Πρόθεση ψήφου εκλογών Οκτωβρίου 2009

Εκλογές 4-9-09

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΟΩΝ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ο.Α.Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μ.Λ. Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κ.Κ.Ε Μ.Λ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΠΟΧΗ

    Ψήφοι: 1 100.0%
  • ΔΝ-ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
η ερώτηση στο αντίστοιχο θέμα που υπάρχει στην επικαιρότητα είναι το πιο πιστεύουμε ότι θα κερδίσει τις εκλογές..

τώρα σχετικά με τό θέμα μας..Εμένα οι γνώμες μου για τα 6 δημοφιλή κόμματα είναι:
1)ν.δ. τόσα χρόνια στη διακυβέρνηση είδαμε ελάχιστα πράγματα να γίνονται

2)πασοκ, αν κερδίσει τις εκλογές με τον γιωργάκη για προθυπουργό τη γαμήσαμε

3)Κ.Κ.Ε. , ήθελα να ήξερα που βρίσκονται, όλοι το κόμματος και κυρίως η παπαρίγα θεωρούν ότι μόνο αυτοί έχουν δίκιο

4)ΣΥ.ΡΙΖ.ΖΑ έ, κάτι προσπαθούν να κάνουν

5)ΛΑ.Ο.Σ ένα κόμμα που βάζει ή συζητάει να βάλει στα ψηφοδέλτιά του τον Άδωνι και και τον Ψινάκη δέν μπορώ να το θεωρώ αξιόπιστο και σοβαρό

6)οικολόγοι πράσινοι, σαν όνομα μου αρέσει το κόμμα όμως δεν μπορώ να το θεωρώ σοβαρό όταν συζητάει στο πρόγραμμά του να ψιφήζουν άτομα που είναι κάτω των 18 !!!

παντως μιβ ένα άτομο που λέει ''εγώ ψιφήζω ΠΑ.ΣΟ.Κ γιατί το ψίφηζαν και οι γωνείς μου οι παππούδες μου ή δε έρω και εγώ ποίοι" θεωρώ ότι δεν έχει προσωπικότητα

Η αναξιοπιστία κομμάτων σαν το ΛΑ.Ο.Σ (με τον τόνο Λάος και όχι Λαός, μην τρελαθούμε κιόλας, που θα ονομαστεί κόμμα σαν κι αυτό λαός), δε συνίσταται μόνο στα πρόσωπα των βουλευτών του, που εντάξει αν κρίνεις από τις τελευταίες επιλογές, πχ, Σαρρή, Γεωργιαδης, (και τώρα ο Ανατολάκης, που δεν ξέρω τι καπνό φουμάρει) είναι για γέλια. Όπως για γέλια είναι τα σλόγκαν που βγάζουν κάθε φορά, για να υπάρχει ρίμα με το όνομα του Καρατζαφέρη. Η αναξιοπιστία και η ηλιθιότητά τους συνίσταται στο ότι εκφράζουν πεποιθήσεις τύπου "είμαστε οι εκλεκτοί, οι άξιοι απόγονοι των αρχαίων ελλήνων κλπ κλπ". Πώς μπορείς να πας να τους ψηφίσεις αυτούς? Όχι μόνο σε φανατίζουν αλλά σου λένε και ψέματα...

Θα χαρώ να βγει το Πασόκ την κυριακή για ένα και μόνο λόγο. Για να τα πάει χειρότερα από τη ΝΔ, και μετα ο γιωργάκης να μην εχει πού να κρυφτεί.
Και εξακολουθούν να μου κάνουν τρομερή εντύπωση οι 21 ψήφοι στο Πασόκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
4 μέλη του i-school θα ψήφιζαν χρυσή αυγή.......:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
:O Δεν λες τίποτα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Το ΚΚΕ πολυ χαμηλα, δεν το περιμενα...

Ν.Δ: Δεν ειναι δεξιοι, δεξιοι γιαλαντζι ειναι. Ο νεοφιλελευθερισμος μας καλυπτει ολους, ανεμοι αλλαγης και λοιπά. Ο,τι καλυτερο ειχε να παρουσιασει ηταν ο Κωνσταντινος Καραμανλής και η καλυτερη του στιγμή η ενταξη της Ελλάδας στην ΕΟΚ, χειροτερη στιγμη ο χειρισμος του Σκοπιανου επι Μητσοτάκη

