Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
τι να πουν και τα πολυτεχνεια? 90% αγορια :P
Λες γι'αυτό να ήθελα τόσα χρόνια να πάω εκεί..????:hmm::D (τελικά άλλαξα γνώμη..!)
Εμάς είναι 50-50..(νομίζω τουλάχιστον γιατί όλες κι όλες 2 φορές έχω πάει..!) Αν και νομίζω ότι πάλι υπερτερούν κατά ελάχιστο τα αγόρια..
Όταν πάω 1η Οκτωβρίου που ξεκινάναι τα μαθήματα θα σας πω εντυπώσεις..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πω ρε κλάμα με το Πολυτεχνείο :P :P

Εγώ νομίζω η πρώτη μέρα θα 'χει πλάκα! :D Έτσι κι αλλιώς,όλοι το ίδιο ψάρωμα θα έχουν,οπότε θα 'ναι πιο χαλαρά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μην περιμένετε να δείτε πολλά κορίτσια σε σχολές πχ Μηχανολογία. Πάτε εκεί στη Νοσηλευτική, στη Βρεφονηπιοκομια, στο Νηπιαγωγών και θα βρείτε μπόλικο πράγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδια αν θελετε ωραια κοριτσια ελατε στη δικη μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
χαχα..βλεπω αρκετους συμπασχοντες..ενταξει θα πηγαινουμε καμια βολτα και σε αλλα κυλικεία..(σχολων πχ. οπως ειπαν τα παιδια) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εμενα δεν εχουν αρχισει ακομα και εχω αρκετο αγχος για την πρωτη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
χαλαρααααα και ολα καλα θα πανε;)...οχι οτι εγω θα ειμαι και ιδιατερα χαλαρος την πρωτη μερα:P απλα γενικα αυτην τη συμβουλη δινω στον εαυτο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
τι να πουν και τα πολυτεχνεια? 90% αγορια :P
Χημικοί Μηχανικοί ΕΜΠ: μέσος όρος για κάθε έτος 50% αγόρια - 50% κορίτσια. (μετρημένα από καταλόγους)
Για περάστεεεε :P
:loveangel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Εχθές ΧΑΛΑΡΑ, πρώτη μέρα 3 ώρες μάθημα με 1/2 ώρα διάλειμμα. Στην αίθουσα γύρω στα 40 άτομα (15 αγόρια τα υπόλοιπα κορίτσια)!!! Η καθηγήτρια μιλούσε (παρέδιδε κανονικά) και εμείς κοιτούσαμε ο ένας τον άλλον... Σήμερα, μάθημα 3 μ.μ. - 9 μ.μ. Και να φανταστείτε ακόμη δεν έχουν τελειώσει οι εγγραφές!!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ναι κι αυτο εχει γινει τα μαθηματα γινονται κανονικα οπως και η υποδοχη πρωτοετων αλλα οι εγγραφες συνεχιζονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Εχθές ΧΑΛΑΡΑ, πρώτη μέρα 3 ώρες μάθημα με 1/2 ώρα διάλειμμα. Στην αίθουσα γύρω στα 40 άτομα (15 αγόρια τα υπόλοιπα κορίτσια)!!! Η καθηγήτρια μιλούσε (παρέδιδε κανονικά) και εμείς κοιτούσαμε ο ένας τον άλλον... Σήμερα, μάθημα 3 μ.μ. - 9 μ.μ. Και να φανταστείτε ακόμη δεν έχουν τελειώσει οι εγγραφές!!!! :whistle:

Αρχισαν οι παραδοσεις? Ουαου..
Εμεις αρχιζουμε την Τριτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
πως ακριβως να ειναι η πρωτη μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εμείς τι να πούμε ,που ξεκινήσαμε 24 Σεπτεμβρίου ;
Mη χάσουμε και καμμιά μέρα από το ακαδημαϊκό έτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εμεις τεταρτη ξεκιναμε, χαλαρα..ΦΕΕΕΕΕΤΑ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εμεις τεταρτη ξεκιναμε, χαλαρα..ΦΕΕΕΕΕΤΑ.:P

Χαλαρά ε;:P
Να σε δώσει μετά,που θα έχεις να διαβάζεις κάτι τόμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χαλαρά ε;:P
Να σε δώσει μετά,που θα έχεις να διαβάζεις κάτι τόμους!
Nταξει ρε συ θεμα συνηθειας ειναι ολα..σκεφτομαστε θετικα ακομη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Εμείς τι να πούμε ,που ξεκινήσαμε 24 Σεπτεμβρίου ;
Mη χάσουμε και καμμιά μέρα από το ακαδημαϊκό έτος!

Να είσαι και ευχαριστημένη... πάλι καλά που δεν σας ρίξαν σε καμιά ανατομία!!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Να είσαι και ευχαριστημένη... πάλι καλά που δεν σας ρίξαν σε καμιά ανατομία!!!!:eek:

Μακάρι να κάναμε ανατομία!
Γιατί,προς το παρόν αισθάνομαι ότι ειμαι στο Λύκειο ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top