Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Θα μου λείψει όλο αυτό το νταβαντούρι, οι ''κονταρομαχίες'' στο σα'ι'τ και το άγχος χωρίς λόγο αν κ όταν τελειώσω με τις Πανελλήνιες :P
Για να προσθέσω μία ακόμα ανώφελη ίσως πληροφορία τα γραπτά σήμερα στάλθηκαν στο υπουργείο ''λέει''.Είμαι σίγουρος ότι ο καθένας μας ξέρει κάτι διαφορετικό.Η συζήτηση δεν ωφελεί ιδιαίτερα μέχρι την επίσημη ανακοίνωση.Οι εφημερίδες τρέχουν να προλάβουν το αοκλειστικό και να βγάλουν το θέμα στο εξώφυλλο για να πουλήσουν τις φυλλάδες τους.Αν δεν δώ επίσημη ανακοίνωση δεν πιστεύω τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ρε παιδια, ποσες ειναι οι πιθανοτητες για αυριο?? :/

μεταξυ μας τωρα...
ΚΑΜΙΑ
λογω απεργιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ξέρω ότι είμαι off topıc,
αλλά όσο πλησιάζει ο καιρός και αδημονώ,
λέω πως αν πάρω έστω κι ένα μόριο πάνω από το 14 στα αρχαία,
θα βγάλω την οικογένεια για φαγητό, παγωτό, λούνα παρκ, σινεμά και ότι άλλο θέλουν! :whistle:

(και με λιγότερο θα τους βγάλω, εδώ που τα λέμε...) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μα δεν βρεθηκε ενας Χριστιανος (η και αλλοθρησκος δεν εχω θεμα) να παρει τηλεφωνο στο υπουργειο??? Θα επερνα την Διαμαντο στο κινητο αλλα δεν εχει "what's up" και θα χρεωθω...:)

Ναι,όντως ρε παιδιά,ας πάρει κάποιος :P Εγώ δεν έχω σταθερό τηλέφωνο....περιμένω τον ΟΤΕ να επισκευάσει την σύνδεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χτυπάω και δεν σηκωνουν κανενα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Ρε παιδια χαλαρωστε λιγο, τα παιδακια στην Αφρικη δεν γνωριζουν αν θα εχουν να φανε αυριο και εσεις δεν μπορειτε να κοιμηθειτε επειδη δεν γνωριζετε τα μορια σας στις Πανελληνιες ; Σιγουρα προκειτε για τον μελλον σας , αλλα δεν θα καταστραφει και ο κοσμος. ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ, οτι εγινε , εγινε. Λιγη υπομονη χρειαζεται.
τα παιδακια στην αφρικη τα βοηθαμε οπως μπορουμε καθε χρονο ασ κοιταξουμε πρωτα ομως εμας που δεν θα εχουμε εμεις να φαμε σε λιγο...μαλλον πεμπτη θα βγουν αφου απο 17/6 παρασκευη ξεκιναμε μηχανογραφικα....ειναι απιθανο ιδια μερα να βγουν και απο την ιδια μερα να δηλωνουμε μηχανογραφικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ε, πες μας κι εμάς.. τι πληροφορίες;;:hmm:

Δηλαδή θες να σου αποκαλύψω τις πηγές μου? :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
καλησπέρα!
Ανακοινώθηκε επίσημα ότι την Πέμπτη βγαίνουν τα αποτελέσματα. Καλά αποτελέσματα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
καλησπέρα!
Ανακοινώθηκε επίσημα ότι την Πέμπτη βγαίνουν τα αποτελέσματα. Καλά αποτελέσματα σε όλους

Πού ανακοινώθηκε επίσημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Zωή σ'εμάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
μμμ... ναι, αυτό θέλω! :) :D
Κ εγω κ εγω:clapup::clapup::clapup:

καλησπέρα!
Ανακοινώθηκε επίσημα ότι την Πέμπτη βγαίνουν τα αποτελέσματα. Καλά αποτελέσματα σε όλους
Που ανακοινωθηκε, ποτε ,που ,γιατι , πως . ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Που ανακοινωθηκε, ποτε ,που ,γιατι , πως . ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τον ρώτησα πρώτος τον καθηγητή...μην κλέβεις :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
δν αντεχω αλλο!!!!! ας μας πουν μια ημερομηνια να τελειωνουμε....αυτη η αναμονη μας κουραζει!!!!κανεις δν μας καταλαβαινει????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ΠΟΥ ανακοινώθηκε επίσημα θα πει κανένας?(ή έστω αυτός που το είπε δε με χαλάει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πού ανακοινώθηκε επίσημα???

Προφανως στα σχολεια και δεν προλαβαν να το δημοσιευσουν ακομη? Μαλλον αυτο....Αναμενουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Guys η gime ειναι καθηγητρια και το ξερω πολυ καλα.
Κατι θα ξερει παραπανω.Αυτη τη στιγμη δεν εχω προσβαση αμεσα σε καθηγητη αλλα εχει βουιξει ο τόπος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
καλησπέρα!
Ανακοινώθηκε επίσημα ότι την Πέμπτη βγαίνουν τα αποτελέσματα. Καλά αποτελέσματα σε όλους

κυριε καθηγητά γιατι παίζετε με την αγωνία των παιδιών ????
γιατι δεν απαντάτε "το που το ξέρετε?" ??

καλησπέρα!
Ανακοινώθηκε επίσημα ότι την Πέμπτη βγαίνουν τα αποτελέσματα. Καλά αποτελέσματα σε όλους
μεσυγχωρείται, καθηγητρια έπρεπε να γράψω..... δεν πρόσεξα το φύλο........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δυστυχώς έριξε τη βόμβα και έφυγε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατί το παλεύτε τόσο πολύ;

Την Πέμπτη θα βγουν, δεν είναι χαζοί όσοι το λένε, κουλ.:confused:
Πώς κάνετε έτσι; Απαπαπα.:confused:

Μην επαναλαμβάνεστε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top