Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω την αγενή σας στάση απέναντι στα παιδιά των παρατάξεων.
Τη δουλειά τους κάνουν, αγνοήστε τους ευγενικά.

(δεν πάει σε κάποιον συγκεκριμένο άτομο, απ' όσα διάβασα το λέω)

Αν είναι ΔΑΠ, ΕΑΑΚ, ΠΑΣΠ, αγωνιστικές κινήσεις, αρρεν κ.λπ. συμφωνώ μαζί σου. Όχι μόνο δεν αξίζουν βρίσιμο αλλά να τους λέμε και ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση που σου κάνουν τα πρώτα δυο έτη.

Αν είναι ΚΝΙΤΕΣ δεν καταλαβαίνουν από ευγένειες αυτοί διαολοστειλτε τους γιατί αλλιώς θα το μετανιώσετε πικρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kouba1993

Νεοφερμένος

Ο kouba1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερει κανεις ποτε ξεκινανε τα μαθηματα? εχω κανει κανονικα την εγγραφη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερει κανεις ποτε ξεκινανε τα μαθηματα? εχω κανει κανονικα την εγγραφη μου
δεν ξεκινανε ολες οι σχολες την ιδια μερα..λογικα η σχολη σου θα εχει βγαλει καποια ανακοινωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kouba1993

Νεοφερμένος

Ο kouba1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
δεν ξεκινανε ολες οι σχολες την ιδια μερα..λογικα η σχολη σου θα εχει βγαλει καποια ανακοινωση

οχι δυστυχως. μια φιλη μου μου ειπε οτι μαλλον φετοσ θα ανοιξουν στις 26-9. αλλα κατι τετοιο δεν μπορει να ισχυει γιατι οι εγγραφες δεν θα εχουν ολοκληρωθει. Ετσι δεν ειναι? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερει κανεις ποτε ξεκινανε τα μαθηματα? εχω κανει κανονικα την εγγραφη μου
δες στο site της σχολής σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οχι δυστυχως. μια φιλη μου μου ειπε οτι μαλλον φετοσ θα ανοιξουν στις 26-9. αλλα κατι τετοιο δεν μπορει να ισχυει γιατι οι εγγραφες δεν θα εχουν ολοκληρωθει. Ετσι δεν ειναι? ;)
υπαρχουν πολλες σχολες που ανοιγουν στις 26...εχω στο μυαλο μου μια που αρχισε αυτην την Δευτερα δηλαδη στις 19..και ας μην εχουν τελειωσει οι εγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αν είναι ΚΝΙΤΕΣ δεν καταλαβαίνουν από ευγένειες αυτοί διαολοστειλτε τους γιατί αλλιώς θα το μετανιώσετε πικρά.
ισα ισα αυτοι ειναι απο τους λιγους που σιγουρα δεν ειναι ορθο να τους βρισεις...Στα 2 μεγαλα κομματα κυριως ολοι οσοι πανε εχουν ως απωτερο σκοπο να βγαλουν χρηματα,να πιασουν μια θεσουλα στο δημοσιο κτλπ.Αν εισαι στην ΚΝΕ ή γενικα σε καποιο αριστερο κομμα το κανεις επειδη το πιστευεις,λογικα δεν προκειται στο εγγυς μελλον να καταλαβει το κομμα σου την εξουσια...ασχετως λοιπον αν συμφωνεις ή οχι μαζι του,μην απαξιωνεις αυτα που αγαπαει και πιστευει δειξε λιγο σεβασμο:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ισα ισα αυτοι ειναι απο τους λιγους που σιγουρα δεν ειναι ορθο να τους βρισεις...Στα 2 μεγαλα κομματα κυριως ολοι οσοι πανε εχουν ως απωτερο σκοπο να βγαλουν χρηματα,να πιασουν μια θεσουλα στο δημοσιο κτλπ.Αν εισαι στην ΚΝΕ ή γενικα σε καποιο αριστερο κομμα το κανεις επειδη το πιστευεις,λογικα δεν προκειται στο εγγυς μελλον να καταλαβει το κομμα σου την εξουσια...ασχετως λοιπον αν συμφωνεις ή οχι μαζι του,μην απαξιωνεις αυτα που αγαπαει και πιστευει δειξε λιγο σεβασμο:/::/::/:

Επειδή ο κνίτης θες να μου πεις σε σέβεται,ε?Καλά,θα μπεις στη σχολή και θα τα δεις και μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Terabyte

