Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
δεν αρχισε ακομα αλλα θα αρχισει....και θα ειναι πολυ ωραια:D

Τοτε δεν υπαρχει λογος στεναχωριας:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
σιγουρα πρωτη μερα θα ναι καπως αλλα αφου γενικα ειμαι κοινωνικο ατομο νομιζω θα παει καλα...ειμαι αισιοδοξη κ νομιζω πως ολα θα πανε καλα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εσυ πως πηγε?βρηκες καμια κοπελα στην πληροφορικη?:)

ναι οκ βρηκα κοπελες ευτηχως...αλλα μαθηματικα δν καταλαβαινω τιποτααα!! εχω απελπιστει....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
η δικη μου πρωτη μερα ηταν αισχος:P
πηρα λαθος λεοφορειο για τη σχολη που ειναι εξω απ'την πολη κ κατεληξα στα νεκροταφεια.ειχαν κ τα 2 τον αριθμο 4, που να ξερω εγω η ξενη τωρα οτι το ενα παει νεκροταφεια κ το αλλο πανεπιστημιο:P
παντως παρεες κανεις ευκολα γιατι ολοι βρισκονται στην ιδια αβολη φαση με σενα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia_91

Νεοφερμένος

Η anastasia_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η δικη μου πρωτη μερα ηταν αισχος:P
πηρα λαθος λεοφορειο για τη σχολη που ειναι εξω απ'την πολη κ κατεληξα στα νεκροταφεια.ειχαν κ τα 2 τον αριθμο 4, που να ξερω εγω η ξενη τωρα οτι το ενα παει νεκροταφεια κ το αλλο πανεπιστημιο:P
παντως παρεες κανεις ευκολα γιατι ολοι βρισκονται στην ιδια αβολη φαση με σενα:xixi:


ρε συ σε ποια σχολη πηγεσ εσυ και ηταν ολοι στην ιδια αβολη θεση????στη δικια μου ειχαν ολοι ετοιμεσ παρεεσ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
εμένα μου άρεσε πολύ η πρώτη μέρα αλλά και οι επόμενες! Ναι, και μ' άρεσε πολύ που όπου βρεθείς και όπου σταθείς γνωρίζεις άτομα! anastasia πού σπουδάζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
ρε συ σε ποια σχολη πηγεσ εσυ και ηταν ολοι στην ιδια αβολη θεση????στη δικια μου ειχαν ολοι ετοιμεσ παρεεσ!!!
Και σε μας πολλοί είναι από εδώ και έχουν ήδη τις παρέες τους και για αυτό εμείς μενουμε Σάββατο βράδυ μέσα...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grhope90

Νεοφερμένος

Ο Grhope90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θασε περιμενω :)
-----------------------------------------
Αυριο τελικα η δικη μοθ πρωτη μερα,στο Παπει!
Αν και λιγο αργα ευχομαι να πηγαινοθν ολα καλα,και να βρω γρηγορα σωστο κοσμο,με τον οποιον μπορω να βγω για κανενα καφεδακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Θασε περιμενω :)
Μια μεταφραση ? :P

Οκ.. τωρα ειδα και το μηνυμα που συμπληρωσες.. :fss:
Καλη αρχη στη σχολη σου λοιπον και εσυ.. :)
Ειναι λιγο δυσκολο να βρουμε απο τις πρωτες κιολας μερες σωστα ατομα στη σχολη αλλα ;) μη πτοησαι.. Σιγουρα θα γνωρισεις πολλα ατομα. Στην αρχη θα βγειτε για καφε για να μπορεσετε να γνωριστειτε.. Μετα απο απειρες ωρες, μερες με καφε και κουβεντα σιγα σιγα θα καταλαβεις αν ταιριαζεις με αυτα τα ατομα..
Συνηθως δεν βρισκουμε πολυ καλους φιλους απο την αρχη αλλα οσο παιρναει ο καιρος σιγουρα θα βρεις ατομα που να ταιριαζεται και να δεσετε σαν παρεα.. :D..
Και εγω ευχομαι να σου πανε ολα καλα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Για εμένα οι πρώτες 2 βδομάδες ήταν δύσκολες, από κει και μετά όλα πάνε μια χαρά. Το παράδοξο της ιστορίας είναι ότι περισσότερη παρέα κάνω με παιδιά από άλλα έτη (2ο και πάνω ή και από άλλα τμήματα) παρά με παιδιά του ίδιου έτους (και τμήματος)....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ρε συ σε ποια σχολη πηγεσ εσυ και ηταν ολοι στην ιδια αβολη θεση????στη δικια μου ειχαν ολοι ετοιμεσ παρεεσ!!!

