Πρόβλημα με γόνατο

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
να πας σε εναν ορθοπεδικο μην τα αφηνεις αυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λογικα αν δεν πονας ειναι απο την αγυμνασια.. Αν πονας ισως ειναι απο την αναπτυξη... Αλλα με ισως δν γινεται πηγαινε σε γιατρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
(εισαι κω? πως σου φαινεται?:D)

στο θεμα μας: ισως εχει γεμισει ''υγρο'' το γονατο σου ή ισως ειναι η αναπτυξη

καλο μερος :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λοιπον εδω και 1 μηνα το αριστερο γονατο μου κανει κρακ οταν το κουναω. Επιδει ειμαι στη Κω ομως, η μανα μου λεει οτι θα με παει σε γιατρο στη θεσσαλονικη το νοεμβριο γιατι δεν εχει καλους γιατρους εδω...
Εχει τυχει σε κανεναν σας, μηπως εχεται ιδεα τι ειναι? :iagree:

Μα κάνουν τα περισσότερα σημεία του σώματός μου. Όταν ξυπνάω και τεντώνομαι πχ χέρια, μέση, γόνατα, ισχύο. :emm: Και μόνο αγύμναστη δεν θεωρούμαι. Εννοείται όμως πως δεν το χω ψάξει, αν αξιωθώ θα σας ενημερώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Βασικα ξεχασα στο προηγουμενο ποστ ισως να ειναι κ απο απαπτυξη και εμενα περσυ προπερσυ με ειχαν ταραξει στο πονο...και τελικα πηγα στον Γιατρο και μου ειπαν οτι ειναι αναπτυξη.αλλα να σε ρωτησω και κατι αλλο μπας και το χτυπησες πουθενα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Απ'την ανάπτυξη πονάνε τα κόκαλα, οι αρθρώσεις, πέλματα και τα ρέστα, νομίζω. Δεν πρέπει να κάνουν και "κρακ" λογικά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ας παει σε εναν γιατρο εμεις υποθεσεις κανουμε εδω περα μπορει να ειναι κατι σοβαρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζετε μετά απο πόσο καιρό θα μπορεί να περπατήσει κάποιος που υπέστη μία ρήξη (όχι πολύ σοβαρή) συνδέσμου στο γόνατο(δηλαδή να μην υποχρεούται να βρίσκεται σε ακινησία);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Να πας σε ορθοπεδικό, τα "κρακ" στο γόνατο υποδηλώνουν κάποια βλάβη είτε της άρθρωσης του γόνατος είτε της επιγονατίδας.
Δεν είναι για νοέμβριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αν απαντάς στην δική μου ερώτηση, σε ορθοπεδικό πήγα προφανέστατα και διεγνώστη η ρήξη συνδέσμου. Τέλος πάντων, πλέον έχω αναρρώσει, οπότε άκυρη η ερώτηση στην προηγούμενη ανάρτησή μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top