Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
στα 12 σου λογικο μου φενεται φιλε.....:bye::P
...
μεχρι τα 21 τα αγορια-αντρες πρεπει να κανουν σεξ,one night stand και τα συναφη.....αυτος πιστευω ειναι ο ρολος γενικα οποιουδηποτε αρσενικου ειδους στον πλανητη......ετσι αποκτωνται εμπειριες και κυριως ικανοποιειται το αναλογο ενστικτο που εκγενετις βρισκεται μπολιασμενο στα γονιδια του......οχι αγαπουλες,συναισθηματισμοι,βολτιτσες χερι χερι,πουλακια και καρδουλες και ορκοι αιωνιας αγαπης.......
αυτα ειναι για τις κοπελες......
αυτα πιστευω εγω


διαφωνώ σ αυτό που λες...γιατί δηλαδή αυτά είναι μόνο για τις κοπέλες?? αν κάποια κοπέλα κάνει όλα αυτά που λες(σεξ,one night stand και τα συναφη) θεωρείται πόρνη...ενώ αν τα κάνει ένας άντρας είναι μάγκας...μισώ αυτές τις διακρίσεις...προσωπικά είμαι της άποψης ότι και οι 2 το ίδιο χάλι θα είναι μετά..και επίσης όσο αναφορά την εμπειρία μπορείς να την αποκτήσεις με τον ανθρωπό σου..ακόμα και μέσα από βιβλία ( όχι τσόντες....)

και επι του θέματος πρόωρο σεξ είναι για το καθένα διαφορετικό πράγμα...πχ εγώ μπορεί να θεωρώ πρόωρο σεξ κλαι το σεξ που γίνεται μέσα σε ένα μήνα ενώ είσαι 19 χρονών....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
στα 12 σου λογικο μου φενεται φιλε.....:bye::P
...
μεχρι τα 21 τα αγορια-αντρες πρεπει να κανουν σεξ,one night stand και τα συναφη.....αυτος πιστευω ειναι ο ρολος γενικα οποιουδηποτε αρσενικου ειδους στον πλανητη......ετσι αποκτωνται εμπειριες και κυριως ικανοποιειται το αναλογο ενστικτο που εκγενετις βρισκεται μπολιασμενο στα γονιδια του......οχι αγαπουλες,συναισθηματισμοι,βολτιτσες χερι χερι,πουλακια και καρδουλες και ορκοι αιωνιας αγαπης.......
αυτα ειναι για τις κοπελες......
αυτα πιστευω εγω

ο υποκειμενισμός στην ζωή δεν υπεισέρχεται πουθενά;

....δεν θέλω να ζήσω με τα καλοστημένα στρουθοκαμηλικά "πρέπει"....θέλω να ζήσω με τα "θέλω" μου και να έχω προσωπική άποψη για το πως θα ορίσω την ζωή μου σε θέματα προτεραιοτήτων, στόχων,...κτλ..όλα σχετικά είναι! σχετικό και το σεξ! σχετικός και ο έρωτας! ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
οχι για μενα δεν θεωρουνται πορνες σε καμια περιπτωση γιατι απλα δεν το βρισκω υποσταση σε αυτο το προτυπο που δυστυχως υπαρχει(οι αντρες πρεπει ναναι γ..δες οι κοπελες μαζεμενες αλλιως ειναι πορνες..)...Υπαρχουν πααααααααρα πολλες που εχουν την ιδια διψα και ορεξη για "κρεβατι" με τους αντρες..δυστυχως για καποιους ειναι κατακριτεο...για μενα οχι...καλα κανουν και θελουν το ιδιο!
προσωπικα ομως πιστευω εμπειρια αποκτας απο την ποσοτητα την ποιοτητα και την διαρκεια μαζι...δηλαδη ειμαι του "πολυ και καλο" οχι του ενα και καλο....
-----------------------------------------
ο υποκειμενισμός στην ζωή δεν υπεισέρχεται πουθενά;

....δεν θέλω να ζήσω με τα καλοστημένα στρουθοκαμηλικά "πρέπει"....θέλω να ζήσω με τα "θέλω" μου και να έχω προσωπική άποψη για το πως θα ορίσω την ζωή μου σε θέματα προτεραιοτήτων, στόχων,...κτλ..όλα σχετικά είναι! σχετικό και το σεξ! σχετικός και ο έρωτας! ;) :)

ειπα πιστευω οχι "οποιος δεν συμφωνει ειναι κατακριτεος και δακτυλοδεικτουμενος φιλε μου...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
...Υπαρχουν πααααααααρα πολλες που εχουν την ιδια διψα και ορεξη για "κρεβατι" με τους αντρες..δυστυχως για καποιους ειναι κατακριτεο...για μενα οχι...καλα κανουν και θελουν το ιδιο!

