Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
γενικότερα πιστεύετε το σεξ πρέπει να συνοδεύεται με αισθήματα προς το άλλο άτομο ή μπορεί να είναι μία απόλαυση χωρίς αισθήματα όπως πχ το να τρως μια σοκολάτα.?

(δεν θα πω την θέση μου ακόμα , αλλά θέλω να σας ακούσω)

Με αισθήματα, είναι νομίζω το πιο καλό, τα άτομα κατά τη γνώμη μου νιώθουν ότι ολοκληρώνουν ο ένας τον άλλον, ψυχικά και σωματικά, ικανοποιούνται πλήρως ανάγκες, παντός είδους.

Τώρα για την απόλαυση χωρίς αισθήματα, μου φαίνεται ότι ίσως δημιουργείται ένα κενό, μετά από όλα. Παροδικά ικανοποιεί, για να ηρεμεί κάποιος, να "ικανοποιούνται" οι ορμές του. Αλλά δε νομίζω να προσφέρει κάτι περαιτέρω. Πολλοί το χρησιμοποιούν για να πουν ότι πήγαν με πολλούς ή με πολλές, και να πουν ότι κάτι έκαναν.
Ακόμα και το "φίλοι με οφέλη", μου φαίνεται κάπως πιο προσιτό, αλλά όχι προτιμώμενο.


θα ήθελες να σου απαντήσω; :fss:



γιατί, θα μας την πεις αγρίως ή θα μας κάνεις ντα; :fss:


Αχαχαχαχα, δεν περίμενα να πεις κάτι παραπανω για να δικαιολογηθείς, να σου πω την αλήθεια...:lol:
Μα πώς φαίνεται ότι είστε επηρεασμένοι από βλακώδεις απόψεις. Ναι, θέλω να μου απαντήσεις, με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ και όχι με αστειάκια, γιατί έχω ακούσει πολλά, από πού προέκυψε το παραπάνω. :-|

My opinion, απάντησα σε αυτά που είπε ο Anthony περί φεμινισμού, κατηγοριοποίησης των γυναικών, και όλων αυτων που ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας του, δεν απευθύνθηκα σε σένα, δε θεωρώ ότι πιστεύουν όλοι σε αυτό που έχει επικρατήσει να λέμε ισότητα, το διαπιστώνω καθημερινά από απλές κινήσεις, λέξεις, κλπ, ο άντρας θεωρείται ο επιβήτορας, και η γυναίκα, η τσούλα, ένα πονηρό πλάσμα.

Απάντησέ μου, λοιπόν, αγαθό και άκακο πλάσμα....;)
-----------------------------------------
Η kansas ετοιμάζει ποστ υπερπαραγωγή.

:P χαχαχαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Ρανια καλη μου κοπελα χρονια πολλα και καλη χρονια..αλλα και στα υπολοιπα παιδια που ειναι εδω μεσα...

ρανια καλη μου συν-φορουμιστρια,εχω καποιες αποψεις ωραια???μπορει εσυ η οποιοσδηποτε αλλος να μην συμφωνει,μαγκια του..εξαλλου αν δεν υπαρχει διαφωνια δεν υφισταται διαολογος... :)
Διεκρινα πως εσενα σε σχεση με αλλους σε "πειραξε" καπως παραπανω...Δεν μπορω ομως να καταλαβω τον λογο για τον οποιο μου επιτιθεσαι με αυτον τον τροπο...!?!?Μπορει να διαφωνεις με μενα αλλα πολυ απλα επιτιθεμενη με αυτον τον τροπο και επισης αποδιδοντας με σχολια τυπου "συνεχισε ετσι θα ριξεις πολλες" κλπ πολυ απλα καταφερνεις να χασεις το δικιο σου....Μπορεις να εκφρασεις την αντιθεση σου και με ποιο ηπιο τροπο....
Οι αποψεις ειναι σαν τις κω...τρυπιδες,ο καθενας εχει και απο μια διαφορετικη ωραια???Αποκει και περα ο καθενας κινειται και δρα με το σκεπτικο που εχει....και αναλογως καταφερνει αυτα που θελει.........

Νασαι καλα παντως και ελπιζω να μην με βρεις παραλογο...Αν αυτα που λεω σε ενοχλουν δεν μπορω να κανω κατι....δεν μπορω να τα αναθεωρησω επειδη σε ενοχλουν....
Τα σεβη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Με αισθήματα, είναι νομίζω το πιο καλό, τα άτομα κατά τη γνώμη μου νιώθουν ότι ολοκληρώνουν ο ένας τον άλλον, ψυχικά και σωματικά, ικανοποιούνται πλήρως ανάγκες, παντός είδους.

