Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

arisrs9

Νεοφερμένος

Ο arisrs9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ πήγα με την μητέρα μου...που να κουβαλάω τον φίλο μου στην Αλεξανδρούπολη :P
Με πλησίασε ένας από την ΔΑΠ με βοήθησε με την εγγραφή... στο τέλος κατέληξα να του δώσω το τηλέφωνο μου, αν και δεν θέλω να ασχοληθώ με παρατάξεις! Ελπίζω να μην με πρήζουν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγώ πήγα με την μητέρα μου...που να κουβαλάω τον φίλο μου στην Αλεξανδρούπολη :P
Με πλησίασε ένας από την ΔΑΠ με βοήθησε με την εγγραφή... στο τέλος κατέληξα να του δώσω το τηλέφωνο μου, αν και δεν θέλω να ασχοληθώ με παρατάξεις! Ελπίζω να μην με πρήζουν! :D
Ρε συ αμα τον ελεγες φερε καμια να με βοηθησει θα σε εφερνε καμια καλη δαπιτισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
στο τέλος κατέληξα να του δώσω το τηλέφωνο μου, αν και δεν θέλω να ασχοληθώ με παρατάξεις! Ελπίζω να μην με πρήζουν! :D

χαχαχα καλο ! το τηλεφωνο σου τι το πηραν να το κανουν τοτε. . .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisrs9

Νεοφερμένος

Ο arisrs9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ρε συ αμα τον ελεγες φερε καμια να με βοηθησει θα σε εφερνε καμια καλη δαπιτισα!

xaxaxaxa! έπρεπε να το είχα πει :P

χαχαχα καλο ! το τηλεφωνο σου τι το πηραν να το κανουν τοτε. . .:)

Ξέρω εγώ! αν δω ότι με πρήζουν θα κάνω μια φραγή κλήσεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Επειδη βαριεμαι να γραψω τωρα μεγαλο κειμενο.Σιμο ενα θα πω

Η δαπιτισσα του Παμακ ηταν οπως την περιεγραψες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Απ'ότι έχω καταλάβει μόνο παιδιά της ΔΑΠ ακολουθούν τους πρωτοετείς για βοήθεια???:P Οι άλλοι είναι πιο ήσυχοι ή δεν είναι καν εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Επειδη βαριεμαι να γραψω τωρα μεγαλο κειμενο.Σιμο ενα θα πω

Η δαπιτισσα του Παμακ ηταν οπως την περιεγραψες :P
Πήγες ΠΑΜΑΚ για εγγραφή?
Πότε ξεκινούν τα μαθηματα?είπαν τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εμένα μόνο ΔΑΠίτες και Κνίτες με "έπιασαν". Λες να φταίει ότι η πανέμορφη ΔΑΠίτησα με είχε "ψαρ'εψει" 100 μέτρα πριν από την είσοδο της σχολής??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Απ'ότι έχω καταλάβει μόνο παιδιά της ΔΑΠ ακολουθούν τους πρωτοετείς για βοήθεια???:P Οι άλλοι είναι πιο ήσυχοι ή δεν είναι καν εκεί?

Όλοι.Εξαρτάται τη σχολή.Εμείς πχ είμαστε πολύ μικρή και δεν έχουμε τέτοια φαινόμενα.

Εμένα μόνο ΔΑΠίτες και Κνίτες με "έπιασαν". Λες να φταίει ότι η πανέμορφη ΔΑΠίτησα με είχε "ψαρ'εψει" 100 μέτρα πριν από την είσοδο της σχολής??? :P

*ΠΚΣιτες.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ακόμα δεν πήγα για εγγραφή και ψιλοαγχώθηκα με αυτά που διαβάζω! Θα είναι και η μητέρα μου μαζί και αυτή δεν κολλάει! Αν δει ότι μας πρίζουν μέχρι που τους βρίζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ασε την μητερα σου να βγαλει το αχτι της κι εσυ πηγαινε μια βολτα στη σχολη...Ουτως ή αλλως και μετα τη βολτα, θα την βρεις εκει που την αφησες , αφου ακομα θα τους ακουει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Χαχαχαχα! Κατάλαβα... Ούτε τα έπιπλα δεν θα προλάβουμε να παραλάβουμε:P Ανυπομονώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε να δουμε πως θα ειναι αυτη η πρωτη μερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
αντε να δουμε πως θα ειναι αυτη η πρωτη μερα..

και εγω μεθαυριο θα το διαπιστωσω!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
και εγω λογικα τριτη ή τεταρτη:):)

σας παιρνουν και εσας με αλφαβητικη σειρα ή πηγαινετε οποτε θελετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πήγες ΠΑΜΑΚ για εγγραφή?
Πότε ξεκινούν τα μαθηματα?είπαν τπτ?
Πηγα πηγα.Ολα μια χαρα.Τελεια βασικα :D

Μαθηματα με ειπαν οτι κανονικα ηταν για 27 του μηνα αλλα τωρα με τις καταληψεις παμε για Οκτωμβρη.Ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σας παιρνουν και εσας με αλφαβητικη σειρα ή πηγαινετε οποτε θελετε??
μπα οποτε θελουμε νομιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Πηγα πηγα.Ολα μια χαρα.Τελεια βασικα :D

Μαθηματα με ειπαν οτι κανονικα ηταν για 27 του μηνα αλλα τωρα με τις καταληψεις παμε για Οκτωμβρη.Ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν ακριβως

27? έλα ρε γμτ! κρίμα!:( Θα πηγαίναμε θεσ/νικη νωρίτερα!:D

Χρειάζεται κ επικυρωμένη φωτοτυπία της ταυτότητας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

27? έλα ρε γμτ! κρίμα!:( Θα πηγαίναμε θεσ/νικη νωρίτερα!:D

Χρειάζεται κ επικυρωμένη φωτοτυπία της ταυτότητας?
Ενταξει ρε συ,μπορεις να πας νωριτερα να γνωρισεις και την πολη :D

Νομιζω ναι αλλα επειδη εγω δεν ειχα μου την εβγαλαν εκει στην γραμματεια του τμηματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top