Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
First time in AUDITORIUM.

“where does this thing go?”



Έλα House, δώσε τα φώτα σου λέμε!! Μην πάει τζάμπα τόση εμπειρία:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
κοίτα να περάσεις γφ1 στο πρώτο έτος γιατί δεν περνιέται εύκολα μετά. Χημεία χρωστάω ακόμα :P

τι να έκανα ρε ; να τους έστελνα στη Δαπ ; :P
εγω ημουν θετικη αρα παιζει να μην εχω προβλημα χημεια:hmm:ή θα εχω οπως ολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
First time in AUDITORIUM.

“where does this thing go?”


Νικο στην εξετασυικη θα σε παρω ν μ πεις τον ορισμο της ζωης! Γεωργια οργανωσου αυριο θα χουμε και τον ξανθο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Νικο στην εξετασυικη θα σε παρω ν μ πεις τον ορισμο της ζωης! Γεωργια οργανωσου αυριο θα χουμε και τον ξανθο!

Αυριο ετοιμασου να πεις τον ορισμο της εξελιξης :hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
9-11 και 1-3
Αστικό δίκαιο και οικονομική επιχειρήσεων :worry::worry:
E ενταξει ενα 4ωρο καπως παλευεται! (το πρωινο ξυπνημα ειναι το μεγαλο μειον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
E ενταξει ενα 4ωρο καπως παλευεται! (το πρωινο ξυπνημα ειναι το μεγαλο μειον)
Βαζε το ξυπνητηρι σε αποσταση 5 μετρων και το προβλημα λυθηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εμείς στο ΔΕΤ έχουμε ένα γεμάτο 9 με 3. Μεγάλο ωράριο πάντως γενικά έχει το πανεπιστήμιο για όσους είναι πάντοτε παρόντες!
ΕΜΠ 8.45 με 5!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
υπεροχη ηταν η 1η μερα...!οι καθηγητες πολυ καλοι,τα μαθηματα φαινονται ενδιαφεροντα,ο χωρος ηταν προσεγμενος!!!γνωρισα πλ κοσμο και ξεχωρισα αρκετα ατομα με τα οποια ελπιζω να κανω παρεα...στα μειον ειναι το πρωινο ξυπνημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semeon

Νεοφερμένος

Η semeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
υπεροχη ηταν η 1η μερα...!οι καθηγητες πολυ καλοι,τα μαθηματα φαινονται ενδιαφεροντα,ο χωρος ηταν προσεγμενος!!!γνωρισα πλ κοσμο και ξεχωρισα αρκετα ατομα με τα οποια ελπιζω να κανω παρεα...στα μειον ειναι το πρωινο ξυπνημα
:worry:Πρώτη φορά ακούω τόσο ενοθουσιώδη εμπειρία πρώτης ημέρας από πρωτοετή

Μόλις καταρρίφθηκε η κοσμοθεωρία μου:hmm:

Εν παση περιπτώσει, σου εύχομαι καλή αρχή:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
υπεροχη ηταν η 1η μερα...!οι καθηγητες πολυ καλοι,τα μαθηματα φαινονται ενδιαφεροντα,ο χωρος ηταν προσεγμενος!!!γνωρισα πλ κοσμο και ξεχωρισα αρκετα ατομα με τα οποια ελπιζω να κανω παρεα...στα μειον ειναι το πρωινο ξυπνημα

Στα μειον ίσως είναι και ότι οι αίθουσες είναι λίγο μπερδευτικές. Αν έχεις μαθήματα δε από άλλες σχολές θα τρέχεις μέσα στη φιλοσοφική και θα ψάχνεσαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
:worry:Πρώτη φορά ακούω τόσο ενοθουσιώδη εμπειρία πρώτης ημέρας από πρωτοετή

Μόλις καταρρίφθηκε η κοσμοθεωρία μου:hmm:

Εν παση περιπτώσει, σου εύχομαι καλή αρχή:clapup:

γιατι καλε???:P:Pτοσο παραξενο σου φαινεται??ποια ειναι η κοσμοθεωρια σου δηλ???

Στα μειον ίσως είναι και ότι οι αίθουσες είναι λίγο μπερδευτικές. Αν έχεις μαθήματα δε από άλλες σχολές θα τρέχεις μέσα στη φιλοσοφική και θα ψάχνεσαι. :P

αυτο δεν το χω δει για την ωρα...οσα μαθηματα εχω κανει ειναι στο τμημα του παιδαγωγικου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
και μενα σημερα ηταν η πρωτη μερα μου!!:Dωραια ηταν γνωρισα και αρκετα ατομα...απο καθηγητες αυτος που ειχαμε στην γφ1 το πρωι μια χαρα μου φανηκε στην συνεχεια ειχαμε χημεια με μια που δεν μου εκανε ιδιαιτερα καλη εντυπωση...στο τελος ειχαμε εφρμοσμενα μαθηματικα 1 μπαινει ενας καθηγητης μεγαλος στην ηλικια και μας λεει το ονομα μου ειναι αυτο γεια σας θα ξεκινησουμε απο αυριο:confused:...μαθημα δεν καναμε σχεδον καθολου(περιεργο γιατι ακουγα πολλους να λενε πως στο πανεπιστημιο δεν υπαρχει πρωτη μερα κ.τ.λ)...και αυτο το απθ πολυ βρομια ρε παιδι μου ενα απεραντο σκουπιδαριο!!μηπως κανουν τιποτα απεργια οι καθαριστριες γιατι δεν εξηγειται αλλιως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
και μενα σημερα ηταν η πρωτη μερα μου!!:Dωραια ηταν γνωρισα και αρκετα ατομα...απο καθηγητες αυτος που ειχαμε στην γφ1 το πρωι μια χαρα μου φανηκε στην συνεχεια ειχαμε χημεια με μια που δεν μου εκανε ιδιαιτερα καλη εντυπωση...στο τελος ειχαμε εφρμοσμενα μαθηματικα 1 μπαινει ενας καθηγητης μεγαλος στην ηλικια και μας λεει το ονομα μου ειναι αυτο γεια σας θα ξεκινησουμε απο αυριο:confused:...μαθημα δεν καναμε σχεδον καθολου(περιεργο γιατι ακουγα πολλους να λενε πως στο πανεπιστημιο δεν υπαρχει πρωτη μερα κ.τ.λ)...και αυτο το απθ πολυ βρομια ρε παιδι μου ενα απεραντο σκουπιδαριο!!μηπως κανουν τιποτα απεργια οι καθαριστριες γιατι δεν εξηγειται αλλιως!!

