Πόσο πληρώνετε στα φροντιστήριο?(ανα μάθημα)

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω εκανα ιδιαιτερα.καθε μηνα εδινα 960 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,039 μηνύματα.
Έδινα 330 ευρώ το μήνα για:
- Μαθηματικά Κατ, 4 ώρες
- Φυσική Κατ, 2 ώρες (ή 3 δε θυμάμαι)
- ΑΕΠΠ, 2 ώρες
- ΑΟΔΕ, 1 ώρα
- Έκθεση, 2 ώρες
- Μαθηματικά Γεν, 2 ώρες
... την εβδομάδα. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγώ πληρώνω,
190 το μήνα για Φυσική και κάνω 3 ώρες μαζί με ένα άτομο ακόμα
320 Μαθηματικά που κάνω 4 ώρες την εδομάδα ιδιαίτερο(20 ανά ώρα)
140 ΑΕΠΠ που κάνω 2 ώρες την εβδομάδα ιδιαίτερο(35 το δίωρο)
200 Έκθεση που κάνω ένα δίωρο την εβδομάδα ιδιαίτερο(50 το δίωρο)
200 ΑΟΘ και λίγο ΑΟΔΕ που κάνω 2 φορές την εβδομάδα ιδιαίτερο
Σύνολο:1050 το μήνα
Δωρεάν παιδεία σου λέει μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Πέρυσι έδινα 535 ευρώ το μήνα για
4 ώρες μαθημ. κατεύθυνσης
2 ώρες μαθ. γενικής
3 ώρες ΑΕΠΠ
2 ώρες ΑΟΔΕ
4 ώρες φυσική
3 ώρες έκθεση

Σύνολο 18 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOMNA

Νεοφερμένος

Η DOMNA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ειμαι αποφοιτος και ειπα να ξαναδωσω εξετασεισ φετοσ αλλα για τα πεντε μαθηματα απο τα εφτα της τεχνολογικης κατευθυνσης μου ζητανε σε γνωστο φροντιστηριο 410 ευρω...ελεοσ πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εε, κοίτα κι αλλού. το γνωστό δεν είναι πάντα καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
260 ευρω τον μηνα για:
4 ωρες μαθηματικα κατ. (σε τμημα)
3 ωρες φυσικη κατ. (σε τμημα)
2 ωρες χημεια κατ. (ιδιαιτερο σε αιθουσα του φροντ.)
2 ωρες βιολογια κατ. (οπως η χημεια)
1 ωρα εκθεση (σε τμημα)

12 ωρες συνολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλα τι 1000 και 1300 ευρω ρε παιδια.?? 300?(φιλικη τιμη παντα.!) και στα 7! μαθηματα.Και απο Χριστουγεννα κανα ιδιαιτερο στα κατευθυνσης (μαθ.+φυσ.) για να μαστε κομπλε, αντε δηλ να παει το συνολικο κοστος το μηνα 700-750..

Υ.Γ: Τους γδαρατε τους γονεις σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgreSor

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ κάνω όλα τα θεωρητικά μαθήματα της κατεύθηνσης με 10Ε την ώρα! Με 1.5 ώρα τη βδομάδα. Κάνω 6 ώρες γιατί κάνω και γνωστό-άγνωστο ξεχωριστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kassadra

Νεοφερμένος

Η kασσανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
με μικρη διαφορα 90 euro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ρε παιδιά, 900 και 1000 ευρώ το μήνα σε ιδιαίτερα-φροντιστήρια? Απίστευτα λεφτά (πεταμένα κατά την ταπεινή μου άποψη) :!::wow::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγώ ΠΛΗΡΩΝΑ :
20 ευρώ την ώρα Μαθηματικά ιδιαίτερα - έκανε πότε 4 και πότε 5 ώρες την εβδομάδα... ας πούμε μέσο όρο... 90 ευρώ την εβδομάδα
25 ευρώ φυσική ιδιαίτερα - έκανε πότε 2 και πότε 3 ώρες.. μ.ο. 62 ευρώ την εβδομάδα
18 ευρώ τις δύο ώρες έκθεση την εβδομάδα σε τμήμα
20 ευρώ τις δυο ώρες ΑΕΠΠ την εβδομάδα σε τμήμα

Συνολο περίπου 750 ευρώ τον μήνα.