Τώρα για την απόλαυση χωρίς αισθήματα, μου φαίνεται ότι ίσως δημιουργείται ένα κενό, μετά από όλα. Παροδικά ικανοποιεί, για να ηρεμεί κάποιος, να "ικανοποιούνται" οι ορμές του. Αλλά δε νομίζω να προσφέρει κάτι περαιτέρω. Πολλοί το χρησιμοποιούν για να πουν ότι πήγαν με πολλούς ή με πολλές, και να πουν ότι κάτι έκαναν.
Ακόμα και το "φίλοι με οφέλη", μου φαίνεται κάπως πιο προσιτό, αλλά όχι προτιμώμενο.

συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό ;)

"φιλικό σεξ" μεγάλη υπόθεση:

1) κατα πόσο είναι φιλικό.
2) κατα πόσο έχουν την ικανότητα να μην επηρεαστούν στο μετέπειτα οι σχέσεις
3) κατα πόσο καλύπτει κενά.

πολύ προβληματισμός ειδικά σε αυτό.

Δεν το κατηγορώ σε καμία περίπτωση , και μπορώ να πω ότι υπο προυποθέσεις θα το στήριζα ή τέλος πάντων ίσως το κανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ρανια καλη μου κοπελα χρονια πολλα και καλη χρονια..αλλα και στα υπολοιπα παιδια που ειναι εδω μεσα...

ρανια καλη μου συν-φορουμιστρια,εχω καποιες αποψεις ωραια???μπορει εσυ η οποιοσδηποτε αλλος να μην συμφωνει,μαγκια του..εξαλλου αν δεν υπαρχει διαφωνια δεν υφισταται διαολογος... :)
Διεκρινα πως εσενα σε σχεση με αλλους σε "πειραξε" καπως παραπανω...Δεν μπορω ομως να καταλαβω τον λογο για τον οποιο μου επιτιθεσαι με αυτον τον τροπο...!?!?Μπορει να διαφωνεις με μενα αλλα πολυ απλα επιτιθεμενη με αυτον τον τροπο και επισης αποδιδοντας με σχολια τυπου "συνεχισε ετσι θα ριξεις πολλες" κλπ πολυ απλα καταφερνεις να χασεις το δικιο σου....Μπορεις να εκφρασεις την αντιθεση σου και με ποιο ηπιο τροπο....
Οι αποψεις ειναι σαν τις κω...τρυπιδες,ο καθενας εχει και απο μια διαφορετικη ωραια???Αποκει και περα ο καθενας κινειται και δρα με το σκεπτικο που εχει....και αναλογως καταφερνει αυτα που θελει.........

Νασαι καλα παντως και ελπιζω να μην με βρεις παραλογο...Αν αυτα που λεω σε ενοχλουν δεν μπορω να κανω κατι....δεν μπορω να τα αναθεωρησω επειδη σε ενοχλουν....
Τα σεβη μου...

Ο Φεμινισμός και η Φαλλοκρατία είναι αντιδημοκρατικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Αχαχαχαχα, δεν περίμενα να πεις κάτι παραπανω για να δικαιολογηθείς, να σου πω την αλήθεια...:lol:

έχω διαπιστώσει ότι όσες το παίζουν μάγκισες και προχωρημένες σε πολλά θέματα στο φόρουμ...στην πραγματική ζωή, μόλις τις αντικρίζεις διαπιστώνεις το αντίθετο, δηλ., κάτι ήσυχα πλασματάκια περιορισμένου χιούμορ και δημιουργικής σκέψης...:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ο Φεμινισμός και η Φαλλοκρατία είναι αντιδημοκρατικά. :)

o φεμινισμος ειναι κινημα, η φαλλοκρατια ειναι κυριως κοινωνικο φαινομενο οχι κινημα,εχει διαφορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
o φεμινισμος ειναι κινημα, η φαλλοκρατια ειναι κυριως κοινωνικο φαινομενο οχι κινημα,εχει διαφορα..

Συγνώμη, παράλειψή μου σημαντική.
Όμως και πάλι τα 2 φύλα θα πρέπει να διατηρούν μία ισορροπία.
Εξάλλου αν συνέβαινε το ακριβώς αντίθετο φαινόμενο πάλι τα ίδια θα λέγαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Συγνώμη, παράλειψή μου σημαντική.
Όμως και πάλι τα 2 φύλα θα πρέπει να διατηρούν μία ισορροπία.
Εξάλλου αν συνέβαινε το ακριβώς αντίθετο φαινόμενο πάλι τα ίδια θα λέγαμε.

