Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
........
Και επειδή οι περισσότεροι απο μας τα πήγαν χάλια?Τουλάχιστον η εισαγωγή θα γίνει πιο αξιοκρατικά.
Μαλακία μας που γκρινιάζουμε-και μαλακία της που δεν υπερασπίζεται την αποφασή της(?).
(αν ισχύει λέξη απ'όλα αυτά ofc)

https://www.tovima.gr/society/article/?aid=406397
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Νομίζω πως ναι, μπορείς να πας και στο σχολείο σου να το κάνεις... Να το οριστικοποιήσεις, βασικά.
Πάντως φέτος με το νέο σύστημα στα μηχανογραφικά έχω ακούσει πολλά παιδιά να πελαγώνουν και να λένε πως δεν υπάρχει περίπτωση να το συμπληρώσουν μόνοι τους. Λένε πως θα πάνε στα σχολεία τους, τα φροντιστήριά τους ή θα συμβουλευτούν τους γνωστούς τους.

Εννοειται πως 9ες βοη9εια!!Εγω περσι την πατησα δν δηλωσα καλα (η3ερα βεβαια οτι 9α 3αναγραφα αλλα δν 9α ηταν ασχημα να ειχα δηλωσει καπου για καλο και κακο)
Καλα ας ερ9ει εκεινη η ωρα και βλεπουμε
Το 9εμα ειναι να μας πουν ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα...9α σκασω ειλικρινα με εχει πιασει μια αγωνια απο χ9ες απαπαπαπαπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Τα 'χουνε κάνει σαν τα μούτρα τους... :mad:

Η κα9εμια εφημεριδα και το κα9ενα blog λεει τα δικα του..
αλλα και του υποργειο,τα σχολεια,η τηλεοραση(οταν λεει δλδ)...με λιγα λογια σ κ α τ α !!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μη γελάς καθολου........ δεν βλεπεις τα χαλια τους στην τηλεόραση??????
Γι΄αυτό άλλωστε είναι άξιοι,μόνο γέλια και κορο'ι'δία!!!Τους βλέπεις και κλαις κυριολεκτικά με όσα έχουν κάνει στην χώρα μας, αλλά και μεταφορικά από τα γέλια. Τί να πρωτοπεί κανείς για όλα όσα έχει <<τραβήξει>> η Ελλαδίτσα μας, από την κακή διαχείρησή της..........Αν είναι δυνατόν χώρα σαν την δική μας με την πιο λαμπρή ιστορία να την κακομεταχειρίζονται έτσι, σαν <<ΣΚΟΥΠΙΔΙ>>.Δεν αντέχω άλλο με όσα γίνονται, αλλά τι να πεις αφού μας περνάνε <<όλοι εκείνοι>> για κορόιδα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ολοι λεγανε για Πέμπτη κ τελικα το ιδιο το Υπουργειο ειπε για Παρασκευη ή για Δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν βγηκαν ποτε οι βαθμοι στο ιντερνετ,ουτε πρωτα ουτε τελευταια ουτε ποτε.Κοφτε αυτη την καραμελα.

Κι εγώ πέρυσι που τα είδα στο ίντερνετ, λες να το ονειρεύτηκα?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Κι εγώ πέρυσι που τα είδα στο ίντερνετ, λες να το ονειρεύτηκα?? :P

Το πρωι???Εγω 9υμαμαι περσι οτι μετα τις 5 τα εβλεπες στο ιντερνετ...λειτουργησαν καμια ωρα κ τ πρωι και μετα επεσε το συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά επιτέλους το Υπουργείο πήρε επίσημη θέση. Μεταφέρω από το https://exams.minedu.gov.gr/Default.aspx:
Το Υπουργείο καταβάλλει κάθε προσπάθεια τα αποτελέσματα όσων συμμετείχαν φέτος στις Πανελλήνιες εξετάσεις να ανακοινωθούν την Παρασκευή 17-6-2011. Επειδή όμως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων προϋποθέτει τον έλεγχο και την εξακρίβωση των βαθμολογιών, εάν οι διαδικασίες αυτές δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 17-6-2011, τότε η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει την Δευτέρα 20-6-2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά επιτέλους το Υπουργείο πήρε επίσημη θέση. Μεταφέρω από το https://exams.minedu.gov.gr/Default.aspx:
Το Υπουργείο καταβάλλει κάθε προσπάθεια τα αποτελέσματα όσων συμμετείχαν φέτος στις Πανελλήνιες εξετάσεις να ανακοινωθούν την Παρασκευή 17-6-2011. Επειδή όμως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων προϋποθέτει τον έλεγχο και την εξακρίβωση των βαθμολογιών, εάν οι διαδικασίες αυτές δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 17-6-2011, τότε η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει την Δευτέρα 20-6-2011.
το έχουμε δεί εδώ και ώρα που να τους πάρει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά επιτέλους το Υπουργείο πήρε επίσημη θέση. Μεταφέρω από το https://exams.minedu.gov.gr/Default.aspx:
Το Υπουργείο καταβάλλει κάθε προσπάθεια τα αποτελέσματα όσων συμμετείχαν φέτος στις Πανελλήνιες εξετάσεις να ανακοινωθούν την Παρασκευή 17-6-2011. Επειδή όμως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων προϋποθέτει τον έλεγχο και την εξακρίβωση των βαθμολογιών, εάν οι διαδικασίες αυτές δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 17-6-2011, τότε η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει την Δευτέρα 20-6-2011.

