Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πρωτον λες οτι οι αντρες εχουν φτιαχτει για αρπαχτες και σεξ καθε μερα με διαφορετικη γκομενα, και μετα κατακρινεις τις γυναικες για λογους που ειναι φτιαγμενοι απο τριτους.
Ας τα παρουμε απο την αρχη!:)

Οχι, οι γυναικες δεν ζητουν λεφτα στον αντρα, ουτε ακριβα αμαξια, ουτε πολλες πιστωτικες, ουτε βιλα με πισινα.
Μετα λες οτι εμεις επηρεαζομαστε απο τα ΜΜΕ τη στιγμη που αραζεις 390248029384243 στερεοτυπικες μαλακιες για το θηλυκο γενος που απλα εχει παρει το αυτι σου. Γιατι δεν νομιζω να γνωριζεις το 90% των γυναικων του πλανητη καθε ηλικιας ωστε να βγαζεις τετοια συμπερασματα. Ουτε να εχεις παει με 17χρονη, 30χρονη και 40χρονη ωστε να βγαλεις πορισματα τετοιου πανχαμηλου νοητικου επιπεδου.

Αυτες οι μπουρδες που αραδιαζεις στο δηθεν "ιστορικο σεξουαλικης ζωης και σχεσης" μιας γυναικας, ειναι αυτες που τα ΜΜΕ εχουν πλασαρει σε ΕΣΕΝΑ φιλε μου. Ή αυτες που πλασαρουν οι διαφοροι καγκουρογκομενοι που εφαγαν χυλοπιτα απο καποια (ισως ελαφρων ηθων, ισως οχι, αλλα τι σημασια εχει ;!), και ριχνουν το φταιξιμο οχι στο σκατοφερσιμο τους, αλλα στο οτι η αλλη τελικα "ηθελε τα λεφτα".

Συνεχισε ετσι, θα ριξεις πολλες.

Και καταλαβετε επιτελους οτι το σεξ ειναι ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ, και οχι ενδεικτικο ανωμαλιας και ανορθοδοξης ζωης.

Ρανια καλη μου κοπελα χρονια πολλα και καλη χρονια..αλλα και στα υπολοιπα παιδια που ειναι εδω μεσα...

ρανια καλη μου συν-φορουμιστρια,εχω καποιες αποψεις ωραια???μπορει εσυ η οποιοσδηποτε αλλος να μην συμφωνει,μαγκια του..εξαλλου αν δεν υπαρχει διαφωνια δεν υφισταται διαολογος... :)
Διεκρινα πως εσενα σε σχεση με αλλους σε "πειραξε" καπως παραπανω...Δεν μπορω ομως να καταλαβω τον λογο για τον οποιο μου επιτιθεσαι με αυτον τον τροπο...!?!?Μπορει να διαφωνεις με μενα αλλα πολυ απλα επιτιθεμενη με αυτον τον τροπο και επισης αποδιδοντας με σχολια τυπου "συνεχισε ετσι θα ριξεις πολλες" κλπ πολυ απλα καταφερνεις να χασεις το δικιο σου....Μπορεις να εκφρασεις την αντιθεση σου και με ποιο ηπιο τροπο....
Οι αποψεις ειναι σαν τις κω...τρυπιδες,ο καθενας εχει και απο μια διαφορετικη ωραια???Αποκει και περα ο καθενας κινειται και δρα με το σκεπτικο που εχει....και αναλογως καταφερνει αυτα που θελει.........

Νασαι καλα παντως και ελπιζω να μην με βρεις παραλογο...Αν αυτα που λεω σε ενοχλουν δεν μπορω να κανω κατι....δεν μπορω να τα αναθεωρησω επειδη σε ενοχλουν....
Τα σεβη μου...

Tωρα ξαναδιαβασε το πρωτο κουοταρισμενο ποστ και πες μου τις ενστασεις σου στο υπολοιπο και οχι στην μοναδικη προτελευταια προταση.
Οι αποψεις σου ειναι χτισμενες πανω σε αυτα που εχω ηδη αναφερει, no?

Ηθελα χτες να αναλυσω πιο πολυ την αποψη μου στο ερωτημα του in flames αλλα δεν προλαβα. Θα το κανω τωρα λοιπον.

