Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Kι εγώ γράφτηκα σήμερα,πολύ χαλαρά τα πράγματα.
Φτάνω κατά τις 9 στις γραμματείες.Στην έξοδο υπήρχαν κάποια πανό σχετικά με το νομοσχέδιο για την παιδεία.Ήταν και κάποια τραπεζάκια παρατάξεων,ωστόσο δεν μου έδωσε κανείς σημασία.Βασικά νομίζω τα έστηναν τότε,ήταν και πρωί...Μια κυρία στην είσοδο μου λέει,ότι η γραμματεία της σχολής μου είναι στον πρώτο όροφο.Λίγο πιο πέρα,διάφοροι φοιτητές μεγαλύτερης ηλικίας κάθονταν ανά παρέες στο πάτωμα σε διάφορες μεριές.Άρχισαν να με κοιτάνε από πάνω ως κάτω με ερευνητική ματιά.Τέελος πάντων,ανέβηκα πάνω.Δεν ήταν και πολύς κόσμος εκείνη την ώρα.Δηλαδή πρωτοετείς ήμαστε δυο-τρεις. Και ήταν και μια κοπέλα και ένας νεαρός,αυτοί μεγαλύτεροι από εμάς. Η κοπέλα μου έπιασε την κουβέντα,έκανε ένα σχόλιο για τη στάμπα στην μπλούζα μου,με ρώτησε από που είμαι και τα σχετικά.Ο νεαρός δεν μιλούσε σε κανέναν.

Πάω στην γραμματεία,πολύ εξυπηρετική η κυρία.Μου έδωσε τα χαρτιά και μια και δυο ξεκινώ να τα συμπληρώσω.Πιο δίπλα σε ένα καλοριφέρ,ένας άλλος πρωτοετής συμπλήρωνε τα δικά του χαρτιά.Η κοπελιά που έλεγα, μόλις έβλεπε ότι κάπου κολλούσαμε,ερχόταν και μας το εξηγούσε δίχως να τη ρωτήσουμε. Πάω μετά να πάρω σε μια φάση και τη ταυτότητα από την μάνα μου,τη ζητάω και μια άλλη κοπελιά παραδίπλα πετάγεται και μου λέει ότι θέλει φωτοτυπία ταυτότητας(ευτυχώς είχα:P). Πάααλι χωρίς να ρωτήσω.Κινητά και τέτοια δε ζήτησαν. :P
Όσο περνούσε η ώρα μαζεύτηκαν και μερικοί άλλοι φοιτητές και συζητούσαν μεταξύ τους.(νομίζω ότι ανήκαν στις παρατάξεις των δύο μεγάλων κομμάτων).Μια κοπελιά της ΚΝΕ πήγε να μου δώσει μια ανακοίνωση και τα σχετικά τους,αλλά αρνήθηκα ευγενικά και δεν με ξαναενόχλησε.:P

