Πρόβλημα με τις ώρες κοινής ησυχίας

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κάτσε εσύ γιατί; Εγώ στον Σπυράκο μίλαγα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άμα έχεις τα φράγκα.
αμα εχει τα φραγκα να τους δωσει να πανε αλλου να μεινουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να βάλει πατώματα ηχομόνωσης ρε, θα δώσει κάποια λεφτά και τα γλιτώσει μια για πάντα.


άκου κει πατώματα ηχομόνωσης Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
συνηθως ειμαι αυτος που κανει την φασαρια βαζοντας την μουσικη στο τερμα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Λοιπον εχω ενα προβλημα τον τελευταιο καιρο.

Ο απο πανω μου ειναι μια οικογενεια. Αποτελειται απο εναν αντρα, μια γυναικα και ενα μπασταρδο χοντρο μαμοθρευτο μπουλακο που εγινε καταλαθος οταν ο αχρηστος αντρας δεν μπορουσε να κρατηθει και τελικα εκσπερματωσε μεσα στην γυναικα και βγηκε αυτο το γ...μενο σκατοπαιδο.

Λεπον. Πρεπει να πηγαινει 5η με 6η Δημοτικου. Ειναι αγορι. Και ανα τακτα χρονικα διαστηματα παιζει μπαλα σε ολο το σπιτι και ακουγεται σαν να γινεται πολεμος στο διαμερισμα μου που ειναι απο κατω (χαλια ηχομονοση η πολυκατοικια). Τελοσπαντων χοροπηδαει και σπανιες φορες φωναζει κιολας.

Για τις ωρες κοινης ησυχιας ξερω. Ακομα δεν εχω κανει παρατηρηση, στην επομενη φορα εφυγα, στην μεθεπομενη καλεσα αστυνομια και στην προμεθεπομενη τους παω και δικαστιρια αμα γουσταρουν. Ο νομος ειναι με το μερος μου οποτε χεστηκα για ολα τα αλλα.

Τωρα ομως,αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. Η ωρα κοινης ησυχιας τελειωνει στις 5 κ 30 και αρχιζει μετα στις 10. Ολο αυτο το διαστημα δηλαδη τι? Θα εχω τον μπουλη απο πανω να χοροπηδαει? Εγω γυρναω πτωμα απο το πανεπιστμηιο θελω να ξεκουραστω, θελω μετα να διαβασω σε αυτο το διαστημα. Δεν μπορω με τον αλλον να χοροπηδαει. Μπορω να κανω κατι? (μην μου πειτε να πας να τους μιλησεις να καταλαβουν κτλ, εγω δεν το θελω αυτο,οχι αυτοι, δεν θελω να μπλεχτω με δημοσιες σχεσεις κτλ, οτι ρωταω ειναι νομικα και μονο). Να εργαζεται ο αλλος, να επισκευαζει κατι, αυτο το δεχομαι,τοτε να κανει φασαρια. Αλλα ο μπουλης ρε γαμωτο για να παιζει και να ξεγκαυλωνει και εγω που εχω σοβαρη δουλεια να μην μπορω? Και ειναι ακομα σπορος, θα κρατησει χρονια δηλαδη αυτο.

Εχετε να προτεινετε κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
παρομοιο προβλημα είχαμε κ εμείς.
Εχουμε ενα μαλακισμένο, κάθε μερα μουσική έβαζε. Ε δεν παλευόταν η κατάσταση, βάλαμε ενα χαρτί στο ασανσέρ τύπου "τις ωρες κοινης ησυχίας να μην ενοχλείτε..." και απο τότε το βούλωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εγω μιλαω για τις αλλες ωρες που δεν ειναι ωρες κοινης ησυχιας, αν εχω καποιο νομικο δικαιωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
μετακομιση φιλε......δεν παλευεται η κατασταση...........Και μην λες οτι επειδη ειναι μικρος ακομη τι εχω να τραβηξω.εμας ειναι 1 πενταμελης οικογενεια με τρια γομαρια τουλαχιστον 23 το μικροτερο και δεν βγαζουν ποτε το σκασμοκαι οι δικοι μου πηραν 20ετες δανειο οποτε δν μπορουμε να μετακομισουμε,και ουτε αυτοι εχουν σκοπο να μετακομισουν.....οποτε χεσε μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εγω μιλαω για τις αλλες ωρες που δεν ειναι ωρες κοινης ησυχιας, αν εχω καποιο νομικο δικαιωμα.