καταβάλλει κάθε προσπάθεια δεν λεει 9α ανακοινω9ουν...εχει διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
:whistle:omg πότε θα τελειώσει η αγωνία μας??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εννοειται πως 9ες βοη9εια!!Εγω περσι την πατησα δν δηλωσα καλα (η3ερα βεβαια οτι 9α 3αναγραφα αλλα δν 9α ηταν ασχημα να ειχα δηλωσει καπου για καλο και κακο)
Καλα ας ερ9ει εκεινη η ωρα και βλεπουμε
Το 9εμα ειναι να μας πουν ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα...9α σκασω ειλικρινα με εχει πιασει μια αγωνια απο χ9ες απαπαπαπαπα
Ειλικρινά μην αγχώνεσαι διότι κάνεις κακό στον εαυτό και ιδιαίτερα στην υγεία σου. Μη στενοχωριέσαι όλοι θέλουμε να βγουν τα αποτελέσματα. Ηρέμησε λιγάκι και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι.;) Κρίνεται αναγκαίο να διατηρείς την ψυχραιμία σου και να μην <<φορτώνεις>> το μυαλό σου με αρνητικές σκέψεις.:)( Σου το υπενθυμίζει μία υποψήφια που θα έδινε τα πάντα εκτός από την οικογενειά της για να πραγματοποιηθεί το όνειρό της , δηλαδή να γίνει Ιατρός κι όχι ιατρός, η οποία παραλίγο να χάσει το πολύτιμο δώρο που της πρόσφεραν,την υγεία λόγω υπερκόπωσης αγχους και αφαγίας!!!!)Enjoy every momeny,life's too short!!!:):);)


Όλα όσα προείπα ισχύουν για όλα τα παιδιά που αγχώνονται..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ειλικρινά μην αγχώνεσαι διότι κάνεις κακό στον εαυτό και ιδιαίτερα στην υγεία σου. Μη στενοχωριέσαι όλοι θέλουμε να βγουν τα αποτελέσματα. Ηρέμησε λιγάκι και προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι.;) Κρίνεται αναγκαίο να διατηρείς την ψυχραιμία σου και να μην <<φορτώνεις>> το μυαλό σου με αρνητικές σκέψεις.:)( Σου το υπενθυμίζει μία υποψήφια που θα έδινε τα πάντα εκτός από την οικογενειά της για να πραγματοποιηθεί το όνειρό της , δηλαδή να γίνει Ιατρός κι όχι ιατρός, η οποία παραλίγο να χάσει το πολύτιμο δώρο που της πρόσφεραν,την υγεία λόγω υπερκόπωσης αγχους και αφαγίας!!!!)Enjoy every momeny,life's too short!!!:):);)

Σ ευχαριστω πολυ για τα γλυκα σου λογια!!!Εχεις δικιο και ειλικρινα δν μπορω να κτλβω γτ εχω τοση αγωνια για τα αποτελεσματα και στγχρονως τοση εναντιωση στο να παω να τα δω (διχασμενη προσωπικοτητα εντελως)...Ισως να φταει το γεγονος οτι δινω δευτερη φορα,πηρα μεγαλο ρισκο,αποφασισα να 3αναδωσω ενω ειλικρινα μισω οτι βιβλιο σχολικο εχει περασει απο τα χερια μου και ισως γιατι ειναι η τελευταια μου ευκαιρια...9ελω να δω τα αποτελεσματα να ηρεμισει το κεφαλι μου να κανω χαρουμενη το μηχανογραφικο μου και να περασω ενα ωραιο καλοκαιρι...μα ζηταω πολλα???γτ δν τα βγαζουν τα ατιμα τα αποτελεσματα τοσααααααα παιδια περιμενουν...δν νιω9ουν εστω και λιιιιιιιιιγο την αγωνια μας,τον κοπο μας και την αγανακτηση μας φυσικα με το κ***ο συστημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Τωρα το βραδυ γινεται χαμος απο τηλ. Τηλεφωνουν στην μανα μου αλλες μαναδες,θειες κλπ για να ρωτησουν αν αληθευει οτι αυριο θα αναρτηθουν τα αποτελεσματα στο σχολειο μας. Τι γινεται ρε παιδια? Ολοι για αυριο διεδιδαν? Κ τελικα ...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδιά δείτε αυτα https://www.greek-radar.gr/nea-proto...tathesoun-michanografika-choris-vathmologies/
και https://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=362&Itemid=1

Λεει για επόμενη εβδομάδα τελικά όπως και το διαπίστωσα από έγκυρες πηγές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Σε εμας βγαινουν σημερα! (Πεμπτη) :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top