Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πηρα και γω τα τηλεφωνα μου για να μαθω γιατι ειμαι στο χωριο μου και πολλοι καθηγητες ΚΑΙ ο διευθυντης του επιμενει για Πέμπτη,αντε βαρια Παρασκευη.Παντως αν βγουν Δευτερα,ουτε λιγο ουτε πολυ μια βδομαδα θα αφησουν μετα τις βαθμολογιες για τα μηχανογραφικα.Και δεν ειναι ουτε να γκρινιαξει κανεις ουτε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εγώ είμαι μαζί σας. Αν θέλετε να ακουστεί η φωνή σας στείλτε μια επιστολή διαμαρτυρίας στο υπουργείο παιδείας. Επισυνάψτε στην επιστολή μία λίστα με το ονοματεπώνυμο του καθενός, το λύκειο (ΓΕΛ, ΕΠΑΛ, ΤΕΕ κλπ) στο οποίο είστε υποψήφιοι, σε ποια κατηγορία υποψηφίων ανήκετε (90%, 10% κλπ.) και δίπλα την υπογραφή σας. Αν συντονιστείτε και εκφράσετε εγγράφως την αγανάκτησή σας μπορεί κάτι να πετύχετε, τουλάχιστον δεν θα χάσετε τίποτα. Αν το κάνετε, που το εύχομαι ολόψυχα, ζητήστε από τον εκπρόσωπο σας που θα το αποστείλει στο υπουργείο να δεχτεί πίσω ακριβές αντίγραφο με αριθμό πρωτοκόλλου, αλλιώς το πιο πιθανό είναι να το πετάξουν στα σκουπίδια. Η επιστολή να αποστέλλεται προς την αξιαγάπητη υπουργό παιδείας Άννα Διαμαντοπούλου και καλό είναι να κοινοποιείται στον υφυπουργό παιδείας Ιωάννη Πανάρετο και στις υφυπουργούς παιδείας Έφη Χριστοφιλοπούλου και Φώφη Γεννηματά. Νομίζω πως οι διαχειριστές του ischool μπορούν να παρέχουν νομικές συμβουλες για τη σύνταξη της επιστολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εεεε ηρεμία! Δε θα μας τρελάνουν αυτοί!
Την Πέμπτη θα μάθουμε!
Ας χαρούμε την άγνοια μας! :redface:
Πιστευεις οτι θα μαθουμε την Πέμπτη? Εγω μετα απο αυτα που εγραψε ο ΔΙΑΣ εχω αρχισει να αμφιβαλλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε πΑΙΔΙΆ μακάρι να τελειώνουμε την πέμπτη , αλλά αφού δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα , γίνεται να βγούνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδιά δεν έριξα τη βόμβα και έφυγα, απλά δεν είχα internet για αρκετή ώρα. Το διάβασα στο internet για την Πέμπτη και μίλησα και με διευθυντές σχολείων.........
Αυτό που λες τώρα είναι τελείως διαφορετικό από αυτό που έγραψες το απόγευμα:
Ανακοινώθηκε επίσημα ότι την Πέμπτη βγαίνουν τα αποτελέσματα. Καλά αποτελέσματα σε όλους
Αλλοίμονο μας αν κάθε καλαμία που πετάει το κάθε καμμένο blog, το θεωρούμε ...επίσημη ανακοίνωση. (Έλεος?)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια μην πτοειστε!Βασικα το τι ειπε ο καθενας μας δεν εχει σημασια,μιας και ο καθενας λεει τα δικα του.Μην πιστευετε ουτε εμενα στην τελικη.Παντως και λαθη να χαν γινει γινονται τοσοι ελεγχοι και θα χαν βρεθει και πιο νωρις.Επικρατει μια τρομολαγνια ρε παιδια!Αυτοι για να συμπιεσουν τοσο τις ημερομηνιες βιαζονται.Νομιζω παντως πως ειμαστε πολυ κοντα στα αποτελεσματα.Καλο κουραγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ρε Dia πραγματικα.....sorry κιολας δηλαδη.....αλλα με τοσα που ξερεις,εχω μια μικρη υποψια οτι εισαι η ιδια η Διαμαντοπουλου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ρε πΑΙΔΙΆ μακάρι να τελειώνουμε την πέμπτη , αλλά αφού δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα , γίνεται να βγούνε?
Γιατι οχι? Αυριο ειναι Τεταρτη (δηλ. ειναι ηδη Τεταρτη). Μπορει λοπον να ανακοινωσουν σε λιγες ωρες οτι τα αποτελεσματα θα βγουν την Πέμπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Πιστευεις οτι θα μαθουμε την Πέμπτη? Εγω μετα απο αυτα που εγραψε ο ΔΙΑΣ εχω αρχισει να αμφιβαλλω

