Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Που ακριβώς το λέει αυτό; Όταν πας να κάνεις εγγραφή η όταν πας να συνδεθείς.

Ως αριθμό χρήστη θα βάλεις το 113....@dias και ως συνθηματικό αυτό το αλαμπουρνέζικο που γράφει στο άσπρο τετράγωνο χαρτάκι που σας δώσανε (αν είναι ακόμη έτσι)
H ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!

Τα στοιχεία του χρήστη δεν είναι σωστά. Η εγγραφή δεν πραγματοποιήθηκε.

Αυτο ακριβως μου λεει μετα την τοποθετηση των στοιχειων μου...συμβαινει σε καποιον αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
H ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!

Τα στοιχεία του χρήστη δεν είναι σωστά. Η εγγραφή δεν πραγματοποιήθηκε.

Αυτο ακριβως μου λεει μετα την τοποθετηση των στοιχειων μου...συμβαινει σε καποιον αλλο?

Για δοκίμασε να βάλεις και το γράμμα μπροστά. px. p1130058@dias

Αν ούτε αυτό τότε μπορεί να μην έχει ανοίξει η πλατφόρμα του eclass για σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
το εχω δοκομασει το username μου ειναι o113**** αλλα τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
το εχω δοκομασει το username μου ειναι o113**** αλλα τιποτα...

Και δοκίμασες και χωρίς το o ? ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ @dias απο πίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
οχι θα το δοκιμασω τωρα,ναι δεν το ξεχναω.Ευχαριστω για την γενικοτερη βοηθει Χρηστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
οχι θα το δοκιμασω τωρα,ναι δεν το ξεχναω.Ευχαριστω για την γενικοτερη βοηθει Χρηστο

What happened finally?
Nothing :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
εγω μπηκα αμεσως στο e-class με τα στοιχεια χωρις προβλημα
αλλα στην e-grammatia δεν με συνδεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Επισης επιζητω εναν τροπο να περασω το μαθημα της Πεπελαση χωρις μεχρι το τελος του εξαμηνου χωρις να εχω παθει εξαρθρωση στο σαγονι και προβλημα με τα νευρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
πω ρε παιδια, πολυ γκρινια για πρωτοετεις
δεν σας τη λεω απλως δειξτε λιγο ενθουσιασμο, ψαχτειτε λιγο


ουτε εμεις τα ξεραμε λιγο, αλλα ρωτας γραμματεις, παραταξεις, φιλους και τα λοιπα, ψαχνεις και λιγο μονος σου και τα βρισκεις
δεν αρχιζεις δημοσια γκρινια με την μια :)
ολα καλα θα πανε, μην αγχωνεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
συγνωμη γινεται στην δηλωση μαθηματων απλα να μην υπαρχουν καποια μαθηματα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lexritis

Νεοφερμένος

Ο lexritis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
συγνωμη γινεται στην δηλωση μαθηματων απλα να μην υπαρχουν καποια μαθηματα?:worry:

1o ετος?

σε μας ακομη δεν εχουνε βαλει κανενα.εκτος αν εννοεις στο e-class
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
1o ετος?

σε μας ακομη δεν εχουνε βαλει κανενα.εκτος αν εννοεις στο e-class

ναι 1ο λοχρη!
στο e-class εννοω!
λειπουν το μαθημα στατιστικη για επιχειρησεις (υπαρχει βεβαια αλλα στο ονομα αλλου καθηγητη) και το αστικο δικαιο:ΣΣ
κανω κατι λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ναι 1ο λοχρη!
στο e-class εννοω!
λειπουν το μαθημα στατιστικη για επιχειρησεις (υπαρχει βεβαια αλλα στο ονομα αλλου καθηγητη) και το αστικο δικαιο:ΣΣ
κανω κατι λαθος?

Ρε παιδιά, κάποια μαθήματα δεν υπάρχουν στο e-class.
Είναι ανάλογα τον καθηγητή.

Απο εκεί και πέρα το σύστημα δήλωσης μαθημάτων στην e-grammateia θα ανοίξει σε λίγες μέρες και θα βγεί σχετική ανακοίνωση.
Και μην αγχώνεστε...μας δίνετε περιθώριο 20 μέρες-1 μηνας! Δεν παίζει να ξεχάσετε να κάνετε δήλωση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ρε παιδιά, κάποια μαθήματα δεν υπάρχουν στο e-class.
Είναι ανάλογα τον καθηγητή.

Απο εκεί και πέρα το σύστημα δήλωσης μαθημάτων στην e-grammateia θα ανοίξει σε λίγες μέρες και θα βγεί σχετική ανακοίνωση.
Και μην αγχώνεστε...μας δίνετε περιθώριο 20 μέρες-1 μηνας! Δεν παίζει να ξεχάσετε να κάνετε δήλωση! :P

ευχαριστω παρα πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
αν εισαι μ-ω η διδασκουσα στην στατ δεν χρησιμοποιει eclass

και στο αστικο (τουλαχιστον μεχρι περσυ) δεν υπαρχει καν λογος για τετοιο πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
θα σ προτεινα να μη σχηματιζεις αποψη ετσι επειδη βλεπεις τους ψευδοεπαναστατες

Οταν ειμαστε επιστημονες ή τουλαχιστον υποψηφιοι επαγγελματιες οφειλουμε να δειχνουμε ορθολογισμο και συνετο πνευμα

Δεν ξερουμε ακομα τι εγινε ή αν υπηρχε ενταλμα και βγαλαμε συμπερασματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Βασιλη οπως και να εχει η κατασταση,το να βγαινεις απο το αμφιθεατρο και να βλεπεις 50 ματ να εχουν γεμισει το προαυλιο,δεν ειναι και η καλυτερη και πιο δημοκρατικη εικονα που θα μπορουσε κανεις να δει.Αν ησουν εκει θα καταλαβαινες οτι τις πρωτες στιγμες υπηρχε κλιμα φοβου και πανικου,τουλαχιστον εγω ετσι το εισεπραξα.
Πολλοι λενε οτι μπηκαν λογω των μεταναστων που κανουν παρεμποριο εξω απο το πανεπιστημιο.Πραγματικα ειναι δουλεια της κυβερνησης να αντιμετωπησει το παραπανω φαινομενο,οταν πηγαινω στο πανεπιστημιο πηγαινω για καποιο λογο και οχι για να βλεπω ματατζηδες και μεταναστες να παιζουν κλεφτες και αστυνομους.
Εν πασει περιπτωση πιστευω οτι σημερα εγινε κατι που δεν επρεπε να γινει,και τελος αυριο και μεθαυριο το πανεπιστημιο δεν θα λειτουργησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liofagos

Νεοφερμένος

Ο liofagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Αύριο μεθαύριο έχουμε μάθημα τελικά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Αύριο μεθαύριο έχουμε μάθημα τελικά ?
Απ'οσα εχω μαθει απο την σελιδα της σχολης στο φβ και απο συμφοιτητες αυριο και μεθαυριο θα μεινει κλειστο το πανεπιστημιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top