ΠΑ.ΣΟ.Κ: Το ΠΑΣΟΚ της αλλαγης, της ελπιδας του λαου και του πυρινου ηγετη της τετραετιας 1981-85 είδε οτι το βούτηγμα στα ταμεια προηγειται του σοσιαλισμού και ηρθε η εποχη Κοσκωτα, Κουτσογιωργα, Τσοχατζόπουλου... Καλύτερη στιγμή η ουσιαστικη πολυ καλη σχεση του Παπανδρεου με τους Αραφατ/Κανταφι τη δεκαετια του 1980, χειροτερη στιγμη, Χρηματιστήριο 99 ή Ίμια, διαλεγετε εσείς

Κ.Κ.Ε: Κακά τα ψέμματα παρολη την πυγμή του παλεύει μόνο του. Το ιστορικότερο κόμμα της Ελληνικής βουλής εχει και αυτο τους τριγμούς του αλλα εμεινε ορθιο με αποτελεσμα να ειναι το μεγαλυτερο ΚΚ της Ευρωπης (βασει ποσοστών). Λαδιες με την Τυποεκδοτική και παρολη την σωστη κατ εμε σταση του να αρνειται, αρνειται και διαλογο με τις αλλες αριστερες δυναμεις. Καλύτερη στιγμή, το 8.3% των προηγουμενων εκλογών και η εκλογη Παπαρήγα το 1992 που ενω οι δημοσκοπησεις εδειχναν το κομμα εκτος βουλης, η παραταξη κρατηθηκε ορθια. Χειρότερη στιγμή, ειναι γενικα το φαγωμα με το ΣΥΡΙΖΑ αντι αντιπαραθεσης με το ΛΑΟΣ ας πουμε...

ΣΥ.ΡΙΖ.Α: Οι μεγαλοι χαμενοι των εκλογων. Πηραν τα μυαλα τους αέρα μετα τα γεγονοτα του Δεκεμβρίου οπου τους εξυψωσαν στις δημοσκοπησεις σε δυσθεώρητα ύψη. Επειτα ομως παρολη την ανανεωτικη τους πλευση και την αλλαγη τιμονιερη στο προσωπο του Τσίπρα, αρκεστηκαν οχι σε αυτα που τους ελεγε ο λαός αλλα σε αυτα που τους ελεγε η GPO, Η Capa Research κλπ... Καλυτερη στιγμη ειναι η παρουσια στελεχων, ιστορικων στελεχων της αριστερας οπως ο Μανώλης Γλέζος, επισης και η παρουσια του Νικου Κωνσταντοπουλου που εδωσε αλλη οντοτητα στο κομμα. Στα αρνητικα η καθετη πτωση απο τον φετινο Ιανουάριο και έπειτα...

ΛΑ.Ο.Σ: Επαρση σε ολο της το μεγαλειο. Μεχρι προτινος ηταν οντως πολυκατοικια της ΝΔ αλλα το ποσοστο στις προηγούμενες εκλογές τους φούσκωσε τα μυαλά και πλεον κανουν ανταρτικο στο πατρώο κόμμα της ΝΔ. Εκφραζουν την αληθινη δεξια στη Βουλή και αυτο είναι υπέρ τους. Καλύτερη στιγμή, γενικα τα ντιμπειτ που απο το 2000 και μετα λαμβανει μερος η παραταξη του Καρατζαφερη, ενω η χειρότερη ειναι η παρουσια ατόμων οπως ο Κώστας Πλεύρης που εκστομίζει αντιδημοκρατικα λογύδρια χωρις ντροπή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ΠΑ.ΣΟ.Κ: Το ΠΑΣΟΚ της αλλαγης, της ελπιδας του λαου και του πυρινου ηγετη της τετραετιας 1981-85 είδε οτι το βούτηγμα στα ταμεια προηγειται του σοσιαλισμού και ηρθε η εποχη Κοσκωτα, Κουτσογιωργα, Τσοχατζόπουλου... Καλύτερη στιγμή η ουσιαστικη πολυ καλη σχεση του Παπανδρεου με τους Αραφατ/Κανταφι τη δεκαετια του 1980, χειροτερη στιγμη, Χρηματιστήριο 99 ή Ίμια, διαλεγετε εσείς

Συμφωνώ απολύτως με σχεδόν όλα τα λεγόμενά σου εκτός από ένα.

Όλοι γνωρίζουν ότι το Χρηματιστήριο είναι καθαρός τζόγος. Μπορεί να είπε ο Σημίτης ότι όλα είναι εντάξει αλλά θα πιστέψεις κάποιον ο οποίος δε σου έχει υπογράψει κανένα συμβόλαιο;
Απλώς το "σκάνδαλο" του Χρηματιστηρίου έγινε αυτό που έγινε γιατί μερικοί Έλληνες τεμπελχανάδες ήθελαν να βρουν το εύκολο κέρδος και αφού την έφαγαν πανηγυρικώς κατηγορούν ΜΟΝΟ το Σημίτη για ό,τι έπαθαν.