αν και δεν απευθύνεσαι σε 'μένα, εγώ θέλω να πιστεύω πως θα ανακοινωθούν την πέμπτη, άντε το αργότερο παρασκευή, γιατί:

  • την κυριακή φεύγω για 3ήμερο με το φροντ. μου και θέλω να ζήσω όλη τη διαδικασία των αποτελεσμάτων (αγρυπνία από την προηγούμενη -> πορεία προς το σχολείο με κόμπο το στομάχι -> καρτέρι στο σχολείο μέχρι την ανάρτησή τους πηγαίνοντας πάνω κάτω το προαύλιο -> αγωνιώδες ψάξιμο για να βρω τρεμάμενη το όνομά μου και τους βαθμούς στα αναρτημένα, πλέον, αποτέλεσμα -> απογοήτευση (πιθανότατα) -> κλάμα!)
  • όπως το πάμε από αναβολή σε αναβολή, στο τέλος θα ανακοινωθούν τον αύγουστο μαζί με τις βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ρε Dia πραγματικα.....sorry κιολας δηλαδη.....αλλα με τοσα που ξερεις,εχω μια μικρη υποψια οτι εισαι η ιδια η Διαμαντοπουλου! :)
αχα!! τώρα εξηγούνται όλα :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
αν και δεν απευθύνεσαι σε 'μένα, εγώ θέλω να πιστεύω πως θα ανακοινωθούν την πέμπτη, άντε το αργότερο παρασκευή, γιατί:

  • την κυριακή φεύγω για 3ήμερο με το φροντ. μου και θέλω να ζήσω όλη τη διαδικασία των αποτελεσμάτων (αγρυπνία από την προηγούμενη -> πορεία προς το σχολείο με κόμπο το στομάχι -> καρτέρι στο σχολείο μέχρι την ανάρτησή τους πηγαίνοντας πάνω κάτω το προαύλιο -> αγωνιώδες ψάξιμο για να βρω τρεμάμενη το όνομά μου και τους βαθμούς στα αναρτημένα, πλέον, αποτέλεσμα -> απογοήτευση (πιθανότατα) -> κλάμα!)
  • όπως το πάμε από αναβολή σε αναβολή, στο τέλος θα ανακοινωθούν τον αύγουστο μαζί με τις βάσεις!
Καλε ,κι εγω την Πέμπτη θελω αν κ αυριο δεν θα με χαλαγε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εφόσον δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση στη σελίδα του υπουργείου παιδείας μη χαλιέστε.Κανείς δεν ξέρει,ούτε τα μμε,ούτε το σχολείο και σίγουρα ούτε κι εμείς.Αλλά αφού αντέξαμε μέχρι στιγμής,τι είναι 4-5 μέρες ακόμα; :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ρε Dia πραγματικα.....sorry κιολας δηλαδη.....αλλα με τοσα που ξερεις,εχω μια μικρη υποψια οτι εισαι η ιδια η Διαμαντοπουλου! :)
Με κατάλαβες πονηρούλη? Μην το πεις όμως πουθενά, ε?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εφόσον δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση στη σελίδα του υπουργείου παιδείας μη χαλιέστε.Κανείς δεν ξέρει,ούτε τα μμε,ούτε το σχολείο και σίγουρα ούτε κι εμείς.Αλλά αφού αντέξαμε μέχρι στιγμής,τι είναι 4-5 μέρες ακόμα; :D

Οχι κ τοσες μερες ακομα. μαυτο το ρυθμο θα μπουμε στον Ιουλιο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
αχα!! τώρα εξηγούνται όλα :hmm::P

χαχα...ε ναι ρε συ.....ειχα καιρο υποψιες,αλλα τελευταια αρχισα να σιγουρευομαι......παντως-ασχετο- κι εγω πστευω οτι τ αποτελεσματα θα βγουν Πεμπτη....το ΠΟΛΥ Παρασκευη κι οχι την αλλη εβδομαδα....αλλιως,γιατι να εχει γινει τοσος ντορος να μην συμπληρωσουμε τα μηχανογραφικα πριν τα αποτελεσματα,δηλαδη τον Μαρτιο....