Νομικό δικαίωμα όχι, αλλά υπάρχουν κι άλλες λύσεις, 1) βάρα το ταβάνι μέχρι να λιποθυμήσουν από τις ημικρανίες + μουσική στο φουλ + σκάσιμο της μπάλας του παιδιού και 2) πες τους ότι είσαι με την μαφία και αν δεν το βουλώσουν θα τους κάψεις το διαμέρισμα :P

Υ.Γ.: Αν μπορείς να κατασκευάσεις ρικίνη υπάρχει κι άλλη λύση πιο δραστική :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εγω μιλαω για τις αλλες ωρες που δεν ειναι ωρες κοινης ησυχιας, αν εχω καποιο νομικο δικαιωμα.

Γιατι δεν το συζητας με τους γονεις του μικρου;Στο κατω κατω,δικια τους ευθυνη ειναι η συμπεριφορα του παιδιου.Δεν μπορει ενα κακομαθημενο να ξεσηκωνει ολη την πολυκατοικια και να το ανεχεστε.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hatemost

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω μιλαω για τις αλλες ωρες που δεν ειναι ωρες κοινης ησυχιας, αν εχω καποιο νομικο δικαιωμα.

Πιάσε το μικρό και φόβησε τον;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πρώτα είπε:
Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο που με καει

Στις ωρες κοινης φασαριας,μπορουμε να κανουμε οση φασαρια θελουμε?Δηλαδη μπορω να βαζω τερμα τα ηχεια και να τρανταζεται το δωματιο?

Θελω σιγουρη απαντηση και αν με καλυβει ο νομος κτλ

Ε ρε τι θα τραβηξουν οι γειτονες αμα ισχυει το παραπανω :hehe:

και μετά...
Λοιπον εχω ενα προβλημα τον τελευταιο καιρο.

Ο απο πανω μου ειναι μια οικογενεια. Αποτελειται απο εναν αντρα, μια γυναικα και ενα μπασταρδο χοντρο μαμοθρευτο μπουλακο που εγινε καταλαθος οταν ο αχρηστος αντρας δεν μπορουσε να κρατηθει και τελικα εκσπερματωσε μεσα στην γυναικα και βγηκε αυτο το γ...μενο σκατοπαιδο.

Λεπον. Πρεπει να πηγαινει 5η με 6η Δημοτικου. Ειναι αγορι. Και ανα τακτα χρονικα διαστηματα παιζει μπαλα σε ολο το σπιτι και ακουγεται σαν να γινεται πολεμος στο διαμερισμα μου που ειναι απο κατω (χαλια ηχομονοση η πολυκατοικια). Τελοσπαντων χοροπηδαει και σπανιες φορες φωναζει κιολας.

Για τις ωρες κοινης ησυχιας ξερω. Ακομα δεν εχω κανει παρατηρηση, στην επομενη φορα εφυγα, στην μεθεπομενη καλεσα αστυνομια και στην προμεθεπομενη τους παω και δικαστιρια αμα γουσταρουν. Ο νομος ειναι με το μερος μου οποτε χεστηκα για ολα τα αλλα.

Τωρα ομως,αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. Η ωρα κοινης ησυχιας τελειωνει στις 5 κ 30 και αρχιζει μετα στις 10. Ολο αυτο το διαστημα δηλαδη τι? Θα εχω τον μπουλη απο πανω να χοροπηδαει? Εγω γυρναω πτωμα απο το πανεπιστμηιο θελω να ξεκουραστω, θελω μετα να διαβασω σε αυτο το διαστημα. Δεν μπορω με τον αλλον να χοροπηδαει. Μπορω να κανω κατι? (μην μου πειτε να πας να τους μιλησεις να καταλαβουν κτλ, εγω δεν το θελω αυτο,οχι αυτοι, δεν θελω να μπλεχτω με δημοσιες σχεσεις κτλ, οτι ρωταω ειναι νομικα και μονο). Να εργαζεται ο αλλος, να επισκευαζει κατι, αυτο το δεχομαι,τοτε να κανει φασαρια. Αλλα ο μπουλης ρε γαμωτο για να παιζει και να ξεγκαυλωνει και εγω που εχω σοβαρη δουλεια να μην μπορω? Και ειναι ακομα σπορος, θα κρατησει χρονια δηλαδη αυτο.

