Πρόβλημα σε laptop

Kall.

Νεοφερμένος

Η Kall. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας αν καποιος ξερει απο λαπτοπ μπορει να μου πει εαν γνωριζει τι προβλημα μπορει να εχει οταν η οθονη γινεται γκρι κ τρεμοπαιζει μερικες φορες και μετα σταματάει, αλλα γινεται πολυ συχνα, το πηγα να μου το φτιαξουν και τελικα δεν εκαναν τιποτα.
 

Kall.

Νεοφερμένος

Η Kall. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Δεν ξέρω ακριβώς το μοντέλο , dell ειναι πάντως.
Λογικά θα το δεις γραμμένο στην κάτω πλευρά του λάπτοπ ή πάνω στον φορτιστή του ή θα πρέπει να βγάλεις τη μπαταρία για να το δεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υπαρχει κι ενας αλλος τροπος
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Είτε φταίει κάποιος driver ή κάποιο app. Λένε πως αν ανοίξεις τον task manager και τρεμοπαιίζει κ αυτός, τότε είναι θέμα driver.
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Είτε φταίει κάποιος driver ή κάποιο app. Λένε πως αν ανοίξεις τον task manager και τρεμοπαιίζει κ αυτός, τότε είναι θέμα driver.
Υπάρχει πρόγραμμα φτιαγμένο να σου γ@μ@αει την οθόνη;:rofl:

Τώρα που το λες μπορεί να 'ναι κανένας ιός βασικά! Λέτε να κόλλησε corona το λάπτοπ;
@Kall. Να τρέξεις ένα scan με το malwarebytes για καλό και για κακό.
 

Kall.

Νεοφερμένος

Η Kall. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χαχα θα το ψαξω καλυτερα ευχαριστω!, παντως περιεργως οταν φορτιζει δεν γινεται:hmm:
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

Наташа

Νεοφερμένος

Η Наташа αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχεις κοιτάξει μήπως έχουν πρόβλημα οι μεντεσέδες;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top