Πόσο συχνά πηγαίνετε στη σχολή σας;

Πόσο συχνά πηγαίνετε στη σχολή σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 138)
  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 77 55.8%
  • 3-4 φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 34 24.6%
  • 1-2 φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 16 11.6%
  • πιο σπάνια

    Ψήφοι: 11 8.0%

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όχι. Δίωρα το μέγιστο είναι.

Τι ωραίες εποχές!!!!
Εμάς από πέρσι, ακόμα και τα επιλογής είναι 3ωρα!!!!
Και πώς να τα γεμίσεις τα άτιμα, όταν οι φοιτητές είναι σε κατάσταση ύπνωσης....;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Και σε εμας τριωρα ειναι, 3 ωρες θεωρια σε οποια μαθηματα δεν κανουμε εργαστηριο αλλιως 1 θεωρια και 2 ωρες εργ. ή 2 θεωρια και 1 ωρα εργ.(πληροφορικη),2 ωρες εχουμε μονο ξενη γλωσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τι ωράρια είναι αυτά;τρεις ώρες είναι πολλές για ένα μάθημα.Εγώ με τις δυο ώρες και μετά την πρώτη έχω ήδη κουραστει να παρακολουθώ.
Πάντως όσον αφορά την παρουσία μου στη σχολή,αυτή είναι καθημερινή και ελπίζω να συνεχίσει να είναι(γιατί έχω αρχίσει ήδη να κουράζομαι:(,καθημερινά έχω τουλάχιστον 6-8 ώρες μάθημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πήγαινα Χαλκίδα (γιατί ξαναδίνω Πανελλαδικές, οπότε δεν πατάω το πόδι μου πια) κάθε μέρα. Δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα πάντως, πιο πολύ στην καφετέρεια την έβγαζα εγώ και η παρέα μου. :P
Και του χρόνου που θα σπουδάσω Αθήνα, κάθε μέρα θα πηγαίνω. Αλίμονο αν δεν πηγαίνω στο ΤΕΙ ενώ δεν απέχει από το σπίτι μου με τα πόδια περισσότερο από 5 λεπτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ναι, κάθε μέρα...
Αλλά η κιμωλία είναι άλλο πράγμα. Σου μένουν στο υποσυνείδητο. :clapup: :clapup:
Κατά τ' άλλα θέλουν να φέρουν διαδραστικούς πίνακες!! Η κιμωλία είναι σταθερή αξία!!!:clapup:

πάνω από 2 δίωρα συνεχούς παρακολούθησης το κεφάλι κουδουνίζει. :P
Δε λες τίποτα...:D:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
με 3 εργαστηριακά από τα 5, γίνεται να μην πηγαίνεις (σχεδόν) κάθε μερα? χαχαχα :)
όχι ντάξει, είναι ενδιαφέροντα όμως, οπότε οκ.
μόνο στο ένα απ τα 2 που δεν είναι υποχρεωτικά έχω λείψει μερικές φορές. ε μα, 8 η ώρα το πρωί, τι ώρα είναι αυτή δηλαδή?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εμεις εχουμε και 3ωρα και 2ωρα.
Εγω πηγαινω καθε μερα απ'το πρωι μεχρι τις 6 το απογευμα συνηθως. Αλλα μ'αρεσει :D

Παντως σε 2 απ'τα 5 μαθηματα φετος πηγαινουμε 25-30 παιδια απ'τα συνολικα 300 του ετους. Στα φροντιστηρια βεβαια ειναι φουλ η αιθουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εμεις εχουμε μονο 3ωρα και ειναι πολυ κουραστικο! Να φανταστειτε οτι οι καθηγητες μου ξεχνανε το διαλειμμα κι ευτυχως εμεις τους το υπενθυμιζουμε!

Σημερα π.χ ειχα 9 ωρες και πηγα σε ολα!

Γενικα, πηγαινω καθημερινα, γιατι πως αλλιως θα γεμισω τις ωρες μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foititis23

Νεοφερμένος

Ο Bill-Gennadios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κάθε μέρα πήγαινα!
τώρα τέλειωσα πια, περιμένω να ορκιστώ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι συχνά...ο καθένας με τις προτεραιότητές του!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εγώ πηγαίνω κάθε μέρα,αλλά δεν πατάω σε όλα τα μαθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
καθε μερα (σχεδον:redface:)
αλλα αυριο που εχουν απεργια οι συγκοινωνιες, τι κανουμε ΟΕΟ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Παρακολουθώ τα μαθήματα που με ενδιαφέρουν και κάποια που θέλουν παρακολούθηση και καλές σημειώσεις.2 με 3 φορές την εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Πλεον καθε μερα λογω των πολλων εργαστηριων που εχω αφησει απο τα προηγουμενα εξαμηνα στα οποια δεν εκανα και πολυ τον κοπο...
Σε μαθημα δυσκολα ,μονο με διαβασμα σημειωσεις και βιβλια σπιτι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Πάντως απ'τις ψήφους,βλέπω την πλειοψηφία να παρακολουθεί με συνέπεια!
Εύγε παιδιά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Φυτααααααααααα!!!στο πρωτο ετος πηγαινα κα8ε μερα...σχεδον;) τωρα στο δευτερο κανω κοινωνικο τουρισμο...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thalamos

Νεοφερμένος

Ο Thalamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Και γιατι θεωρειται μαγκας αυτος που δεν παει και φυτο αυτος που παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
οχι απλως η φοιτητικη ζωη δεν ξαναερχεται..!!!και ειναι καπως υπερβολη καποιοι συμφοιτητες μ να βαζουν ρητρα το 9 να μην χανουν ουτε ενα μαθημα και να διαβαζουν ολημερις....περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thalamos

Νεοφερμένος

Ο Thalamos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Nαι φυσικα κανεις δεν ειπε πως οι ακροτητες ειναι σωστες.Δηλαδη οι επιλογες που χεις ως φοιτητης ειναι ''κοινωνικος τουρισμος'' η να σαι φυτο?Τεσπα,περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...οπως το πες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
ναι οκ χιουμορακι εκανα....... παν μετρον αριστον !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top