Πόσο καιρό σάς πήρε για να βγουν οι φοιτητικοί σας κωδικοί;

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,176 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Σήμερα γράφτηκα στη Νομική ΑΠΘ κατόπιν επιτυχών κατατακτηρίων εξετάσεων.

Συμπλήρωσα τα έντυπα και η κυρία στη γραμματεία μού είπε πως "κάποια στιγμή" θα έρθουν στο κινητό μου τηλέφωνο οι κωδικοί για να γραφτώ στις πλατφόρμες για το πάσο και για το sis.

Όσοι γραφτήκατε με οποιονδήποτε τρόπο (πανελλήνιες, 5% κλπ) περίπου πόσο καιρό περιμένατε για αυτούς τους κωδικούς;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,176 μηνύματα.
Bump!

Είναι κάτι που με απασχολεί αρκετά, ιδίως δεδομένης και της κατάληψης που γίνεται στη Νομική ΑΠΘ.
 

AggelikiGr

Νεοφερμένος

Η AggelikiGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καταρχάς, συγχαρητήρια για την επιτυχία σου!
Φέτος που έδωσα πανελλήνιες, οι ηλεκτρονικές εγγραφές του υπουργείου ολοκληρώθηκαν στις 20/9 και το πανεπιστήμιο μου έστειλε του κωδικούς με sms στις 28/9. Ελπίζω να σε κάλυψα!
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,176 μηνύματα.
Καταρχάς, συγχαρητήρια για την επιτυχία σου!
Φέτος που έδωσα πανελλήνιες, οι ηλεκτρονικές εγγραφές του υπουργείου ολοκληρώθηκαν στις 20/9 και το πανεπιστήμιο μου έστειλε του κωδικούς με sms στις 28/9. Ελπίζω να σε κάλυψα!
Άραγε μιλάμε σίγουρα για δέκα μέρες και βάλε.

Ίσως και λόγω καταλήψεων δοθεί παράταση στις εγγραφές κατατακτηρίων, μιας και τη Δευτέρα όντως γραφτήκαμε πολλοί αλλά η προκήρυξη έλεγε ότι μέχρι και τη Παρασκυή θα υπάρχουν εγγραφές.

Αχ, πολλή αναμονή. Θέλει νεύρα.

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top