Δεν εχει νοημα δηλαδη............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγω θελω να βγουν Ε Χ Θ Ε Σ !!!!!!!!!!!!!!Βαρεθηκα να περιμενω, νακουω πιθανες ημερομηνιες,να μετραω μορια κ να τα βρισκω ολο κ λιγοτερα .,να μην μπορω να κοιμηθω, να βλεπω την οικογενεια μου να μου κανει τον καραγκιοζη ,για να μη στεναχωριεμαι, για να μην αγχωνομαι κιαλλο, τι φταινε κι αυτοι οι ανθρωποι? Επιτελους Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α

Μα πώς σε νιώθω...ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα εχει πολλες εκπληξεις το υπουργειο.Εδω δεν ηξεραν ποτε θα ξεκινησουν οι πανελλαδικες και παραπληροφορουσαν.Παντως σημερα παρα πολλα μπλογκς βουιξαν.Ενταξει θελουν να πουλησουν,αλλα δεν μπορει να την επεσαν και ευαγγελατος και το βημα ταυτοχρονα.Εσεις δεν λεγατε πως το υπουργειο τρεχει τις διαδικασιες;Εγω προσωπικα φημολογιες και αλλα τετοια δεν πιστευω.Το μονο σιγουρο ειναι πως η βαθμολογηση στην Κοζανη και σε καποια αλλα εξ.κεντρα εχει τελειωσει εδω και τουλαχιστο μια βδομαδα.Ολα τα αλλα ειναι απλα για να γινεται κουβεντα.Στο ελλαντα το ραντιο αρμπυλα παει συννεφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Με κατάλαβες πονηρούλη? Μην το πεις όμως πουθενά, ε?


χαχαχαχα....μην ανησυχεις,θα μεινει μεταξυ μας....αλλα εχω καποιες υποψιες οτι ΙΣΩΣ καποιοι ειδαν την ανακαλυψη του μυστικου σου απο μενα.....αν ειναι λιγοι εχει καλως,αλλιως...........................δεν ξερω,δεν σκεφτηκα κατι :P...σκεψου εσυ το αλλιως... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αυτό που λες τώρα είναι τελείως διαφορετικό από αυτό που έγραψες το απόγευμα:

Αλλοίμονο μας αν κάθε καλαμία που πετάει το κάθε καμμένο blog, το θεωρούμε ...επίσημη ανακοίνωση. (Έλεος?)

Θεωρείς οτι το ΒΗΜΑ, μια απο τις μεγαλύτερες εφημερίδες της Ελλάδας, είναι ενα καμμένο blog που πετάει μαλακίες; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Καλα εχει πολλες εκπληξεις το υπουργειο.Εδω δεν ηξεραν ποτε θα ξεκινησουν οι πανελλαδικες και παραπληροφορουσαν.Παντως σημερα παρα πολλα μπλογκς βουιξαν.Ενταξει θελουν να πουλησουν,αλλα δεν μπορει να την επεσαν και ευαγγελατος και το βημα ταυτοχρονα.Εσεις δεν λεγατε πως το υπουργειο τρεχει τις διαδικασιες;Εγω προσωπικα φημολογιες και αλλα τετοια δεν πιστευω.Το μονο σιγουρο ειναι πως η βαθμολογηση στην Κοζανη και σε καποια αλλα εξ.κεντρα εχει τελειωσει εδω και τουλαχιστο μια βδομαδα.Ολα τα αλλα ειναι απλα για να γινεται κουβεντα.Στο ελλαντα το ραντιο αρμπυλα παει συννεφο.


Να δεις που αυτοί που λένε ότι λένε στα διάφορα μπλογκς,τα ξέρουν πριν καν το σκεφτεί το υπουργείο.Παίζει η Αννούλα να δει σε κανένα σάιτ "Την Πέμπτη τα αποτελέσματα των πανελληνιών" και να πει "Ω!Καλή ιδέα!Ας τα ανακοινώσουμε Πέμπτη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top