Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Τα παραλές..Τρία χρόνια τώρα και μόνο τέτοιες πετυχαίνω:P!

Χα, γιατι τα λες αυτα;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τα παραλές..Τρία χρόνια τώρα και μόνο τέτοιες πετυχαίνω:P!

Της Νομικής ή των ΕΜΜΕ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τι; Και εσυ νομικη;;:D:D:D
όχι! εγώ φιλολογία, ήθελα νομική αλλά δεν έκατσε;)
Δεν πειράζει όμως γιατί και η φιλολογία είναι μεγάλη αγάπη:happy:

edit: ρε συ νόμιζα έγραψες "φοιτητικό" κόσμο... για αυτό έγραψα! το διάβασα γρήγορα...
τι να πεις;; χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Ναι υπαρχει, εγω το ανοιξα:D
Και εσυ νομικος;;;:D
Μα καλα ποσοι ειμαστε;

Σύντομα θα διαπιστώσεις ότι είμαστε υπεραρκετοί.
Εύχομαι καλή αρχή.Μην αγχώνεστε για την πρώτη μέρα.Κυλά γρήγορα και δε συγκρίνεται με τις επόμενες :P.

Της Νομικής ή των ΕΜΜΕ;;;

Σωστή παρατήρηση.
Αν τις ξεχώριζα όλες ίσως σε είχα αναγνωρίσει! (περιπαικτική διάθεση..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εμενα ο αδελφος με ειπε οτι την πρωτη μερα εχει τρελο γελιο (για εμας τους πρωτοετης δεν ξερω βεβαια,για τους αλλους σιγουρα).Βλεπεις ομαδες ατομων να πανε μαζι 20-20 σαν αγελη

Σκεφοτμαι τωρα οτι θα προσπαθουν οι μισοι να το παιξουν και ψευτομαγκες θα περπατανε οπως ναναι.Φοβερο θεαμα

Του χρονου θα απολαυσουμε και εμεις τα πρωτακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Νιωστε την μαγεια του αγνωστου και των νεων εμπειριων
Ακριβώς. Παρόλο που θα μπορούσα να πάω με φίλους ή συγγενείς, σκέφτομαι να πάω μόνος, για τη μαγεία του αγνώστου και των νέων εμπειριών (όπως λες).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Καλά,η πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο είναι απλά μαγική.Εμένα μου έχει μείνει αξέχαστη.Τυχεροί πρωτοετείς,τα γαμάτα έρχονται!

ΥΓ:Εκτός και αν κολλήσεις έρπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλά,η πρώτη μέρα στο πανεπιστήμιο είναι απλά μαγική.

Και η τελευταία που πάτησε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
εγω πιστευω θα ειμαι πολυ αγχωμενος τοτε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
εγω πιστευω θα ειμαι πολυ αγχωμενος τοτε !!!
Λογικο ειναι αφου θα ζησεις κατι καινουριο.Αλλα προσπαθησε να εισαι χαλαρος.Ολα στο μυαλο ειναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
γαμάτη είναι :clapup: εγώ μάλιστα και φέτος θα παίξω τον πρωτοετή(όχι στη σχολή μου φυσικά γιατί με ξέρουν) για να δουλέψω κάναν δαπίτη που θα μου πει "είμαι από το σύλλογο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChristinaGr93

Νεοφερμένος

Η ChristinaGr93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και εγώ θα είμαι τρελά αγχωμένη!Παναγία μου!!!Δεν θέλω να έρθει αυτή η μέρα! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
xaxa τι μου λετε;;; εγω ειχα παει μια μερα στη παντειο σε μια φιλη μου και ετρεμαν τα ποδια μου!!ενιωθα τοσο μικρος!!! ελεγα οτι εγω δεν ειμαι για σχολη και της ελεγα δεν μπαινω!!! να δω απο σεπτεμβρη!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChristinaGr93

Νεοφερμένος

Η ChristinaGr93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
xaxa τι μου λετε;;; εγω ειχα παει μια μερα στη παντειο σε μια φιλη μου και ετρεμαν τα ποδια μου!!ενιωθα τοσο μικρος!!! ελεγα οτι εγω δεν ειμαι για σχολη και της ελεγα δεν μπαινω!!! να δω απο σεπτεμβρη!!! :P

Τέλεια!!!:clapup: Δεν είμαι η μόνη στο club δηλαδή?? χαχαχα!!!:P Ελπίζω πως δεν θα νιώσω άβολα και ότι θα περάσει γρήγορα αυτή η μέρα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
γαμάτη είναι :clapup: εγώ μάλιστα και φέτος θα παίξω τον πρωτοετή(όχι στη σχολή μου φυσικά γιατί με ξέρουν) για να δουλέψω κάναν δαπίτη που θα μου πει "είμαι από το σύλλογο"

Και εμείς το κάναμε αυτό!!!Πηγαίναμε σε ένα συγκεκριμένο μάθημα πρώτου έτους, στο πρώτο πρώτο μάθημα, που αυτή τους έλεγε πάντα κάτι κουλά!!!Και βλέπαμε αντιδράσεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...IrEnE...

Νεοφερμένος

Η. ..IrEnE... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας..ειμαι καινουρια στο forum...και αυτο που με απασχολει εδω και μερες ειναι η πρωτη μερα στο πανεπιστημιο και γενικα η προσαρμογη σ μια καινουρια πολη...μου φαινεται πολυ δυσκολη..πως θα ειναι?? και γενικα εχω ακουσει οτι η αλεξανδρουπολη-εκει περναω- δεν εχει και ιδιαιτερη νυχτερινη ζωη...ισχυει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αγαπητή Ειρήνη αν και περνάω δίπλα στην κομοτηνή ξέρω πως στην Αλεξανδρούπολη έχει πιο πολύ ροκ ζωή...δλδ μάλλον θα γίνεις μεταλλού*(αν δεν εισαι :P )...αυτά από μέναα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...IrEnE...

Νεοφερμένος

Η. ..IrEnE... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ mr strange...δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο...καποιος αλλος που να ξερει κατι περισσοτερο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ma7sa

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγώ είμαι αρκετά αγχωμένη για την πρώτη μέρα...!!! κι έχω πολύ αγωνία για το πως θα είναι τα μαθήματα! Μέχρι και για την εγγραφή έχω άγχος! Πως θα ξέρω που να πάω χωρίς να ψάχνω από 'δω κι απο 'κει;;;:cold::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top