Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γιατί το παλεύτε τόσο πολύ;

Την Πέμπτη θα βγουν, δεν είναι χαζοί όσοι το λένε, κουλ.:confused:
Πώς κάνετε έτσι; Απαπαπα.:confused:

Sorry αλλα στην αρχη του παροντος θεματος αρκετοι λεγανε για 10 Ιουνιου lol

Δεν είναι χαζοί αλλά όπως βλέπεις δεν βγήκαν στις 10 :)

Οπότε αν μας ελεγε απο που ειναι η επισημη ανακοινωση θα ηταν ωραια δεν νομιζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
δεν παει καλα ο κοσμος εγω σημερα πηρα τηλ ενα 8ειο μου που ειναι διευ8υντης δευτεροβα8μιας και μου ειπε οτι σημερα που μιλησε μ το υπουργειο του ειπαν οτι κατα πασα πι8ανοτητα παρασκευη αλλα μπορει να παει και δευτερα:(..... ελπιζω να κανει λα8ος..........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Και μας ένας καθηγητής μας στο φροντιστήριο μας είπε μπορεί να βγουν και την επόμενη εβδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χτυπάω και δεν σηκωνουν κανενα.:confused:
Τώρα το είδα.
Στο σάιτ τους λέει ότι και καλά λειτουργούν μέχρι 15.30.
Sorry αλλα στην αρχη του παροντος θεματος αρκετοι λεγανε για 10 Ιουνιου lol

Δεν είναι χαζοί αλλά όπως βλέπεις δεν βγήκαν στις 10 :)

Οπότε αν μας ελεγε απο που ειναι η επισημη ανακοινωση θα ηταν ωραια δεν νομιζεις?

Μέχρι στιγμής αυτό παίζει όμως. Με το να κλαιγόμαστε και να ρωτάμε κάθε 3 δεύτερα πότε και πότε, ε δεν είναι και τόσο λογικό. Χα; Οπότε ηρεμήστε. Θα βγει ανακοίνωση και θα το μάθουμε, δε θα πεθάνουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Guys η gime ειναι καθηγητρια και το ξερω πολυ καλα.
Κατι θα ξερει παραπανω.Αυτη τη στιγμη δεν εχω προσβαση αμεσα σε καθηγητη αλλα εχει βουιξει ο τόπος.:P

δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Και την Πέμπτη έχουμε αποφοίτηση και πάρτυ στο φροντιστήριο....ωχ κατάλαβα....Ήρθε το τέλος μου...Όλοι θα ρωτάνε "πώς τα πήγες;"και δεν θα καταλαβαίνουν πώς τα πήγα από τα μούτρα μου....Μα γιατί;;;;;;;;;:(:worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά η ανακοίνωση του υπουργείου παιδείας λέει ότι από την Πέμπτη θα αρχίσει η ηλεκτρονική υποβολή των μηχανογραφικών και βέβαια για να γίνει αυτό συνεπάγεται ότι θα προηγηθεί η ανακοίνωση των βαθμολογιών των υποψηφίων. Αυτό που μόλις είπα ξεχάστε το γιατί αυτό ισχύει σε κάθε νορμάλ χώρα με νορμάλ υπουργό. Άρα γιατί να μην πρωτοτυπήσει η Αννούλα και να τα ανακοινώσει πιο μετά?

PS Οι πηγές που επικαλέστηκα είναι ένας γνωστός από τη δευτεροβάθμια του νομού καταγωγής μου αλλά πως μπορεί να είναι σίγουρος όταν και οι ίδιοι δεν το ξέρουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τα σχολεία έχουν ήδη ειδοποιηθεί για την Πέμπτη. Από τότε που ξεκίνησαν οι πανελλήνιες, τα μηχανογραφικά καταθέτονται μια μέρα μετά τα αποτελέσματα, έτσι θα γίνει και φέτος.

ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ επιτυχία σ' όλα τα παιδιά, μακάρι οι βαθμοί να έχουνε ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ εκπλήξεις, να περιορισθούν οι ΑΔΙΚΙΕΣ και σας εύχομαι να συμπληρώσετε το μηχανογραφικό με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, έχοντας επιλέξει συνειδητά το μέλλον σας. Για εμάς το ταξίδι τελειώνει κάπου εδώ, με την ανακοίνωση των βαθμολογιών όλοι πάντω κάτω ξέρουμε τι πετύχαμε.

