Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
οπα φουλ ενημερωμενος ο γιωργακης...
τοσες φορες εχω ερθει και εχω μαζεψει το θανουλη εσενα δε σε εχω πετυχει...
μαλλον θα εισαι σε κανα δωματιακι μεσα... :fss:
βρε ασε μας να κανουμε το κομματι μας..:jumpy:
ωστε ετσι Γιωργο? ναι το ξερω στο βαρδαρη φυσικα..
καλο πραμα.. :D
-----------------------------------------
platinum, dreams ,caligula ....εχω παει και στα 3 και ενταξει,κανονικες τιμες ειχε και εκει που καθομασταν και στα 3 μαγαζια ειχαμε απο εναν καναπε και ερχοντουσαν διαφορες και τριβοντουσαν πανω μας,καθονταν διπλα μας (και πανω μας) και μιλουσαμε,λεγαμε μαλακιτσες....
τι λες μωρε που δεν εχει???πανε απο τα στενα στο Βαρδαρη η στην Γιαννιτσων να δεις τι καλα που εχει...Α!Εχει και κατι ξεμπαρκες του πεζοδρομιου αλλα μην τις εμπιστευεσαι γιατι ειναι βρωμιαρες και απο πισω θα σε ακολουθει και ο νταβας...ασε..ξενερωμα...
ναι ειδαμε μια "βρωμιαρα" να κανει πεζοδρομιο στο δρομο πηγαινοντας για τα Σφαγεια .. οσες φορες περναω απο κει παντα ειναι..
οντως η θεσσ γεματη ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
a πουλακι μου...και συ κανεις μπουρδελοτσαρκες ε????? δεν ειμαι απτους λιγους τελικα !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
a πουλακι μου...και συ κανεις μπουρδελοτσαρκες ε????? δεν ειμαι απτους λιγους τελικα !! :)
τι νομιζες?ειμαστε ειδος υπο εξαφανιση εμεις? :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
platinum, dreams ,caligula ....εχω παει και στα 3 και ενταξει,κανονικες τιμες ειχε και εκει που καθομασταν και στα 3 μαγαζια ειχαμε απο εναν καναπε και ερχοντουσαν διαφορες και τριβοντουσαν πανω μας,καθονταν διπλα μας (και πανω μας) και μιλουσαμε,λεγαμε μαλακιτσες....
τι λες μωρε που δεν εχει???πανε απο τα στενα στο Βαρδαρη η στην Γιαννιτσων να δεις τι καλα που εχει...Α!Εχει και κατι ξεμπαρκες του πεζοδρομιου αλλα μην τις εμπιστευεσαι γιατι ειναι βρωμιαρες και απο πισω θα σε ακολουθει και ο νταβας...ασε..ξενερωμα...
-----------------------------------------



ποιο???το ΗΟΤΕL BYZANTIO LES?

Το βυζαντιο καλε ειναι για τους παντρεμενους που πανε με τις γκομενιτσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
καλα κανεις.....μπηκες κιολας ή.....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
καλα κανεις.....μπηκες κιολας ή.....?
μου αρεσει η εσωτερικη εξεταση του θεματος..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
μαρεσεις!!! σφαιρικη εξεταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
τι κοσμος παταει εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
κανονικος..μεγαλοι,μικροι,νταλικερηδες,γιατροι,κρεατεμποροι,δικηγοροι,καθαροι,βρωμικοι ...οτι θες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
προσωπικα εχω προσεξει πως στο Γυμνασιο πουτανευουν και μετα στο λυκειο πουτανευουν αλλα λιγοτερο και δεν ειναι τοσο εκδηλωτικες..αλλα πουτανευουν.....

με ποια εννοια θετετε το πουτανευουν???εχει πολλες πτυχες αυτη η λεξη,γιαυτο ρωταω....αναλογα πως το εννοει ο καθενας....
-----------------------------------------



χαοαχοαχοχοχοαχοαχοχοχαοχαοχαχαχαχοαχοαοχοαοαοοαχ

θα κοβουν και αποδειξεις ειδα σε ενα πρωιναδικο....

ρε δεν πας να....
επειδη οι κοπελες κανουν σεξ στα 14 τους ειναι ξαφνικα πουτανες και "πουτανευουν"ενω επειδη οι αντρες στα 14 τους κανουν σεξ σημαινει οτι μεγαλωσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
προσωπικα εχω προσεξει πως στο Γυμνασιο πουτανευουν και μετα στο λυκειο πουτανευουν αλλα λιγοτερο και δεν ειναι τοσο εκδηλωτικες..αλλα πουτανευουν.....

:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Έχει γεμίσει ο τόπος γαμιάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
και ασεξουαλικούς και ασεξουαλικές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
αν κανω σεξ στα 14, θα με πουν γαμια και θα ειναι μαγκια ενω αν ημουν γυναικα θα με ελεγαν πουτανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τα ειπε και πριν ο fasdag αυτα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
τα επαναλαμβανω γιατι δεν τα σχολιασαν οι γαμιαδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Θα πουτανευσεις και συ. Ομως στο Λυκειο θα πουτανευσεις λιγοτερο.
(ηταν επιξ ατακα, δεν μπορω να μην τη χρησιμοποιησω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ρε δεν πας να....
επειδη οι κοπελες κανουν σεξ στα 14 τους ειναι ξαφνικα πουτανες και "πουτανευουν"ενω επειδη οι αντρες στα 14 τους κανουν σεξ σημαινει οτι μεγαλωσαν;


εσυ να πας να και μαλιστα σου ευχομαι ναναι με ολα τα μπαζα που θα γνωρισεις στη ζωη σου.........

1ο)εγω δεν ειπα κατι για σενα επομενως παρτο πισω και θα παρω και το δικο μου πισω εφοσον αναφεροσουν σε εμενα...

2ο)αν κατι απαυτα που ειπα δεν σ εβολευει για οποιοδηποτε λογο δεν μπορω να κανω κατι....

3ο)επαναλαμβανω η λεξη πουτανια εχει πολλες εννοιες αναλογα ποια εννοει ο καθενας....η κυριολεκτικη,του κανω σεξ με οποιον ναναι δεν ξερω απο ποιον τον εχω παρει και εχω παει με τοσους που δε μπορω να κλεισω τα μπουτια μου,ειναι μια απαυτες......
-----------------------------------------
αν κανω σεξ στα 14, θα με πουν γαμια και θα ειναι μαγκια ενω αν ημουν γυναικα θα με ελεγαν πουτανα.


αυτο εσυ το λες φιλε μου...ολοι το λενε αλλα στην τελικη κανενας δεν το λεει....προσπαθησε να καταλαβεις τι εννοω......
και στην τελικη αν το κανει δεν ειναι αναγκη να το βγαλει βουκινο...κανω λαθος?
-----------------------------------------
αν κανω σεξ στα 14, θα με πουν γαμια και θα ειναι μαγκια ενω αν ημουν γυναικα θα με ελεγαν πουτανα.


αυτο εσυ το λες φιλε μου...ολοι το λενε αλλα στην τελικη κανενας δεν το λεει....προσπαθησε να καταλαβεις τι εννοω......
και στην τελικη αν το κανει δεν ειναι αναγκη να το βγαλει βουκινο...κανω λαθος?
-----------------------------------------
Θα πουτανευσεις και συ. Ομως στο Λυκειο θα πουτανευσεις λιγοτερο.
(ηταν επιξ ατακα, δεν μπορω να μην τη χρησιμοποιησω)


το ΕΣΥ που ειπα αναφεροταν στο ΓΕΝΙΚΟ,οχι ειδικα στην κοπελα....
-----------------------------------------
αν κανω σεξ στα 14, θα με πουν γαμια και θα ειναι μαγκια ενω αν ημουν γυναικα θα με ελεγαν πουτανα.


σημειωση.....στα 14 δεν λεγεσαι γυναικα....κοριτσι αντε βαρια βαρια κοπελα λεγεσαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω μιλησα ειδικα στην george13pao.
:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
αυτο εσυ το λες φιλε μου...ολοι το λενε αλλα στην τελικη κανενας δεν το λεει....προσπαθησε να καταλαβεις τι εννοω......
και στην τελικη αν το κανει δεν ειναι αναγκη να το βγαλει βουκινο...κανω λαθος?

Κανένας δεν το λέει; Μάλλον είσαι λίγο "εκτός" από τα θέματα του σχολειου ως φοιτητης. Δεν θα το βγαλει βουκινο, μπορει καποιος αλλος να το βγαλει βουκινο ή ακόμα και αυτη να το πει κακο ειναι να πεις οτι εκανες σεξ; Δεν το καταλαβαινω.

α και το πουτανα δεν εχει πολλες εννοιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top