Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
δηλαδή σε 5 χρονάκια θα είναι φυσιολογικό να γίνεται από τα 10?

Ναι, άμα θέλει το ζευγάρι να το κάνει θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
δηλαδή σε 5 χρονάκια θα είναι φυσιολογικό να γίνεται από τα 10?

δεν ξερω...οποτε θελει ο καθενας το κανει τωρα αν θα ειναι 10 η 15 η 20...δεν παιζει ρολο...οποτε θελεις το κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ενα κοριτσι σε ηλικια 10 ετων μπορει να το κανει.ενα αγορι ειναι φυσικως αδυνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Αυτά είναι βλακείες, ένα σωρό άνθρωποι το κάνουν στα 14 και δεν παθαίνουν τίποτα. Δε μ'ενδιαφέρει ο λόγος που το κάνει βασικά. Προσωπικό θέμα του καθενός είναι.


δεν διαφωνώ φίλε μου,καθαρά προσωπικό είναι,απλά ούτε το ίδιο το σώμα δεν είναι έτοιμο να δεχτεί κάτι τέτοιο γιατί απλα δεν είναι η κατάλληλη ηλικία...Πολλά άτομα από αυτά στο μέλλον(οχι απαραίτητα στο άμεσο) παρουσιάζουν κάποιου είδους ψυχολογικά προβλήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πολλά άτομα από αυτά στο μέλλον(οχι απαραίτητα στο άμεσο) παρουσιάζουν κάποιου είδους ψυχολογικά προβλήματα...

Kαλα τωρα αυτο που το στιριζεις?εγω ενιωθα ετοιμος δεν το μετανιωσα οπως και πολλοι αλλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Kαλα τωρα αυτο που το στιριζεις?εγω ενιωθα ετοιμος δεν το μετανιωσα οπως και πολλοι αλλοι...


το στηρίζω σε περιπτώσεις που γνωρίζω προσωπικά αλλά και έχω διαβάσει...Κυρίως στα κορίτσια συμβαίνει αυτό,επίσης είπα πως δεν θα το μετανιώσει κάποιος απαραίτητα στο άμεσο μέλλον.
-----------------------------------------
Ναι, άμα θέλει το ζευγάρι να το κάνει θα είναι.


το ζευγάρι στα 10 δεν έχει την νοητική ικανότητα να αποφασίσει αμα θέλει κατι η όχι μην λέμε ασυναρτησίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα απόψεων αυτό, είναι θέμα επιστημονικών μελετών.
Δεν ξέρω τί σωματικές και ψυχολογικές συνέπειες μπορεί να έχει.
Προσωπικά 14 χρονών μου φαίνεται υπερβολικό, χωρίς να έχω κάποιο συγκεκριμένο επιχείρημα να το στηρίξω, απο 16 και πάνω είναι οκέι. Χρόνος για σεξ θα υπάρχει μπόλικος στο μέλλον, η παιδική αθωότητα όμως δεν επιστρέφει ποτέ.
Σωστοοοοοοοοος!:no1::no1:
Με τη τελευταία μόνο φράση τα αποτύπωσες όλα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έγραψα εγώ τέτοιο πράγμα; Πολύ πομπώδες μου φαίνεται, το παίρνω πίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έγραψα εγώ τέτοιο πράγμα; Πολύ πομπώδες μου φαίνεται, το παίρνω πίσω :P
Γιατί ρε; είναι απόλυτα σωστό. Εγώ συμφωνώ απόλυτα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
κι εγώ το ίδιο ...με κάλυψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω το σκεφτομαι σοβαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
τι εννοείς? Να κάνεις sex?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καλα μωρε ηρεμηστε. Αλλο το σκεφτομαι και αλλο ''ουυυυ εδωωω το κααανω.'':P
Εξαλλου ειπαμε ορμονες, εφηβεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μην κάνετε έτσι, δεν είπε πως θα σκοτώσει.

Εγω τωρα ειδα την ηλικια. Κοιτα 13-14, ε ειναι καπως. Ακριβως αυτο λεμε προωρο σεξ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγω τωρα ειδα την ηλικια. Κοιτα 13-14, ε ειναι καπως. Ακριβως αυτο λεμε προωρο σεξ:P


Υπάρχουν και χειρότερα, έχω δει 11χρονες πόρνες.

Δεν είπαμε ότι είναι σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Αν θεωρεί ότι είναι έτοιμη να κάνει σεξ με αυτόν που αγαπάει και τη αγαπάει, δεν πας πέφτει λόγος.
Αν είναι απλά για να δει καλύτερα οχι. Μπορεί και να είναι με το λάθος άτομο και να μην της αρέσει.
Φιλική συμβουλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Βλέπω κάτι τέτοια και δεν μπορώ... Τι ξέρει ενα 13 χρονών παιδί για την αγάπη? Πόσο ψυχικά και σωματικά είναι ετοίμο να κάνει κάτι τέτοιο? Τι στο καλό? Πέρασαν τα χρόνια? ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top