Υπομονή και αύριο βγείτε καμιά βόλτα, φάτε κανα γύρο, πιείτε καμια coca cola, κάντε σεξ και την πέμπτη το πρωί ξέρετε..

ΕΙΣΠΝΟΕΣ
ΕΚΠΝΟΕΣ

!!!

Καλή μας επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ε λογικά την άλλη την εβδομάδα αποκλείεται αλλιώς δεν θα έθεταν ημερομηνία ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ υποβολής από τις 17 Ιουνίου!!!Δηλαδή μπορεί ποτέ να δηλωθεί και να υποβληθεί οριστικά το μηχανογραφικό αν δεν έχουν βγει οι βαθμοί??? Αρα λογικά Πέμπτη-Παρασκευη οι βαθμοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όπως είπε και ο Δημήτρης...Πέμπτη το πρωί θα "τζαμοκολληθούν" οι βαθμολογίες μας!!!Έστειλε το υπουργείο παιδείας χαρτί που το λέει!Αύριο,θα βγει λογικά και η σχετική ανακοίνωση :D
Καλή μας επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Όπως είπε και ο Δημήτρης...Πέμπτη το πρωί θα "τζαμοκολληθούν" οι βαθμολογίες μας!!!Έστειλε το υπουργείο παιδείας χαρτί που το λέει!Αύριο,θα βγει λογικά και η σχετική ανακοίνωση :D
Καλή μας επιτυχία :)

Το χαρτί που ακριβώς στάλθηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Στέργει γαρ ουδείς άγγελον κακών επών...
(Η παραπάνω ατάκα είναι από την Αντιγόνη και σημαινει ότι κανένας δεν αγαπά αυτόν που φέρνει άσκημα νέα).

Λοιπόν: οι πληροφορίες (από καθηγητή συντονιστή βαθμολογικού) λένε ότι βρέθηκαν λάθη στις βαθμολογήσεις σε κάποια βαθμολογικά και θα γίνουν νέοι έλεγχοι και διορθώσεις. Αυτό σημαίνει ότι θα καθυστερήσει η ανακοίνωση των βαθμών μας, οπότε η Πέμπτη αποκλείεται, την Παρασκευή πολύ δύσκολο, οπότε μάλλον πάμε για Δευτέρα 20/6. (Τα διάφορα τυχαία μπλόγκ, μόνο έγκυρες πηγές δεν είναι και γράφουν ότι να΄ναι). Το ότι από την Παρασκευή 17/6 θα μπορεί να γίνεται οριστική κατάθεση μηχανογραφικών, δεν σημαίνει ότι θα έχουν βγει ως τότε και οι βαθμοί (όπως μας φαίνεται αυτονόητο). Υπάρχουν και αυτοί του 10% που δεν περιμένουν βαθμούς (και μάλλον θα είναι πάρα πολλοί).

Εύχομαι να είναι οι πληροφορίες μου λανθασμένες, αλλά θεωρώ την πηγή τους αξιόπιστη. Ξέρω ότι σας στεναχώρησα (κι εμένα μου ήρθε κεραμίδα). Αν νομίζετε ότι έτσι θα ξεσπάσετε, μπορείτε να μου βάλετε όσα -1 θέλετε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το χαρτί που ακριβώς στάλθηκε?

Βασικά ειδοποιήθηκαν τα σχολεία!!!

Στέργει γαρ ουδείς άγγελον κακών επών...
(Η παραπάνω ατάκα είναι από την Αντιγόνη και σημαινει ότι κανένας δεν αγαπά αυτόν που φέρνει άσκημα νέα).

Λοιπόν: οι πληροφορίες (από καθηγητή συντονιστή βαθμολογικού) λένε ότι βρέθηκαν λάθη στις βαθμολογήσεις σε κάποια βαθμολογικά και θα γίνουν νέοι έλεγχοι και διορθώσεις. Αυτό σημαίνει ότι θα καθυστερήσει η ανακοίνωση των βαθμών μας, οπότε η Πέμπτη αποκλείεται, την Παρασκευή πολύ δύσκολο, οπότε μάλλον πάμε για Δευτέρα 20/6. (Τα διάφορα τυχαία μπλόγκ, μόνο έγκυρες πηγές δεν είναι και γράφουν ότι να΄ναι). Το ότι από την Παρασκευή 17/6 θα μπορεί να γίνεται οριστική κατάθεση μηχανογραφικών, δεν σημαίνει ότι θα έχουν βγει ως τότε και οι βαθμοί (όπως μας φαίνεται αυτονόητο). Υπάρχουν και αυτοί του 10% που δεν περιμένουν βαθμούς (και μάλλον θα είναι πάρα πολλοί).
Εύχομαι να είναι οι πληροφορίες μου λανθασμένες, αλλά θεωρώ την πηγή τους αξιόπιστη. Ξέρω ότι σας στεναχώρησα (κι εμένα μου ήρθε κεραμίδα). Αν νομίζετε ότι έτσι θα ξεσπάσετε, μπορείτε να μου βάλετε όσα -1 θέλετε.


