Πρόβλημα με το instagram

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα σας .Καταρχάς να αναφέρω ότι μόλις τον Αύγουστο δημιούργησα λογαριασμό στο ινσταγκραμ προκειμένου να συνομιλώ με κάτι φίλους που σπουδαζουν σε άλλες πόλεις .Εδώ και ένα μήνα περίπου έχω πρόβλημα όμως και δεν μπορώ να συνδεθώ.Έχω επισκεφτεί και κατάστημα του Γερμανού για να ρωτήσω και μου είπαν ότι το πρόβλημα θα λυθεί από την ίδια την εφαρμογή .Όμως ,το πρόβλημα δεν έχει λυθεί ακόμη και δεν ξέρω τι να κάνω .Όταν πάω να συνδεθώ στον λογαριασμό μου μου λέει ότι η ροή δεν ανανεώθηκε ,έπειτα φορτώνει και με μεταφέρει σε μια λευκή οθόνη .Προσπαθώ να το περιγράψω όσο ακριβέστερα μπορώ .Παρακάτω θα ανεβάσω και ένα στιγμιότυπο από αυτό που βγάζει .Γνωρίζει κανείς τίποτα;Χρειάζομαι τη βοήθεια σας .Ακόμη και αν δεν φτιάχνεται ,εγώ δεν μπορώ να συνδεθώ για να διαγράψω έστω τον λογαριασμό μου !
 

Συνημμένα

  • IMG_20211210_174605.jpg
    IMG_20211210_174605.jpg
    79.8 KB · Εμφανίσεις: 334

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Αν δοκιμάσεις να συνδεθείς από άλλη συσκευή;
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Δοκιμάσεις διαγραφή και εγκατάσταση εκ νέου??
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αν δοκιμάσεις να συνδεθείς από άλλη συσκευή;
Το έχω δοκιμάσει και αυτό .Πάλι τα ίδια μου βγάζει .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δοκιμάσεις διαγραφή και εγκατάσταση εκ νέου??
Ναι έχω δοκιμάσει αρκετές φορές αλλά όταν πάω να συνδεθώ πάλι τα ίδια .
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλησπέρα σας .Καταρχάς να αναφέρω ότι μόλις τον Αύγουστο δημιούργησα λογαριασμό στο ινσταγκραμ προκειμένου να συνομιλώ με κάτι φίλους που σπουδαζουν σε άλλες πόλεις .Εδώ και ένα μήνα περίπου έχω πρόβλημα όμως και δεν μπορώ να συνδεθώ.Έχω επισκεφτεί και κατάστημα του Γερμανού για να ρωτήσω και μου είπαν ότι το πρόβλημα θα λυθεί από την ίδια την εφαρμογή .Όμως ,το πρόβλημα δεν έχει λυθεί ακόμη και δεν ξέρω τι να κάνω .Όταν πάω να συνδεθώ στον λογαριασμό μου μου λέει ότι η ροή δεν ανανεώθηκε ,έπειτα φορτώνει και με μεταφέρει σε μια λευκή οθόνη .Προσπαθώ να το περιγράψω όσο ακριβέστερα μπορώ .Παρακάτω θα ανεβάσω και ένα στιγμιότυπο από αυτό που βγάζει .Γνωρίζει κανείς τίποτα;Χρειάζομαι τη βοήθεια σας .Ακόμη και αν δεν φτιάχνεται ,εγώ δεν μπορώ να συνδεθώ για να διαγράψω έστω τον λογαριασμό μου !
Αν και δεν έχω εμπειρία από Instagram, προσπάθησε να συνδεθείς μέσω browser (δηλαδή chrome... κτλπ - από κινητή συσκευή)
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αν και δεν έχω εμπειρία από Instagram, προσπάθησε να συνδεθείς μέσω browser (δηλαδή chrome... κτλπ - από κινητή συσκευή)
Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση .Το έχω δοκιμάσει και αυτό και μου λέει επιβεβαιώστε τα στοιχεία του λογαριασμού σας στην εφαρμογή ινσταγκραμ.
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση .Το έχω δοκιμάσει και αυτό και μου λέει επιβεβαιώστε τα στοιχεία του λογαριασμού σας στην εφαρμογή ινσταγκραμ.
Πάμε τότε ξανά στην εφαρμογή.
Το δίκτυο σου μπορεί να είναι ασταθές, δηλαδή μια να είναι μέτριο και μια πολύ κακό.... Έχεις δοκιμάσει να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή σε άλλο δίκτυο;