Στα συμβόλαιά τους όμως δεν έλεγε πουθενά ότι ό,τι βάλουν θα το πάρουν και με κέρδος.

Άρα Ίμια και Οτσαλάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Θα ψηφισω Καραμανλη.Δεν ειμαι ικανοποιημενος αλλα απο το να αναλαβει το τιμονι της χωρας ο πανιβλακας χιλιες φορες :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Θα ψηφισω Καραμανλη.Δεν ειμαι ικανοποιημενος αλλα απο το να αναλαβει το τιμονι της χωρας ο πανιβλακας χιλιες φορες :iagree:

Να τον δούμε και μετά ας μιλήσουμε.
Και ο Καραμανλής ας φέρει κανέναν "αντικειμενικό" ΟΝΝΕΔίτη να του κάνει συνέντευξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Συμφωνώ απολύτως με σχεδόν όλα τα λεγόμενά σου εκτός από ένα.

Όλοι γνωρίζουν ότι το Χρηματιστήριο είναι καθαρός τζόγος. Μπορεί να είπε ο Σημίτης ότι όλα είναι εντάξει αλλά θα πιστέψεις κάποιον ο οποίος δε σου έχει υπογράψει κανένα συμβόλαιο;
Απλώς το "σκάνδαλο" του Χρηματιστηρίου έγινε αυτό που έγινε γιατί μερικοί Έλληνες τεμπελχανάδες ήθελαν να βρουν το εύκολο κέρδος και αφού την έφαγαν πανηγυρικώς κατηγορούν ΜΟΝΟ το Σημίτη για ό,τι έπαθαν.

Στα συμβόλαιά τους όμως δεν έλεγε πουθενά ότι ό,τι βάλουν θα το πάρουν και με κέρδος.

Άρα Ίμια και Οτσαλάν.


Σωστα, εχεις δικιο και για την παρεμβαση σου...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Θα ψηφισω Καραμανλη.Δεν ειμαι ικανοποιημενος αλλα απο το να αναλαβει το τιμονι της χωρας ο πανιβλακας χιλιες φορες :iagree:
Και γω μαζι σου φιλε...δεν μπορω να εμπιστευτω ανθρωπο που στις τηλεοπτικες συνεντευξεις του,του εχουν δωσει απο πριν τις ερωτησεις και μετα πανηγυριζουν που δεν εκανε σαρδαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Και γω μαζι σου φιλε...δεν μπορω να εμπιστευτω ανθρωπο που στηις τηλεοπτικες συνεντευξεις του,του εχουν δωσει απο πριν τις ερωτησεις και μετα πανηγυριζουν που δεν εκανε σαρδαμ.

Ο Καραμανλής τα βγάζει από το κεφάλι του; Επιτελείο δεν έχει;
Ή μήπως ήταν απασχολημένος στο να βρίζει τον Παπανδρέου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ρε παιδια αν εχει ειλικρινα καποιος τα @@ να πει οτι
1) εχει κοντινο συγγενη βουλευτη
2) τον εχουν βολεψει

να το πει και να το υποστηριξει οτι ψηφιζει τα 2 μεγαλα κομματα, αλλιως το φτωχο μου το μυαλο ειλικρινα δε μπορει να φανταστει αλλους λογους για να ψηφιζει καποιος δικομματιστικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω που κολαει αυτο που λες;Εγω λεω οτι σε τηλεοπτικες συνεντευξεις του παπανδρεου δημοσιογραφοι που ουσιαστικα δουλευουν για το πασοκ(εχοντας και πατεραδες βουλευτες-υπουργους)δινουν απο πριν τις ερωτησεις.
-----------------------------------------
Ρε παιδια αν εχει ειλικρινα καποιος τα @@ να πει οτι
1) εχει κοντινο συγγενη βουλευτη
2) τον εχουν βολεψει

να το πει και να το υποστηριξει οτι ψηφιζει τα 2 μεγαλα κομματα, αλλιως το φτωχο μου το μυαλο ειλικρινα δε μπορει να φανταστει αλλους λογους για να ψηφιζει καποιος δικομματιστικα...
Και τι να ψηφισει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ρε παιδια αν εχει ειλικρινα καποιος τα @@ να πει οτι
1) εχει κοντινο συγγενη βουλευτη
2) τον εχουν βολεψει

να το πει και να το υποστηριξει οτι ψηφιζει τα 2 μεγαλα κομματα, αλλιως το φτωχο μου το μυαλο ειλικρινα δε μπορει να φανταστει αλλους λογους για να ψηφιζει καποιος δικομματιστικα...