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ας πω και εγώ τη μικρή μου ιστορία από την πρώτη μέρα στη σχολή. Έφτασα κατα τις 12 (λίγο ακόμα να αργούσα και θα έπρεπε να πάω αύριο πάλι) και κατευθύνομαι προς την αίθουσα που γίνονται οι εγγραφές (είχα φροντίσει να μάθω ποια είναι για να μην χρειαστεί να ρωτήσω τους παραταξιακούς). Ξεκινάω λοιπόν προς τα εκεί με το βλέμμα ευθεία μπροστά μην τυχόν και πάρει κανένας θάρρος. Και παραλίγο να τα καταφέρω κιόλας! Αλλά με πρόλαβε τελικά ένας τύπος που με ρώτησε ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ αν θέλω να γίνω μέλος της ΚΝΕ. Μου δίνει μάλιστα και ενημερωτικό φυλλάδιο (προσπάθησε να πασάρει και Ριζοσπάστη αλλά δεν του πέρασε). Αφού αρνούμαι ευγενικά να ακούσω τι παραπάνω έχει να μου πει μπαίνω στην αίθουσα και ξεκινάω εγγραφή. Προς το τέλος κατάφεραν να μπουν και παραταξιακοί εκεί που ήμαστε οι πρωτοετείς και μας αρχίζουν ψιλή κουβεντούλα. Αυτοί θα ήταν ή ΔΑΠ ή ΠΑΣΠ γιατί δεν έγινε κουβέντα για εισαγωγή μας σε παράταξη. Στο τέλος τους έδιωξε η γραμματεία. Αφού τελειώνω με την εγγραφή λοιπόν προχωράω προς την έξοδο μαζί με έναν άλλο τύπο τον οποίο τον πιάνουν κάτι τύποι με φυλλάδια και ιστορίες, οπότε επιταχύνω όσο ήταν απασχολημένοι και φεύγω από τη σχολή. Ομολογώ ότι αισθάνθηκα σαν δραπέτης από φυλακές υψίστης ασφαλείας :D Πέρα από αυτά πάντως μου άρεσε πάρα πολύ η πρώτη μέρα. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να αντιμετωπίσω και πολλή καταδίωξη από τις παρατάξεις, οπότε..τέλεια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ειδες κανενα αγορι ή μονο κοριτσια;

Ε,κλασσικα...Παρα πολλα κοριτσια και ελαχιστα αγορια:D.Βεβαια,οι κοπελιες θα ηταν απο διαφορετικα τμηματα ολες,αλλα οκ...σε κοινο χωρο θα ειμαστε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Επειδή ρε παιδιά θα τρελαθώ, τι λέει εδώ https://www.uom.gr/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4270&categorymenu=7&tmima=1 ;!
Ξεκινάμε τη δευτέρα; όλοι;!
Όλοι=;
Το Πα.Μακ ή τέλος πάντων όποια σελίδα είναι/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επειδή ρε παιδιά θα τρελαθώ, τι λέει εδώ https://www.uom.gr/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4270&categorymenu=7&tmima=1 ;!
Ξεκινάμε τη δευτέρα; όλοι;!
Nαι οι σχολες του πα.μακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
σιγά που θα την άφηνα και να μου συστηθεί:P! μια κοκκινομαλλα ηταν, με ισιο μαλλι ως τους ωμους...
Χαχαχαχαχαχαχαχα...Τη συνάντησα κι εγώ στην είσοδο!!!!! Η κοπέλα δεν υπάρχει....διπλάρωσε τον πατέρα άλλου παιδιού και τους έπρηξε τα συκώτια μέχρι να τους πάει στη γραμματεία...και στο τέλος έδωσε και τηλέφωνο!
Εγώ από την άλλη, δεν είχα πολλά ντράβαλα...μόνο ένας της Πληροφορικής (3ο ή 4ο έτος) με πήγε μέχρι τη γραμματεία...ούτε τηλέφωνο ούτε φυλλάδιο ούτε τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Όλοι=;
Το Πα.Μακ ή τέλος πάντων όποια σελίδα είναι/

Πα. Μακ ναι.
Και οι πρωτοετείς;
Όλα τα τμήματα;


Υ.Γ σορρυ αν κάνω ανόητες ερωτήσεις αλλά τα παιξα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πα. Μακ ναι.
Και οι πρωτοετείς;
Όλα τα τμήματα;


Υ.Γ σορρυ αν κάνω ανόητες ερωτήσεις αλλά τα παιξα:confused:

Λογικα ναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πα. Μακ ναι.
Και οι πρωτοετείς;
Όλα τα τμήματα;


Υ.Γ σορρυ αν κάνω ανόητες ερωτήσεις αλλά τα παιξα:confused:
χμ για να είναι η ανακοίνωση στη γενική σελίδα του Πα.μακ όλα.
Δες το πρόγραμμα της σχολής σου καθώς το α' εξαμηνο μπορεί να μην έχει κανένα μάθημα εκείνη την ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Δεν έχουν αναρτήσει πρόγραμμα θαρρώ! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχα...Τη συνάντησα κι εγώ στην είσοδο!!!!! Η κοπέλα δεν υπάρχει....διπλάρωσε τον πατέρα άλλου παιδιού και τους έπρηξε τα συκώτια μέχρι να τους πάει στη γραμματεία...και στο τέλος έδωσε και τηλέφωνο!
Εγώ από την άλλη, δεν είχα πολλά ντράβαλα...μόνο ένας της Πληροφορικής (3ο ή 4ο έτος) με πήγε μέχρι τη γραμματεία...ούτε τηλέφωνο ούτε φυλλάδιο ούτε τίποτα!

Ένας γύρω στο 1,70?:P και μένα με πήρε ένας.. (μόνο ένας δλδ πρέπει να ήταν στο πληροφορικό) 3ετής είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχα...Τη συνάντησα κι εγώ στην είσοδο!!!!! Η κοπέλα δεν υπάρχει....διπλάρωσε τον πατέρα άλλου παιδιού και τους έπρηξε τα συκώτια μέχρι να τους πάει στη γραμματεία...και στο τέλος έδωσε και τηλέφωνο!
Εγώ από την άλλη, δεν είχα πολλά ντράβαλα...μόνο ένας της Πληροφορικής (3ο ή 4ο έτος) με πήγε μέχρι τη γραμματεία...ούτε τηλέφωνο ούτε φυλλάδιο ούτε τίποτα!

κοκκινομαλλα ε?:hmm: Η Δαναη μαλλον θα ηταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top