Πρώτη εξεταστική

Πρώτη εξεταστική

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)
  • Ναι φοβάμαι :( Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα μακάρι να τα περάσω τουλάχιστον με 5

    Ψήφοι: 18 9.8%
  • Όχι δε φοβάμαι Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα αλλά δε με νοιάζει

    Ψήφοι: 7 3.8%
  • Πιστεύω ότι θα περάσω μερικά και θα μείνω σε άλλα

    Ψήφοι: 86 46.7%
  • Δε θα περάσω τίποτα αλλά το επόμενο εξάμηνο θα διαβάζω και θα τα περάσω

    Ψήφοι: 10 5.4%
  • Όχι μόνο θα τα περάσω αλλά θα βάλω ρήτρα πάνω από 8 για να έχουμε και ένα καλό βαθμό πτυχίου

    Ψήφοι: 22 12.0%
  • Άλλο: Πείτε το άλλο

    Ψήφοι: 6 3.3%
  • Δεν είμαι φοιτητής πρώτου έτους

    Ψήφοι: 35 19.0%

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πανελλήνιες, Πρώτη Εξεταστική κλπ κλπ όλα ένας μύθος -_-
Σε κάθε περίπτωση ο επιμελής μαθητής/φοιτητής επιβραβεύεται και πάντα υπάρχουν τρικάκια και για τους ψιλο-άσχετους/απροετοίμαστους.

Εγώ στη πρώτη εξεταστική πήγα πολύ καλά, είχα 8,25 μέσο όρο.
Εξαρτάται από τον αριθμό, τη φύση και τη δυσκολία των μαθημάτων καθώς και από τους καθηγητές τόσο σε θέμα θεμάτων όσο και βαθμολόγησης.
Δεν θα ξεχάσω καθηγητή μου στο Μάρκετινγκ που έβαλε μια ερώτηση που η απάντησή της βρισκόταν σε υποσημείωση κάτω κάτω στην σελίδα με αστερίσκο και γράμματα που θέλεις μεγεθυντικό φακό για να το διαβάσεις -_- (έγραψα 10 βέβαια ^_^)

Βέβαια τα λέω αυτά ο 4οετής :D
Τελειωωωνω :( :( (Τέτοιο καιρό του χρόνου θα ορκίζομαι :/)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
eγω εβαλα προγραμμα..καθε εβδομαδα,ενα μαθημαα

το θεμα ειναι να το τηρησωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Εξαρτάται πότε αρχίζει η εξεταστική σου, πόσα μαθήματα δίνεις, τι κενά έχεις μεταξύ των μαθημάτων, πόσο παλουκοειδή είναι, με τι στόχους πας, ακόμα και τι σχολή είσαι...εμένα άμα με αφήσεις διαβάζω και 2 χρόνια ένα μάθημα και πάλι τίποτα δεν θα ξέρω. :P

Επίσης αν δεν διαβάσω τα Χριστούγεννα έχει πάει φούντο ο ενάμισης μήνας που διάβαζα το τερατάκι την χειρουργική και τώρα τελειώνω την ορθοπεδική... :P

μάλιστα... θα πάω διακοπές τα Χριστούγεννα και έλεγα να ξεκουραστώ γιατί νιώθω κουρασμένη με τα μαθήματα... we'll see
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω σήμερα θα ξεκινήσω σοβαρό διάβασμα .το αποφάσισα.Θέλω μέσα στη βδομάδα να διαβάζω 1-2 μαθήματα. Στις διακοπές άλλα 2 και ένα μετά τα Χριστούγεννα και μετά όλα μαζί.
Αγγλικά διαβάζατε όσοι είχατε 'Α εξάμηνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Σήμερα το πήρα απόφαση:
Θα καθίσω όλη μέρα μέσα και θα κάνω Σχέδιο...
Και με το που ξεκινάω να κάνω το πρώτο μελάνωμα, τελειώνει το μελάνι από τον 0.6 ραπιτογράφο...:whistle:

Αν δεν είναι αυτό σημάδι από το Θεό, δεν ξέρω τι είναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
βαριεμαιιι να διαβασω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
τα δικια σου :redface:


αλλά το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι στο pc/τηλεορεοραση σχεδον καθολου

διαβαζω πολυ λογοτεχνια,ακουω μουσικη ,περπαταω ολη μερα και απλα δεν μπορω να διαβασω ,φταινε οι πανελληνιες περσι :worry:


αλλα επειδη ειμαι πολυ αγχωτικος τυπος θα το παλεψω μην μου πεσουν ολα στην εξεταστικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Σήμερα το πήρα απόφαση:
Θα καθίσω όλη μέρα μέσα και θα κάνω Σχέδιο...
Και με το που ξεκινάω να κάνω το πρώτο μελάνωμα, τελειώνει το μελάνι από τον 0.6 ραπιτογράφο...:whistle:

Αν δεν είναι αυτό σημάδι από το Θεό, δεν ξέρω τι είναι! :D

Αυτα τα πενάκια ολο προβληματα ειναι...

Δυο μαθηματα δίνω γραπτά ολα κ ολα αλλα εχω μεινει λιγο πίσω στο ενα και επισης, θα πρεπει να παραδώσω τρεις τελικές εργασίες. Νομιζω οτι αγχώθηκα λιγο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αυτα τα πενάκια ολο προβληματα ειναι...

Δυο μαθηματα δίνω γραπτά ολα κ ολα αλλα εχω μεινει λιγο πίσω στο ενα και επισης, θα πρεπει να παραδώσω τρεις τελικές εργασίες. Νομιζω οτι αγχώθηκα λιγο :worry:

Οι εργασίες είναι απαλλακτικού χαρακτήρα? Δηλαδή, τις κάνεις, βαθμολογείται και δεν δίνεις εξετάσεις?
Προσωπικά, μου ακούγεται πολύ καλύτερο, από το να έχεις όλα τα μαθήματα του εξαμήνου για την εξεταστική του Γενάρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Οι εργασίες είναι απαλλακτικού χαρακτήρα? Δηλαδή, τις κάνεις, βαθμολογείται και δεν δίνεις εξετάσεις?
Προσωπικά, μου ακούγεται πολύ καλύτερο, από το να έχεις όλα τα μαθήματα του εξαμήνου για την εξεταστική του Γενάρη.



Όχι, πρεπει απαραίτητα να παραδώσεις εργασίες. Δεν δίνουμε γραπτές εξετάσεις σ'αυτα τα μαθηματα.
Και σημερα πήραμε τα βιβλία για τον αρχ. σχεδιασμό στην αρχαία Ελλάδα. Απο το ΣΚ αρχίζει διάβασμα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
μου φαινεται εχω ξεχασει πως διαβαζουνν..ελπιζω να καταφερω να διαβασω στις γιορτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
μου φαινεται εχω ξεχασει πως διαβαζουνν..ελπιζω να καταφερω να διαβασω στις γιορτες

μια από τα ίδια :worry:


τα αρχαία εν με βλέπω να τα περνάω που να κάνω κολοτούμπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyros1996

Νεοφερμένος

Ο spyros1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ειμαι ο μονος που δεν εχει εξεταστικη το φλεβαρη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ειμαι ο μονος που δεν εχει εξεταστικη το φλεβαρη??

Τι εννοείς δεν έχεις εξεταστική τον Φλεβάρη?
Τελειώνεις μες στον Ιανουάριο ή γενικά η εξεταστική του χειμερινού σας πήγε για φούντο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyros1996

Νεοφερμένος

Ο spyros1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
το 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν γίνεται αυτό, σας εξήγησαν τον λόγο?
Σε ποιο τμήμα είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
21 Ιανουαρίου αναπτυξιακή. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
και εμεις 21 ξεκινάμε :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τρίτη 13 Ιανουαρίου ξεκινάμε, Παρασκευή 13 Φεβρουαρίου τελειώνουμε.
Δεν είναι η πρώτη εξεταστική βέβαια, αλλά είπα να το γράψω κάπου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top