Πως εξετάζετε τον εαυτό σας στο Γνωστό;

thesecretfemme

Νεοφερμένος

Η thesecretfemme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Πως εξετάζετε τον εαυτό σας όταν διαβάζετε γνωστό (Αρχαία); Λαμβάνοντας υπόψιν ότι τα ερμηνευτικά είναι παρά πολλά και πάντα υπάρχει φόβος μη παραλείψετε κάτι.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Εγώ μαθαίνω τα σχόλια του βιβλίου αρχικά και μετά διαβάζω τα σχόλια του Αμπελά. Δεν τα μαθαίνω απέξω (γιατί δεν γίνεται προφανώς) αλλά τα κάνω ανάγνωση τουλάχιστον 3 φορές για να μου μείνουν.
 

Γιώργος Ζ

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Ζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Προσωπικά εγώ εξετάζομαι με το : Γράφε,γράφε,γράφε,γράφε,γράφε,γράφε,γράφε,γράφε,γράφε και ξανα γραφε. ενα 50φυλλο τη βδομάδα μ φεύγει χαλαρα...ξέρω θελει πολύ χρονο...αλλα το καλο πράγμα αργει να γινει


BTW τωρα εκανα επαναληψη γνωστο...LOL


Εγώ μαθαίνω τα σχόλια του βιβλίου αρχικά και μετά διαβάζω τα σχόλια του Αμπελά. Δεν τα μαθαίνω απέξω (γιατί δεν γίνεται προφανώς) αλλά τα κάνω ανάγνωση τουλάχιστον 3 φορές για να μου μείνουν.
Ναι χωρις τις επεξηγήσεις του βιβλίου ειναι αδυνατο να βγάλεις ακρη...αντε βγαλε ακρη τι ειναι το δυναμη/ενεργεια ενοτητα 12 πχ κλπ
Λαμβάνοντας υπόψιν ότι τα ερμηνευτικά είναι παρά πολλά και πάντα υπάρχει φόβος μη παραλείψετε κάτι.
Να φανταστώ μιλάς για το βοήθημα.....VERY SHORT ANSWER : Μάθε τα βασικά...τωρα ποια ειναι αυτά?...εσυ θα κρινεις ανα περίπτωση...σιγουρα καλο θα ηταν να ξες και καμια σάλτσα πχ (στο ειμαρμένη σχολιο απο το βοήθημα γράφει και λιγα πράγματα για το πως την εβλεπαν οι αρχαιοι Ελληνες,εξαρτάτε το βοηθημα παντα)

αν μιλας για το βιβλιο....απλα παπαγαλισε οσο μπορεις,και αν δε βγαινει στο 100% αποτύπωσε οτι μπορεις με δικα σου λογια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top