κατακριτέο για τους σοβαροφανείς γελοίους! :D

αυτές οι σοβαροφανείς γυναίκες στα νιάτα τους το παίζουν "του κατηχητικού" με ένα ηθικό χαμηλό τόνων προφίλ (π.χ. σεμνότητα) και στα πρώτα γηρατιά τους (από 45 χρονών και άνω) που αρχίζει το "μπακαλιάρεμα", τους πιάνει ληγούρα για έντονη ερωτική ζωή (ανύπαρκτου μέτρου) οπότε και το άτυπο διαζύγιο πάει σύννεφο...ποιος κλαίει το δυστυχή σύζυγο μετά...:D :D

...υπάρχουν μαρτυρίες σε δικόγραφα, από διαζύγια...:D

...με το γνωστό και επίκαιρο μότο του αηδού Πλανητάρχη (Τ.Μπουγά): «όποιος φιφικώνει πρέπει να πληρώνει»...:D :D :lol: :lol: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
διορθωσις:δεν ειναι γελοιο για τους σοβαροφανεις γελοιους αλλα για τους ΔΗΘΕΝ σοβαροφανεις ΑΚΡΩΣ γελοιους....:D

Για αυτες τις γυναικες ειναι αληθεια...ειναι ολοκληρη επιστημη φιλε μου...
Τα στανταρ των γυναικων οταν ειναι μικρες(17-20) ειναι ψηλα:μπρατσα,ομορφος,γυμνασμενος μαγκας στην παρεα και κατα προτιμιση ναχει μηχανακι για να μπω στο ματι των κολητων μου κλπ....επισης πολλες τις διακρινει το λεγομενο δηθεν και τουπε ντιβας που τις καθιστα αυτοματως και πολυ επιλεκτικες και δυσκολες για να τις ριξεις ποσο μαλλον να τις φυστικωσεις επι οριζοντιου...

καθως μεγαλωνουν(20-30) και εχοντας ηδη φαει την πλυση εγκεφαλου απο τις μαναδες τους και τα προτυπα που πλασαρουν τα ΜΜΕ κοιτανε παραπερα:
ναχει λευτα,ναχει αυτοκινητο,καλη δουλεια,να μ πληρωνει τον καφε και να πληρωνει αυτος οταν παμε μαζι διακοπες στην σαντορινη....αν ικανοποιει αυτα τα θελω μου τοτε καθομαι...και αμα λαχει,επειδη η μαμα μου ετσι μ ειπε να κανω,τον παντρευομαι και τον κουκουλωνω...που θα βρεις αλλου τετοιο κοροιδο..πρεπει να αποκατασταθω η μαυρη...! :P

Αργοτερα (30+) εχοντας ηδη φαει πολλα απο τα παραπανω(λευτα λουσα κλπ) συμβιβαζεται καπως...δηλαδη δεν θαχει προβλημα να παει με καποιον που αντι για μερσεντες εχει ενα οπελ η ενα ρενω αε πουμε....που μπορει να μην εχει και γαμω τις δουλειες,δεν ειναι πχ προισταμενος σε μια εταιρια αλλα ενας καθηγητης, που ενταξει ας μη μου πληρωνει τον καφε οταν βγαινουμε...ε δε βαριεσαι...ας του κατσουμε...

και καθως πλησιαζει τα 40(δηλαδη απο τα 36 και μετα) αρχιζει η μεγαλη παρακμη...εμφανιζονται οι ρυτιδες,οι σακουλες,οι κυταριτιδες,τα βυζια φτανουν στα γονατα τους...οτι μεικ απ και να βαλουν δε μπορουν να κρυψουν τιποτα...αντιλαμβανονται πως σιγα σιγα αρχιζουν και τελειωνουν,κλεινουν σαν γυναικες...και αυτο το αισθημα κυριολεκτικα εκτινασσεται στα υψη οταν φτασουν στην κλιμακτηριο........και επειδη σαυτη τη φαση λενε "οκ,αρχισα να τελειωνω σαν γυναικα" εχουν ως νοοτροπια "οτι φαμαι και οτι πιουμε"...γιαυτο και βλεπεις καποιες 40αρες και βαλε να διψανε................

