Πως να την προσεγγισω;

vlas

Νεοφερμένος

Ο vlas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα , θελω την αποψη σας για το θεμα αυτο
την Τριτη που μας περασε εκανα καποιες εξετασεις σε δημοσιο νοσοκομειο και στο καρδιολογικο τμημα μια απο τις νοσηλευτριες μου αρεσε τοσο πολυ , που με πιασε ταχυκαρδια την ωρα του καρδιογραφηματος 😂, μετανιωσα που δεν ζητησα εκεινη την στιγμη ενα ονομα κατι. Οσο ημουν εκει ηταν διαχυτική και αυτη και η συναδελφος της και προς θεου δεν λεω οτι με γουσταρει , επειδη ηταν και τα γενεθλια μου εκεινες τις ημερες μου ευχηθηκαν και χρονια πολλα και στο τελος με συνοδευσε και εκτος του ιατρειου , την επομενη μερα την ειδα απο μακρια ξανα στον διαδρομο του νοσοκομειου αλλα δεν μπορεσα να της μιλησω γιατι ειναι και χωρος εργασιας της . Ξερω πως μπορει να μην προκυψει τιποτα μεταξυ μας ξερω οτι μπορει να ειναι αλλου κλπ , απλα θελω να μπορεσω να της το πω'' οτι ξερεις μου κινησες την προσοχη και αν θελεις θα χαρω να τα πουμε και εκτος νοσοκομειου '' , το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω που μπορω να την βρω ; πως την λενε κλπ ; εχω σκεφτει να ρωτησω την γραμματεια των εξωτερικων ιατρειων η οποια με γνωριζει (ως πελατη εννοω επειδη φτιαχνω καποιες πιστοποιησεις κλπ) για το ονομα της πχ πως λενε την νοσηλευτρια που ηταν στο καρδιαλογικο την Τριτη . Ο λογος που θελω την αποψη σας ειναι διοτι οι εποχες ειναι περιεργες και θελω να ακουσω καποιες αντικειμενικες αποψεις για αυτη την προσεγγιση , δεν θελω να φανω καποιος εμμονικος κλπ ουτε να προκαλεσω αναστατωση στην εργασια της , Ευχαριστω για τον χρονο σας , συγνωμη για την εκταση απλα ηθελα να ειμαι οσο γινεται πιο αναλυτικος
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Η γραμματεία απαγορεύεται να δώσει τέτοιες πληροφορίες. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να στηθείς έξω από το νοσοκομείο την ώρα που τελειώνουν οι βάρδιες (07 , 15 , 23) να την πετύχεις στο σχόλασμα. Πάντως μην έχεις πολλές ελπίδες καθώς η νοοτροπία είναι να αποφεύγουν σχέσεις με ασθενείς. Καλή τύχη.

1710006282814.png
 

V@Per

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο V@Per αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ο λογος που θελω την αποψη σας ειναι διοτι οι εποχες ειναι περιεργες και θελω να ακουσω καποιες αντικειμενικες αποψεις για αυτη την προσεγγιση , δεν θελω να φανω καποιος εμμονικος κλπ ουτε να προκαλεσω αναστατωση στην εργασια της , Ευχαριστω για τον χρονο σας , συγνωμη για την εκταση απλα ηθελα να ειμαι οσο γινεται πιο αναλυτικος
Δες τη σειρά "You", ειδικά στην 1η σεζόν να πάρεις ιδέες..
 

vlas

Νεοφερμένος

Ο vlas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εχω δει την σειρά Υοu και δεν ταυτίζομαι με κατι από αυτή την σειρά ...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η γραμματεία απαγορεύεται να δώσει τέτοιες πληροφορίες. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να στηθείς έξω από το νοσοκομείο την ώρα που τελειώνουν οι βάρδιες (07 , 15 , 23) να την πετύχεις στο σχόλασμα. Πάντως μην έχεις πολλές ελπίδες καθώς η νοοτροπία είναι να αποφεύγουν σχέσεις με ασθενείς. Καλή τύχη.

Αυτό είναι θεωρώ ακραίο να στηθώ στην λήξη καθε βάρδιας και να περιμένω μήπως την δω , όπως και να χει ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σας . Οσον αφορά το θέμα νοοτροπίας που θίξατε όντως υπάρχει...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Κατ αρχη συγχαρητηρια σε σενα και στο κοριτσι που σου δημιουργησε αυτα τα ισχυρα αισθηματα..
Που θα καταληξει δεν ξερεις και επισης αν το κοριτσι ειναι φρι, αλλα εσυ θα κανεις κινηση
Θα κανεις αυτο που λεει ο Διας .. θα πας στο Leonidas να παρεις ενα μικρο κουτι σοκολατακια (10€) και θα την στησεις στην γωνια να της μιλησεις.
Τωρα αν το εχεις παιξε και κανενα θεατρο... νοσηλευτρια ειναι..