Εμεις αρχισαμε συναρτησεις με το καλημερα την πρωτη μερα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο μετά τη λήξη του 1ου έτους. (πάλιωσα.... :P)
Ξεκινήσαμε αμέσως μάθημα Χρηματοοικονομικής Λογιστικής αλλα γενικότερα είδα καινούργιες φάτσες!!!
Ήταν πολύ ωραία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semeon

Νεοφερμένος

Η semeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γιατι καλε???:P:Pτοσο παραξενο σου φαινεται??ποια ειναι η κοσμοθεωρια σου δηλ???



αυτο δεν το χω δει για την ωρα...οσα μαθηματα εχω κανει ειναι στο τμημα του παιδαγωγικου!

Εγώ είχα απογοητευτεί απίστευτα την πρώτη ημέρα μου στη σχολή... Κάτι οι υποδομές(;), κάτι οι κοιμισμένοι καθηγητές, κάτι οι συμφοιτητές με τα πουκάμισα και τα μαγνητόφωνα:P
Όπως και αρκετοί άλλοι απογοητεύτηκαν.. Απόδειξη: οι μισοί παράτησαν τη σχολή και τρέχουν σε σχολές θεάτρου-αγιογραφίας-χορού σε στύλο:clapup::whistle:
Αλλά μπορεί να εξαρτάται από τη σχολή... Εμείς περιμέναμε πολλά:/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Εγώ είχα απογοητευτεί απίστευτα την πρώτη ημέρα μου στη σχολή... Κάτι οι υποδομές(;), κάτι οι κοιμισμένοι καθηγητές, κάτι οι συμφοιτητές με τα πουκάμισα και τα μαγνητόφωνα:P
Όπως και αρκετοί άλλοι απογοητεύτηκαν.. Απόδειξη: οι μισοί παράτησαν τη σχολή και τρέχουν σε σχολές θεάτρου-αγιογραφίας-χορού σε στύλο:clapup::whistle:
Αλλά μπορεί να εξαρτάται από τη σχολή... Εμείς περιμέναμε πολλά:/::(


σε ποια σχολη εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όπως και αρκετοί άλλοι απογοητεύτηκαν.. Απόδειξη: οι μισοί παράτησαν τη σχολή και τρέχουν σε σχολές θεάτρου-αγιογραφίας-χορού σε στύλο:clapup::whistle:
Πέφτω από τα σύννεφα.
Εμείς περιμέναμε πολλά:/::(
Μόλις έδωσες την απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Μια χαρα.. Ηταν ενδιαφερουσα ημερα. Γνωρισα αρκετα παιδια και επιφυλασσομαι για το μελλον..
Απο καθηγητες ενας ηρεμος-καλος και λιγο βαρετος και ενα ψωνιο νομικος...
Αλλα ειχε πλακα πηγαμε και για καφε στο ενδιαμεσο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
και μενα σημερα ηταν η πρωτη μερα μου!!:Dωραια ηταν γνωρισα και αρκετα ατομα...απο καθηγητες αυτος που ειχαμε στην γφ1 το πρωι μια χαρα μου φανηκε στην συνεχεια ειχαμε χημεια με μια που δεν μου εκανε ιδιαιτερα καλη εντυπωση...στο τελος ειχαμε εφρμοσμενα μαθηματικα 1 μπαινει ενας καθηγητης μεγαλος στην ηλικια και μας λεει το ονομα μου ειναι αυτο γεια σας θα ξεκινησουμε απο αυριο:confused:...μαθημα δεν καναμε σχεδον καθολου(περιεργο γιατι ακουγα πολλους να λενε πως στο πανεπιστημιο δεν υπαρχει πρωτη μερα κ.τ.λ)...και αυτο το απθ πολυ βρομια ρε παιδι μου ενα απεραντο σκουπιδαριο!!μηπως κανουν τιποτα απεργια οι καθαριστριες γιατι δεν εξηγειται αλλιως!!






Ασ τα να πανε πολυ βρομια δε θα πεις τιποτα, δεν εχει που να πατησεις:worry:Αναρρωτιεμαι εκεινοι οι καφεδες που εχουν ξεραθει στο πατωμα πως θα βγουν...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
[/SIZE][/B]





Ασ τα να πανε πολυ βρομια δε θα πεις τιποτα, δεν εχει που να πατησεις:worry:Αναρρωτιεμαι εκεινοι οι καφεδες που εχουν ξεραθει στο πατωμα πως θα βγουν...!
ακριβως απο καφεδες ξεραμενους στο πατωμα πανω στα εδρανα:eek: αλλο τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top