Το σεξ, ειναι σεξ. (τι μας ειπες ρε μεγαλη..:P)
Δηλαδη, νιωθεις μια σωματικη ελξη για καποιον ισως σε περιορισμενο χρονικο διαστημα, και την ικανοποιεις. Οπως ικανοποιεις την πεινα σου και τη διψα σου, μονο που χωρις σεξ δεν πεθανε κανεις.:D
Οπως ειπα και πριν, ειναι βιολογικη αναγκη, και δεν θεωρω "πουτανια" το να κανει καποιος σεξ απο τα 15 του. Το ιδιο ειναι αν κανει απο τα 18 του πχ.
Αλλο αυτο ομως, και αλλο ο "παρτολισμος".:P Αυτο ομως δεν εχει να κανει με την ηλικια. Τοσο ενας 30χρονος οσο και ενας 15χρονος, θα πανε με 50 διαφορετικες γκομενες για να πουν την επομενη μερα στην παρεα "χτες π*δηξα την 50στη μου."
Η κουραδομαγκια δεν γνωριζει ηλικιες. Ισως τα εφηβα ατομα να ειναι πιο περιεργα για το σεξ, και να θελουν να προλαβουν κατα καποιο τροπο τους συμμαθητες τους. Να κανουν σεξ δηλαδη οχι επειδη το θελουν ιδιαιτερα, αλλα κυριως για να δουν πως ειναι, και πως θα αντιδρασει ο Νικολακης στο μπροστινο θρανειο που δεν το χει κανει ακομα. Νομιζω ειμαι κατανοητη στο που θελω να καταληξω!
Επισης υπαρχει και το σεξ υπο απειλη. Και δεν μιλαω για βιασμο.
Δηλαδη κοπελα 11 χρονων που καλα καλα δεν εχει περιοδο ακομα να κανει σεξ με τον κατα 6 χρονια μεγαλυτερο γκομενο της επειδη την απειλησε να χωρισουνε. Συναισθηματικα θα σκεφτει πρωτα. Ο εν λογω γκομενος δεν εβρισκε καμια τυπισσα στα κυβικα του και εριξε διχτυα στα "ευκολα νερα", και φυσικα τσιμπησε. Τα φτιαξε με μια υπερβολικα μικροτερη του(ειδικα στη συγκεκριμενη ηλικια, 11 με 18, οι διαφορες ειναι τιτανοτεραστιες).

Προσωπικα, το σεξ σιγουρα εχει αλλη γλυκα οταν γινεται με ατομο στου οποιου το προσωπο βλεπεις και συναισθηματα συν τοις αλλοις. Ειδικα οταν ειστε μαζι καιρο, ξερετε τι αρεσει ο ενας στον αλλον και δοκιμαζετε συνεχως καινουρια πραγματα. Σιγουρα κλινω προς το σεξ με συναισθηματα, αλλα σιγουρα δεν ειναι κατακριτεο το απλο, ωμο σεξ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Για τον παρτολισμό που λες υπάρχει και η άλλη οπτική γωνία... Δες το σαν λειτούργημα.. Θα ικανοποιήσεις σωματικά 50 υπάρξεις που πιθανότατα να μην έχουν στον ήλιο μοίρα όσον αφορά τον ερωτικό τομέα.. Σε μερικούς αυτό προσφέρει ικανοποίηση από μόνο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δεν νομιζω να σκεφτεται κανεις το κοινωνικο λειτουργημα εκεινη τη στιγμη, αλλα αυτο που αναφερω παρακατω. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Για τον παρτολισμό που λες υπάρχει και η άλλη οπτική γωνία... Δες το σαν λειτούργημα.. Θα ικανοποιήσεις σωματικά 50 υπάρξεις που πιθανότατα να μην έχουν στον ήλιο μοίρα όσον αφορά τον ερωτικό τομέα.. Σε μερικούς αυτό προσφέρει ικανοποίηση από μόνο του.

δικαιολογιες του κωλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
οκ,το παιρνω πισω τοτε και το απευθυνω εκει που πρεπει να το απευθυνω...

τωρα για την διαφορα 11 με 18...λιιιιιιγο υπερβολικη μ φενεσαι...υπαρχουν τοσο καμενα ατομα που πηγαινουν λυκειο και στηνονται εξω απο το δημοτικο για να ριξου γκομενα??προσωπικα εγω ουτε σαν σκεψη δεν θα μπορουσα να το κανω.....ποσο μαλλον να κανω και σεξ με ενα 11χρονο παιδακι....ελεος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ε καλά και στην καφετέρια άμα θες ρίχνεις 11χρονο, δεν χρειάζεται να στηθείς στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
οκ,το παιρνω πισω τοτε και το απευθυνω εκει που πρεπει να το απευθυνω...

τωρα για την διαφορα 11 με 18...λιιιιιιγο υπερβολικη μ φενεσαι...υπαρχουν τοσο καμενα ατομα που πηγαινουν λυκειο και στηνονται εξω απο το δημοτικο για να ριξου γκομενα??προσωπικα εγω ουτε σαν σκεψη δεν θα μπορουσα να το κανω.....ποσο μαλλον να κανω και σεξ με ενα 11χρονο παιδακι....ελεος......

To παραδειγμα προφανως δεν το εβγαλα απο το κεφαλι μου. Συμμαθητρια ενος αδερφου μιας φιλης μου (τρεχα γυρευε), τουτεστιν 12 χρονων, τα χει με εναν τυπο 19 και εχουν κανει σεξ για τον λογο που λεω παραπανω.