Μου έδωσαν ένα κωδικό και ένα username για να κατεβάσω αργότερα το ηλεκτρονικό πάσο(ακόμα δεν έχω καταλάβει τι παίζει :P) και δύο βεβαιώσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν σήμερα πήγα και εγώ να γραφτώ. Επιτέλους είμαι πλέον και επίσημα φοιτήτρια :D
Στις 9 και κάτι φτάσαμε με τον μπαμπά μου στο πανεπιστήμιο. Είδα τα τραπεζάκια με τους παραταξιακούς και σκέφτομαι: "ωχ τώρα θα μας την πέσουνε τα κομματόσκυλα!!" Προς μεγάλη μου έκπληξη τα "κομματόσκυλα" δεν έκαναν καμία κίνηση, συνέχισαν ατάραχα να μιλούν μεταξύ τους. Λέω "δεν μπορεί, κάποιο λάθος θα έχει γίνει... εγώ άλλα έχω ακούσει" Τελος πάντων όπως είπε και η Δανάη πιο πάνω (btw Δανάη πρέπει να συναντηθήκαμε και να μην το πήραμε χαμπάρι :P) μια πολύ ευγενική κυρία στην είσοδο μας είπε σε ποιον όροφο είναι η γραμματεία της σχολής μου, πού ακριβώς είναι κτλ. και μου έδωσε την εφημερίδα του πανεπιστημίου για τους πρωτοετείς. Για να μην τα πολυλογώ πάμε στην γραμματεία, μου δίνει (μια εξίσου ευγενική κυρία) την αίτηση και πάω σε ένα τραπεζάκι (θρανίο ή τελος πάντων ό,τι ήταν αυτό) και ξεκινάω να γράφω.
Συμπληρώνω 1-2 σελίδες και ακόμη δεν ήρθε κανείς για να μου δώσει την απαραίτητη "βοήθεια". Σκέφτομαι από μέσα μου: "κάτι δεν πάει καλά εδώ πέρα" :P
Μετά από λίγο έρχεται μια κοπέλα και μου λέει: "Ααα από εκεί είσαι, εγώ είμαι από εκεί, με λένε έτσι" και κάπως έτσι γνώρισα το πρώτο "κομματόσκυλο"!! Έπειτα εγώ συνέχισα να συμπληρώνω τα χαρτιά και αν κολλούσα κάπου ρωτούσα αυτήν την κοπέλα. Στο τέλος μου είπε από μόνη της δύο τρία πράγματα για τους κωδικούς που θα πάρω, μιλήσαμε και λίγο και μετά έρχεται η κρίσιμη στιγμή για την οποία έχω ακούσει τόσα και τόσα... μου λέει: "Να σου δώσω και το κινητό μου... είναι το τάδε" Μετά μου λέει "κάνε μου μια αναπάντητη να έχω το δικό σου" και εγώ απέφυγα με έναν από τους γνωστούς τρόπους (βλέπε: δεν έχω κάρτα:P)
Μετά πήγα στην γραμματεία έδωσα την αίτηση πήρα βεβαίωση, κωδικούς κτλ μου εξήγησε η κυρία στην γραμματεία τι θα κάνω πού θα χρησιμέψουν κτλ έκανα και δύο-τρεις ερωτησούλες που είχα, έπειτα μου ευχήθηκε καλή αρχή και κάπως έτσι γράφτηκα στην σχολή. Αυτάαα... Πλάκα είχε πάντως!!

Υ.Γ Εκείνη από την ΠΑΣΚ ήρθε και σε μας, μίλησε λίγο με τον μπαμπά μου για κάτι αγώνες και κάτι αγώνες και μετά του έδωσε φυλλαδιάκι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Mαρία,standard θα συναντηθήκαμε! Ίδιες φάσεις περάσαμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι που "καίει"... παίζει να μου δώσανε (τα κομματόσκυλα ντε:P) κανένα επιπλέον χαρτί να συμπληρώσω και να μην το πήρα χαμπάρι, δικό τους δλδ; Πέρα από αυτά που είχε στον φάκελο της αίτησης;
Οκ ξέρω, ίσως είμαι πολύ καχύποπτη αλλά τόσες ιστορίες (για αγρίους) έχω ακούσει τόοσα χρόνια σχετικά με τα κομματόσκυλα που λέω "μπας και":worry:
Ααα μου βγάλαν και μια φωτοτυπία, μπορεί να την βγάλαν διπλή ή κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Δε φαντάζομαι ρε συ...τόση κακία πια; :P
Είδες μιαν ανακοίνωση για το πάσο στη γραμματεία; Μου είπαν να δω...αλλά το ξέχασα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δε φαντάζομαι ρε συ...τόση κακία πια; :P
Είδες μιαν ανακοίνωση για το πάσο στη γραμματεία; Μου είπαν να δω...αλλά το ξέχασα.:P
Όχι. Δεν έχω ιδέα για αυτήν την ανακοίνωση. Βασικά πήγαν να μου πουν κάτι για το πάσο όταν μου δώσανε τους κωδικούς αλλά εγώ είπα: "Ναι ναι ξέρω φέτος θα γίνουν ηλεκτρονικά" Εεε και δεν είπε τίποτα παραπάνω!! Ήθελα να το παίξω και έξυπνη, μη χέσω!!:redface::P
Θα τα διαβάσω όμως από το ιντερνετ. Σιγά τι παραπάνω θα είχαν αυτοί; :P
Αλλά και πάλι ρε συ δεν θα φύγει η ανακοίνωση από την γραμματεία, πάμε μια μέρα, την βλέπουμε και όλα μια χαρά;)