αν σας πω και πόσα πλήρωνα για αγγλικά-γερμανικά-αρχαία-κιθάρα για την μικρή... θα καταλαβαίνατε.. ότι ο μισθός μου δεν έφτανε για να πληρώσω τα μαθήματα των δυο παιδιών μου...
χαλάλι βέβαια, και ναναι γερά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
εγώ ΠΛΗΡΩΝΑ :
20 ευρώ την ώρα Μαθηματικά ιδιαίτερα - έκανε πότε 4 και πότε 5 ώρες την εβδομάδα... ας πούμε μέσο όρο... 90 ευρώ την εβδομάδα
25 ευρώ φυσική ιδιαίτερα - έκανε πότε 2 και πότε 3 ώρες.. μ.ο. 62 ευρώ την εβδομάδα
18 ευρώ τις δύο ώρες έκθεση την εβδομάδα σε τμήμα
20 ευρώ τις δυο ώρες ΑΕΠΠ την εβδομάδα σε τμήμα

Συνολο περίπου 750 ευρώ τον μήνα.

αν σας πω και πόσα πλήρωνα για αγγλικά-γερμανικά-αρχαία-κιθάρα για την μικρή... θα καταλαβαίνατε.. ότι ο μισθός μου δεν έφτανε για να πληρώσω τα μαθήματα των δυο παιδιών μου...
χαλάλι βέβαια, και ναναι γερά..

Σαφέστατα, έτσι πρέπει να σκέφτονται όλοι οι γονείς :no1::) Αλλά από προσωπική εμπειρία, 900-1000 ευρώ είναι υπερβολικό ποσό και πεταμένα λεφτά για φροντιστήρια στην τρίτη λυκείου, αλλά είναι offtopic να αναλύσω εδώ το γιατί :) Ας πούμε ότι μας έχουν κάνει όλους μας να έχουμε "ανάγκη" τα φροντιστήρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κυρίως οι τιμές των ιδιαιτέρων είναι. Δεν ειναι ότι δεν χρειάζονται. Όταν, όμως, οι καλοί αξιώνουν να παίρνουν 35 ή 40 ευρώ την ώρα, μπορείς να κάνεις κάτι άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Κυρίως οι τιμές των ιδιαιτέρων είναι. Δεν ειναι ότι δεν χρειάζονται. Όταν, όμως, οι καλοί αξιώνουν να παίρνουν 35 ή 40 ευρώ την ώρα, μπορείς να κάνεις κάτι άλλο;

Κοίτα, δεν είπα ότι δεν χρειάζονται, προς θεού, κανείς δεν γεννήθηκε παντογνώστης ούτε όλοι είμαστε διάνοιες (και στο λέει το πιο χαζό άτομο στον κόσμο), αλλά 1000 ευρώ το μήνα σε ιδιαίτερα ή φροντιστήρια μου φαίνονται υπερβολή :) Μιλάω από προσωπική πείρα :) Αν θες στην αναλύω σε pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κυρίως οι τιμές των ιδιαιτέρων είναι. Δεν ειναι ότι δεν χρειάζονται. Όταν, όμως, οι καλοί αξιώνουν να παίρνουν 35 ή 40 ευρώ την ώρα, μπορείς να κάνεις κάτι άλλο;

Να μετακομίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ή να επιλέξεις να κάνεις μάθημα με ένα άτομο ακόμα,ώστε να περιορίσεις τα έξοδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladydragon22

Νεοφερμένος

Η ladydragon22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια εμενα το φροντιστηριο μου παιρνει 600 ευρω το μηνα!!!!!!!!!θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Παρακαλω αναφερετε ανα μαθημα για να δουμε τι διαφορες υπαρχουν :emm:

Πρόσεξα ότι μένεις Καλαμάτα... Ξέρεις αν ο Μπάρλας κάνει μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Κυρίως οι τιμές των ιδιαιτέρων είναι. Δεν ειναι ότι δεν χρειάζονται. Όταν, όμως, οι καλοί αξιώνουν να παίρνουν 35 ή 40 ευρώ την ώρα, μπορείς να κάνεις κάτι άλλο;

το "καλοί" είναι υποκειμενικό..
βασικά αυτοί που έχουν μια κάποια φήμη παίρνουν τόσα, α
νεξάρτητα με το αν είναι όντως καλοί ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top