:lol: :lol: γράψε ρε Ράνια, ένα δοκίμιο για την διαλεκτική του σεξ στην εφηβική ηλικία...:D :D

το έχεις! :) :no1: :D :D

Αν πεσει κανα τετοιο θεμα πανελληνιες, το εικοσαρακι το χω για πλακα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Τοτε το ατομο(ο 19ρης ) ειναι διεστραμενος,ανωμαλος,καμμενος και με δειγματα παιδοφιλιας επικυνδυνα και που πιθανως θα εκφραστει και αργοτερα με ποικιλους τροπους(ιντερνετ,οργανωσειςκλπ)............σκληρο ακουγεται αλλα το μυαλο του μεσου ανθρωπου αυτα θα σκεφτει επισης........Θα μπορουσε ναναι αδερφη του............

Τι να πω......εχει χαζεψει ο κοσμος....Και δεν νομιζω να σου περασε απο το μυαλο οτι "την αγαπαει" κλπ.....@@ με ριγανη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Τοτε το ατομο(ο 19ρης ) ειναι διεστραμενος,ανωμαλος,καμμενος και με δειγματα παιδοφιλιας επικυνδυνα και που πιθανως θα εκφραστει και αργοτερα με ποικιλους τροπους(ιντερνετ,οργανωσειςκλπ)............σκληρο ακουγεται αλλα το μυαλο του μεσου ανθρωπου αυτα θα σκεφτει επισης........Θα μπορουσε ναναι αδερφη του............

Τι να πω......εχει χαζεψει ο κοσμος....Και δεν νομιζω να σου περασε απο το μυαλο οτι "την αγαπαει" κλπ.....@@ με ριγανη......


Αντώνη, το φιφίκωμα ορισμένοι το έχουν για πλάκα...:D :D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ωραια ρε,να την στηνουμε ολοι εξω απο τα δημοτικα να κυνηγαμε κοριτσακια να τα πηδαμε....για πλακα που λες!!ειναι λογικη αυτη ρε σεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
η λογική πλέον δέχεται υποκειμενικές ερμηνείες διότι βολεύει κάποιους...:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
τους ανωμαλους και τους παιδεραστες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
στην περιπτωση ατυην αυτοι ειναι φιλε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παντως πανω στο παραδειγμα με το 11χρονο κοριτσι και τον 18χρονο αντρα που ειπε η Rania οντως ακουγεται υπερβολικο και ειναι αλλα δεν ειναι και ψεμα.Οταν ημουν 1η γυμνασιου μια συμμαθητρια μιας φιλης μου(ιδια ηλικια δηλαδη) τα 'χε με εναν γυρω στα 20 .Τωρα δεν θυμαμαι ακριβως αλλα 20-κατι .Και ειχαν φτασει στα προκαταρκτικα(αν με πιανετε),αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν προχωρησε το πραγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
τι μπορεί να κάνει ένας 18 ή 20-χρονος με μια 12-χρονη; :fss: έλεος...:sick: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
τι μπορεί να κάνει ένας 18 ή 20-χρονος με μια 12-χρονη; :fss: έλεος...:sick: :sick:

θα ετοιμαστει..θα παει σπιτι της να την παρει ή θα την περιμενει στο παρκο πισω απο το σχολειο ή στην πλατεια...θα την παρει,θα πιαστουν χερι χερι και (αν εχει) θα πανε βολτα χερι χερι αγκαλιτσα στην παραλια κατω απο το ολογιομο φεγγαρι.....μετα θα πανε ομορφα και ωραια στα goodys να φανε(αυτος club,αυτη ενα junior με χυμο πορτοκαλι) και μετα θα πανε να φανε ενα παγωτακι και στο τελος θα παει να την αφησει στο σπιτι της και θα παει αυτος στο δικο του.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Αντε ντε.Κι εγω αυτο αναρωτιεμαι.
-----------------------------------------
θα ετοιμαστει..θα παει σπιτι της να την παρει ή θα την περιμενει στο παρκο πισω απο το σχολειο ή στην πλατεια...θα την παρει,θα πιαστουν χερι χερι και (αν εχει) θα πανε βολτα χερι χερι αγκαλιτσα στην παραλια κατω απο το ολογιομο φεγγαρι.....μετα θα πανε ομορφα και ωραια στα goodys να φανε(αυτος club,αυτη ενα junior με χυμο πορτοκαλι) και μετα θα πανε να φανε ενα παγωτακι και στο τελος θα παει να την αφησει στο σπιτι της και θα παει αυτος στο δικο του.....

Μπααα.Κρινοντας απ' το γεγονος οτι αυτη παλιοτερα δεν ηταν και το πιο σεμνο κοριτσι(ενω ανττιθετα απο τοτε που μπηκε στο γυμνασιο εχει γινει απ' τις καλυτερς κοπελες πραγματικα)και απ' το οτι αυτος νομιζω ηταν αλλοδαπος ή κατι τετοιο δεν πιστευω να 'ταν ετσι τα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
μπορει ναταν αλλα το γεγονος οτι ηταν αλλοδαπος δεν σημαινει κατι παραπανω...οι ελληνες δηλαδη ειναι ολοι καλοι και προσγειωμενοι ανθρωποι??υπαρχει ενας στοχοποιημενος ρατσισμος ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ......(ελληνας ειμαι για να σας λυσω την αποροια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Και η καλοσυνη δεν εχει να κανει με τη σεξουαλικη ζωη, I mean, rofl.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top