Πως θα παραλάβω το πάσο της σχολής μου (ακαδημαϊκή ταυτότητα);

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Το πάσο πως θα το παραλάβουμε; (δεν έχω ιδέα από αυτά)
Από κάποιο κατάστημα Vodafone της επιλογής σου μαζί με την ταυτότητα σου.

(Σημείωση συντονιστή: περισσότερα κι εδώ για το πως θα βγάλετε πάσο).
 

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πώς βγάζω πασο;
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

Συνημμένα

  • AcademicID_Student_manual_2022_final.pdf
    4.1 MB · Εμφανίσεις: 123

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,574 μηνύματα.
Η πιστοποίηση του ακαδημαϊκού email που ζητάει τι φάση;

Στέλνεις επαναποστολή πιστοποιήσεως και δεν έρχεται τίποτα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,345 μηνύματα.
Η πιστοποίηση του ακαδημαϊκού email που ζητάει τι φάση;

Στέλνεις επαναποστολή πιστοποιήσεως και δεν έρχεται τίποτα.
Αυτό το θέμα το είχα και γω. Χθες το απόγευμα μπήκα να το φτιάξω, σήμερα κατά τις 10 μου ήρθε η πιστοποίηση στο ε μειλ.
 

Απροσάρμοστη

Νεοφερμένος

Η Απροσάρμοστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Η πιστοποίηση του ακαδημαϊκού email που ζητάει τι φάση;

Στέλνεις επαναποστολή πιστοποιήσεως και δεν έρχεται τίποτα.
Και σε εμένα ζητάει πιστοποίηση του e-mail μου αλλά δεν μου έρχεται κάποιο μήνυμα:/:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,574 μηνύματα.
Αυτό το θέμα το είχα και γω. Χθες το απόγευμα μπήκα να το φτιάξω σήμερα κατά τις 10 μου ήρθε η πιστοποίηση στο ε μειλ.
Ουπς, το πάτησα 500 φορές το κουμπί της επαναποστολής, τι θα έρθει :laugh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,345 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πάντως να ξέρετε αν τύχει και έρθει το πάσο σας τώρα(λέμε τώρα) έχουν πέσει τα συστήματα λόγω αναβάθμισης.Είχα χάσει το πάσο μου,βγήκε το νέο,πήρα να το πάρω πριν 3 μέρες και το σύστημα ήταν πεσμένο.Πήγα χθες πάλι ήταν.Οπότε μετά τις 5/10 να περιμένετε να το φτιάξουν.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,548 μηνύματα.
Μια εβδομάδα στην αναμονή να το εγκρίνει η γραμματεία...
 
Έχετε απορία πάνω στο θέμα;

Το μήνυμα αυτό ξεχώρισε από το θέμα Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο ως ουσιαστικό και χρήσιμο.

Θέλετε να ρωτήσετε κάτι / έχετε απορία στο θέμα; Μα φυσικά! Κάντε click εδώ για να συντάξετε την απορία σας.

Αυτό το thread είναι καθαρά για δική σας πληροφόρηση στο θέμα που πραγματεύεται. Το ischool.gr και η Ομάδα Διαχείρισης δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα όποια γραφόμενα των μελών. Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του ischool.gr σαν πηγή.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top