Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Πως πηγε η πρωτη μερα, ωρε παιδια του ischool?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πως πηγε η πρωτη μερα, ωρε παιδια του ischool?
Εντάξει καλα σε γενικές γραμμές...εμάς οι περισσότεροι ή έιχαν ηδη παρέες ή θα ηταν σφιγμένοι :/ Καναμε κανονικά μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εντάξει καλα σε γενικές γραμμές...εμάς οι περισσότεροι ή έιχαν ηδη παρέες ή θα ηταν σφιγμένοι :/ Καναμε κανονικά μάθημα!
Τι περίμενες? Να σας ρωτήσουν που πήγατε διακοπές το καλοκαίρι?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω τι να πω που παω στις 9 και φευγω στις 5 ή στις 1 και φευγω στις 7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Τι περίμενες? Να σας ρωτήσουν που πήγατε διακοπές το καλοκαίρι?? :P

Ναι:clapup::clapup::clapup:

Εγω τι να πω που παω στις 9 και φευγω στις 5 ή στις 1 και φευγω στις 7 :P
εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι θα τρωω ολη τη μερα μου στον δρομο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Πω ρε σεις αύριο εμείς αρχίζουμε και ενώ ήμουν όλες αυτές τις μέρες χαλαρός και δεν με πολυαπασχολούσε το πώς θα είναι η πρώτη μέρα, τώρα έχει αρχίσει και με πιάνει ένα άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πω ρε σεις αύριο εμείς αρχίζουμε και ενώ ήμουν όλες αυτές τις μέρες χαλαρός και δεν με πολυαπασχολούσε το πώς θα είναι η πρώτη μέρα, τώρα έχει αρχίσει και με πιάνει ένα άγχος!

Σε νιώθω απόλυτα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σημερα μας εκαναν μια απλη ενημερωση ο Μαθηματικος μας.Καλος ανθρωπος.Ξειγηθηκε σταρατα ποιους θα αφησει και ποιους θα περασει.Αρκει να κανουμε 5 απλα πραγματακια και οντως ειναι απλα ετσι οπως τα παρουσιασε.Αυριο εχω ενα σερι 4ωρο χημεια απο τις 8 εως τις 12.Αν και δεν ειμαι σιγουρος πως θα κανουμε μαθημα γιατι μπορει να μας κανουν και εκει απλη ενημερωση.Αυτααα ειχε η πρωτη μερα.Εργαστηρια δεν δηλωσαμε.Δεν βρηκα την αιθουσα της πληροφορικης θα παω αυριο και της χημειας μου την βρηκα αλλα οι εγγραφες εγραφε ενα χαρτι απ'εξω θα γινουν 8.30 η ωρα εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
αυριο ειναι η αρχη:D ειμαι λιγο σφιγμενος για να πω την αληθεια αλλα πιστευω πως ολα καλα θα πανε εχω 11-12 γενικη φυσικη 1, 2-4 χειμεια και 4-6 εφαρμοσμενα μαθηματικα 1... οσοι πηγατε πρωτη μερα τι λεει γνωρισατε ατομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Σε νιώθω απόλυτα :worry:
Έχετε βαρύ πρόγραμμα εσείς οι ΟΔΕίτες αύριο;
Εμείς 1-5 και μετα 7-9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
εμεις δεν θα κανουμε ουτε αυτη την εβδομαδα!! δηλαδη ελεος! πας στη γραμματεια να ρωτησεις δεν ξερουν απολυτως τιποτα και σου λενε να κοιταξεις στο σαιτ!:crazy:
κ αμα δεν εχω ρε φιλε ιντερνετ και κανενα ανοιχτο δικτυο γυρω γυρω τι να κανω!? με δουλευεις!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

floydiantree

Νεοφερμένος

Η floydiantree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε! Εδώ ολόκληρες Πανελλήνιες περάσαμε για να μπούμε σε μια σχολή εδώ θα αγχωθούμε; Γι' αυτό διαβάζαμε τόσο καιρό! :D
Οπότε καλή μας αρχή!:clapup:
ΥΓ: Όσον αφορά γνωριμίες, όλοι την πρώτη μέρα ψάχνουν να γνωρίσουν κόσμο, ειδικά αν είναι από επαρχία, οπότε σίγουρα θα υπάρχουν νέες γνωριμίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Τι περίμενες? Να σας ρωτήσουν που πήγατε διακοπές το καλοκαίρι?? :P
Οχι αλλά η κολλητή μου που είναι στη Γεωπονική δεν έκανε,τους έδιωξαν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ρε παίδες πολλές ερωτήσεις έχετε. Μας πρήξατε σήμερα το πρωί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ρε παίδες πολλές ερωτήσεις έχετε. Μας πρήξατε σήμερα το πρωί :P

Και 'συ προσφέρθηκες να τις λύσεις?Ουυυυυυυυυυ...

ΑΛΗΤΕΣ ΛΕΡΕΣ ΦΟΙΤΗΤΟΠΑΤΕΡΕΣ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
αυριο ειναι η αρχη:D ειμαι λιγο σφιγμενος για να πω την αληθεια αλλα πιστευω πως ολα καλα θα πανε εχω 11-12 γενικη φυσικη 1, 2-4 χειμεια και 4-6 εφαρμοσμενα μαθηματικα 1... οσοι πηγατε πρωτη μερα τι λεει γνωρισατε ατομα?

κοίτα να περάσεις γφ1 στο πρώτο έτος γιατί δεν περνιέται εύκολα μετά. Χημεία χρωστάω ακόμα :P
Και 'συ προσφέρθηκες να τις λύσεις?Ουυυυυυυυυυ...

ΑΛΗΤΕΣ ΛΕΡΕΣ ΦΟΙΤΗΤΟΠΑΤΕΡΕΣ :P
τι να έκανα ρε ; να τους έστελνα στη Δαπ ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
τι να έκανα ρε ; να τους έστελνα στη Δαπ ; :P

Να τους έλεγες να τα βρουν από μόνοι τους!Μπορείς να το ρίξεις και λίγο στο φιλότιμο,λέγοντας "δεν είστε μωρά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έχετε βαρύ πρόγραμμα εσείς οι ΟΔΕίτες αύριο;
Εμείς 1-5 και μετα 7-9

9-11 και 1-3
Αστικό δίκαιο και οικονομική επιχειρήσεων :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εμείς στο ΔΕΤ έχουμε ένα γεμάτο 9 με 3. Μεγάλο ωράριο πάντως γενικά έχει το πανεπιστήμιο για όσους είναι πάντοτε παρόντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
First time in AUDITORIUM.

“where does this thing go?”

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top