Γενικό -  Πρόβλημα με καθηγητή χημείας

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδια και ο δικος μας χημικος δεν ειναι και ο καλυτερος, εξ 'αιτιας του δεν μπορω να λυσω ουτε απλες ασκησεις με διαλυματα
Ενας ξαδερφος μου εδωσε το βοήθημα του Σαλτερή και πιστευω να βγαλω τιποτα απο εκει
Παντως διακρίνω αρκετή δυσαρέσκεια απο τους χημικούς, τι γίνεται?? :P

Τι να γινει...Βραζει και χυνει :P.Εγω περσυ ειχα κακο χημικο!Φετος ομως,και στο σχολειο και στο φροντ. εχω πολυ καλους!Ιδιαιτερα στο σχολειο :D.

Ασκησεις με διαλυματα ειναι ευκολες,αλλα αμα ακολουθεις τον τροπο του Σαλτερη,θα μπερδευτεις πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefos

Νεοφερμένος

Ο stefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και εγω την τυφλα μου δεν ξερω ετσι πηρα κουτσα στραβα το 17 στην χημεια...πως θα το γραψω ομως στο τελος δεν ξερω...χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρίξτε και καμιά ματιά στο σχολικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c2<3lla

Νεοφερμένος

Η c2<3lla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
χαχα! και εγω ακριβωσ ετσι!!
παντωσ κτ εχω κτλβει γτ διαβαζω το βιβλιο μονη μ, μονο στο 4ο κεφαλαιο τ βρισκω μπαστουνια κ δν 3ερω πο0 ν βρω σημειωσεισ..
αν 3ερετε πειτε τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Noμίζω ότι για να τα βγάλει κανείς πέρα στο 4ο χρειάζεται απλά ένα σχεδιάγραμμα με τους 3 βασικούς τύπους που μετατρέπουμε m-->mol κτλ..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μην μασάτε, μαθηματικός χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top