Πόση ύλη έχετε βγάλει στα Αρχαία μέχρι στιγμής;

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια οσοι θα πατε τωρα τριτη,τι υλη εχετε βγαλει μεχρι τωρα στα αρχαια ;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Άγνωστο: Σχεδόν τα πάντα
Γνωστό: Εισαγωγή Αριστοτέλη+Σωκράτη+Πλάτωνα+6 πρώτες διδακτικές ενότητες{Μέχρι το δώρο του Δία(πολιτική αρετή) στους ανθρώπους δηλαδή}
 

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Άγνωστο: Σχεδόν τα πάντα
Γνωστό: Εισαγωγή Αριστοτέλη+Σωκράτη+Πλάτωνα+6 πρώτες διδακτικές ενότητες{Μέχρι το δώρο του Δία(πολιτική αρετή) στους ανθρώπους δηλαδή}
Περιπου κ εγω ετσι!Ιστορια να ρωτησω;😂Επισης που θες να περασεις ;;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Περιπου κ εγω ετσι!Ιστορια να ρωτησω;😂Επισης που θες να περασεις ;;
Εννοείται!(υπάρχει και αντίστοιχο θρεντ). Έχω τελειώσει την οικονομία, στα κόμματα βρίσκομαι στον δικομματισμό και στο προσφυγικό έχω τελειώσει το Α του 19ου.
Όσον αφορά τη σχολή, σκέφτομαι προς νομική, εσύ;
 

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εννοείται!(υπάρχει και αντίστοιχο θρεντ). Έχω τελειώσει την οικονομία, στα κόμματα βρίσκομαι στον δικομματισμό και στο προσφυγικό έχω τελειώσει το Α του 19ου.
Όσον αφορά τη σχολή, σκέφτομαι προς νομική, εσύ;
Τελεια σε βρισκω! Τα καλυτερα σου ευχπμαι!!!Εγω κοινωνικη εργασια /ψυχολογια προς τα κει
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top