What???Οταν εννοείς λάθη?Τι εννοείς??Στα αθροίσματα??
Δεν παίζει την μια να λενε έτσι και την άλλη γιουβέτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,101 μηνύματα.
Στέργει γαρ ουδείς άγγελον κακών επών...
(Η παραπάνω ατάκα είναι από την Αντιγόνη και σημαινει ότι κανένας δεν αγαπά αυτόν που φέρνει άσκημα νέα).
υτό σημαίνει ότι θα καθυστερήσει η ανακοίνωση των βαθμών μας, οπότε η Πέμπτη αποκλείεται, την Παρασκευή πολύ δύσκολο, οπότε μάλλον πάμε για Δευτέρα 20/6.
Dias μπορεί και το Σαββατο!!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Kαι τα βρήκανε τώρα τα λάθη; Με τίποτα. Μετά από τόσους ελέγχους, τώρα τα βρήκανε;
Αν είναι έτσι δε θέλω να μάθω καθόλου, άμα έπεσε σε καθηγητές που δεν ξέρουνε πρόσθεση γάμησέ τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musictime

Νεοφερμένος

Η musictime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λοιπόν ας πάρουμε λογικά τα πράγματα :hmm:
α)Αύριο δε βγαίνουν οι βαθμοί γιατί θα το είχαμε μάθει μέχρι το μεσημέρι (θα το 'χαν ανακοινώσει με δελτίο τύπου)
β)Την Παρασκευή ξεκινά η οριστική υποβολή του μηχανογραφικού,οπότε για να αρχίσουμε να το καταθέτουμε θα πρέπει να γνωρίζουμε πρώτα τους βαθμούς.Άρα, αποκλείεται να ανακοινωθούν την επόμενη εβδομάδα οι βαθμολογίες μας.
γ)Η Παρασκευή επίσης αποκλείεται διότι δεν είναι δυνατόν να μη μας αφήσουν έστω και κάποιο ελάχιστο χρόνο (π.χ 1 ημέρας) να συνέλθουμε από όλο αυτό που περάσαμε ,να σκεφτούμε και μετα ήρεμα να αποφασίσουμε τί θα επιλέξουμε.. Δηλαδή την ίδια μέρα που θα δούμε τους βαθμούς μας , πώς γράψαμε, θα κληθούμε να καταθέσουμε μηχανογραφικό; Συνήθως προηγούμενες χρονιές έδιναν κάποιο χρονικό περιθώριο στα παιδιά μετα την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων τους να χαλαρώσουν και ύστερα ψύχραιμα να καταλήξουν στο ποιές θα είναι οι επιλογές τους. Βέβαια φέτος όπως έχουμε όλοι διαπιστώσει βιάζονται να τελειώσει η όλη διαδικασία γρήγορα... :vroum: Οπότε φαντάζομαι πως κατ' αυτόυς μια μέρα περιθώριο αρκεί..
Επομένως, με βάση τα α, β, γ καταλήγουμε στην Πέμπτη
Διαφορετικά τι να πώ :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Dias μπορεί και το Σαββατο!!!! :worry:
Πραγματι γιατι να μην ανακοινωθουν Σαββατο? Εμεις δεχομαστε ολες τις μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αν και περίμενα πως και πως να βγούνε τα αποτελέσματα,τώρα δεν ξέρω αν θέλω να τα δω..Αλλά μια ψυχή που είναι να βγει...Καλά αποτελέσματα σε όλους.

υγ:Το άκουσα κι εγώ ότι υπήρξε κάποιο πρόβλημα με τις βαθμολογήσεις.Έχει βγάλει το υπουργείο δελτίο τύπου ή κάποια επίσημη ανακοίνωση;Αν ναι,μπορεί κάποιος να την επισηνάψει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top