Πρόγραμμα EUROSCOLA

1996 Stella

Νεοφερμένος

Η 1996 Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Φίλε tweetyslvstr δεν είπα πως δεν είναι εφικτό απλά σε αυτόν τον διαγωνισμό συμμετέχει μεγάλος αριθμός παιδιών κι έχω ακούσει ό,τι υπάρχουν και περιπτώσεις κλήρωσης,γι' αυτό το θεωρώ κάπως απίθανο..:hmm:
Χάρηκα που μπόρεσα να σε βοηθήσω αν και γενικά δεν είμαι καλή στις εκθέσεις ή στις προτάσεις ιδεών..:) Έχεις facebook???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤΖΟΥΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΟΥΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

1996 Stella

Νεοφερμένος

Η 1996 Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ελευθερές..Εσύ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤΖΟΥΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΟΥΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ελευθερές..Εσύ????
εγω ειμαι στα συνορα δραμας καβαλας κεφαλαρι αν σου λεει κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1996 Stella

Νεοφερμένος

Η 1996 Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ε και βέβαια μου λέει..έχω έρθει κανά 2 φορές σε εκδρομή όταν ήμουν στο δημοτικό..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Φέτος είχα ενημερωθεί ότι θα γινόταν η ημερίδα για την περιοχή μου στις 15 Μαρτίου, ωστόσο δεν μας είπαν κάτι από το σχολείο και ήθελε μια φίλη μου να συμμετάσχει. Πέρυσι που πήγαμε τέτοια περίοδο είχα γράψει την έκθεση από τον Ιανουάριο. Ξέρει κανείς τι παίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που ενώ δεν έχει καμία σχέση με το euroscola, εάν μπορεί κάποιος ας μου απαντήσει. Λοιπόν τις προάλλες γράψαμε στο σχολείο μια έκθεση σχετικά με τον ρατσισμό και παρότι η καθηγήτρια μου έγραψε στις παρατηρήσεις ότι ανέπτυξα πολύ καλά το θέμα, χρησιμοποίησα την κατάλληλη επιχειρηματολογία και είχε η έκθεση μου συνοχή μου έγραψε ότι το επίπεδο της έκφρασης μου ήταν ικανοποιητικό( αυτό είναι καλό ή όχι:confused:) γιατί εγώ δεν μπόρεσα να το καταλάβω.:eek: Παρακαλώ απαντήστε μου σύντομα!! :worry::hmm::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που ενώ δεν έχει καμία σχέση με το euroscola, εάν μπορεί κάποιος ας μου απαντήσει. Λοιπόν τις προάλλες γράψαμε στο σχολείο μια έκθεση σχετικά με τον ρατσισμό και παρότι η καθηγήτρια μου έγραψε στις παρατηρήσεις ότι ανέπτυξα πολύ καλά το θέμα, χρησιμοποίησα την κατάλληλη επιχειρηματολογία και είχε η έκθεση μου συνοχή μου έγραψε ότι το επίπεδο της έκφρασης μου ήταν ικανοποιητικό( αυτό είναι καλό ή όχι:confused:) γιατί εγώ δεν μπόρεσα να το καταλάβω.:eek: Παρακαλώ απαντήστε μου σύντομα!! :worry::hmm::whistle:

αυτο σημαινει οτι μπορεις και καλυτερα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Μήπως ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού της Βουλής των Εφήβων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!Μπορεί να μου πει κάποιος τι είναι το πρόγραμμα euroscola??Σε ποιο θέμα γίνεται ο διαγωνισμός ...και γενικά ότι άλλο σχετικό γνωρίζει??:confused:Ένας καθηγήτης μου μου είπε για το πρόγραμμα αλλά και εκείνος μάλλον δεν ήξερε πολλά...helpp ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
https://www.europarl.gr/view/el/Euroscola_prog.html

εδώ θα βρεις πολλές πληροφορίες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

STRATOSZAX

Νεοφερμένος

Ο STRATOSZAX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι να δηλωσω συμμετοχη αλλα εχω μονο lower και δεν πιστευω οτι υπαρχει πιθανοτητα να με παρουν γιατι δεν θα μπορω να συννενοηθω καλα.Εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι να δηλωσω συμμετοχη αλλα εχω μονο lower και δεν πιστευω οτι υπαρχει πιθανοτητα να με παρουν γιατι δεν θα μπορω να συννενοηθω καλα.Εσεις τι λετε?