αυτη ειναι η ιστορια φιλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στα 12 σου λογικο μου φενεται φιλε.....:bye::P
...
μεχρι τα 21 τα αγορια-αντρες πρεπει να κανουν σεξ,one night stand και τα συναφη.....αυτος πιστευω ειναι ο ρολος γενικα οποιουδηποτε αρσενικου ειδους στον πλανητη......ετσι αποκτωνται εμπειριες και κυριως ικανοποιειται το αναλογο ενστικτο που εκγενετις βρισκεται μπολιασμενο στα γονιδια του......οχι αγαπουλες,συναισθηματισμοι,βολτιτσες χερι χερι,πουλακια και καρδουλες και ορκοι αιωνιας αγαπης.......
αυτα ειναι για τις κοπελες......
αυτα πιστευω εγω


Γενικεύεις όμως,κι όποιος γενικεύει εδώ μέσα τον τρώει η μαρμάγκα.:P

Υπάρχουν και άντρες που θέλουν αγαπούλες,συναισθηματισμούς,βολτίτσες χεράκι χεράκι,καρδούλες και όρκους αιώνιας αγάπης.Μέχρι στιγμής έχω σκεφτεί :hmm: και 2 μη σου πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
πιστεύεται οτι στην ταξη μου (14-15) τα μισά κορίτσια το έχουν κάνει και από τα αγόρια κανένα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
για αλλη μια φορα θα το ξαναπω.....

αυτο που γραφω ειναι τι Π Ι Σ Τ Ε Υ Ω εγω ο εαυτος μου και η προσωπικοτητα μου!!!δεν ειπα οτι οτιδηποτε αντιθετο ειναι κατακριτεο η ανωμαλο.....και εννοια σου......εγω μια χαρα τρωω....:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
διορθωσις:δεν ειναι γελοιο για τους σοβαροφανεις γελοιους αλλα για τους ΔΗΘΕΝ σοβαροφανεις ΑΚΡΩΣ γελοιους....:D

Για αυτες τις γυναικες ειναι αληθεια...ειναι ολοκληρη επιστημη φιλε μου...
Τα στανταρ των γυναικων οταν ειναι μικρες(17-20) ειναι ψηλα:μπρατσα,ομορφος,γυμνασμενος μαγκας στην παρεα και κατα προτιμιση ναχει μηχανακι για να μπω στο ματι των κολητων μου κλπ....επισης πολλες τις διακρινει το λεγομενο δηθεν και τουπε ντιβας που τις καθιστα αυτοματως και πολυ επιλεκτικες και δυσκολες για να τις ριξεις ποσο μαλλον να τις φυστικωσεις επι οριζοντιου...

καθως μεγαλωνουν(20-30) και εχοντας ηδη φαει την πλυση εγκεφαλου απο τις μαναδες τους και τα προτυπα που πλασαρουν τα ΜΜΕ κοιτανε παραπερα:
ναχει λευτα,ναχει αυτοκινητο,καλη δουλεια,να μ πληρωνει τον καφε και να πληρωνει αυτος οταν παμε μαζι διακοπες στην σαντορινη....αν ικανοποιει αυτα τα θελω μου τοτε καθομαι...και αμα λαχει,επειδη η μαμα μου ετσι μ ειπε να κανω,τον παντρευομαι και τον κουκουλωνω...που θα βρεις αλλου τετοιο κοροιδο..πρεπει να αποκατασταθω η μαυρη...! :P

Αργοτερα (30+) εχοντας ηδη φαει πολλα απο τα παραπανω(λευτα λουσα κλπ) συμβιβαζεται καπως...δηλαδη δεν θαχει προβλημα να παει με καποιον που αντι για μερσεντες εχει ενα οπελ η ενα ρενω αε πουμε....που μπορει να μην εχει και γαμω τις δουλειες,δεν ειναι πχ προισταμενος σε μια εταιρια αλλα ενας καθηγητης, που ενταξει ας μη μου πληρωνει τον καφε οταν βγαινουμε...ε δε βαριεσαι...ας του κατσουμε...

