Γενικό -  Πρόβλημα με καθηγητή χημείας

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ακυρο,αλλα ουτε εγω βαφομαι στο σχολειο :D.δεν εχει χειροκροτημα για μενα?:P
θα εδινα χειροκροτημα αλλα ειδα το ξεκατινιασμα που ακολουθησε και το ακυρωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
σου προτεινω να τραβηξεις καμια παχια η δεκα...

πολλοι εχουμε φαντασιωσεις με καθηγητριες ρε σ τι να κανουμε και δλδ τι βοηθεια περιμενεις να παρεις απο εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
θα εδινα χειροκροτημα αλλα ειδα το ξεκατινιασμα που ακολουθησε και το ακυρωσα

:Pα μωρε,σιγα,αυτο για την πλακα το λεμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
θα εδινα χειροκροτημα αλλα ειδα το ξεκατινιασμα που ακολουθησε και το ακυρωσα

Ε όχι και ξεκατίνιασμα!.. απλό σπάσιμο νεύρων.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
σπασιμο νευρων το λες αυτο?come on,you can do SO much better!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
σπασιμο νευρων το λες αυτο?come on,you can do SO much better!!

Έχεις δίκιο...:P:P
..μόνο που είναι βράδυ μωρέ, και είμαι κουρασμένη... τι να πω...:/ :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Έχεις δίκιο...:P:P
..μόνο που είναι βράδυ μωρέ, και είμαι κουρασμένη... τι να πω...:/ :P:P:P
εν κατακλειδι αν συνεχισετε θα με φερετε στη δυσκολη θεση να βραβευσω την μεγαλυτερη κατινα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
δεν με ενδιαφερει ο τιτλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εν κατακλειδι αν συνεχισετε θα με φερετε στη δυσκολη θεση να βραβευσω την μεγαλυτερη κατινα:D:D

ΕΜΕΙΣ φέρνουμε εσένα σε δύσκολη θέση?:p
..Εξ Φάιλερ μην το παίζεις και καλά υπερ άνω.. ξέρω πόσο πολύ θες αυτόν τον τίτλο!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
and the winner miss Karatsoulara-katinara is...Λουκρητία
απολαυσε τον τιτλο σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
and the winner miss Karatsoulara-katinara is...Λουκρητία
απολαυσε τον τιτλο σου :D

Άι γουόνα θενκ μάι μάδερ, μάι φάδερ, μάι σίστερ, μάι μπράδερ... εντ εσπέσιαλι.. δε μεν, χου γκέιβ μι σόου πλέντι οφ τάλεντ!:p:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ωπα η αγγλικη φιλολογια σου με σκοτωσε:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
ax αυτη η ερμηνεια με συγκλονησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ωπα η αγγλικη φιλολογια σου με σκοτωσε:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
ax αυτη η ερμηνεια με συγκλονησε


Σκούπισε τα δάκρυά σου επειδή ξέρω ότι συγκινήθηκες.
Σόρρυ που δεν είναι μάρκας, αλλά είμαστε και φτωχαδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Λοιπον ο καθηγητης της χημειας μας δεν κανει πολυ καλο μαθημα. Έτσι σπανια καταλαβαινουμε τι λεει. Υπαρχει καποιος τροπος να καλυψω το κενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μόνος σου?
Νομιζω λίγο αργά το σκέφτηκες.
Λοιπον, μπορείς να πάρεις το βοήθημα του Σαλτερή στη Χημεια και να αρχίσεις να διαβάζεις μόνο; σου. Διαβασε πρώτα προσεκτικά τη θεωρία. Λύνε τις ασκήσεις και στη συνέχεια ήλεγχε τι έκανες σωστά και τί λάθος. Επανέλαβε τα κομματια στα οποια κάνεις λάθος και δοκίμασε να ξαναλύσεις τις ασκήσεις, μην απαντάς όμως από μνημης. Αν δεν το καταλάβεις ούτε τότε, ρωτα κάποιον καθηγητη που καταλαβαίνεις καλύτερα.
Δεν πιστεύω πως σε βοηθησα, θα πρεπε να το χες συνειδητοποιησει πολύ νωρίτερα. Τωρα μόνο πασάλειμμα για τις εξετάσεις μπορείς να κάνεις.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αμα ειναι,θα προσπαθησω (και αν βρω χρονο) να κανω ενα αρχειο με ολα τα σημαντικα της φετινης χημειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
βοηθάνε και οι ανακεφαλαιώσεις στο τέλος κάθε κεφαλαίου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ello

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εχω ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο προβλημα με εσενα!!και έχω και το βοήθημα του σαλτέρη,αλλα δε με βοήθησε και πολυ :\ Γι'αυτό ξεκίνησα ιδιαίτερα (έχω κανει ηδη ενα) και μπορω να πω οτι με βοηθησε αρκετα.Αν θες να ακολουθησεις θετικη κανε οπωσδηποτε γιατι πρεπει να βγαλεις και την υλη του 4ου κεφαλαιου!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το βοηθημα του Σαλτερη ειναι εγκυκλοπαιδεια!Μονο οσοι ειναι καλοι με χημεια και τους αρεσει σαν μαθημα,θα το χρειαστουν πολυ φετος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Παιδια και ο δικος μας χημικος δεν ειναι και ο καλυτερος, εξ 'αιτιας του δεν μπορω να λυσω ουτε απλες ασκησεις με διαλυματα
Ενας ξαδερφος μου εδωσε το βοήθημα του Σαλτερή και πιστευω να βγαλω τιποτα απο εκει
Παντως διακρίνω αρκετή δυσαρέσκεια απο τους χημικούς, τι γίνεται?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top