Γενικό - Πόσες ώρες διαβάζετε και τι βαθμό βγάζετε;

dimitris15

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:bye:ειμαι ενα νεο μελος στην ιστιοσελιδα σας... γι'αυτο λοιπον θα ηθελα να σας ρωτησω.. (παρτε το σαν δημοσκοπηση) ποσες ωρες την ημερα διαβαζετε...?? και τι βαθμο βγαζετε.. δεν ξερω αν εχετε ξαναμιλησει πανω σε αυτο καθως δεν εχω προλαβει ακομα να διαβασω ολα τα τοπικς σας... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Καλως ηρθες! Εγω με 4-5 ωρες τη μερα βγαζω 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris15

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλως ηρθες! Εγω με 4-5 ωρες τη μερα βγαζω 20...


4-5 ωρες ακομα και τωρα που ειναι αρχη?? εμενα μ παιρνει τωρα περιπου 1-1:30 ωρα... :D βλεπεις ακομα δεν εχουμε μπει καν καλα καλα στο κλιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μιση ωρα 17 παρα 3

το 8εμα ειναι να κανεις συστηματικο διαβασμα.δλδ οταν διαβαζεις ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ δεν παιζεις με το κινητο

αυτο εγω ξερω. =]]]]]]]]]]]

welCOME
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω με 2-3 ωρες (μπορει και μια καποιες μερες) διαβασμα, εβγαλα την Γ Γυμνασιου με 19 κ 8/13. Δεν την θυμαμαι σαν δυσκολη ταξη, μονο η Φυσικη και τα Μαθηματικα με ειχαν δυσκολεψει καπως αλλα και παλι βρηκα την ακρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris15

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
συμφωνω κορινα το διαβασμα πρεπει να ειναι διαβασμα γιαυτο αλλωστε και στην 2α γυμνασιου με περιπου διαβασμα οσο και στην 3η εβγαλα 19 κ 12/13...
-----------------------------------------
Εγω με 2-3 ωρες (μπορει και μια καποιες μερες) διαβασμα, εβγαλα την Γ Γυμνασιου με 19 κ 8/13. Δεν την θυμαμαι σαν δυσκολη ταξη, μονο η Φυσικη και τα Μαθηματικα με ειχαν δυσκολεψει καπως αλλα και παλι βρηκα την ακρη...

φιλε κρις εισαι κ εσυ σωστος.. απλα παατηρησα οτι τωρα δηλαδη τον 1ο μηνα διαβαζω οσο ή ισως και λιγοτερο καθε μερα αποτι διαβαζα στην 2α... θελω να μου πειτε αν αυτο θα επρεπε να γινεται η οχι..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν υπαρχει "πολυ" η "λιγο" στο διαβασμα. Διαβαζεις οσο πρεπει για να κατανοησεις και να εξασκηθεις στην εκαστοτε υλη που πρεπει να "βγαλεις". Ο χρονος εξαρταται απο πολλα πραγματα. Αλλος μπορει να μαθαινει το ιδιο πραγμα σε 1 ωρα και αλλος σε 4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris15

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ακριβως.... εγω κανω τα απαραιτητα καθε μερα(ασκησεις,θεωρια) βεβαια μπορει καποια μερα να μην διαβασω καλα την θεωρια αλλα τις ασκησεις τις κανω παντα... γιατι εγω προσωπικα ενδιαφερομαι για τεχνολογικη ή θετικη κατευθυνση.. γι'αυτο δεν δινω και πολυ βαση στα θεωρητικα μαθηματα... ααα.. και ακομα να σας ρωτησω η 3η γυμνασιου ειναι ευκολοτερη ή δυσκολοτερη απτην 2α???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Για μενα ευκολοτερη... αν και δεν θυμαμαι και πολλα πραγματα απο τοτε! Περασαν και 4-5 χρονια! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara4ever

