Πρόβλημα με το "Metin2"

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Σήμερα κατέβασα αυτό το παιχνιδάκι μιας και έχω ακούσει τα καλύτερα.Γράφτηκα μου έστειλαν mail όλα οκ.Το εγκαθιστώ ούτε εικονίδιο στην επιφάνεια εργασίας όπως έπρεπε ούτε τίποτα.Νόμιζα ότι δεν έπαιζε σε βίστα πάω σε έναν φίλο μου που το έχει και έχει και βίστα και έπαιζε μια χαρά...
Uninstall-Install τίποτα.
Παρατήρησε ότι το εικονίδιο που πατούσε για να παίξει λεγόταν Metin2 GR.
To αναζήσα το βρήκα clickάρω και πετάει το logo του Error λέγοντας:
Τα Windows δεν είναι δυνατό να αποκτήσουν πρόσβαση στην επιλευγμένη συσκευή, διαδρομή ή αρχείο. Ίσως να μην έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα πρόσβασης στο στοιχείο.

:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φίλε μου επειδή έπαιζα αλλά το παράτησα λόγω πόρωσης πρώτα θα σου πω 2-3 βασικά πραγματάκια:Τα λέβελ είναι υπερβολικά δύσκολα.Οταν πας να παιξεις θα σου εχει 4 ειδη παικτων πολεμιστη,σαμανο,νιντζα,σουρα σου προτεινω να παρεις πολεμιστη και οταν πας να παρεις σκιλλς στα 5 λεβελ θα σου εχει δυο επιλογες πολεμιστης σωματος και πνευματος,να παρεις οπωσδηποτε πνευματος.Τωρα για το προβλημα σου καλο ειναι να ξανακατεβασεις το παιχνιδι και αμα παλι δεν γινεται μπορεις να μπεις στο φορουμ του μετιν www.board.metin2.gr να εγγραφεις και να γραψεις το προβλημα σου και καποιος θα σε βοηθησει για τωρα καλο ειναι να το ξανακατεβασεις αμα δεν παζει παλι κανε αυτο που σου ειπα

ΥΓ:Συγγνωμη που δεν εβαλα τονους αλλα ειναι πολλα και βαριεμαι να βαζω

edit:Μηπως καλο ειναι να πας σστον υπολογιστη μου/τοπικος δισκος :C/program files και εκει μεσα θα βρεισ τον μετιν2_GR μπες και αμα εχει εκει κανονικα το εικονιδιο του μετιν το κανεις μια αντιγραφη και το κανεις επικολληση στην επιφανεια εγρασιας.Οτι αλλο προβλημα εχεις κανε μου πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
To έκανα αλλά τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Χμμμμμμμμ.Τώρα κάνε το άλλο που σου είπα με τον τοπικό δίσκο και κάτι ακόμα να διαλέξεις το μπλε βασίλειο(είναι το καλύτερο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Και αυτό το έκανα αλλά τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ααααα!Κάτι δεν πάει καλά.Τώρα το πιο σωστό είναι να μπεις στο φόρουμ www.board.metin2.gr και να κάνεις εγγραφή.Μετά θα πεις το πρόβλημα σου και κάποιος θα σε βοηθήσει.Αν θες περισσότερες λεπτομέρειες κάνε add στο msn να σου πω

MadWarrior@Live.Com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μην παίξεις καθόλου. Είναι μεγάλη βλακεία. Έπαιζα παλιά, έχω μια σαμάνο lvl 24, αλλά το παιχνιδάκι δεν στέκει. Πάρε κάτι σε lineage III...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φίλε για να καταλάβεις πόσο ωραίο είναι πρέπει να είσαι 50+.Τότε γίνεται ενδιαφέρον

edit:Kαι οι σάμανοι είναι οι πιο άχρηστοι για αυτό δεν σου άρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είχα απ' όλα τα γένη. Άρχισα με Sura, δεν μου άρεσε, πέρασα στον πολεμιστή και κατέληξα στη σαμάνο. Πήρα κι έναν ninja. Οι καλύτεροι είναι οι ninja, απλά προτιμούσα τους σαμάνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φίλε είδες που σου λέω πως δεν κατάλαβες πόσο ωραίο είναι?Για να λες πραγματικά ότι οι νιντζα είναι οι καλύτεροι σημαίνει ότι δεν έχεις καταλάβει τίποτα.Και πες μου λίγο για ποιον λόγο λες ότι οι νίντζα είναι οι καλύτεροι?Από άποψη ομορφιάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όχι. Οι ninja είναι καλύτεροι γιατί έχουν τα τόξα. Όταν ανέβεις αρκετά επίπεδα και έχεις τόξο, μάμας. Τέσπα, δεν θα κάτσω να τσακωθώ για το metin τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι συγγνώμη αλλά να συμπληρώσω κάτι οι νίντζα επειδή έχουν τόξο δεν σημαίνει τίποτα.Έχουν χάλια exp.Θα το καταλάβαινες αν ανέβαινες κάπου στα 45+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν μ' αρέσει το metin, κι άμα είναι να περάσω 2 χρόνια κάτι που δεν μ' αρέσει για να μου αρέσει.... τότε ασ' τα να πάνε. Το lineage όμως το λάτρεψα, κι ας έπαιξα μόνο μία, δύο φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι,πραγματικά είναι υπέροχο το Lineage αλλά σε πορώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis97

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Φιλε εχεις προβλημα με την πωρωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top