκλοφορούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλα μου παιδια.Τα γραπτα ειναι κατω στο υπουργειο εδω και τουλαχιστον μια βδομαδα.Μην αγχωνεστε τώρα.Ετσι και αλλιως κανεις δεν νοιαζεται για τα αποτελεσματα σας.Εδω δεν ξερουμε αν θα υπάρχει σε λίγο καιρό Ελλάδα.Δυστυχώς αυτή ειναι η Ελληνική οργάνωση.Τα πέρασα και γω όχι με πανελλήνιες βεβαια αλλα με το ΚΠγ.Που η ιδια η διευθυντρια του τμηματος ξενων γλωσσων δεν ηξερε την τύφλα της.
Αλλοι δουλευουν στο background παιδια και ξερουν τι παιζει.Ολοι οι αλλοι απλα δικαιολογουν το μισθό τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Ναι και δείχνουν τους Αγανακτισμένους!!

yeap, απλά το ανέφερα, γιατί αν τελικά τους φωτίσει ο καλός θεούλης εκεί πέρα στο υπουργείο να βγάλουν το αναθεματισμένο δελτίο τύπου, υπάρχουν κανάλια να το προβάλουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
yeap, απλά το ανέφερα, γιατί αν τελικά τους φωτίσει ο καλός θεούλης εκεί πέρα στο υπουργείο να βγάλουν το αναθεματισμένο δελτίο τύπου, υπάρχουν κανάλια να το προβάλουν!

Και στην ιστοσελίδα του να το αναρτήσουν εμένα δε μου κακοπέφτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν νομίζω οτι θα μπουν στον κοπο να βγαλουν δελτιο τυπου...ειναι απαραδεκτη η σιωπη τους, απαραδεκτη η αποφαση να οριστικοποιησουν ημερομηνιες μηχανογραφικων χωρις ΝΥΞΗ για βαθμολογιες, αλλα το υπουργειο παιδειας εχει αποδειξει νομιζω την ασυνεπεια του...χλωμο να βγει δελτιο τυπου στις ειδησεις...τουλαχιστον στο κεντρικο δελτιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα το πρωί πήγα στο σχολείο για να ρωτήσω και μου είπαν οτι θα βγούν ή αύριο ή μεθαύριο!!Δεν τους έχει ενημερώσει για τίποτα ακόμα το υπουργείο!ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΑΠΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αυτή την στιγμή στην Αθήνα γίνονται πολύ πιο σοβαρά πράγματα απο τις εξετάσεις μας. Δυστυχώς έτσι οπως πάμε και έτσι όπως είναι αγανακτισμένος ο κόσμος (το έδειξε σήμερα με τα γιουχαίσματα και τα αυγά που πετούσε στους υπουργούς) , οι δημοσιογράφοι δεν πρόκειται να ασχοληθούν με τις πανελληνίες. Οπότε τα αποτελέσματα μπορεί να βγουν και χωρίς δελτία τύπου. Γι'αυτό αναμονή στο minedu μπας και βγούν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Μπορούμε να στείλουμε μήνυμα στους "Αγανακτησμένους", να αναρτήσουν ένα ακόμα πανό, που να γράφει "ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ", μπροστά-μπροστά, να σιγουρευτούμε ότι θα φαίνεται από τη Βουλή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κοιτάξτε μη κάνουμε τελικα μηχανογραφικα χωρις να ξερουμε βαθμολογιες..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top