Εχετε να προτεινετε κατι?
Oh the irony!

Γέρασες. Και εσύ έτσι έκανες, δε θυμάσαι;

Και στο κάτω κάτω, κόψτε τις μπούρδες, ο πιτσιρικάς έχει δικαίωμα στο παιχνίδι και έχει τα χίλια δίκια να χοροπηδάει, να φωνάζει και να παίζει, τι να κάνει, παιδί είναι! Επειδή οι πανίβλακες οι γονείς του τον έκλεισαν σε ένα ηλίθιο διαμέρισμα και δεν τον πάνε ούτε καν μια βόλτα μέχρι το γήπεδο ποδοσφαίρου απέναντι επειδή "θα πάθει κάτι το παιδί" ή "θα λερωθεί" ή "θα χτυπήσει" ή απλώς επειδή βαριούνται, δε φταίει ο μπούλης! :mad:
Και τελικά, αμάν πια, για το ψύλλου πήδημα καλούμε αστυνομία και κάνουμε μηνύσεις! Λες και δεν μπορούμε να λύσουμε αλλιώς τις διαφορές μας! (και όχι, δεν εννοώ το ξύλο, χαλαρώστε) Μιλάμε για την πλήρη αποξένωση: "Θα μιλήσεις με το δικηγόρο μου" :pfff:
Πες στους γονείς να πάνε το παιδάκι καμιά βόλτα, να μην το έχουν συνέχεια κλεισμένο μέσα, να εκτονώσει την ενέργειά του και θα δεις πόσο ήσυχο που θα είναι μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Διαφωνώ καθέτος.Όταν λέμε ώρα μη κοινής ησυχίας δεν εννοούμε να χαλάμε τον κόσμο ΚΑΘΕ μέρα.Και γω αναφέρομαι και σε άτομα 17 χρόνων που ας πούμε έχουν κάποια ωριμότητα..Δηλαδή άντε να βάζουμε τη μουσική ότι ώρα να ναι να κάνουμε πρόβα για το χορό.Είχα πει όταν θα τελειώνα τις πανελλήνιες θα ανταπέδιδα αλλά δεν είμαι τέτοιος δυστυχώς.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
what???:eek:
νομιζα 2-5
και ειχα παραπονεθει κιολας γιατι ειχα πεσει απο τις 14,30 και ο αλλος ειχε τερμα μουσικη:mad:

υγ.ειχα αδικο,ε?:worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
πρώτα είπε:


και μετά...

Oh the irony!

Γέρασες. Και εσύ έτσι έκανες, δε θυμάσαι;

Και στο κάτω κάτω, κόψτε τις μπούρδες, ο πιτσιρικάς έχει δικαίωμα στο παιχνίδι και έχει τα χίλια δίκια να χοροπηδάει, να φωνάζει και να παίζει, τι να κάνει, παιδί είναι! Επειδή οι πανίβλακες οι γονείς του τον έκλεισαν σε ένα ηλίθιο διαμέρισμα και δεν τον πάνε ούτε καν μια βόλτα μέχρι το γήπεδο ποδοσφαίρου απέναντι επειδή "θα πάθει κάτι το παιδί" ή "θα λερωθεί" ή "θα χτυπήσει" ή απλώς επειδή βαριούνται, δε φταίει ο μπούλης! :mad:
Και τελικά, αμάν πια, για το ψύλλου πήδημα καλούμε αστυνομία και κάνουμε μηνύσεις! Λες και δεν μπορούμε να λύσουμε αλλιώς τις διαφορές μας! (και όχι, δεν εννοώ το ξύλο, χαλαρώστε) Μιλάμε για την πλήρη αποξένωση: "Θα μιλήσεις με το δικηγόρο μου" :pfff:
Πες στους γονείς να πάνε το παιδάκι καμιά βόλτα, να μην το έχουν συνέχεια κλεισμένο μέσα, να εκτονώσει την ενέργειά του και θα δεις πόσο ήσυχο που θα είναι μετά!
Για το πρωτο με τα σποιλερ, ας πουμε οτι σοβαρευτηκα λιγο η οτι την ειδα αλλιως (διαβασμα :P).

