Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
χαλια...ειμαι εντελως αντικοινωνικη...δυστηχως δν βλεπω να κανω ευκολα φιλους...:(

εσυ πως τν φανταζεσαι?



Αχ,κι γω.......Σπ[αστικο αυτο....Ειμαι ντροπαλη κι βγαινει αρνητικα αυτο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
τι συμβαινει ρε παιδια???ολοι αντικοινωνικοι ειστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Όλα τα ψάρια εδώ μέσα μαζευτήκαμε!:P

Ζόρια παιδιά...Δύσκολα τα πράγματα...Να δούμε τι θα δούμε:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
ΨΤΤΤΤ!!!!!για ΑΠΘ εδω ειμαστε και μεις!!!!
-----------------------------------------
Μη ψαρωνετε μην αγχωνεστε..Σλιγο καιρο ξεκινα μια νεα και πιστεψτε με ΤΕΛΕΙΑ ζωη...και γω περυσι σαν εσας σκεφτομουν αλλα ολα θα γινουν ...!!οσο για τ ΑΠΘ...μια πολη μονοι μας ειμαστε παιδιααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ΨΤΤΤΤ!!!!!για ΑΠΘ εδω ειμαστε και μεις!!!!
-----------------------------------------
Μη ψαρωνετε μην αγχωνεστε..Σλιγο καιρο ξεκινα μια νεα και πιστεψτε με ΤΕΛΕΙΑ ζωη...και γω περυσι σαν εσας σκεφτομουν αλλα ολα θα γινουν ...!!οσο για τ ΑΠΘ...μια πολη μονοι μας ειμαστε παιδιααααα!!


αχ ναι!κι εγω στο ΑΠΘ θα παω!Να σε ρωτησω!καθε τμημα εχει ξεχωριστα τη γραμματεια του ή ειναι ολες σε ενα κτιριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
κ γω απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,873 μηνύματα.
αχ ναι!κι εγω στο ΑΠΘ θα παω!Να σε ρωτησω!καθε τμημα εχει ξεχωριστα τη γραμματεια του ή ειναι ολες σε ενα κτιριο?

...κάθε Πανεπιστημιακό Τμήμα έχει και από μια Γραμματεία (διοικητικό προσωπικό)...:)

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την Γραμματεία,...κ.α. θέματα προπτυχιακών σπουδών, επισκεφτείτε την ιστοσελίδα του Τμήματός σας, κάνοντας μια εικονική περίηγηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
...κάθε Πανεπιστημιακό Τμήμα έχει και από μια Γραμματεία (διοικητικό προσωπικό)...:)

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την Γραμματεία,...κ.α. θέματα προπτυχιακών σπουδών, επισκεφτείτε την ιστοσελίδα του Τμήματός σας, κάνοντας μια εικονική περίηγηση...


ναι το ξερω απλα ρωτησα για να ξερω σε ποιο κτιριο θα παω για εγγραφη!
-----------------------------------------

αντε ωραια!τι σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ναι το ξερω απλα ρωτησα για να ξερω σε ποιο κτιριο θα παω για εγγραφη!
-----------------------------------------


αντε ωραια!τι σχολη?
πληροφορικη εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
πληροφορικη εσυ?


νομικη...εχεις παει καθολου στο τμημα σου να δεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
οχι ακομη...εσυ?


ναι πηγα 3 φορες και μπηκα σε διαφορα τμηματα...στην αρχη απογοητευτηκα απο αφισες κομματων στους τοιχους κλπ αλλα μετα μου φανηκε πολυ φοιτητικο το ολο σκηνικο!απο θεσσαλονικη εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ναι πηγα 3 φορες και μπηκα σε διαφορα τμηματα...στην αρχη απογοητευτηκα απο αφισες κομματων στους τοιχους κλπ αλλα μετα μου φανηκε πολυ φοιτητικο το ολο σκηνικο!απο θεσσαλονικη εισαι?


μπηκες κ στ τμημα πληροφορικης? ναι απο σαλονικα εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
μπηκες κ στ τμημα πληροφορικης? ναι απο σαλονικα εσυ?


οχι δεν ειμαι απο θεσσαλονικη αλλα ηρθα για να βρω σπιτι και πηγα και απο τα παν/μια...οχι στην πληροφορικη δεν μπηκα...πηγα φιλοσοφικη,θεολογικη,νομικη,ιατρικη οδοντιατρικη κτηνιατρικη!πως και δεν περασες καμια βολτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ντλεπομαι...:P

απο που εισαι? σπιτι βρηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Νομίζω ότι θα είναι μια υπέροχη μέρα (αν περάσω βέβαια εκεί που θέλω).
Ανυπομονώ............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
η πρωτη μερα του πανεπιστημιου για μενα τουλαχιστον θα ειναι αγχωτικη κ με εναν κομπο στο στομαχι....οι επομενες ας ελπισω οτι θα ειναι καλυτερες.....:D
τωρα απο θεμα φιλων δεν χρειαζεται βιασυνη....το καλο πραγμα λενε αργει να γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γεια σας παιδες...εγω δεν μπορω να πω οτι ειμαι αντικοινωνικος αλλα θα δυσκολευτω τις πρωτες μερες γτ ειναι κατι εντελως καινουριο και νιωθω οτι θα ξεπερασω δυσκολα την νοοτροπια του σχολειου :P...ναυτιλειακα ή διοικηση επιχειρησεων παπει θα περασω..για αυτο θα προσπαθησω να γνωρισω κανα παιδι απο δω πρωτα..μην ειμαι τελειως ξεμπαρκος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Στα Πανεπιστήμια της Ελλάδας δεν γίνονται ενημερωτικές συναντήσεις / συναντήσεις γνωριμίας πριν την έναρξη των μαθημάτων; Εγώ χάρη στις παρατάξεις και στο Πανεπιστήμιο Κύπρου γνωρίζω ήδη 15 από τις 60 συμφοιτήτριές μου, οι 2 εκ των οποίων τυγχάνει να είναι πρώην-συμμαθήτριές μου και πολύ καλές μου φίλες! Και μία ξαδέλφη!

Πφφφ. Γνωρίζω ακόμη και πολλούς δευτεροετείς/τριτοετείς/τεταρτοετείς και επίσης καθηγητές. Έλεος δεν αφήσαν τίποτε για την πρώτη μέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Στα Πανεπιστήμια της Ελλάδας δεν γίνονται ενημερωτικές συναντήσεις / συναντήσεις γνωριμίας πριν την έναρξη των μαθημάτων; Εγώ χάρη στις παρατάξεις και στο Πανεπιστήμιο Κύπρου γνωρίζω ήδη 15 από τις 60 συμφοιτήτριές μου, οι 2 εκ των οποίων τυγχάνει να είναι πρώην-συμμαθήτριές μου και πολύ καλές μου φίλες! Και μία ξαδέλφη!

Πφφφ. Γνωρίζω ακόμη και πολλούς δευτεροετείς/τριτοετείς/τεταρτοετείς και επίσης καθηγητές. Έλεος δεν αφήσαν τίποτε για την πρώτη μέρα. :P
το πανεπιστήμιο κύπρου πως σου φαίνεται?γιατί το σκεφτομαι...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top