Γενικό -  Πρόβλημα με καθηγητή χημείας

Sven17

Νεοφερμένος

Ο Sven17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια η δασκαλα της χημειας μας ειναι πολυ νεα και ομορφη 29-30 ετων,αυτος ειναι ενας λογος που δεν μπορω να συγκεντρωθω στο μαθημα διοτι κανω φαντασιωσεις με αυτη...........
Καποια λυση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Σκέψου ποια οξέα θα έλειωνε η ίδια....:P

Σοβαρά τώρα, στο χέρι σου είναι να συγκεντρωθείς για να σκέφτεσαι μόνο τη χημεία στην ώρα της.Κάτι άλλο δεν μπορεί να γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sven17

Νεοφερμένος

Ο Sven17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καποιες φορες το καταφερνω αλλες φορες οχι,το καλο ειναι οτι εχει φοβερη μεταδοτικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Καλυτερα να μην πας θετική του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sven17

Νεοφερμένος

Ο Sven17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ναι ομως θελω να μπω ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Νταξ. Και γαμώ τα θέματα. Φίλε σοβαρά RESPECT από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sven17

Νεοφερμένος

Ο Sven17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
νασε καλα φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Χεχε, λίγο δύσκολο να σε "νιώσω", δε μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο..:P
Εφόσον θα ακολουθήσεις θετική, η χημεία είναι βασικό μάθημα, κι έτσι θες-δε θες πρέπει να συγκεντρωθείς να τα καταλάβεις. Τώρα νταξ, τη λύση θα πρέπει να τη βρεις μόνος σου, ειδικά εγώ είμαι η πλέον ακατάλληλη για να σ πω. Απλά τι να πω, προσπάθησε να επικεντρωθείς στη χημεία αυτή καθαυτή και την κυριούλα σου άστην κατα μέρος.:$ Ή προσπάθησε να κοιτάς περισσότερο το βιβλίο σου όσο θα μιλάει, κι όχι την ίδια.:P
Α, και είναι καθηγήτρια, όχι δασκάλα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sven17

Νεοφερμένος

Ο Sven17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μα οταν κανει παραδοση κοιταει συνεχεια σε μενα,και αυτοματα τα ματια μου τα κατεβαζω η κοιταω τον πινακα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κοιτα μονο στο βιβλιο.η στον πινακα.η τις κιμωλιες.φαντασιωσου κατι με τα 3 προηγουμενα και ασε την καθηγητρια στην ακρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Μα οταν κανει παραδοση κοιταει συνεχεια σε μενα,και αυτοματα τα ματια μου τα κατεβαζω η κοιταω τον πινακα!


απο αυριο φιλε sven17 να κοιτας μονο τα ματια της οταν σε κοιταει. τοτε θα καταλαβεις αν κολησες ή απλα νομιζεις οτι κολησες. με το να αποφευγεις και να κοιτας δεξια και αριστερα στο τελος θα νομιζει οτι και δε γουσταρεις και το μαθημα της ή εισαι αδιαφορος στην ταξη - θα χασεις και βαθμο. αν δεις στην τελικη οτι δεν την παλευεις καθολου τη δια..λο ζητα ιδιαιτερα μαθηματα απο φροντιστηριο ή οτιδηποτε αλλο γιατι την χρονια στο σχολειο ξεχνα την φιλε μου ή ζητα ιδιαιτερα απ την ιδια. ολα μια ιδεα ειναι. :bye::bye::bye:
α και μη ξεχνας οτι ενδεχομενος να ειναι δεσμευμενη έτσι; ή και οτι ανεκαθεν μαθητες φαντασιωνονται καθηγητες-τριες τους. χαλαρωσε και οτι ειναι να ρθει θε να ρθει αλλιως ας προσπερασει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Μα οταν κανει παραδοση κοιταει συνεχεια σε μενα,και αυτοματα τα ματια μου τα κατεβαζω η κοιταω τον πινακα!
1ον δν ειμαστε δημοτικο...καθηγητρια ειναι