Άλλη περίπτωση, πρέπει να κρατάς ενημερωμένη την εφαρμογή. Μην εμποδίζεις την εφαρμογή να κάνει τα UPDATE της.
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πάμε τότε ξανά στην εφαρμογή.
Το δίκτυο σου μπορεί να είναι ασταθές, δηλαδή μια να είναι μέτριο και μια πολύ κακό.... Έχεις δοκιμάσει σε άλλο δίκτυο;

Άλλη περίπτωση, πρέπει να κρατάς ενημερωμένη την εφαρμογή. Μην εμποδίζεις την εφαρμογή να κάνει τα UPDATE της.
[/QUOTE
Έχω δοκιμάσει και από άλλα δίκτυα Επίσης δεν έχω εμποδίσει update της.Μαλιστα την έχω απεγκαταστησει αρκετές φορές και κατεβάζω την πιο ενημερωμένη έκδοση της .Τα έχω κάνει όλα αυτά γιατί το πρόβλημα το έχω εδώ και περίπου ένα μήνα .
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Δοκίμασε τότε να σβήσεις την κρυφή μνήμη (clear cache) του κινητού σου και αν δεν αλλάξει κάτι επικοινώνησε με τους τεχνικούς της εφαρμογής.

Καλή συνέχεια! :bye2:
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δοκίμασε τότε να σβήσεις την κρυφή μνήμη (clear cache) του κινητού σου και αν δεν αλλάξει κάτι επικοινώνησε με τους τεχνικούς της εφαρμογής.

Καλή συνέχεια! :bye2:
Τι εννοείς να σβήσω την κρυφή μνήμη ;;θα μπορούσες να με βοηθήσεις λίγο παραπάνω ;;Επιπλέον πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τους τεχνικούς της εφαρμογής εφόσον δεν μου ανοίγει ο λογαριασμός μου ;;Σε ρωτάω ειλικρινά γιατί δεν ξερω .Σε ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώνεις στην ανάρτηση μου .
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τι εννοείς να σβήσω την κρυφή μνήμη ;;θα μπορούσες να με βοηθήσεις λίγο παραπάνω ;;Επιπλέον πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τους τεχνικούς της εφαρμογής εφόσον δεν μου ανοίγει ο λογαριασμός μου ;;Σε ρωτάω ειλικρινά γιατί δεν ξερω .Σε ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώνεις στην ανάρτηση μου .
support@instagram.com
Αυτό είναι το email support της εφαρμογής.
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τι εννοείς να σβήσω την κρυφή μνήμη ;;θα μπορούσες να με βοηθήσεις λίγο παραπάνω ;;Επιπλέον πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τους τεχνικούς της εφαρμογής εφόσον δεν μου ανοίγει ο λογαριασμός μου ;;Σε ρωτάω ειλικρινά γιατί δεν ξερω .Σε ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώνεις στην ανάρτηση μου .
Επίσης έχω ψάξει αλλά δεν έχω καταφέρει να βρω πως μπορώ έστω να διαγράψω τον λογαριασμό μου ενώ δεν μπορώ να συνδεθώ σε αυτόν .Το ξέρω μπορεί να σε ζαλίζω .Εάν πάντως μπορέσεις να απαντήσεις σε ευχαριστώ
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Επίσης έχω ψάξει αλλά δεν έχω καταφέρει να βρω πως μπορώ έστω να διαγράψω τον λογαριασμό μου ενώ δεν μπορώ να συνδεθώ σε αυτόν .Το ξέρω μπορεί να σε ζαλίζω .Εάν πάντως μπορέσεις να απαντήσεις σε ευχαριστώ
Δες εδώ πως να διαγράψεις την κρυφή μνήμη της εφαρμογής: https://insta-helper.com/el/instagram-162/
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
support@instagram.com
Αυτό είναι το email support της εφαρμογής.
Εστειλα σε αυτό χθες και μου έστειλε αυτό :
support@instagram.com
Αυτό είναι το email support της εφαρμογής.
Σε αυτό εστειλα χθες και μου έδωσαν έναν σύνδεσμο που όμως τελικά δεν με βοήθησε γιατί δεν μπορώ να βρω κάτι ανάλογο .Στέλνω φωτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δες εδώ πως να διαγράψεις την κρυφή μνήμη της εφαρμογής: https://insta-helper.com/el/instagram-162/
Σε ευχαριστώ θα το προσπαθήσω
 