και καθως πλησιαζει τα 40(δηλαδη απο τα 36 και μετα) αρχιζει η μεγαλη παρακμη...εμφανιζονται οι ρυτιδες,οι σακουλες,οι κυταριτιδες,τα βυζια φτανουν στα γονατα τους...οτι μεικ απ και να βαλουν δε μπορουν να κρυψουν τιποτα...αντιλαμβανονται πως σιγα σιγα αρχιζουν και τελειωνουν,κλεινουν σαν γυναικες...και αυτο το αισθημα κυριολεκτικα εκτινασσεται στα υψη οταν φτασουν στην κλιμακτηριο........και επειδη σαυτη τη φαση λενε "οκ,αρχισα να τελειωνω σαν γυναικα" εχουν ως νοοτροπια "οτι φαμαι και οτι πιουμε"...γιαυτο και βλεπεις καποιες 40αρες και βαλε να διψανε................

αυτη ειναι η ιστορια φιλε μου

Όπα ρε συ.Έχεις και κατηγορίες?:P

Υπάρχουν και για τους άντρες

Τα στανταρ των αντρών οταν ειναι μικροί(17-20) ειναι να είναι αδύνατη,μοντελάκι,να έχει κωλάρα,να έχει βυζάρες(τζούλια σε young edition),να με παινεύει να μου κάτσει κιόλας και να τhς πουλάω και λίγο έρωτα που και που για ξεκάρφωμα.

καθως μεγαλωνουν(20-30) παραμένουν ίδιοι και απαράλλαχτοι αλλά τώρα ψάχνουν την κανονική edition της Τζούλιας.Απαραίτητα προσόντα να'ναι χαζή,να μην έχει δουλειά για να λέω πως την ταίζω και να αισθάνομαι κάποιος.

Αργοτερα (30+) έχοντας ζήσει κάπως τη ζωή ψάχνουν μια γυναίκα σαν την μάνα τους,να τους καθαρίζει,να τους πλένει,να τους σιδερώνει,να'ναι σούζα στην πεθερά,αλλά να'ναι και γατούλα στο κρεβάτι.

και καθως πλησιαζει τα 40 όταν έχει ρυτίδες,μπάκα απ'το φαί και τις μπύρες παθαίνει μια κρίση μέσης ηλικίας και νομίζει ότι ακόμα μπορεί να ρίξει μικρούλες.Άμα τελικά του κάτσει καμία έχει και τη γκόμενα και περηφανεύεται ότι ξανάνιωσε μέχρι που παθαίνει το πρώτο εγκεφαλικό κι αρχίζει τα γιαούρτια το βράδυ.

Αυτή είναι η ιστορία φίλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ενταξει....
εγω προσωπικα δε ψαχνω κολλαρες βυζαρες 2 μετρες κλπ...προσωπικα μαρεσει κατι ποιο ζουμερο :P

τωρα για την δουλεια κλπ δεν ξερω....εξαλλου δεν πιστευω πως τιθεται θεμα "να τηνταιζω να αισθανομαι καποιος" απο την στιγμη που οι ιδιες οι γυναικες το θεωρουν δεδομενο και υποχρεωτικο...επιδιωκουν με λιγα λογια να βρουν καποιον να τους πληρωνει τα γουστα και γενικα......
τωρα για τα γεραματα που λες το 90% ειναι σωστα...οαλ ομως ειναι θεμα ζωης και γενικα καλης ζωης....και ξερεις κατι????ΑΜΑ εχεις λευτα κανεις τα παντα οτι ηλικια και αν εχεις...και κατι το οποιο τοσο ο ιδιος τοχω δει αλλα μου τοχουν πει παρεπιπτοντως ο πατερας μου,ο θειος μου,τα μεγαλυτερα ξαδερφια μου φιλοι και γνωστοι.....ο αντρας οτι μα οτι δε μπορει να το κανει μικρος δεν υπαρχει περιπτωση να μην το κανει μεγαλυτερος......και ισχυει πιστεψε με...αυτο για τις μικρουλες που λες.......