Να δηλώσεις καθώς δεν έχεις να χάσεις τίποτα! ;) Όταν πήγα εγώ αν θυμάμαι καλά δεν είχαν όλοι προφίσενσι. Με μια καλή έκθεση και έναν σχετικά υψιλό μέσο όρο έχεις αρκετές πιθανότητες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOSZAX

Νεοφερμένος

Ο STRATOSZAX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ακομη θα ηθελα να ρωτησω ποσες μερες διαρκει αυτο το προγραμμα και αν ειχατε καποια χρηματικη επιβαρυνση.Επισης θα ηθελα να ζητησω αν καποιος εχει γραψει την ιδια εκθεση(δημοκρατικο ελλειμα)και την εχει κρατησει να μου την στειλει σε emai ωστε να μπορω να παρω ιδεες και να καταλαβω τη δομη που χρειαζεται να εχει.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danae97

Νεοφερμένος

Η danae97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
η "διαγωνισμος" έκθεσης για το "euroscola " είναι την δευτερα 16/9 δηλαδή σε 2 μέρες από smr! επειδή δη έχω ξανασυμμετάσχει και δη ξέρω ακριβώς πως είναι η διαδικασία θα ήθελα λίγη βοήθεια! το θέμα είναι Το δημοκρατικό έλλειμμα στην Ε.Ε. 1) πόσες λέξεις πρέπει να είναι η είναι η έκθεση 2) μπορείτε να m πείτε τι θέμα πρέπει να αναπτύξω σε κάθε "παραυραφο" και γενικά τη doh που πρέπει να έχει η έκθεση????

ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
η "διαγωνισμος" έκθεσης για το "euroscola " είναι την δευτερα 16/9 δηλαδή σε 2 μέρες από smr! επειδή δη έχω ξανασυμμετάσχει και δη ξέρω ακριβώς πως είναι η διαδικασία θα ήθελα λίγη βοήθεια! το θέμα είναι Το δημοκρατικό έλλειμμα στην Ε.Ε. 1) πόσες λέξεις πρέπει να είναι η είναι η έκθεση 2) μπορείτε να m πείτε τι θέμα πρέπει να αναπτύξω σε κάθε "παραυραφο" και γενικά τη doh που πρέπει να έχει η έκθεση????

ευχαριστώ πολύ :)
ακομη αυτο το θεμα εχει? κι εγω αυτο ειχα γραψει... εγω το ειχα δομησει πρωτα σχετικα με το τι ειναι δημοκρατικο ελλειμμα και που εμφανιζεται και μετα πως μπορει το Ευρωπαικο κοινοβουλιο να συμβαλει στην αμβλυνση του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danae97

Νεοφερμένος

Η danae97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πόση ώρα δίνουνε για να γράψεις την έκθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πόση ώρα δίνουνε για να γράψεις την έκθεση;
δε θυμαμαι αρκετη κανα 2ωρο 3ωρο...δεν εχεις προβλημα χρονου ουτε οριο λεξεων...εγω στη μια ωρα ειχα φυγει και ειχα γραψει 5 σελιδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danae97

Νεοφερμένος

Η danae97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.....ωραία τότε!!!!! απλά ντάξει διάβασα κάποια πραγματα κι αγχώθηκα αρκετά αλλα θα προσπαθήσω και βλέπουμε!!! ευχαριστώ πολύ πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top