2ον μην το παιρνεις προσωπικα
καπου πρεπει να κοιταει και αυτη

3ον ΗΜΑΡΤΟΝ ποσο ασχημες να ειναι οι κοπελιες στην ταξη για να κοιτας την καθηγητρια....οσο ναναι δεν συγρικονται οι κουκλιτσες που εχουμε συμμαθητριες με μια 30αρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
1ον, ο τίτλος "δάσκαλος" είναι πολύ πιο τιμητικός για έναν εκπαιδευτικό από τον ξερό, επίσημο τίτλο "καθηγητής". Ο δάσκαλος εμπνέει και διδάσκει, ο καθηγητής απλά καθοδηγεί, όπως λέει κι η λέξη.
Και δεύτερον, σαφώς και δεν υπάρχει σύγκριση. Άλλο πράγμα η γυναίκα η 30αρα, άλλο πράγμα τα κοριτσάκια, ως επί το πλείστον νούμερα. Λίγα ξεχωρίζω από αυτά στην τάξη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sven17

Νεοφερμένος

Ο Sven17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εχουμε κοριτσια στην ταξη,οχι και πολυ ομορφα..
Αλλο να βλεπεις μια τελιοποιημενη γυναικα και αλλο να βλεπεις 15-16 χρονων κοριτσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
1ον, ο τίτλος "δάσκαλος" είναι πολύ πιο τιμητικός για έναν εκπαιδευτικό από τον ξερό, επίσημο τίτλο "καθηγητής". Ο δάσκαλος εμπνέει και διδάσκει, ο καθηγητής απλά καθοδηγεί, όπως λέει κι η λέξη.
Και δεύτερον, σαφώς και δεν υπάρχει σύγκριση. Άλλο πράγμα η γυναίκα η 30αρα, άλλο πράγμα τα κοριτσάκια, ως επί το πλείστον νούμερα. Λίγα ξεχωρίζω από αυτά στην τάξη μου...
-μα επνευση τι λεει τουτος!
το μονο που κανει ειναι να εκμαιευει πραγματα απο το κεφαλι σου
ΟΝΤΩΣ καθοδηγει

-ενταξει αν ειναι να βλεπεις μια γυναικα μονο απο το σωματοτυπο τι να πω ειμαστε ζωα,,, η ομορφια ειναι στο προσωπο...μετα βεβαια οταν μας χαρακτηριζουν μαλακιστηρια χωρις ενδιαφεροντα θιγομαστε κιολας...
δεν το παιζω ψευτοκουλτουριαρης
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ 8α βαρεθεις μετα απο 1 μερα, αν σου αρεσει μια γυναικα σου αρεσει και αβαφτη και περιποιημενη
και οταν κλαιει και οταν χαιρεται και οταν σ γελαει και οταν σου θυμωνει
υπαρχει μια εξελιξη προσωπικα δεν πιστευω (επειδη αν το εκανα θα με υποτιμουσε σαν ανθρωπο) οτι ωραια γυναικα ειναι αυτη που κανει ΚΟΥ-ΚΟΥ στο κα8ε παντελονι...τωρα αν ειμαι τοσο ουτοπικος ε-τι να κανουμε η διαφορα μας με τον πιθηκο ειναι ο εγκεφαλος (για την ακριβεια η φαντασια να κανεις πραγματα που δεν τα εχεις ξαναδει)αν το μονο που μας ενδιαφερει 24/7 ειναι το sex το φαι και ο υπνος ας παμε μαλι ζουγκλα να τρωμε μπανανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
φιλε miv το εχεις θεση σωστα το ζητημα
φιλε sven17 η λαμαρινα παει συννεφο. την κοιταξες και συ;
φιλε βιλαρρασ σεβομαι την αποψη σου και την υπογραφω. πλην ομως να ξερεις οτι απο οσο γνωριζω δεν υπαρχουν πλεον κοριτσακια που να πηγαινουν αβαφα στο σχολειο ή γενικα σπανια θα βρεις στις μερες μας γυναικα ασχημη. οποτε τα ευκολος εννουμενα παραληπονται.