Στα αλλα συμφωνω σε ολα. Και εγω μικρος σαν αυτον εκανα. Απλα ημουν στο χωριο και ολη μερα ημουν εξω, ε οταν γυρνουσα σπιτι δεν ειχαι δυναμη ουτε να κλασω. Αυτος ο μπουλης κυριολεκτικα δεν παει πουθενα εξω απο το σπιτι χωρις την μανα του. Σοβαρα. Και τον βγαζει να παρει αερα πολυ σπανια η μανα του.

Απλα ρε συ, αν της πω αυτο που λες, θα με απαντησει <<σε παρακαλω που θα με δωσεις συμβουλες για το πως θα μεγαλωσω τον γιο μου>> και θα εχει και δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Απλα ρε συ, αν της πω αυτο που λες, θα με απαντησει <<σε παρακαλω που θα με δωσεις συμβουλες για το πως θα μεγαλωσω τον γιο μου>> και θα εχει και δικιο.

Μην της πεις κάποια μορφή συμβουλής τότε. Μην της πεις "πάρτε τον και βγάλτε τον σε κανένα πάρκο μπας και διαβάσω καμιά σελίδα παραπάνω".
Πες της ότι δεν μπορείς να διαβάσεις λόγω φασαρίας, αν και κατανοείς ότι ως μικρό έχει την ανάγκη να παίξει/φωνάξει/χοροπηδήσει, ωστόσο και εσύ ζορίζεσαι και πρέπει να βρεθεί μια μέση λύση.
Παίξτο διπλωμάτης και του στυλ "δεν ξέρω τι να προτείνω αλλά θα μπορούσαμε να το συζητήσουμε". Έτσι δεν επεμβαίνεις και στα οικογενειακά τους και βγαίνεις και ο καλός γείτονας που δεν επιβάλλεται. :)
Α, εννοείται ότι αν το "συζητήσετε" και επαναληφθεί, αλλάζεις ύφος και ό,τι γίνει έγινε. Έχει και όρια η επικοινωνιακή πολιτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Θα ήθελα να δω το Γιαννούτα να λέει αυτά που γράφει η Εβαντζελιν και να μαι απο μια μεριά να το παίρνω με την κάμερα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Λοιπον εχω ενα προβλημα τον τελευταιο καιρο.

Ο απο πανω μου ειναι μια οικογενεια. Αποτελειται απο εναν αντρα, μια γυναικα και ενα μπασταρδο χοντρο μαμοθρευτο μπουλακο που εγινε καταλαθος οταν ο αχρηστος αντρας δεν μπορουσε να κρατηθει και τελικα εκσπερματωσε μεσα στην γυναικα και βγηκε αυτο το γ...μενο σκατοπαιδο.

Λεπον. Πρεπει να πηγαινει 5η με 6η Δημοτικου. Ειναι αγορι. Και ανα τακτα χρονικα διαστηματα παιζει μπαλα σε ολο το σπιτι και ακουγεται σαν να γινεται πολεμος στο διαμερισμα μου που ειναι απο κατω (χαλια ηχομονοση η πολυκατοικια). Τελοσπαντων χοροπηδαει και σπανιες φορες φωναζει κιολας.

Για τις ωρες κοινης ησυχιας ξερω. Ακομα δεν εχω κανει παρατηρηση, στην επομενη φορα εφυγα, στην μεθεπομενη καλεσα αστυνομια και στην προμεθεπομενη τους παω και δικαστιρια αμα γουσταρουν. Ο νομος ειναι με το μερος μου οποτε χεστηκα για ολα τα αλλα.