1710056470080.png

Μπορεις επισης να πας στο νοσοκομειο και να την συναντησεις στο διαδρομο δινοντας τα σοκολατακια ( το τηλεφωνο σου και σημειωμα μεσα) ως ευγνωμοσυνη για την φροντιδα της και που δεν σε εβγαλε καρδιακο.​
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Καλησπερα , θελω την αποψη σας για το θεμα αυτο
την Τριτη που μας περασε εκανα καποιες εξετασεις σε δημοσιο νοσοκομειο και στο καρδιολογικο τμημα μια απο τις νοσηλευτριες μου αρεσε τοσο πολυ , που με πιασε ταχυκαρδια την ωρα του καρδιογραφηματος 😂, μετανιωσα που δεν ζητησα εκεινη την στιγμη ενα ονομα κατι. Οσο ημουν εκει ηταν διαχυτική και αυτη και η συναδελφος της και προς θεου δεν λεω οτι με γουσταρει , επειδη ηταν και τα γενεθλια μου εκεινες τις ημερες μου ευχηθηκαν και χρονια πολλα και στο τελος με συνοδευσε και εκτος του ιατρειου , την επομενη μερα την ειδα απο μακρια ξανα στον διαδρομο του νοσοκομειου αλλα δεν μπορεσα να της μιλησω γιατι ειναι και χωρος εργασιας της . Ξερω πως μπορει να μην προκυψει τιποτα μεταξυ μας ξερω οτι μπορει να ειναι αλλου κλπ , απλα θελω να μπορεσω να της το πω'' οτι ξερεις μου κινησες την προσοχη και αν θελεις θα χαρω να τα πουμε και εκτος νοσοκομειου '' , το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω που μπορω να την βρω ; πως την λενε κλπ ; εχω σκεφτει να ρωτησω την γραμματεια των εξωτερικων ιατρειων η οποια με γνωριζει (ως πελατη εννοω επειδη φτιαχνω καποιες πιστοποιησεις κλπ) για το ονομα της πχ πως λενε την νοσηλευτρια που ηταν στο καρδιαλογικο την Τριτη . Ο λογος που θελω την αποψη σας ειναι διοτι οι εποχες ειναι περιεργες και θελω να ακουσω καποιες αντικειμενικες αποψεις για αυτη την προσεγγιση , δεν θελω να φανω καποιος εμμονικος κλπ ουτε να προκαλεσω αναστατωση στην εργασια της , Ευχαριστω για τον χρονο σας , συγνωμη για την εκταση απλα ηθελα να ειμαι οσο γινεται πιο αναλυτικος
Απαγορεύεται η γραμματεία να σου δώσει τέτοιες πληροφορίες. Άσε την κοπέλα ήσυχη, είναι και σκληρή δουλειά αυτή της νοσηλευτριας, την δουλειά της έκανε.
 

vlas

Νεοφερμένος

Ο vlas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αρχικά ευχαριστώ για την ενημέρωση σχετικά με την γραμματεία ειχα μια υπόνοια οτι θα ισχυει αυτό αλλά με βεβαιώσατε εσείς .Επισης ευχαριστω τα καλοπροαιρετα σχολια για το θεμα μου. Εγω την κοπελα ουτε την ενοχλησα ουτε εκανα τιποτα απο οσα παραπανω γραφτηκαν και αφησαν υπόνοιες για stalking κλπ , απο εκει και περα επειδη οι γονεις μου ειναι υγειονομικοι γνωριζω τι περνανε και αυτος ηταν ενας απο τους λογους που δεν την ρωτησα για το ονομα της καθως εργαζοταν εκεινη την ωρα . Την εβδομαδα τελειωνω με τις πιστοποιησεις απο τους γιατρους αν τυχει και την δω θα της μιλησω εν συντομια , αν οχι δεν πειραζει . Ευχαριστω και παλι για την ανταποκριση σας
 

V@Per

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο V@Per αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγω την κοπελα ουτε την ενοχλησα ουτε εκανα τιποτα απο οσα παραπανω γραφτηκαν και αφησαν υπόνοιες για stalking κλπ
Κοίτα να δεις, ανέφερα τη συγκεκριμένη σειρά προφανώς και όχι για να πας να κάνεις ακριβώς ότι βλέπεις.. Απλά στις κοπέλες αρέσει αρκετά το "τυχαίο" και έχει περισσότερες πιθανότητες από το άμεσο τύπου "Θες να γνωριστούμε καλύτερα".
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καλησπερα , θελω την αποψη σας για το θεμα αυτο
την Τριτη που μας περασε εκανα καποιες εξετασεις σε δημοσιο νοσοκομειο και στο καρδιολογικο τμημα μια απο τις νοσηλευτριες μου αρεσε τοσο πολυ , που με πιασε ταχυκαρδια την ωρα του καρδιογραφηματος 😂,

Αφιέρωσέ της το "Χτυπάει η καρδιά μου δυνατά τα τα τα και το κορμί μου σε ζητά τα τα τα".
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,271 μηνύματα.
Top