διεκρινα ενα ιχνος θιξιματος κατα καποιο τροπο εκ μερους σου η κανω λαθος??ευχομαι το 2ο.....ξερω,η αληθεια ποναει αλλα τι να κανουμε.....και συ επεσες σε καποια πραματα μεσα δε λεω....

τα σεβη μου καλη μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ προσωπικά?Άρα υπάρχουν και εξαιρέσεις Ο ΜΑ ΓΚΟΝΤ

Οι γυναίκες.Ποιες γυναίκες?Οι γυναίκες σήμερα σπουδάζουν,έχουν την δουλειά τους,έχουν τα λεφτά τους για να μην βρεθεί μια μέρα ένας έξπυνος να τους πει ''Άντε ρε που σε ταίζω και βγάζεις και γλώσσα''
Οι γυναίκες στηρίζονται στα δικά τους λεφτά και δεν έχουν ανάγκη κανένα.

Όσες βγάζουν λίγο μπούτι για να ρίξουν το πουρό με τα ευρώ δεν θα τις σχολιάσω γιατί ως άτομα δεν με αφορούν καθόλου.Ο καθένας επιβιώνει όπως ξέρει.Μερικές μόνο τα κάλη τους μπορούν να επιδείξουν.Κάποιες όμως διαθέτουν και μυαλό όπως και να το κάνουμε.

Και το να ρίχνεις μικρούλες επειδή έχεις λεφτά ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ είναι το πιο ωραίο πράγματα.Όλη η ψευτιά στο μεγαλείο της.

Κανένα ίχνος θιξίματος.Αυτά που λες εσύ τα έχω ακούσει ουουουουουουο πάμπολλες φορές.Δεν είσαι ο μοναδικός στο είδος σου.

Η αλήθεια πονάει αλλά κρίμα που εγώ δεν πόνεσα.

Σμουτς καλέ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
μα εγω δεν τοπα για να πονεσεις...

σμουτς επισης:)

ΥΓ:Διακρινω καποια ιχνη κατι-σαν-μια-προσπαθεια-φεμινισμου αλλα ενταξει..της ηλικιας ειναι...
μην ανησυχεις,καιγω σκεφτομαι καποια πραγματα με τον ιδιο τροπο με σενα.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
πιστεύεται οτι στην ταξη μου (14-15) τα μισά κορίτσια το έχουν κάνει και από τα αγόρια κανένα;;

βρωμάει ο τόπος από παρθένες...:) ;) ...πόσο μάλλον για τα αγόρια :)

@ SoZi: ο Anthony έχει δίκιο γιατί όπως και να το κάνουμε έχει δίκιο...οι γυναίκες είναι εκ φύσεως πονηρές και αχόρταγες...υποχωρούν και ξεχνάνε αν δεχτούν πίεση στα σωστά σημεία. ;)

ο λαός λέει: «η γυναίκα στα 16 μένει στης μάνας της, στα 26 σʼ αυτουνού που πληρώνει και στα 36 στο ράφι»...:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εσύ προσωπικά?Άρα υπάρχουν και εξαιρέσεις Ο ΜΑ ΓΚΟΝΤ

Οι γυναίκες.Ποιες γυναίκες?Οι γυναίκες σήμερα σπουδάζουν,έχουν την δουλειά τους,έχουν τα λεφτά τους για να μην βρεθεί μια μέρα ένας έξπυνος να τους πει ''Άντε ρε που σε ταίζω και βγάζεις και γλώσσα''
Οι γυναίκες στηρίζονται στα δικά τους λεφτά και δεν έχουν ανάγκη κανένα.

Όσες βγάζουν λίγο μπούτι για να ρίξουν το πουρό με τα ευρώ δεν θα τις σχολιάσω γιατί ως άτομα δεν με αφορούν καθόλου.Ο καθένας επιβιώνει όπως ξέρει.Μερικές μόνο τα κάλη τους μπορούν να επιδείξουν.Κάποιες όμως διαθέτουν και μυαλό όπως και να το κάνουμε.

Και το να ρίχνεις μικρούλες επειδή έχεις λεφτά ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ είναι το πιο ωραίο πράγματα.Όλη η ψευτιά στο μεγαλείο της.