συμφωνω απλα δεν γινεται να συγκριθουν οπως προειπα γτ αλλο το ενα αλλο το αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ναι αλλα τι σχεση εχει αυτο με αυτα που ειπα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
έχω διαπιστώσει ότι όσες το παίζουν μάγκισες και προχωρημένες σε πολλά θέματα στο φόρουμ...στην πραγματική ζωή, μόλις τις αντικρίζεις διαπιστώνεις το αντίθετο, δηλ., κάτι ήσυχα πλασματάκια περιορισμένου χιούμορ και δημιουργικής σκέψης...:fss:

Κάνε όσες διαπιστώσεις θες, κάνε και ιατρική γνωμάτευση για το πρόβλημά μου, αλλά απάντησέ μου όμως, και μην ξελασπώνεις με έμμεσες κατηγοριες... Τς τς τς. Καθόλου έξυπνο εκ μέρους σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Τς τς τς. Καθόλου έξυπνο εκ μέρους σου.

όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται...:fss: βλέπεις εφιάλτες με έμμεσες κατηγορίες; :!:

δίδαξέ μου το υποκειμενικό έξυπνο...:P :lol: :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ο καθενας εχει τα δικια του...οσο το σκαλιζουμε τοσο θα αναβουν τα αιματα καποιων..και μαλιστα χωρις λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται...:fss: βλέπεις εφιάλτες με έμμεσες κατηγορίες; :!:

δίδαξέ μου το υποκειμενικό έξυπνο...:P :lol: :bye:

έχω διαπιστώσει ότι όσες το παίζουν μάγκισες και προχωρημένες σε πολλά θέματα στο φόρουμ...στην πραγματική ζωή, μόλις τις αντικρίζεις διαπιστώνεις το αντίθετο, δηλ., κάτι ήσυχα πλασματάκια περιορισμένου χιούμορ και δημιουργικής σκέψης...:fss:

Με δουλεύεις ε? Αυτό τι είναι?

Και επειδή συνεχίζεις να μη μου απαντάς, το λήγω εδώ. Αν θες να μου πεις κάτι σοβαρό πάνω σ'αυτό που σε ρώτησα πριν κάτι ποστ, χωρις αστεία και άλλα emoticons κάνε το.
Αλλιώς μην μπαίνεις καν στον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Συγνώμη, παράλειψή μου σημαντική.
Όμως και πάλι τα 2 φύλα θα πρέπει να διατηρούν μία ισορροπία.
Εξάλλου αν συνέβαινε το ακριβώς αντίθετο φαινόμενο πάλι τα ίδια θα λέγαμε.
o φεμινισμος δεν ειναι κοινωνικη διακριση, ειναι ενα κινημα που εθεσε και προωθησε ζητηματα ισοτητας των δυο φυλων ως προς την κοινωνικη αντιμετωπιση, σε θεματα μισθων σε θεματα δικαιωματων και ελευθεριων. με βαση αυτα, δεν μπορω να καταλαβω πως μπορεις να τον χαρακτηρισεις ως αντιδημοκρατικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
να κανω μια παρατηρηση????

εχω ακουσει για προωρη εκσπερματωση,προωρη γεννα κλπ αλλα για προωρο σεξ πρωτη φορα ακουω.......θαταν καλυτερα ιιιισως να λεγοταν "σεξ σε νεαρη ηλικια"????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν θα έλεγα ότι υπάρχει "πρόωρο σεξ". Όλα έχουν σχέση με το αν και τα δύο (ή και περισσότερα :lol:) μέρη έχουν συναινέσει. Πάνω απ'όλα να μην εχει πιεστεί ο άλλος σε σεξ που δεν θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Δεν θα έλεγα ότι υπάρχει "πρόωρο σεξ". Όλα έχουν σχέση με το αν και τα δύο (ή και περισσότερα :lol:) μέρη έχουν συναινέσει. Πάνω απ'όλα να μην εχει πιεστεί ο άλλος σε σεξ που δεν θέλει.

Δεν υπάρχει πρόωρο σεξ. Μόνο πρόωρη εξπερμάτωση! :P

off topic off
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Σεξ πρέπει να κάνει κάποιος από τα 16 μέχρι τα 19 το πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Σεξ πρέπει να κάνει κάποιος από τα 16 μέχρι τα 19 το πολύ
ναι..πριν τα 16 παιζουμε ακομα μηλακια και μετα τα 19 καιρος για πλεξιμο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Σεξ πρέπει να κάνει κάποιος από τα 16 μέχρι τα 19 το πολύ

Άμα καταφέρνεις κ έχεις κ**λες, μια χαρά είναι και τα 12!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top