Πόσοι περάσατε στην Λαμία και σε ποια σχολή;

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
καλα θα πάω κ εγω και αν δν μ αρέσει θα πηγαίνω Αθήνα και την επόμενη χρονία παίρνω καμια μεταγραφή:D..για να δούμε!!!!αρκεί να βρω παρέα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasMetalhead

Νεοφερμένος

Ο KostasMetalhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Λοιπόν επείδη είμαι Λαμιώτης σας λέω οτι σαν πόλη δεν λέει σχεδόν τίποτα.Εγώ προσωπικά τόσα χρόνια έχω σκυλοβαρεθεί και ευελπιστώ του χρόνου να περάσω στο πανεπιστήμιο για να την κάνω από εδώ.Για τους φοιτητές έχει μέρη για να πάνε.Αλλά σε γενικές γραμμές είναι πολύ μέτρια πόλη και οι πιο πολλοί φοιτητές που γνωρίζω από το 2ο έτος και μετά την βαριούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Λοιπόν επείδη είμαι Λαμιώτης σας λέω οτι σαν πόλη δεν λέει σχεδόν τίποτα.Εγώ προσωπικά τόσα χρόνια έχω σκυλοβαρεθεί και ευελπιστώ του χρόνου να περάσω στο πανεπιστήμιο για να την κάνω από εδώ.Για τους φοιτητές έχει μέρη για να πάνε.Αλλά σε γενικές γραμμές είναι πολύ μέτρια πόλη και οι πιο πολλοί φοιτητές που γνωρίζω από το 2ο έτος και μετά την βαριούνται.
καλα του χρόνου θα προσπαθήσω να φύγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasMetalhead

Νεοφερμένος

Ο KostasMetalhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σωστός!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Με καλή παρέα δεν βαριέσαι τπτ...εγω πάντως ευχαριστημένος είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
παιδιααααααααααα εγω περασα λαμια!!!! χαχαχα!!!!:P
πολυ μπερδεμα αυτη η πολη!!πηγα προχτες...
Χαχα! Και που να πηγαινες και σε καμια μεγαλυτερη ρε συ!.. :P


Ρε οι Λαμια φοιτητες και τρελους εχει, αλλα οσα παιδια γνωριζω μισουνε την Λαμια, η πολη τον νεκρον ειναι.
Ε κοιτα, πολη των νεκρων δεν τη λες, αλλα δεν ειναι και καμια πολη σαν την Αθηνα ή ποιος-ξερει-τι... Αλλωστε, ολοι βαριουνται (οι φοιτητες και οι κατοικοι) απο ενα σημειο και μετα. Ηρακλειωτες και Σαλονικιους που ξερω, εχουν σκυλοβαρεθει την πολη τους και κανουν αμαν ποτε θα φυγουν..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
έχετε κάνει εγγραφή στη σχολή!???21-9 αρχίζει???
-----------------------------------------
έχει βρει κανείς σας σπίτι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top