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Το σχολείο μου φαίνεται να μπήκε δυναμικά στη νέα σχολική χρονιά, γι'αυτό διαβάζω και φέτος, όπως και πέρυσι περι τις 3-3.30 ώρες. Βέβαια, μερικές μέρες μπορεί να διαβάσω πολύ λιγότερο λόγω εκλογών 15μελούς(όπως σήμερα), προγραμματισμένων κενών ή κενών σε προηγούμενες ημέρες. Μέσος όρος μου πέρυσι: 19 & 6/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
2 ώρες μέσο όρο για το σχολείο. Το πρόβλημα είναι τα αγγλικά:(
Βγάζω εκεί...στο 19 και 10 με 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Γεια σου φίλε Δημήτρη...Σου μιλάω πια σα μαθητής Β Λυκείου αλλά η Γ Γυμνασίου ήταν χαρακτηριστική χρονιά για μένα...Είχα ξεσαλώσει τόσο κ κάθε μέρα ήμουν στο γραφείο του διευθυντή...Όμως στα μαθήματα πάντα κύριος...Δεν χρειάστηκα πολύ διάβασμα...Μια ώρα κ αν κ τα μαθήματα είναι πολύ εύκολα...Έβγαλα γενικό 20 στην Γ Γυμνασίου πραγματικά με ελάχιστο διάβασμα...Για να διατηρηθώ όμως τώρα χρειάζομαι 3 ώρες και παραπάνω χωρίς φροντιστήρια κτλ...Αυτά από μένα...Κ μια συμβουλή...Η ωραιότερη ίσως τάξη σε όλη τη σχολική μας ζωή...Κάνε ό,τι θες ζήσε την ζωή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
1ώρα με 18 κ 9/12 (πρώτη γυμνασίου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris15

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ωραια συμφωνω ... κι εμενα μου εχει τυχει αυτο αλλα κατα μεσο ορο πιστευω πως φετος με 2 περιπου ωριτσες (αφου δεν εχω κενα) θα ειμαι οκ
-----------------------------------------
Γεια σου φίλε Δημήτρη...Σου μιλάω πια σα μαθητής Β Λυκείου αλλά η Γ Γυμνασίου ήταν χαρακτηριστική χρονιά για μένα...Είχα ξεσαλώσει τόσο κ κάθε μέρα ήμουν στο γραφείο του διευθυντή...Όμως στα μαθήματα πάντα κύριος...Δεν χρειάστηκα πολύ διάβασμα...Μια ώρα κ αν κ τα μαθήματα είναι πολύ εύκολα...Έβγαλα γενικό 20 στην Γ Γυμνασίου πραγματικά με ελάχιστο διάβασμα...Για να διατηρηθώ όμως τώρα χρειάζομαι 3 ώρες και παραπάνω χωρίς φροντιστήρια κτλ...Αυτά από μένα...Κ μια συμβουλή...Η ωραιότερη ίσως τάξη σε όλη τη σχολική μας ζωή...Κάνε ό,τι θες ζήσε την ζωή σου...



ευχαριστω φιλε μ ραφα για τις συμβουλες σου... και εγω ετσι ελπιζω να ειναι τα πραγματα και φετος... μεχρι τωρα δεν εχω δυσκολευτει ιδιεταιρα.. αν και πρεπει να πω οτι εχω ακουσει:μεχρι την 2α γυμνασιου φτανει το μυαλο αλλα μετα την τριτη θελει διαβασμα.. ειναι αληθεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggosmetal

Νεοφερμένος

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδία εγω δεν διαβαζω καθολου και βγαζω 17 σε σχολειο που δεν ειναι αστεια τα πραματα ουτε ολα ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
σπάνια πάνω από 2 ώρες, άντε 2μισι όταν έχουμε τεστ την επόμενη μέρα...
συμφωνώ με το συστηματικό διάβασμα, αλλά αυτό που κάνω εγώ είναι να ακούω και τον καθηγητή τι λέει στο μάθημα και δεν χαζεύω αλλού.

19 και 11/13 έβγαλα γενικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zibi

Νεοφερμένος

Ο Zibi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
4 ωρες και βγάζω 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όταν πήγαινα Γ' Γυμνασίου, διάβαζα από μισή ώρα (σπάνια) μέχρι 2 ώρες (συνήθως) ή και τρεις-τέσσερις ώρες (συνήθως όταν είχα και αγγλικά).

Έβγαλα 20 μέσο όρο αλλά δε μου άξιζε στη Γυμναστική (απλά ο καθηγητής μάλλον το έβαλε για να μη μου χαλάσει το μέσο όρο, και κακώς δηλαδή).

Νομίζω όμως ότι υπάρχει παρόμοιο τόπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
1 με 2 ώρες και έβγαλα πέρυσι 19 και 12/13 επειδή η καλλιτεχνικού μου έβαλε σε όλα τα τρίμηνα 19!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ασχετο... αλλα εγω στη Γ Γυμνασιου δεν εβγαλα 20 λογω γυμναστικης (14) και καλλιτεχνικων (17)! :p :p

Για να μη μιλησω για τα 11 και τα 12 που ειχα στα καλλιτεχνικα και στην γυμναστικη στην Α και στη Β Γυμνασιου! :p Οπως καταλαβαινετε ουτε αθλητικος τυπος ειμαι, ουτε καλλιτεχνικη φλεβα εχω! :lol: :lol: :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top