Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ακουσατε κατι στις ειδησεις της ΝΕΤ για τα αποτελεσματα? Γιατι καποιος (ο κτηνιατρος νομιζω)ειχε αναφερει πριν το μεσημερι οτι ειπαν στη ΝΕΤ για την αλλη βδομαδα κ μας παροτρυνε να δουμε τις ειδησεις των 9 (εγω δεν ειδα ειδησεις στη ΝΕΤ ,ειδα στον ΑΝΤ1 αλλα δεν ειπαν τιποτα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,064 μηνύματα.
Θεωρείς οτι το ΒΗΜΑ, μια απο τις μεγαλύτερες εφημερίδες της Ελλάδας, είναι ενα καμμένο blog που πετάει μαλακίες; :worry:
ΜΗΝ αλλάζουμε τα νοήματα σε παρακαλώ. Το βήμα ΔΕΝ έγραψε για ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ. Ο.Κ.?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ πάντως αποκλείω να βρήκανε τα λάθη ΤΩΡΑ και να ξαναβαθμολογούνε γραπτά ΤΩΡΑ. Στον τελευταίο έλεγχο. Δεν είναι άπειροι, 11 χρόνια διοργανώνουνε πανελλαδικές.
Τα αποτελέσματα ας βγούνε όποτε είναι να βγουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μα πουθενα δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση.Μην μου θυμιζεις ανακοινωσεις γιατι ακομα θυμαμαι τον Ιουλιο του 2009 που παιρνω τηλεφωνο στις 10 το πρωι για τα αποτελεσματα του ΚΠγ και μου απαντανε 'απο βδομαδα' και σε 4 ωρες ειχαν βγει.Ειναι αναλογα των διαθεσεων τους.Ζουν στο κοσμο τους.Αντε να μιλησουμε με γεγονοτα και οχι με φημολογια.Τωρα για τα μπλογκς,Ευαγγελατος και Ψυχαρης δεν γραφουν μαλακιες,δεν ειναι τρομακτικο αυτοι.Τεσπα,καλο ξημερωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoula...

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγώ πάντως αποκλείω να βρήκανε τα λάθη ΤΩΡΑ και να ξαναβαθμολογούνε γραπτά ΤΩΡΑ. Στον τελευταίο έλεγχο. Δεν είναι άπειροι, 11 χρόνια διοργανώνουνε πανελλαδικές.
Τα αποτελέσματα ας βγούνε όποτε είναι να βγουν!!!
ε ναι μην τρελαθουμε κιολας!ειπαμε αχρηστοι αλλα οχι κ ετσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Γιατι βιαζεστε ολοι τοσο πολυ. Δηλαδη τι θα γινει θα εχουμε αγχος μεχρι τις 20-25 αυγουστου που βγαινουν οι βασεις; Ακουγεται τρομακτικο. Φτανει με το αγχος αρκετο τραβηξαμε 1 χρονο τωρα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Για να βγηκε επισημη ανακοινωση στην ιστοσελιδα του Υπουργειου οτι η καταθεση του μηχανογραφικου ξεκιναει την Παρασκευη παει να πει οτι μεχρι τοτε θα εχουν οπωσδηποτε βγει οι βαθμοι.Απο το 2000 που ξεκινησε το νεο συστημα μεχρι σημερα παντα οποιος κατεθετε μηχανογραφικο γνωριζε και τους βαθμους του.Αν οπως λεει ο ΔΙΑΣ ακομα διορθωνουν καποια λαθη το υπουργειο δε θα βγαζε ανακοινωση για την ημερομηνια των μηχανογραφικων.Αυτο σημεινει οτι τα αποτελεσματα εχουν βγει και ακομα και αν καποια γραπτα οντως ειχαν λαθη αυτα θα ειναι ελαχιστα και δε θα χρειαστει τοσο διαστημα για να ξαναπεραστουν οι βαθμολογιες.Να δειτε που την Πεμπτη πρωι θα βγουν κανονικα και ολο αυτο το παραληρημα της παραπληροφορησης και του ραδιο αρβυλα σου πα μου πες θα σταματησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ΜΗΝ αλλάζουμε τα νοήματα σε παρακαλώ. Το βήμα ΔΕΝ έγραψε για ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ. Ο.Κ.?

