Πτυχιομανία

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
E αν δεν έχεις κάποιο ηθικό κώλυμα ξερωγώ μπορείς να το κανεις.Δεν υπάρχει περίπτωση να σε πιάσουν γιατί δεν έχουν κάποιο σύστημα διασταύρωσης τα ΑΕΙ/ΤΕΙ ακόμα.Και να σε πιάσουν δηλαδή στην χειρότερη να σε διαγράψουν από το ένα τμήμα.Εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το κάνω πάντως.

Μακάρι να ήταν έτσι!
Όχι μόνο διαγράφεσαι ΚΑΙ από τις δύο σχολές,αλλά εμπίπτεις και στις κατηγορίες περί ψευδούς δηλώσης,κάτι που δεν νομίζω ότι είναι απλή υπόθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Επειδή με ενδιαφέρει και μένα αυτό και το ρώτησα μου είπαν ότι είναι μεν παράνομο αλλα είναι σχεδόν αδύνατο να σε πιάσουν.

χαχχα wolfie o ΚΟΜΠΙΝΑΔΟΡΟΣ!
και αμα πας να δειξεις τα πτυχια σου στο δημοσιο και δουν τα ετη φοιτησης...?εκτος και αν δειξεις το ενα...αναλογα με την συγκεκριμενη δουλεια...
τωρα που τολες...για τον ιδιωτικο χαμπαρι δεν θα παρουν.....
φανταζεσαι ομως....να σε καρφωσει κανεις...:eek::eek::eek: λεμε τωρα....και να σε ακυρωσουν και απτις 2?:cold::cold::cold::'(:'(:'(:'(:'(

Μακάρι να ήταν έτσι!
Όχι μόνο διαγράφεσαι ΚΑΙ από τις δύο σχολές,αλλά εμπίπτεις και στις κατηγορίες περί ψευδούς δηλώσης,κάτι που δεν νομίζω ότι είναι απλή υπόθεση...

και επειδη δεν εισαι στο λυκειο πλεον για να την γλιτωσεις με καμια αποβολη:beating:...σε βλεπω(οχι εσενα προσωπικα)....στης :kill::kill:ΦΥΛΑΚΗΣ τα σιδερα να τραγουδας:

στο κελι 33 με ειχαν στον κορυδαλλο...ειχα ματια 13 μα παιδι ....χωρις μυαλο!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
στο κελι 33 με ειχαν στον κορυδαλλο...ειχα ματια 13 μα παιδι ....χωρις μυαλο!

τώρα τελευταία μου αρέσει το χιούμορ σου..:D :D :lol: :lol:

το μυαλό του νεοΈλληνα πολλές κομπίνες σκαρφίζεται!
εδώ ο άλλος φοιτητής ιατρικής και εργαζόταν σε δημόσιο Νοσοκομείο χωρίς πτυχίο, πληρωνόταν με μισθό γιατρού δημοσίου, έπαιρνε και φακελάκια και οι συνάδελφοί του τον θεωρούσαν κανονικά συνάδελφο...μέχρι που πιάστηκε! (αστυνομική ομάδα: Μάκης ;) :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
τώρα τελευταία μου αρέσει το χιούμορ σου..:D :D :lol: :lol:

το μυαλό του νεοΈλληνα πολλές κομπίνες σκαρφίζεται!
εδώ ο άλλος φοιτητής ιατρικής και εργαζόταν σε δημόσιο Νοσοκομείο χωρίς πτυχίο, πληρωνόταν με μισθό γιατρού δημοσίου, έπαιρνε και φακελάκια και οι συνάδελφοί του τον θεωρούσαν κανονικά συνάδελφο...μέχρι που πιάστηκε! (αστυνομική ομάδα: Μάκης ;) :P)

ε οχι τελευταια...εγω ετσι ειμαι παντα....
:D:D:D
μισθο δημοσοιυ? δηλ το δημοσιο δεν ζητησε αντιγραφο πτυχιου?πως γινεται αυτο?

ρε eco warrier GIATI μου χαλασες το μνμ?που πηγαν οι φατσουλες:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( και εκανα τοση ωρα να τις μαζεψω!αααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
ε οχι τελευταια...εγω ετσι ειμαι παντα....
:D:D:D
μισθο δημοσοιυ? δηλ το δημοσιο δεν ζητησε αντιγραφο πτυχιου?πως γινεται αυτο?

κομπίνα (πλαστογραφία)! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
κομπίνα (πλαστογραφία)! :P

ααααααα και πως δεν το σκεφτηκα εγω νωριτερα....η γνωστη κομπιναδορα?:hmm::hmm::hmm:

ασχετο...ποιος ειναι ο μακης το γατωνι που αποκαλυψε ωτην κομπινα κλασεως CIA?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top