Πόσες ώρες διαβάζετε;

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εγω κανω τρελο διαβασμα πολλεσ και συκσολεσ ακσηεισ στα μαθηματικα στη χημεια και ολα αυτα ετσι για το σχολειο κατι δικαια και τετοια δεν διαβαζω στα υπολοιπα ενταξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Salokin Somisa

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Ληξούρι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γ Λυκείου.Για το σχολείο : 0 ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomkap

Νεοφερμένος

Ο Κλεομένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δευτέρα Λυκείου Θεωρητική. Μισάωρο και πολύ λέω.

Σε λίγο θα μας πεις ότι έχεις και βιβλία... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Εγώ πάω στη Β' Λυκείου και θεωρητική και για το σχολείο διαβάζω περίπου μια με μιάμιση ώρα κατά μέσο όρο...Κοίτα το θέμα είναι τα φροντιστήρια, δηλαδή από τη δευτέρα και μετά εκεί πέφτει τρελό διάβασμα αν θέλεις να γράψεις καλά στις πανελλαδικές!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ πάω στη Β' Λυκείου και θεωρητική και για το σχολείο διαβάζω περίπου μια με μιάμιση ώρα κατά μέσο όρο...Κοίτα το θέμα είναι τα φροντιστήρια, δηλαδή από τη δευτέρα και μετά εκεί πέφτει τρελό διάβασμα αν θέλεις να γράψεις καλά στις πανελλαδικές!:/:
Μη σκοτώνεστε από τη Β. Δε χρειάζεται.
Για να έχετε όρεξη για το γκραν φινάλ της Γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Στην τριτη λυκειου ρωταγαμε ''ποσην ωρα εκανες διαλλειμα ...; ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Μη σκοτώνεστε από τη Β. Δε χρειάζεται.
Για να έχετε όρεξη για το γκραν φινάλ της Γ.

εντάξει δε μιλάω για ακραίες καταστάσεις του στυλ όλη μέρα μέσα πάνω από ένα βιβλίο, γιατί έτσι σίγουρα θα τα'χουμε φτύσει μέχρι την τρίτη...απλά όσο γίνεται να μην αφήνουμε κενά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
εντάξει δε μιλάω για ακραίες καταστάσεις του στυλ όλη μέρα μέσα πάνω από ένα βιβλίο, γιατί έτσι σίγουρα θα τα'χουμε φτύσει μέχρι την τρίτη...απλά όσο γίνεται να μην αφήνουμε κενά!:)
Συμφωνώ απόλυτα. Τα κενά μετατρέπονται σε επιπλέον κούραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel of war

Νεοφερμένος

Η Αγγέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γω παω 1 γιμνασιου κι σαφοσ ειναι κατι κενουριο για εμενα.οποτε διαβαζο μια με 2 ορεσ το πολι.βεβεα τορα που αρχισαν τα διαγωνισματα μπορι να μου παρει απο τισ 3 μεχρι τισ 9 οποτε δεν εχω καπιο σταθερο οραριο.θα μου πειτε ειναι πολλες ωρες αλλα στοχευω να παρω καλο βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα. Τα κενά μετατρέπονται σε επιπλέον κούραση.

και δεν ξέρω σε ποια κατεύθυνση είσαι αλλά στη θεωρητική ακριβώς επειδή είναι αμέτρητα αυτά που πρέπει να αποστηθίζεις με εξαιρέσεις και τέτοιες ιστορίες, αν τ' αφήσεις μετά σου φαίνονται βουνό!:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Γειά σας και από εμένα.
Εγώ σπουδάζω Μαθηματικά, αλλά να σας πω την εμπειρία μου απ το σχολείο.
Διάβαζα κατα μέσο όρο ένα 5-ωρο καθημερινά.
Βέβαια στην Γ ΛυΚείου διάβαζα όλη μέρα.Σχολείο στις 8.Εφευγα, πήγαινα Ηράκλειο αμέσως μετά το σχολείο.Στο καπάκι φροντηστίριο, τελειώνα το μάθημα στο Ηράκλειο κατα τις 9. Εφτανα στο σπίτι μου κατά τις 10.30
Ετρωγα κάτι και διάβαζα εως τις 3 το πρωί.
Αστα να πάνε.

Και τώρα που μιλάμε, είναι δράμα.Γράφω δύο προόδους Παρασκευή και Σάββατο.πφφφφφ
Δραμαααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Γ λυκειου τεχνολογικη ενα 3-4ωρακι σιγουρα την ημερα χωρις το φροντιστηριο και ενα 10 ωρακι το σαββατοκυριακο(μαζι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Α λυκείου..... 1.30 ώρα περίπου αλλά χωρίς χάζεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Γ' γυμνασίου, καμμια ωρίτσα εκτός αν γραφουμε που τότε διαβάζω 3-4 ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Κι εγώ τρίτη γυμνασίου πάω, όμως το maximum είναι μιάμιση ώρα (δηλ όταν έχουμε διαγώνισμα)!! Δεν το μπορώ το διάβασμα! :@ Προτιμώ να προσέχω στο μάθημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
4 ώρες 22 λεπτά και 37,5 δευτερόλεπτα:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
4 ώρες 22 λεπτά και 37,5 δευτερόλεπτα:wall:
:P:P:P:PΤωρα που εχουνε πεσει και πολλα διαγωνισματα 2-3 ωρες :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εγω που ειμαι δευτερα λυκειου για το σχολειο διαβαζω 1:30 ωρα συνηθως!ισως και παραπανω, εξαρταται απ'το τι εχουμε!το θεμα ειναι τα φροντιστηρια που εχω στανταρ μια ωρα καθε μερα οποτε για εκει πρεπει να διαβαζω κανα δυωρακι πιο πριν!!αλλα τωρα με τα διαγωνισματα...χεσε μεσα!!κλεινω και 5ωρο μονο για σχολειο...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top