Γιατι ποιο βλόγκ έγραψε για επίσημη ανακοίνωση απο το υπουργείο παιδείας?
Πιθανών, η κα gime , βάσει δημοσιεύσεων στο ίντερνετ ΚΑΙ μιλώντας με διευθυντές σχολείων (οχι μανάβηδες, οχι σουβλακοτυλιχτές, οχι παιδάκια που μπένουν στο νετ και λένε οτι τους κατέβει για να πάρουν +1) , όπως ανέφερε, συμπέρανε, και με το δίκιο της, οτι εχει δοθεί κάποια επίσημη ανακοίνωση.
Τώρα αν θές να την λιθοβολήσεις την γυναίκα μονο και μόνο επειδή μπηκε στο ischool για μας καθυσηχάσει λίγακι, δικό σου πρόβλημα.

Άλλωστε, αν ειχε δοθεί κάποια επίσημη ανακοίνωση (ΚΑΙ μόνο που το δημοσιεύει το ΒΗΜΑ το θεώρω αρκετά έγκυρο) δεν θα καθόμουν να έπαιζα το παιχνιδάκι των λέξεων και των νοημάτων μαζί σου, Ο.Κ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
λοιπόν, εγώ προτείνω να το κλείσουμε για σήμερα εδώ το θέμα και να πάμε για νάνι...και ποιος ξέρει;; μπορεί αύριο μόλις ξυπνήσουμε να μας περιμένει μια ευχάριστη έκπληξη από την αξιολάτρευτη αννούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
λοιπόν, εγώ προτείνω να το κλείσουμε για σήμερα εδώ το θέμα και να πάμε για νάνι...και ποιος ξέρει;; μπορεί αύριο μόλις ξυπνήσουμε να μας περιμένει μια ευχάριστη έκπληξη από την αξιολάτρευτη αννούλα!

Αυτο δεν 9α ειναι εκπλη3η αλλα εφιαλτης πραγματικος!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Η Αννουλα αγαπαει και δεν εκπλησσει.Χαρειτε τα τελευταια 24ωρα πριν τα αποτελεσματα και χαλαρωστε.Δεν ηρθε το τελος...ακομα.
Παω για νανι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Standby. Call interception in Progress. Tracking...

Διαμάντω: " Ναι; Ποιός είναι νυχτιάτικα;"
Chuck Norris: "Hey, Annie, Chuck Norris speaking. I've made my decicion. Thursday will be the day."
Διαμάντω: "Τhursday? But Ι ..."
(Της το κλεινει στα μούτρα)

Παιδιά, είναι πλέον γεγονός. ΠΕΜΠΤΗ. (Λογικά αύριο το πρωί η Αννούλα θα το ανακοινώσει επίσημα, τρομοκρατημένη από τις ολέθριες συνέπειες που θα υποστεί διαφορετικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Γιατι ποιο βλόγκ έγραψε για επίσημη ανακοίνωση απο το υπουργείο παιδείας?
Πιθανών, η κα gime , βάσει δημοσιεύσεων στο ίντερνετ ΚΑΙ μιλώντας με διευθυντές σχολείων (οχι μανάβηδες, οχι σουβλακοτυλιχτές, οχι παιδάκια που μπένουν στο νετ και λένε οτι τους κατέβει για να πάρουν +1) , όπως ανέφερε, συμπέρανε, και με το δίκιο της, οτι εχει δοθεί κάποια επίσημη ανακοίνωση.
Τώρα αν θές να την λιθοβολήσεις την γυναίκα μονο και μόνο επειδή μπηκε στο ischool για μας καθυσηχάσει λίγακι, δικό σου πρόβλημα.

Άλλωστε, αν ειχε δοθεί κάποια επίσημη ανακοίνωση (ΚΑΙ μόνο που το δημοσιεύει το ΒΗΜΑ το θεώρω αρκετά έγκυρο) δεν θα καθόμουν να έπαιζα το παιχνιδάκι των λέξεων και των νοημάτων μαζί σου, Ο.Κ.?

