Πόσο ευχαριστημένοι είστε από τους καθηγητές που είχατε;

Πόσο ευχαριστημένοι είστε από τους καθηγητές που είχατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Πολύ ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 4 20.0%
  • Κάπως ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 12 60.0%
  • Καθόλου ευχαριστημένος / η

    Ψήφοι: 4 20.0%

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ποσό ευχαριστημενοι ησασταν απο τους καθηγητές/δασκάλους που είχατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ειδικά στην 3η Λυκείου πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
αν εξαιρέσουμε τους γυμναστές και την αγγλικού στο δημοτικό... όλα μια χαρά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marpl

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Οι καλυτεροι καθηγητές που είχα ήταν στο λύκειο! Οι χειρότεροι στο γυμνάσιο.. (Ψυλομύτες και παντογνώστες :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μια χαρά άνθρωποι όλοι τους!!!κάποιοι βέβαια από μάθημα...δεν....αλλά δεν πειράζει!!!μονο μια φιλόλογο δεν πάω καθόλου...αν και νέα στην ηλικία είναι πολύ χαζή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αν εξαιρέσουμε έναν φιλόλογο που δε ξέρει τι του γίνεται, πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Γενικά είμαι αρκετά ευχαριστημένος από τους καθηγητές που είχα μέχρι τώρα..
Για τον τρόπο τους απέναντι μου πάνω απ' όλα..Αν μιλήσουμε για τον τρόπο διδασκαλίας τους έχω αρκετά να πώ!
Γι' αυτό θα ψηφίσω το ''Κάπως ευχαριστημένος'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Γενικά είμαι από όλους ευχαριστημένος σε όλο το γυμνάσιο/λύκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Από το Γυμνάσιο τουλάχιστον πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο το δημοτικο ειμαι ευχαριστιμενος, απο το γυμνασιο ετσι και ετσι, απο το λυκειο οσους εχω γνωρισει ετσι οπως τους ειδα και απο οτι εχω ακουσει.... θα εχω μεγαλο παραπονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luciferous

Νεοφερμένος

Η Luciferous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μέχρι πριν το λύκειο, ήμουν υπερευχαριστημένη, με ελάχιστες εξαιρέσεις. Τώρα είναι ακριβώς το αντίθετο, εκτός από 2-3, οι άλλοι είναι :s:fss: Ειδικά οι φιλόλογοι που έχουμε φέτος είναι πάρε τον ένα και χτύπα τον άλλο, με εξαίρεση αυτή που μας κάνει ιστορία (ενώ στο γυμνάσιο, είχαμε πάντα φανταστικούς φιλολόγους :no1:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ποτε δεν ημουν ευχαριστημενη με τους καθηγητες που ειχα,ηταν ολοι αλλοι ντ αλλου...πχ στην τριτη λυκειου αυτος που μας εκανε βιολογια ηταν απο κυπρο κ αντι για βιολογια λεγαμε για την κυπρο,ο μαθηματικος μας ελεγε ιστοριες απο τοτε που ηταν αυτος μαθητης,η φιλολογος ηταν στον κοσμο της και αυτη που μας εκανε λατινικα το ιδιο...γενικα μια κατασταση που αν δεν ειχες γραφτει σε φροντιστιριο οπως εγω που δεν ειχα δεν περνουσες πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimTB

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μερικοί ήταν λίγο περίεργοι, αλλά όταν ήταν καλοί και συνεπείς μέχρι στιγμής.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πάρα πολύ.ειναι ολοι τους πολυ ανοιχτομυαλοι και προοδευτικοι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mafiozos_16

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μέχρι τώρα είμαι κάπως ικανοποιημένος αλλά για να δούμε και στο Λύκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
και ναι και οχι!


βασικα ειμαι περισσοτερο ικανοποιημενοι απο τους καθηγητες γνωστους ως 'αυστηρους', 'κακους', που κανουν μαθημα κ οχι χαβαλε:P

πραγματικα, γιατι αυτοι ειναι που σε μαθαινουν να διαβαζεις, να προσεχεις στην παραδοση και του χρονου να θυμασαι κ κατι!


δυστυχως υπαρχουν και εξαιρεσεις οπως μια ρατσιστρια-αλαζονικη μουσικο στο γυμνασιο κ τους γνωστους χαζους καθηγητες πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Baron~

Νεοφερμένος

Ο ~Baron~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
στο γυμνάσιο ήταν όλα μια χαρά..δυστυχώς στο λύκειο έχουμε πετύχει όλο κάτι παράξενους οι οποίοι μας ειρωνεύονται και συνέχεια ασχολούνται με τη διδασκαλία τα προηγούμενα χρόνια...δεν κοιτάνε τα χάλια τους που δεν μπορούν να κάνουν σωστό μάθημα...τι εκνευριστικό Θέε μου!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
στο σχολείο δε το συζητώ...μετρημένοι στα δάχτυλα οι καλοί(και λύκειο και γυμνάσιο)...ψηφίζω όμως πολύ ευχαριστημένη γιατί αυτούς δε τους θεωρώ καθηγητές μου αλλά προς τιμη των καθηγητών μου στα ιδιαίτερα των ξενογλωσσων και της 2ας και 3ης λυκειου με τους οποίους είμαι πάρα πολύ δεμένη!Αφού μελαγχολώ που τελείωσα γιατί δε θα τους βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
απο το γυμνασιο ειμαι ευχαριστημενη, ειχαμε καλους καθηγητες/τριες. και στο λυκειο ομως καλοι ειναι με εξαιρεση τις φιλολογους που μου ετυχαν, τον φυσικο και την χημικο.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@n@g!ot!s

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Φετος στην 1η ηταν ολοι τελειοι εκτος απο την Γαλλικου και την δασκαλα που μας κανει Αρχαια και Ιστορια! Ολοι οι αλλοι ΤΕΛΕΙΟΙ!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top