το θεμα είναι τι μπορει να κανεί ο φίλος sven17 που τραβαει λουκι. συνομίλικοι είστε ρίξτε καμια συμβουλή στο παλικάρι. εγω την είπα την δική μου σε προηγούμενο.:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sven17

Νεοφερμένος

Ο Sven17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
-μα επνευση τι λεει τουτος!
το μονο που κανει ειναι να εκμαιευει πραγματα απο το κεφαλι σου
ΟΝΤΩΣ καθοδηγει

-ενταξει αν ειναι να βλεπεις μια γυναικα μονο απο το σωματοτυπο τι να πω ειμαστε ζωα,,, η ομορφια ειναι στο προσωπο...μετα βεβαια οταν μας χαρακτηριζουν μαλακιστηρια χωρις ενδιαφεροντα θιγομαστε κιολας...
δεν το παιζω ψευτοκουλτουριαρης
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ 8α βαρεθεις μετα απο 1 μερα, αν σου αρεσει μια γυναικα σου αρεσει και αβαφτη και περιποιημενη
και οταν κλαιει και οταν χαιρεται και οταν σ γελαει και οταν σου θυμωνει
υπαρχει μια εξελιξη προσωπικα δεν πιστευω (επειδη αν το εκανα θα με υποτιμουσε σαν ανθρωπο) οτι ωραια γυναικα ειναι αυτη που κανει ΚΟΥ-ΚΟΥ στο κα8ε παντελονι...τωρα αν ειμαι τοσο ουτοπικος ε-τι να κανουμε η διαφορα μας με τον πιθηκο ειναι ο εγκεφαλος (για την ακριβεια η φαντασια να κανεις πραγματα που δεν τα εχεις ξαναδει)αν το μονο που μας ενδιαφερει 24/7 ειναι το sex το φαι και ο υπνος ας παμε μαλι ζουγκλα να τρωμε μπανανες
Συγνωμη κιολας αλλα νομιζω οτι ξεφευγεις λιγο απο το θεμα..Δεν την εχω ερωτευτη,απλα μου γεναει φαντασιωσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μου θύμισες τώρα τον ιστορικό που είχαμε πέρσι. Τι να λέμε τώρα, 26-27 χρονών παλικάρι, ο πιο νέος που πέρασε ποτέ από την έδρα μας, λιώνανε τα μισά κοριτσάκια, από κάθε τάξη και τμήμα :D Τι ραβασάκια τι ερωτικές εξομολογήσεις, άστα να πάνε.
Τώρα εσύ παιδάκι μου τι λύση θες; Αφοσιώσου στο μάθημα, που σου χρειάζεται κιολας και προσπάθησε όταν την κοιτάς να μην την χαζεύεις, αλλά να προσέχεις όσα λέει. :P

φιλε miv το εχεις θεση σωστα το ζητημα
φιλε sven17 η λαμαρινα παει συννεφο. την κοιταξες και συ;
φιλε βιλαρρασ σεβομαι την αποψη σου και την υπογραφω. πλην ομως να ξερεις οτι απο οσο γνωριζω δεν υπαρχουν πλεον κοριτσακια που να πηγαινουν αβαφα στο σχολειο ή γενικα σπανια θα βρεις στις μερες μας γυναικα ασχημη. οποτε τα ευκολος εννουμενα παραληπονται.

Εγω δεν βάφομαι, τι κερδίζω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στα χρονικά το έχω πάθει με 2 (δύο) καθηγήτριες. Και οι δύο μου έκαναν Ιστορία. Με την πρώτη, βέβαια, δε μου έβγαινε τόσο πολύ γιατί ήταν παντρεμένη κι είχε παιδιά. Όταν ξέρω ότι η άλλη είναι μάνα δεν ξέρω, ορισμένες φορές μου χαλάει τη φαντασίωση, λόγω σεβασμού. Άλλες φορές, πάλι, τη φτιάχνει καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Μου θύμισες τώρα τον ιστορικό που είχαμε πέρσι. Τι να λέμε τώρα, 26-27 χρονών παλικάρι, ο πιο νέος που πέρασε ποτέ από την έδρα μας, λιώνανε τα μισά κοριτσάκια, από κάθε τάξη και τμήμα :D Τι ραβασάκια τι ερωτικές εξομολογήσεις, άστα να πάνε.
Τώρα εσύ παιδάκι μου τι λύση θες; Αφοσιώσου στο μάθημα, που σου χρειάζεται κιολας και προσπάθησε όταν την κοιτάς να μην την χαζεύεις, αλλά να προσέχεις όσα λέει. :P



Εγω δεν βάφομαι, τι κερδίζω; :P
την αγαπη μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top