Ή και το 3ο.
Ψήφιζε η θεία, ο παππούς, ο ξαδερφός του μπατζανάκη κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω που κολαει αυτο που λες;Εγω λεω οτι σε τηλεοπτικες συνεντευξεις του παπανδρεου δημοσιογραφοι που ουσιαστικα δουλευουν για το πασοκ(εχοντας και πατεραδες βουλευτες-υπουργους)δινουν απο πριν τις ερωτησεις.
-----------------------------------------

Και τι να ψηφισει;



Βαλε μια μορταδελα στην καλπη η γραψε στα παπαρια μου :P... Ειναι δυνατον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω που κολαει αυτο που λες;Εγω λεω οτι σε τηλεοπτικες συνεντευξεις του παπανδρεου δημοσιογραφοι που ουσιαστικα δουλευουν για το πασοκ(εχοντας και πατεραδες βουλευτες-υπουργους)δινουν απο πριν τις ερωτησεις.

Όλοι οι άνθρωποι υποστηρίζουν ένα κόμμα.
Αυτό είναι αναπόφευκτο.
Το θέμα είναι πόσο απροκάλυπτα το κάνεις.
Ο δημοσιογράφος μπορεί να είναι ΠΑΣΟΚατζής αλλά θα κοιτάξει να βγάλει λαβράκι από την ερώτησή του.
Δεν θα κάνει το ίδιο ένας ΠΑΣΟΚατζής πολίτης π.χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ρε φιλε ειναι δικαιωμα σου να ψηφιζεις.Εχεις κριθει ικανος να αποφασισεις για το μελλον της χωρας στην οποια ζεις εσυ και η οικογενεια σου!Και θα γραψεις στα παπαρια μου και αλλες τετοιες μαλακιες;Ας σοβαρευτουμε λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ρε φιλε ειναι δικαιωμα σου να ψηφιζεις.Εχεις κριθει ικανος να αποφασισεις για το μελλον της χωρας στην οποια ζεις εσυ και η οικογενεια σου!Και θα γραψεις στα παπαρια μου και αλλες τετοιες μαλακιες;Ας σοβαρευτουμε λιγο.

Δεν σχολιάζω το αν είσαι ή όχι ικανός να ψηφίσεις.

Και τι να κάνει; Να στηρίξει το δικομματισμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Όλοι οι άνθρωποι υποστηρίζουν ένα κόμμα.
Αυτό είναι αναπόφευκτο.
Το θέμα είναι πόσο απροκάλυπτα το κάνεις.
Ο δημοσιογράφος μπορεί να είναι ΠΑΣΟΚατζής αλλά θα κοιτάξει να βγάλει λαβράκι από την ερώτησή του.
Δεν θα κάνει το ίδιο ένας ΠΑΣΟΚατζής πολίτης π.χ.
Το θεμα φιλε μου ειναι οτι ο καθενας κοιταει να βολευτει.Αν οι πασοκοι ηταν σοβαροι θα ειχαν εκλεξει τον Βενιζελο αρχηγο και τοτε θα πηγαινα πασο.
Οι δημοσιογραφοι θελουν να βγει το ΠΑΣΟΚ.Αυτο το εχουμε καταλαβει ολοι.Σε μια σοβαρη χωρα ο Γιωργακης ουτε βουλευτης δεν θα ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ρε φιλε ειναι δικαιωμα σου να ψηφιζεις.Εχεις κριθει ικανος να αποφασισεις για το μελλον της χωρας στην οποια ζεις εσυ και η οικογενεια σου!Και θα γραψεις στα παπαρια μου και αλλες τετοιες μαλακιες;Ας σοβαρευτουμε λιγο.


Θα το γραψω και με περισση χαρα ειλικρινα σου μιλαω... Εξαλλου αν οι εκλογες αλλαζαν ουσιαστικα κατι σιγα μην τις επετρεπαν... Τουλαχιστον απανταω αμεσα στους 300 που ειναι στη βουλη και με γραφουνε εμμεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Το θεμα φιλε μου ειναι οτι ο καθενας κοιταει να βολευτει.Αν οι πασοκοι ηταν σοβαροι θα ειχαν εκλεξει τον Βενιζελο αρχηγο και τοτε θα πηγαινα πασο.
Οι δημοσιογραφοι θελουν να βγει το ΠΑΣΟΚ.Αυτο το εχουμε καταλαβει ολοι.Σε μια σοβαρη χωρα ο Γιωργακης ουτε βουλευτης δεν θα ηταν.

Και πριν από 5,5 χρόνια τον Καραμανλή.
Και;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top