Συνημμένα

  • IMG_20211211_100255.jpg
    IMG_20211211_100255.jpg
    333.1 KB · Εμφανίσεις: 340
  • Screenshot_2021-12-11-10-01-49-251_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2021-12-11-10-01-49-251_com.google.android.gm.jpg
    258.2 KB · Εμφανίσεις: 190

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Επίσης έχω ψάξει αλλά δεν έχω καταφέρει να βρω πως μπορώ έστω να διαγράψω τον λογαριασμό μου ενώ δεν μπορώ να συνδεθώ σε αυτόν .Το ξέρω μπορεί να σε ζαλίζω .Εάν πάντως μπορέσεις να απαντήσεις σε ευχαριστώ
Μόνο εάν ο λογαριασμός σου φάει μαζικά report θα μπορέσει να διαγραφεί εάν δεν έχεις πρόσβαση σε αυτόν. (κάτι δύσκολο να το πετύχεις κατά τη γνώμη μου)
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μόνο εάν ο λογαριασμός σου φάει μαζικά report θα μπορέσει να διαγραφεί εάν δεν έχεις πρόσβαση σε αυτόν. (κάτι δύσκολο να το πετύχεις κατά τη γνώμη μου)
Μαλιστα άρα δεν θα μπορέσω πιθανόν .Ενατηει ευχαριστώ.εκανα αυτό που είπες για εκκαθάριση αλλά πάλι τα ίδια .Σε ευχαριστώ πολύ .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μαλιστα άρα δεν θα μπορέσω πιθανόν .Ενταξει ευχαριστώ.εκανα αυτό που είπες για εκκαθάριση αλλά πάλι τα ίδια .Σε ευχαριστώ πολύ .
 

onion

Νεοφερμένος

Η onion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλησπέρα,
θα ήθελα να σας πω ένα πρόβλημα που έχω σχετικά με το instagram. Έχω iPhone συγκεκριμένα. Ο λογαριασμός μου συνδέεται κανονικά σε όλες τις συσκευές, αλλά στο κινητό μου, ενώ έχω αποθηκεύσει τα στοιχεία σύνδεσης, για να μην βάζω κωδικό συνέχεια, μου βγάζει μία ειδοποίηση που λέει: "Μη έγκυρες παράμετροι", οπότε εγώ πρέπει να βάζω τον κωδικό μου συνέχεια για να συνδέομαι στον λογαριασμό μου. Έχω επισκεφτεί και ένα κατάστημα Γερμανός αλλά λένε πως το πρόβλημα θα φτιαχτεί μόνο του. Μήπως έχει κάποιος μια ιδέα;;

Καλή συνέχεια!
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
καλησπέρα!
δοκίμασε να το απεγκαταστήσεις και να το εγκαταστήσεις πάλι.

καλή τύχη!

:friends:
 

onion

Νεοφερμένος

Η onion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Καλησπέρα, δοκιμάστε να κάνετε λήψη μιας προηγούμενης έκδοσης της εφαρμογής και να ξαναεπαναλάβετε την διαδικασία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top