Πρώτη εξεταστική

Πρώτη εξεταστική

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 184)
  • Ναι φοβάμαι :( Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα μακάρι να τα περάσω τουλάχιστον με 5

    Ψήφοι: 18 9.8%
  • Όχι δε φοβάμαι Δε θα περάσω σε κανένα μάθημα αλλά δε με νοιάζει

    Ψήφοι: 7 3.8%
  • Πιστεύω ότι θα περάσω μερικά και θα μείνω σε άλλα

    Ψήφοι: 86 46.7%
  • Δε θα περάσω τίποτα αλλά το επόμενο εξάμηνο θα διαβάζω και θα τα περάσω

    Ψήφοι: 10 5.4%
  • Όχι μόνο θα τα περάσω αλλά θα βάλω ρήτρα πάνω από 8 για να έχουμε και ένα καλό βαθμό πτυχίου

    Ψήφοι: 22 12.0%
  • Άλλο: Πείτε το άλλο

    Ψήφοι: 6 3.3%
  • Δεν είμαι φοιτητής πρώτου έτους

    Ψήφοι: 35 19.0%

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μεχρι στιμγης 2/6 και φιλοδοξουμε για το απολυτο... Για να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εδώ είμαστε,παλέυουμε ακόμα με το τερατόμορφο πλάσμα που ακούει στο όνομα εξεταστική, για μας κιολας ε

Μεθάυριο τελιώνω,χθές ακυρώθηκε η εξέταση λογω απεργίας των ΜΜΕΦ(Μέσα Μαζικής Εξάντλησης Φοιτητών) πάλι καλά μεταφέρθηκε για αύριο και δε το βάλανε μετα απο βδομάδα+

<3 <3 γραμματεία <3<3

Πρέπει να τα έχω περάσει όλα μεχρι στιγμης και αυτά που ήθελα με βαθμό έγραψα καλά



Τα αποτελεσματα τις εξεταστιης απο που τα μαθαινουμε και σε ποσες μερες περιπου βγαινουν συνηθως?

αναλόγως την σχολή :hmm:

Kαι τον καθηγητή.

...και την γραμματεία.
..και τον Μπάμπη τον θυρωρό.

Σε εμάς δεν έχει βγει σε κανένα μάθημα αποτελέσματα μέχρι στιγμής και κάτι μου λέι οτι ο Μπάμπης φταίει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ αισίως τελείωσα χθες!!! Και τα πήγα πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα, οπότε μια χαρά...

Εμάς σ' ένα μάθημα γράψαμε Δευτέρα και Παρασκευή είχαμε αποτελέσματα, πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Εμεις παλι τελιωσαμε την προηγουμενη πεμπτη!! εχω ηδη περασει 4 περιμενω ενα και εχω και ενα που δεν το εδωσα!!!!!! αντε καλα αποτελεσματα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Εμάς σ' ένα μάθημα γράψαμε Δευτέρα και Παρασκευή είχαμε αποτελέσματα, πάντως...

Δεν υπάρχει αυτό που λες...Εμείς συνεχίζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Πιστεύω ότι θα περάσω μερικά και θα μείνω σε άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Κι εγω καποια θα περασω. Απο τα 7 μαθηματα μονο τα 4 εδωσα αφου αυτα ειχα διαβασει και μεχρι στιγμης εχω περασει τα 3. Περιμενω το τελευταιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν υπάρχει αυτό που λες...Εμείς συνεχίζουμε...

Κι όμως... Κοιτούσα τον πίνακα με τις βαθμολογίες και δεν το πίστευα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ολοι βγήκαμε με ενα ηλίθιο χαρούμενο πρόσωπο σήμερα απτο αμφιθέατρο
1. γιατί τα θέματα ήταν εύκολα και
2.τελίωσαμε επιτέλους
τέλος τέλος τέλος τέλος τέλος

αποτελέσματα τώρα
είδομεν και οψόμεθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εγω εδωσα συνολο 7 και περασα σε 5...
τα αλλα δυο Σεπτεμβρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Κι όμως... Κοιτούσα τον πίνακα με τις βαθμολογίες και δεν το πίστευα...