ειμαι ιατρικη λαρισας κ ισως φταιει το οτι στη σχολη μας απο τη λαρισα καταγεται ενα 5% περιπου:P
ολοι οι υπολοιποι ειμαστε απο διαφορα μερη της ελλαδας...
κοιτα εαν εσυ σπουδαζεις σε καποια μεγαλη πολη τυπου θεσσαλονικη:inlove: λογικο ειναι πολλοι να γνωριζονται μεταξυ τους απο παλιοτερα κτλ.παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι θα βρεις πολυ ευκολα παρεα.ολοι αυτο επιδιωκουν τις πρωτες μερες,εστω κ αν εχουν ηδη ετοιμες παρεες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια εγω Β εξαμινο και ανησυχω πολυ!!!!!! :(:(:'(:'( για τις παρεες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
παιδια εγω Β εξαμινο και ανησυχω πολυ!!!!!! :(:(:'(:'( για τις παρεες!!!!!

Α, μην ανησυχείς κ εγώ μόνη μου ήμουν σε μια πόλη που δεν ήθελα να περάσω αλλά μια χαρά!! Κ παρέες βρίσκεις, κ από άλλα παιδιά που περάσανε κ αυτοί 2ο εξάμηνο κ θα κάνετε τα επικά των πρωοετών που βγαίνουμε 20 άτομα για καφέ (ασχετο που δεν θα θυμάσαι τους περισσότερους, έχει τρελή φάση!!)... Αν κ εγώ μια μέρα πριν πήγα στη σχολή να την εξερευνήσω για να είμαι ψιλοεξοικειωμένη... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Α, μην ανησυχείς κ εγώ μόνη μου ήμουν σε μια πόλη που δεν ήθελα να περάσω αλλά μια χαρά!! Κ παρέες βρίσκεις, κ από άλλα παιδιά που περάσανε κ αυτοί 2ο εξάμηνο κ θα κάνετε τα επικά των πρωοετών που βγαίνουμε 20 άτομα για καφέ (ασχετο που δεν θα θυμάσαι τους περισσότερους, έχει τρελή φάση!!)... Αν κ εγώ μια μέρα πριν πήγα στη σχολή να την εξερευνήσω για να είμαι ψιλοεξοικειωμένη... :P
αχ αντε να δουμε.......εχω πολυ αγχοσ.............:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
τωρα εγω να ανησυχω που δεν ειχα τετοιον ενθουσιασμο;:hmm: καλα εξαρταται και απο το ατομο.Σαφως και ειναι δυσκολο να κανεις ξαφνικα παρεες με τις οποιες να ταιριαζεις και να δημιουργησεις μια πολυ καλη σχεση,γενικα πιστευω ειναι πολυ μεταβλητο αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Α, μην ανησυχείς κ εγώ μόνη μου ήμουν σε μια πόλη που δεν ήθελα να περάσω αλλά μια χαρά!! Κ παρέες βρίσκεις, κ από άλλα παιδιά που περάσανε κ αυτοί 2ο εξάμηνο κ θα κάνετε τα επικά των πρωοετών που βγαίνουμε 20 άτομα για καφέ (ασχετο που δεν θα θυμάσαι τους περισσότερους, έχει τρελή φάση!!)... Αν κ εγώ μια μέρα πριν πήγα στη σχολή να την εξερευνήσω για να είμαι ψιλοεξοικειωμένη... :P
ναι εχει δικιο ακουσε την...εξαρταται βεβαια...μονος σου μενεις εφοσον το θες και εισαι πολυ απομακρος...διαφορετικα πατε στην αρχη 20 ατομα για καφε και οντως μετα δεν τους θυμασαι τους περισσοτερους:P πλακα ειχε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Kαλα, αυτο με τα 20 ατομα για καφε εχει γινει παντου:D
Ολοι μας βρηκαμε παρεες παντως, οποτε μην αγχωνεστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ναι ναι βρηκαμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top