Κανένα ίχνος θιξίματος.Αυτά που λες εσύ τα έχω ακούσει ουουουουουουο πάμπολλες φορές.Δεν είσαι ο μοναδικός στο είδος σου.

Η αλήθεια πονάει αλλά κρίμα που εγώ δεν πόνεσα.

Σμουτς καλέ μου.

Μία παρατήρηση: Στην Πάτρα πάρα πολλές φοιτήτριες του Πανεπιστημίου έχουν διαλέξει ως μελλοντικό τους επάγγελμα το να γίνουν πόρνες (για να διατηρήσουμε τα "προσχήματα"). Αν αυτό είναι ελευθερία και ανεξαρτησία τότε έχουμε χάσει τη μπάλα.

Βέβαια δεν υποτιμώ το γεγονός ότι πολλοί άντρες γίνονται ζιγκολό με τον ίδιο σκοπό, τα λεφτά και πολλές σαρανταπενταροπενηντάρες κάνουν το κέφι τους.

(Δε σημαίνει αυτό ότι διαφωνώ. Ίσα ίσα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Βέβαια δεν υποτιμώ το γεγονός ότι πολλοί άντρες γίνονται ζιγκολό με τον ίδιο σκοπό, τα λεφτά και πολλές σαρανταπενταροπενηντάρες κάνουν το κέφι τους.

(Δε σημαίνει αυτό ότι διαφωνώ. Ίσα ίσα...)


ναι αλλά οι σαραντοπενταροπενηντάρες θέλουν να κάνουν κέφι...:D :D ;)

...διότι αισθάνονται ανικανοποίητες...

ας μην εθελοτυφλούμε :mad: :D
όλες οι γυναίκες ασχέτως αν μένουν ή όχι πιστές στην ερωτική σχέση τους ή στον γάμο τους, τον αράπη με τα CDς, τον κουμπάρο, τον καλύτερο φίλο του άντρα τους, τον αλλοδαπό ή Έλληνα οικοδόμο, τον πιπίναρο με την πόρσε, τον χαμηλών τόνων επαρχιώτη φοιτητή με το στύλ Τσεγκεβάρα, τον βαρβάτο άξεστο γιδοβοσκό, τον γυμνασμένο νεαρό ή μπυροκοιλιασμένο ηλιοκαμμένο μεσήλικα υδραυλικό, τον τουμπανιασμένο σε μπράτσα ντοπαρισμένο νεαρό του γυμναστηρίου, τον ηλικιωμένο χήρο ευγενικό κύριο του διπλανού διαμερίσματος,...κτλ σκέφτονται...:D :D :lol: :lol:...και μετά τον «σύντροφο» της ζωής τους, άντρα τους! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Αχ κάτι ωραίες γενικεύσεις με βεβιασμένη προσπάθεια για χιούμορ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,840 μηνύματα.
Αχ κάτι ωραίες γενικεύσεις με βεβιασμένη προσπάθεια για χιούμορ!


...το post μου δεν απευθύνεται σε όλους! :fss:

το γενικό και επιδερμικά κακοπροαίρετο σχόλιο, δεν βοηθάει την συζήτηση :)

έχεις προσωπική άποψη στα 14 σου; :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα εγω δεν τοπα για να πονεσεις...

σμουτς επισης:)

ΥΓ:Διακρινω καποια ιχνη κατι-σαν-μια-προσπαθεια-φεμινισμου αλλα ενταξει..της ηλικιας ειναι...
μην ανησυχεις,καιγω σκεφτομαι καποια πραγματα με τον ιδιο τροπο με σενα.... :)

Όταν εσύ θα μου εξυψώνεις τον άντρα και θα υποτιμάς την γυναίκα τότε κι εγώ θα εξυψώσω την γυναίκα και θα υποτιμήσω τον άντρα.Δεν μπορώ να εκφράσω τις απόψεις μου περί ισότητας από τη στιγμή που είσαι κάθετος στις απόψεις σου και μάλιστα έχεις ταξινομήσεις τις γυναίκες με βάση κάποια λανθασμένα πιστεύω σου.