Τωρα ομως,αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. Η ωρα κοινης ησυχιας τελειωνει στις 5 κ 30 και αρχιζει μετα στις 10. Ολο αυτο το διαστημα δηλαδη τι? Θα εχω τον μπουλη απο πανω να χοροπηδαει? Εγω γυρναω πτωμα απο το πανεπιστμηιο θελω να ξεκουραστω, θελω μετα να διαβασω σε αυτο το διαστημα. Δεν μπορω με τον αλλον να χοροπηδαει. Μπορω να κανω κατι? (μην μου πειτε να πας να τους μιλησεις να καταλαβουν κτλ, εγω δεν το θελω αυτο,οχι αυτοι, δεν θελω να μπλεχτω με δημοσιες σχεσεις κτλ, οτι ρωταω ειναι νομικα και μονο). Να εργαζεται ο αλλος, να επισκευαζει κατι, αυτο το δεχομαι,τοτε να κανει φασαρια. Αλλα ο μπουλης ρε γαμωτο για να παιζει και να ξεγκαυλωνει και εγω που εχω σοβαρη δουλεια να μην μπορω? Και ειναι ακομα σπορος, θα κρατησει χρονια δηλαδη αυτο.

Εχετε να προτεινετε κατι?

καλα φλε πεθανα...χαχαχαχα φοβερη περιγραφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λοιπον εχω ενα προβλημα τον τελευταιο καιρο.

Ο απο πανω μου ειναι μια οικογενεια. Αποτελειται απο εναν αντρα, μια γυναικα και ενα μπασταρδο χοντρο μαμοθρευτο μπουλακο που εγινε καταλαθος οταν ο αχρηστος αντρας δεν μπορουσε να κρατηθει και τελικα εκσπερματωσε μεσα στην γυναικα και βγηκε αυτο το γ...μενο σκατοπαιδο.

Λεπον. Πρεπει να πηγαινει 5η με 6η Δημοτικου. Ειναι αγορι. Και ανα τακτα χρονικα διαστηματα παιζει μπαλα σε ολο το σπιτι και ακουγεται σαν να γινεται πολεμος στο διαμερισμα μου που ειναι απο κατω (χαλια ηχομονοση η πολυκατοικια). Τελοσπαντων χοροπηδαει και σπανιες φορες φωναζει κιολας.

Για τις ωρες κοινης ησυχιας ξερω. Ακομα δεν εχω κανει παρατηρηση, στην επομενη φορα εφυγα, στην μεθεπομενη καλεσα αστυνομια και στην προμεθεπομενη τους παω και δικαστιρια αμα γουσταρουν. Ο νομος ειναι με το μερος μου οποτε χεστηκα για ολα τα αλλα.

Τωρα ομως,αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. Η ωρα κοινης ησυχιας τελειωνει στις 5 κ 30 και αρχιζει μετα στις 10. Ολο αυτο το διαστημα δηλαδη τι? Θα εχω τον μπουλη απο πανω να χοροπηδαει? Εγω γυρναω πτωμα απο το πανεπιστμηιο θελω να ξεκουραστω, θελω μετα να διαβασω σε αυτο το διαστημα. Δεν μπορω με τον αλλον να χοροπηδαει. Μπορω να κανω κατι? (μην μου πειτε να πας να τους μιλησεις να καταλαβουν κτλ, εγω δεν το θελω αυτο,οχι αυτοι, δεν θελω να μπλεχτω με δημοσιες σχεσεις κτλ, οτι ρωταω ειναι νομικα και μονο). Να εργαζεται ο αλλος, να επισκευαζει κατι, αυτο το δεχομαι,τοτε να κανει φασαρια. Αλλα ο μπουλης ρε γαμωτο για να παιζει και να ξεγκαυλωνει και εγω που εχω σοβαρη δουλεια να μην μπορω? Και ειναι ακομα σπορος, θα κρατησει χρονια δηλαδη αυτο.

Εχετε να προτεινετε κατι?



...να μετακομισεις
σε μια σπηλιά στο βουνό, παππού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top