Πρόγραμμα διαβάσματος πανελληνίων για Χριστούγεννα - ανθρωπιστικών (θεωρητική)

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
αν υπαρχει καποιος που να του εχει δωσει το φροντ του,θα ημουν υπόχρεη..:)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
υπαρχουν οντως φροντ που φτιαχνουν προγραμμα διαβασματος για πανελληνιες μεσα στις γιορτες ? ακραιο
 

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Τι ωραίο που ακούγεται… για εμάς τους ανοργάνωτους ειδικά που κάνουμε όσα μπορούμε να βγάλουμε κάθε μέρα αντί να τα βάζουμε σε μια σειρά :lol:
 

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Philologist

Νεοφερμένος

Ο Philologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ κάνω ιδιαίτερα και δεν θα μου δοθεί πρόγραμμα διαβάσματος. Ιδιορρύθμου ξεκινήματος του γνωστού, δεν έχω γράψει ακόμη τεστ σε ενότητά του και φοβάμαι... Για αυτό η οργάνωση εναποκειται αποκλειστικά σε εμένα. Βέβαια με ευνοεί το ότι δεν θα σταματήσω καθόλου. Αλλά εγώ δεν έκανα από πέρυσι προετοιμασία, δεν γνώριζα εξ'αρχής το σύστημα. Το καλοκαίρι πρόλαβα να βγάλω την πρώτη ενότητα από την ιστορία όμως.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α, και για αυτό προνοησα : τα λίγο εκτεταμένα μαθήματα λόγω διαβάσματος απαντήσεων τα ξανακάνω επανάληψη μην τα ξεχάσω. Όχι όλα μαζί. Το κάθε μάθημα μέχρι να το τελειώσω. Άργησα δε να το σκεφθώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σήμερα θα μπω στην 11η ενότητα, δεν μπορώ να πω μια χαρά προχωρώ. Αχ όμως να γίγνωσκα προτύτερα...δεν μου έκοψε να το αρχησω και αυτό το καλοκαίρι. Βγαίνει η ύλη απλά θα ήθελα να τελείωνα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeWiN

Νεοφερμένος

Η DeWiN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ κάνω ιδιαίτερα και δεν θα μου δοθεί πρόγραμμα διαβάσματος. Ιδιορρύθμου ξεκινήματος του γνωστού, δεν έχω γράψει ακόμη τεστ σε ενότητά του και φοβάμαι... Για αυτό η οργάνωση εναποκειται αποκλειστικά σε εμένα. Βέβαια με ευνοεί το ότι δεν θα σταματήσω καθόλου. Αλλά εγώ δεν έκανα από πέρυσι προετοιμασία, δεν γνώριζα εξ'αρχής το σύστημα. Το καλοκαίρι πρόλαβα να βγάλω την πρώτη ενότητα από την ιστορία όμως.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α, και για αυτό προνοησα : τα λίγο εκτεταμένα μαθήματα λόγω διαβάσματος απαντήσεων τα ξανακάνω επανάληψη μην τα ξεχάσω. Όχι όλα μαζί. Το κάθε μάθημα μέχρι να το τελειώσω. Άργησα δε να το σκεφθώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σήμερα θα μπω στην 11η ενότητα, δεν μπορώ να πω μια χαρά προχωρώ. Αχ όμως να γίγνωσκα προτύτερα...δεν μου έκοψε να το αρχησω και αυτό το καλοκαίρι. Βγαίνει η ύλη απλά θα ήθελα να τελείωνα.
εισαι μια χαρα πιστεψε με δεν παιζει καθολου ρολο το ποτε θα βγαλεις την υλη.αρκει να την βγαλεις :) και να την βγαλεις σωστα..καλυτερα αργα σταθερα σωστα παρα τρεχουμε για να την βγαλουμε γρηγορα και δεν κατανοούμε τιποτα
 

Philologist

Νεοφερμένος

Ο Philologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, πιστεύω πάντως ότι το πολύ 20 Μαΐου θα την έχω βγάλει. Ευχαριστώ για την απάντηση 🙃.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top