Είστε άξιοι συγχαρητηρίων, αν μη τι άλλο, για την ταχύτητα!
@ Morelo: που θα πάει, θα έρθει και η σειρά μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
@ Morelo: που θα πάει, θα έρθει και η σειρά μας!
τι εννοείς; με τρομάζεις 1οετή άνθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Είστε άξιοι συγχαρητηρίων, αν μη τι άλλο, για την ταχύτητα!
@ Morelo: που θα πάει, θα έρθει και η σειρά μας!

Έτσι για να σε τρελάνω... Μολις σήμερα πηρα αποτελέσματα κι από 2ο μάθημα... 16 μερες μετα(που απ' ότι καταλαβαίνω πρέπει να τα σπάει σαν σκορ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Έτσι για να σε τρελάνω... Μολις σήμερα πηρα αποτελέσματα κι από 2ο μάθημα... 16 μερες μετα(που απ' ότι καταλαβαίνω πρέπει να τα σπάει σαν σκορ)...
αααααααααααααααααααχ0α0χα0χ0α μην είσαι και τόσο σίγουρος...εμάς ένας καθηγητής τα βγάζει μετά από μήνα ή και δίμηνο...!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
αααααααααααααααααααχ0α0χα0χ0α μην είσαι και τόσο σίγουρος...εμάς ένας καθηγητής τα βγάζει μετά από μήνα ή και δίμηνο...!!! :P

Νομίζω ότι εννοεί τα σπάει από άποψη συντομίας...Κι εμείς έτσι είμαστε.
Μέσος όρος : 1 μήνας από την εξέταση του μαθήματος:confused:
@ Morelo : Ουδείς λόγος ανησυχίας! Απλά συμμερίζομαι τη χαρά για την επικείμενη λήξη της εξεταστικής:clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skountouflis

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω παιδια απο τα 8 περασα τα τεσσερα.σε δυο μαθηματα με εχουν κοψει με 1 και με 2 αντιστοιχα ενω περιμενα 8 κ 9.το προβλημα ειναι οτι επροκειτο για πολλαπλης επιλογης οποτε δεν μπορει να εχω πεσει τοσο εξω.
σκεφτομαι να παω στους καθηγητες,αναβαθμολογηση γινεται????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αααααααααααααααααααχ0α0χα0χ0α μην είσαι και τόσο σίγουρος...εμάς ένας καθηγητής τα βγάζει μετά από μήνα ή και δίμηνο...!!! :P

Μόνο που εγώ το είπα για να τονίσω ότι μας τα βγάλανε γρήγορα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
εγω παιδια απο τα 8 περασα τα τεσσερα.σε δυο μαθηματα με εχουν κοψει με 1 και με 2 αντιστοιχα ενω περιμενα 8 κ 9.το προβλημα ειναι οτι επροκειτο για πολλαπλης επιλογης οποτε δεν μπορει να εχω πεσει τοσο εξω.
σκεφτομαι να παω στους καθηγητες,αναβαθμολογηση γινεται????

ναι, να πας το συντομότερο δυνατό, πριν περαστούν οι βαθμοί στη γραμματεία. αν έχει γίνει λάθος θα το διορθώσουν.

πρόσεχε μόνο μην έχει πεχτεί καμιά αντιγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Κανένα αποτέλεσμα μέχρι στιγμής σε κανένα μάθημα... εντωμεταξυ το πρόγραμμα του 2ου εξάμηνου έχει βγει απο χθές, βέβαια τα μαθήματα ξεκινάνε απτην άλλη βδομάδα


είδομεν και οψόμεθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ιστορικη γεωγραφία: 7
στοιχεία οικονομικών για γεωγράφους: 9
Γαλλικά: 5 -μισή ώρα διαβασμα σε όλο το εξάμηνο,και αυτό το βράδυ πριν τα δώσω-
φύση και καταγραφή γεωγραφικών δεδομένων : ο καθηγητής νοσηλευέται στο νοσοκομείο λόγω αλλεπάλληλων εγγεφαλικών μετά τη διόρθωση των θεμάτων. Αναμένουμε να αναρτηθούν... κάποια στιγμή
πληροφορική: ο καθηγητής έχει χαθεί κάπου στο διαδίκτυο
Φυσική Γεωγραφία: εν αναμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top