Καλά και εγώ δεν νομίζω να είναι τόσο "κακούλιδες" πια... αλλά να έχω ακούσει κάτι ιστοριούλες του τύπου "μας έχουν φακελωμένους τα κομματόσκυλα" και για αυτό λέω μην έγινε καμία στραβή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ααα μου βγάλαν και μια φωτοτυπία, μπορεί να την βγάλαν διπλή ή κάτι τέτοιο;

Μην ανησυχείς ρε συ Μαρία. Έτσι και αλλιώς σε λίγο καιρό θα είσαι ήδη φακελωμένη. :P

Stuff like where you live, who you date etc.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μην ανησυχείς ρε συ Μαρία. Έτσι και αλλιώς σε λίγο καιρό θα είσαι ήδη φακελωμένη. :P

Stuff like where you live, who you date etc.:whistle:
Μα για αυτό ακριβώς το είπα!! Λες κάπως έτσι να γίνεται το φακέλωμα; Αλλά ντάξει θα υπάρχει και πιο απλός τρόπος...: πάνε και τα παίρνουν κανονικότατα από την γραμματεία!! Σιγά δλδ:P
Οκ τζάμπα ανησυχούσα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μα για αυτό ακριβώς το είπα!! Λες κάπως έτσι να γίνεται το φακέλωμα; Αλλά ντάξει θα υπάρχει και πιο απλός τρόπος...: πάνε και τα παίρνουν κανονικότατα από την γραμματεία!! Σιγά δλδ:P
Οκ τζάμπα ανησυχούσα...:whistle:

Ναι ρε συ αυτό ακριβώς. Πάνε σαν κύριοι και τα παίρνουν. :P
Εμένα κανένα από τα χαρτιά μου δεν ακούμπησαν. Και να δεις θα είμαι ο πρώτος φακελωμένος. :whistle: χαχα
Aθάνατο πανεπιστήμιο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Μην ανησυχείς ρε συ Μαρία. Έτσι και αλλιώς σε λίγο καιρό θα είσαι ήδη φακελωμένη. :P

Stuff like where you live, who you date etc.:whistle:

Πω,πω...εγώ είμαι τόσο αθώα τελικά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Συζήτηση με μια ΚΝίτισσα σήμερα κατά την εγγραφή (γιατι δυστυχως ειχα δυο ωρες αναμονη οποτε με περικυκλωσαν ουτως ή αλλως).
"Γεια, ξέρεις για τον κομμουνισμό?"
"Ναι, ξέρω κάποια πράγματα"
"Δηλαδή? Θέλεις να τα μοιραστείς μαζί μας? Μη ντρέπεσαι"
"Υποτίθεται ότι εσυ τα ξερεις καλυτερα απο μενα, γιατι να σου τα πω?"
"Καλα...ξερεις για τι γινεται η καταληψη, ε?"
"Για το νεο νομο"
"Τον εχεις διαβασει?"
"Τα βασικα κομματια του"
"Και ποια ειναι η αποψη σου?"
"Δεν ειμαι υποχρεωμενη να σου πω..."
"Ελα μη ντρεπεσαι"
"Δεν εχω διαμορφωσει αποψη"
"Αυτο ειναι αδυνατον! ΠΡΕΠΕΙ να εχεις διαμορφωσει"
Ε απο εκει και περα την παρατησα στα κρυα του λουτρου...και πολυ ασχοληθηκα:mad:...ευτυχως οι υπολοιπες/υπολοιποι που μου επιασαν κουβεντα (μαλλον απο ΔΑΠ και ΠΑΣΠ) δεν ανεφεραν τα πολιτικα, στο τελος μου εδωσαν κατι φυλλαδια...μου εκαναν και ξεναγηση...
2 ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ αυτο εχω να πω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ευτυχώς τα πράματα σε μένα κύλισαν σχετικά ήρεμα.Έφτασα στην πανεπιστημιούπολη των ιωαννίνων την προηγούμενη βδομάδα και πήγα προς τα κτίρια της γραμματείας.Στην είσοδο μου λέει ένα παιδί"φίλε φυλλάδιο από το συντονιστικό κατάληψης" το πήρα και μπήκα μέσα.Στην γραμματεία μπροστά περίμεναν δυο παραταξιακοί(ενα αγόρι και μια κοπέλα).Με ρώτησαν αν είμαι για εγγραφή και τους είπα ναι και μετά μου είπαν οτι το φυσικό αν ασχοληθείς το τελειώνεις σε 4-5 χρόνια,με ρώτησαν και αν είναι η πρώτη μου επιλογή.Ύστερα αφου συμπλήρωσα τα χαρτιά και τα δωσα στη γραμματεία και πριν φύγω μου λέει ο ένας πάρε το τηλέφωνό μου αφού είσαι μακρυά και οτι θες πάρε με να σου πω.Κατα τα άλλα μια χαρά δεν με ενόχλησαν παραπάνω ούτε μου έδωσαν φυλλάδια ούτε τίποτα.Ειλικρινά τα περίμενα διαφορετικά τα πράματα και αν δεν ήξερα οτι οι παραταξιακοί σε πλησιάζουν δεν θα καταλάβαινα οτι ήταν.Εδώ δεν ξέρω ούτε από ποια παράταξη είναι:PΑ ξέχασα να τονίσω οτι την ώρα που συμπλήρωνα τα έγγραφα είχε έρθει και μία κοπελιά από πίσω μου και αυτή για εγγραφή και της είπαν ακριβώς τα ίδια πράματα:PΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
όλοι πάνω κάτω τα ίδια είδαμε ανεξάρτητα από τη σχολή και την πόλη τελικά , ευγενικά και εξυπηρετικά παιδάκια που ευγενικά τα αποφεύγουμε με ένα χαμόγελο......... .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Συζήτηση με μια ΚΝίτισσα σήμερα κατά την εγγραφή (γιατι δυστυχως ειχα δυο ωρες αναμονη οποτε με περικυκλωσαν ουτως ή αλλως).
"Γεια, ξέρεις για τον κομμουνισμό?"
"Ναι, ξέρω κάποια πράγματα"
"Δηλαδή? Θέλεις να τα μοιραστείς μαζί μας? Μη ντρέπεσαι"
"Υποτίθεται ότι εσυ τα ξερεις καλυτερα απο μενα, γιατι να σου τα πω?"
"Καλα...ξερεις για τι γινεται η καταληψη, ε?"
"Για το νεο νομο"
"Τον εχεις διαβασει?"
"Τα βασικα κομματια του"
"Και ποια ειναι η αποψη σου?"
"Δεν ειμαι υποχρεωμενη να σου πω..."
"Ελα μη ντρεπεσαι"
"Δεν εχω διαμορφωσει αποψη"
"Αυτο ειναι αδυνατον! ΠΡΕΠΕΙ να εχεις διαμορφωσει"
Ε απο εκει και περα την παρατησα στα κρυα του λουτρου...και πολυ ασχοληθηκα:mad:...ευτυχως οι υπολοιπες/υπολοιποι που μου επιασαν κουβεντα (μαλλον απο ΔΑΠ και ΠΑΣΠ) δεν ανεφεραν τα πολιτικα, στο τελος μου εδωσαν κατι φυλλαδια...μου εκαναν και ξεναγηση...
2 ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ αυτο εχω να πω:mad:

Πως τη λέγανε?Να σου πω πως να την αντιμετωπίσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πήγα και γράφτηκα και εγώ λοιπόν!Πραγματικά δεν το περίμενα !! Με που παρκαάραμε ήρθαν και με έβγαλαν από τυο αμάξι....Από το χέρι με έπιασααν!! Με πήγαν μέσα,άρχισαν να συμπληρώνουν τα χαρτιά μου...μετά όση ώρα περίμενα για να καταθέσω τα χαρτιά μου άρχισε το ψάρεμα ! :) Μου ρώτησαν τα πάντα...Από το πόσα αδέρφια έχω μέχρι και τι βαθμούς έγραψα...Επίσης μου έδωσαν και το κινητό τους ΟΛΟΙ...στις επαφές μου προστέθησαν 8 επαφές!! Μου έκανε και τα γλυκά μάτια μία... ααααχχ:P Ακόμα και τον πατέρα μου έγλυψαν... χαχααχ τι να πωω ...Όλα καλά πήγαν...τελικά δεν είναι και τοοοοσο τρομερό το πανεπιστήμιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πήγα και γράφτηκα και εγώ λοιπόν!Πραγματικά δεν το περίμενα !! Με που παρκαάραμε ήρθαν και με έβγαλαν από τυο αμάξι....Από το χέρι με έπιασααν!! Με πήγαν μέσα,άρχισαν να συμπληρώνουν τα χαρτιά μου...μετά όση ώρα περίμενα για να καταθέσω τα χαρτιά μου άρχισε το ψάρεμα ! :) Μου ρώτησαν τα πάντα...Από το πόσα αδέρφια έχω μέχρι και τι βαθμούς έγραψα...Επίσης μου έδωσαν και το κινητό τους ΟΛΟΙ...στις επαφές μου προστέθησαν 8 επαφές!! Μου έκανε και τα γλυκά μάτια μία... ααααχχ:P Ακόμα και τον πατέρα μου έγλυψαν... χαχααχ τι να πωω ...Όλα καλά πήγαν...τελικά δεν είναι και τοοοοσο τρομερό το πανεπιστήμιο!
Καλα παντως μην περιμενεις την ιδια αντιμετωπιση απο εδω και περα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πήγα και γράφτηκα και εγώ λοιπόν!Πραγματικά δεν το περίμενα !! Με που παρκαάραμε ήρθαν και με έβγαλαν από τυο αμάξι....Από το χέρι με έπιασααν!! Με πήγαν μέσα,άρχισαν να συμπληρώνουν τα χαρτιά μου...μετά όση ώρα περίμενα για να καταθέσω τα χαρτιά μου άρχισε το ψάρεμα ! :) Μου ρώτησαν τα πάντα...Από το πόσα αδέρφια έχω μέχρι και τι βαθμούς έγραψα...Επίσης μου έδωσαν και το κινητό τους ΟΛΟΙ...στις επαφές μου προστέθησαν 8 επαφές!! Μου έκανε και τα γλυκά μάτια μία... ααααχχ:P Ακόμα και τον πατέρα μου έγλυψαν... χαχααχ τι να πωω ...Όλα καλά πήγαν...τελικά δεν είναι και τοοοοσο τρομερό το πανεπιστήμιο!
Τη γλώσσα τους από το πάτωμα τουλάχιστον τους είπες να τη μαζέψουν? :P χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Στο παμακ πολύ χαλαρά πάντως:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πήγα και γράφτηκα και εγώ λοιπόν!Πραγματικά δεν το περίμενα !! Με που παρκαάραμε ήρθαν και με έβγαλαν από τυο αμάξι....Από το χέρι με έπιασααν!! Με πήγαν μέσα,άρχισαν να συμπληρώνουν τα χαρτιά μου...μετά όση ώρα περίμενα για να καταθέσω τα χαρτιά μου άρχισε το ψάρεμα ! :) Μου ρώτησαν τα πάντα...Από το πόσα αδέρφια έχω μέχρι και τι βαθμούς έγραψα...Επίσης μου έδωσαν και το κινητό τους ΟΛΟΙ...στις επαφές μου προστέθησαν 8 επαφές!! Μου έκανε και τα γλυκά μάτια μία... ααααχχ:P Ακόμα και τον πατέρα μου έγλυψαν... χαχααχ τι να πωω ...Όλα καλά πήγαν...τελικά δεν είναι και τοοοοσο τρομερό το πανεπιστήμιο!
τρομερο απο ποια αποψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πως τη λέγανε?Να σου πω πως να την αντιμετωπίσεις :P

σιγά που θα την άφηνα και να μου συστηθεί:P! μια κοκκινομαλλα ηταν, με ισιο μαλλι ως τους ωμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top