Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε 1 βδομάδα:jumpy:
Όσο σκέφτομαι ότο ήδη όλα τα γραπτά μου έχουν διορθωθεί και ότι πρέπει να περιμένω άλλη μια εβδομάδα..:P

Άσε...η αγωνία και το άγχος χτυπάνε ΚΟΚΚΙΝΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Άσε...η αγωνία και το άγχος χτυπάνε ΚΟΚΚΙΝΟ

Φαντάσου την παραμονή, ή ακόμα χειρότερα ΤΟ ΠΡΩΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγώ βαρέθηκα να ασχολούμαι με ημερομηνίες, με προβλέψεις για τους βαθμούς μου και για τα μηχανογραφικά

Συνεπώς

I give up :giveup:

και περιμένω....... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ,unfortunately,i can't give up :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ βαρέθηκα να ασχολούμαι με ημερομηνίες, με προβλέψεις για τους βαθμούς μου και για τα μηχανογραφικά

Συνεπώς

I give up :giveup:

και περιμένω....... :whistle:

Την καλύτερη δουλειά κάνεις, αλλά εγώ δε μπορώ.
(αν μπω στον υπολογιστή της Αννούλας? τι έχουν οι χάκερ παραπάνω από εμένα?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Την καλύτερη δουλειά κάνεις, αλλά εγώ δε μπορώ.
(αν μπω στον υπολογιστή της Αννούλας? τι έχουν οι χάκερ παραπάνω από εμένα?)

Χμ...πλάκα πλάκα δεν το είχα σκεφτεί αυτό :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Χμ...πλάκα πλάκα δεν το είχα σκεφτεί αυτό :hmm::hmm:

Θα ρωτούσα τον 18χρονο αλλά τον συνέλαβαν :/:
Μια διάρρηξη στο υπουργείο παιδείας είναι η μόνη λύση.
Σιγά μην έχουν και συναγερμό, χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία! :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα αποτελεσματα μας ενημερωσε ο διευθυντης μας σημερα ΕΙΝΑΙ στο υπουργειο παιδειας και επεξεργαζονται και τωρα γινεται ενας τελευταιος και επιβεβλημενος έλεγχος.Σε μια βδομαδα απο τωρα ενημερωσε πως θα τα χουμε.
Ετσι και αλλιως τα αποτελεσμαατα δεν πανε με το γαιδουράκι,αλλα αξιoποιουνται και οι νεες τεχνολογίες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είναι στο υπουργείο παιδείας???ουάου.....οπότε όποιος έχει γνωστούς μαθαίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλα δεν ειναι και σε τελικη φαση αλλα προβλεπω την Παρασκευη να αρχισουν να μαθαινουν καποιοι τα αποτελεσματα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ευκαιρία για γνωριμίες λοιπόν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
To alter (δεν θελω σχόλια) ειπε πως τις επομενες μερες θα ανακοινωθουν....αυτο βεβεαια παραπεμπει σε αυτην τη βδομαδα αλλα δε νομιζω οτι προλαβαινουν...Αρα αρχες της αλλης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα το λογικο ειναι μεχρι την Παρασκευη να τελειωσει η επεξεργασια και να σταλλουν σιγα σιγα στις δευτεροβαθμιες ωστε την Τριτη με Τεταρτη να τα εχουμε.Δεν ειναι δα και καμια διαδικασια που θα παρει ΤΙΣ μερες.

Παντως ποτε μην λετε ποτε με το υπουργείο.Πολλά μπορεί να αποδείξει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Καταλαβαινω την ανυσηχια σας , αλλα τωρα οτι εγινε εγινε...απλα περιμενετε δεν υπαρχει κατι περισσοτερο που μπορειτε να κανετε. Αντι να καθεστε και να αναρωτιεστε μαζι με την παρεα του iSchool ποτε πιθανον να βγουνε τα αποτελεσματα , πατε μια ριμαδα βολτα στη παραλια και πιειτε μια φραπεδια ! ;)

Υ.Σ
Θα σας περιμενει και δευτερος μαραθωνας, για την ανακοινωση των βασεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Με την διαρηξη δεν θα βγαλουμε ακρη ,σκεψου ποσα γραπτα θαναι μαζεμενα. Ενας καλος χακερ μας χρειαζεται

Kαλα δεν ειναι και σε τελικη φαση αλλα προβλεπω την Παρασκευη να αρχισουν να μαθαινουν καποιοι τα αποτελεσματα τους.
Αν δεν εχουν αρχισει κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ειμαι απολυτως σιγουρος,παντως το μονο σιγουρο ειναι πως τα αποτελεσματα ειναι στο υπουργειο.Απο κει και περα νιπτω τας χειρας μου.
Οσοι εχουν μεσο μαγκια τους,γιατι δυστυχως ετσι λειτουργουν ολα στην Ελλαδα.Οι υπολοιποι...υπομονη.Ερχεται και ενα μοναδικο τριημερο χαλαρωσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Παιδιά!! Τα αποτελέσματα υπάρχουν στο site του υπουργείου παιδείας και σιγά σιγά τ' ανεβάζουν στην βάση. Εγώ έβαλα τα δικά μου στοιχεία στη φόρμα (δείτε στο spoiler) και μου έβγαλε τα αποτελέσματα!!!!!
Άν και τα δικά σας αποτελέσματα έχουνε ανεβεί μπορείτε να τα μάθετε!!
Ψαρώσαμε; :p

Είμαι ευχαριστημένος!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Περιττό να σου πω ότι η καρδιά μου έφτασε 200 παλμούς σε 1 λεπτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Τα ειδα ολα, αν κ μου φανηκε εντελως απιθανο,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top