βρωμάει ο τόπος από παρθένες...:) ;) ...πόσο μάλλον για τα αγόρια :)

@ SoZi: ο Anthony έχει δίκιο γιατί όπως και να το κάνουμε έχει δίκιο...οι γυναίκες είναι εκ φύσεως πονηρές και αχόρταγες...υποχωρούν και ξεχνάνε αν δεχτούν πίεση στα σωστά σημεία. ;)

ο λαός λέει: «η γυναίκα στα 16 μένει στης μάνας της, στα 26 σʼ αυτουνού που πληρώνει και στα 36 στο ράφι»...:D :D

ο Anthony δεν έχει δίκιο όχι.Τι σημαίνει εκ φύσεως?Τι μου λέτε τώρα.Τότε και εκ φύσεως εγώ είμαι serial killer γιατί μου έβαλαν το γονίδιο του δολοφόνου στο DNA μου όταν ήμουν μικρή και με απήγαγαν εξωγήινοι και στα 25 μου θα δολοφονήσω την γιαγιά μου. Έλα τώρα εκ φύσεως.Άμα αυτά υπήρχαν στο DNA των γυναικών τότε όλες θα τα έκαναν.Και άμα επιμένετε και οι άντρες εκ φύσεως είναι γουρούνια.Αχ τι ορθό που ακούγεται αυτό.
Και αυτά τα λαικά αποφθέγματα έβγαιναν σε προιστορικές εποχές όπου η γυναίκα ήταν ήδη πολύ αδικημένη.


ας μην εθελοτυφλούμε :mad: :D
όλες οι γυναίκες ασχέτως αν μένουν ή όχι πιστές στην ερωτική σχέση τους ή στον γάμο τους, τον αράπη με τα CDς, τον κουμπάρο, τον καλύτερο φίλο του άντρα τους, τον αλλοδαπό ή Έλληνα οικοδόμο, τον πιπίναρο με την πόρσε, τον χαμηλών τόνων επαρχιώτη φοιτητή με το στύλ Τσεγκεβάρα, τον βαρβάτο άξεστο γιδοβοσκό, τον γυμνασμένο νεαρό ή μπυροκοιλιασμένο ηλιοκαμμένο μεσήλικα υδραυλικό, τον τουμπανιασμένο σε μπράτσα ντοπαρισμένο νεαρό του γυμναστηρίου, τον ηλικιωμένο χήρο ευγενικό κύριο του διπλανού διαμερίσματος,...κτλ σκέφτονται...:D :D :lol: :lol:...και μετά τον «σύντροφο» της ζωής τους, άντρα τους! :D :D
Άντε να το πάμε πάλι από την ανάποδη.
όλοι οι άντρες ασχέτως αν μένουν ή όι πιστοί στην ερωτική τους σχέση ή στον γάμο του , την σερβιτόρα,την κουμπάρα,την καλυτερη φίλη της γυναίκας τους,την αλλοδαπή στρπτιτζού,το πιπίνι με το μίνι,την χαμηλών τόνων επαρχιώτισσα φοιτήτρια γκοθού,το μοντέλο,την αθλήτρια του βόλευ,την απέναντι με τον γυμνασμένο κώλο,την γριά την κότα που'χει το ζουμί..κτλ σκέφτονται και μετά την σύντροφό της ζωής τους,την γυναίκα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εχω διαβασει απειρες μπουρδες στις τελευταιες σελιδες, αλλα θα επανελθω αργοτερα για αντιλογο.
Σοζι θα λαβεις σαπορτ συντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παντως εγω προσωπικα ξερω μερικα ατομα που ειναι στην ηλικια μου (κοριστια)και αλλα που και γυρω στην εκτη δημοτικου χασαν την παρθενια τους και καταρχας δεν καταλαβαινω το γιατι.Για μαγκια;Γιατι εχουν υπερβολικες σεξουαλικες ορεξεις(σιγα τ' αυγα ,αποκλειεται);Γενικα,απ' ο κακο στο χειροτερο.Πραγματικα,δεν ξερω αν αυτα συμβαινουν και στην υπολοιπη Ελλαδα ,αλλα δε γινεται να βλεπεις ενα παιδακι εκτη δημοτικου η και πεμπτη στο μπαρακι να πινει,να καπνιζει,να φιλιεται με τον καθε ασχετο και σε αρκετες περιπτωσεις και κατι παραπανω απο φιλια.Δηλαδη οταν φτασουν 19-20 τι θα μεινει να κανουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top