Καλημέρα!
Πρώτα απ' όλα θα ζητήσω συγνώμη για τη λέξη επίσημα που χρησιμοποίησα. Πάνω στον ενθουσιασμό μου γι'αυτό που διάβασα δεν τσέκαρα αν το έχει επιβεβαιώσει το υπουργείο. Θεώρησα ότι τα ειδησεογραφικά sites είναι άρκετα έγκυρα και είχα ήδη μιλήσει και με διευθυντές σχολείων που μιλούσαν για την Πέμπτη γι' αυτό και βιάστηκα να το ανεβάσω χρησιμοποιώντας τη λέξη επίσημα. Η πρόθεση μου ήταν να σας ηρεμήσω όχι να σας προκαλέσω περισσότερη αναστάτωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν θα τα βγάλουν αύριο,θα πρέπει σήμερα να βγάλουν δελτίο τύπου :P ... (....για να δούμε λοιπον)!
Καλημέρα σας παιδιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Αν θα τα βγάλουν αύριο,θα πρέπει σήμερα να βγάλουν δελτίο τύπου :P ... (....για να δούμε λοιπον)!
Καλημέρα σας παιδιά!!!

Ρε παιδια πως να βγαλουν δελτιο τυπου αφου κανουν απεργια οι δημοσιογραφοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Πιστευεις οτι θα μαθουμε την Πέμπτη? Εγω μετα απο αυτα που εγραψε ο ΔΙΑΣ Έχω αρχισει να αμφιβαλλω

Εγώ είμαι σίγουρη!:D
Ε, άντε το αργότερο Παρασκεύη,αλλά δε νομίζω:hmm:

έχω σκοπό να πάρω το έθνος σήμερα.
Έχει πληροφορίες σετικά με βάσεις,σχολές κ.λπ
Ίσως αναφέρει κάτι και για αποτελέσματα. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
:hehe:

παρασκευη με δευτερα παιδες! :P
υπομονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αυτό που θα πω δε θ' αρέσει σε κανέναν αλλά είναι αλήθεια:
Πήρα τηλ στο υπουργείο και ρώτησα (το σήκωσαν!:clapup:), και είπαν ότι το παλεύουν για ΔΕΥΤΕΡΑ...ίσως και πιο μετά...κάτι ακουγόταν για Παρασκευή μεσημέρι, αλλά όσο περνάνε οι μέρες είναι αδύνατον να συμβεί...τα μηχανογραφικά στις 17/6 και τις μέρες μέχρι να ανακοινωθούν τα δικά μας θα τα συμπληρώσει το 10% μόνο...

Υ.Γ. Όποιος θέλει να πάρει τηλ στο υπουργείο, ας βρει την υπουργική απόφαση για τα μηχανογραφικά. Εκεί η Αννούλα μας άφησε πολλά τηλ επικοινωνίας και μερικά λειτουργούν.
Πατήστε όσα (-1) θέλετε...αλλά αυτό είπε το υπουργείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλά και για άλλα αποτελέσματα έλεγαν λακαμίες άλλες χρονιές , θα "βγουν σε μια εβδομάδα" και έβγαιναν μετα απο λίγες ώρες!
Τι το παλεύουν μωρέ....μη μιλήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Αυτό που θα πω δε θ' αρέσει σε κανέναν αλλά είναι αλήθεια:
Πήρα τηλ στο υπουργείο και ρώτησα (το σήκωσαν!:clapup:), και είπαν ότι το παλεύουν για ΔΕΥΤΕΡΑ...ίσως και πιο μετά...κάτι ακουγόταν για Παρασκευή μεσημέρι, αλλά όσο περνάνε οι μέρες είναι αδύνατον να συμβεί...τα μηχανογραφικά στις 17/6 και τις μέρες μέχρι να ανακοινωθούν τα δικά μας θα τα συμπληρώσει το 10% μόνο...

Υ.Γ. Όποιος θέλει να πάρει τηλ στο υπουργείο, ας βρει την υπουργική απόφαση για τα μηχανογραφικά. Εκεί η Αννούλα μας άφησε πολλά τηλ επικοινωνίας και μερικά λειτουργούν.
Πατήστε όσα (-1) θέλετε...αλλά αυτό είπε το υπουργείο...

Αν είναι δυνατόν...
Ούτε μία διαδικασία σωστά δεν μπορούν να κάνουν σ'αυτό το κράτος :/:
Πότε πήρες τηλέφωνο;


Και κάτι ακόμη για το οποίο έχω απορία: η υποβολή των μηχανογραφικών μπορεί να γίνει οποιαδήποτε στιγμή στο διάστημα 17-28 ή ορίζεται συγκεκριμένη ημερομηνία για κάθε μαθητή;
Δεν είδα να το αναφέρει πουθενά στις οδηγίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top